Końcowe wyniki zawodów                                         2016-06-13 15:51:55
                               Lato z Jedynką 2016
===SZBnO============================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        7.2km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Żółkiewicz Agnieszka     UKS Kometa Gliwice   S28           59.54  +      0.00
  2.Moroń Wiktoria           UKS Kometa Gliwice   S28           63.58  +      4.04
    Elster Nina              UKS Kometa Gliwice   S28       NKl               
    Raszczyk Karolina        UKS Kometa Gliwice   S28       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         8.8km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Leśniak Matylda          UKS Kometa Gliwice   S283406       24.14  +      0.00
  2.Filipiec Agnieszka       UKS ZSZ-Jedynka Jast S01           36.35  +     12.21
  3.Szpyt Sandra             UKS Kometa Gliwice   S283237       50.19  +     26.05
  4.Golenia Julia            UKS Kometa Gliwice   S28           57.35  +     33.21
    Kozłowska Paulina        UKS Kometa Gliwice   S28       NKl               
    Mianecka Amelia          UKS Kometa Gliwice   S28       NKl               
    Kochoń Julia             UKS Kometa Gliwice   S28       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14        11.9km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sobel Natalia            UKS Kometa Gliwice   S282491       43.23  +      0.00
  2.Bartoń Natalia           UKS Kometa Gliwice   S282589       51.06  +      7.43
  3.Pogoda Kinga             UKS Kometa Gliwice   S282490       53.13  +      9.50
  4.Czapska Wiktoria         UKS Kometa Gliwice   S283227       60.17  +     16.54
  5.Toll Kaja                UKS Kometa Gliwice   S283405       66.12  +     22.49
  6.Horst Julia              UKS Kometa Gliwice   S283228       68.18  +     24.55
  7.Machnio Marta            UKS Trójka Mikołów   S04           73.56  +     30.33
  8.Berezińska Nikola        indywidualnie        IND           76.22  +     32.59
  9.Zdziebło Barbara         indywidualnie        IND           84.29  +     41.06
 
Końcowe wyniki zawodów: K16        12.7km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Łabuda Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S282233       50.06  +      0.00
  2.Jaworska Natalia         UKS ZSZ-Jedynka Jast S013069       68.58  +     18.52
  3.Górowicz Monika          UKS ZSZ-Jedynka Jast S013066       73.10  +     23.04
  4.Nowak Agata              UKS ZSZ-Jedynka Jast S01           75.03  +     24.57
 
Końcowe wyniki zawodów: K18/21     15.9km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Makuła Martyna           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01           53.34  +      0.00
  2.Dzik Justyna             LKS Górzanka Nawojow K012065       56.54  +      3.20
  3.Zebrok Justyna           II LO Cieszyn        2LO           67.01  +     13.27
  4.Wojtynek Daria           II LO Cieszyn        2LO           68.23  +     14.49
  5.Porada Lilianna          UKS Reflex Rybnik    S512045       68.47  +     15.13
  6.Czyż Paulina             II LO Cieszyn        2LO           72.16  +     18.42
  7.Mańka Klaudia            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01           74.54  +     21.20
  8.Piguła Marta             II LO Cieszyn        2LO           84.22  +     30.48
  9.Budzińska-Lipka Wiktoria II LO Cieszyn        2LO           86.17  +     32.43
 
Końcowe wyniki zawodów: K35+       12.7km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S282181       43.15  +      0.00
  2.Marszałek Maria          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01           47.16  +      4.01
  3.Syryjczyk Marta          UKS Trójka Mikołów   S04           50.52  +      7.37
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        7.2km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kołeczko Maksymilian     UKS ZSZ-Jedynka Jast S01           25.08  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         8.8km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Marszałek Patryk         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01           17.11  +      0.00
  2.Skowron Wojciech         UKS Kometa Gliwice   S28           23.57  +      6.46
  3.Nyga Juliusz             UKS Kometa Gliwice   S283468       35.38  +     18.27
  4.Tylek Mateusz            UKS Kometa Gliwice   S28           35.53  +     18.42
  5.Szabat Szymon            UKS Kometa Gliwice   S28           38.29  +     21.18
    Orłowski Konrad          UKS Słoneczko Żory   S02       NKl               
    Pojda Adam               indywidualnie        IND       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14        11.9km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kołodziejczyk Łukasz     UKS Kometa Gliwice   S283231       37.45  +      0.00
  2.Kołodziejczyk Bartłomiej UKS Kometa Gliwice   S283230       38.37  +      0.52
  3.Kołeczko Błażej          UKS ZSZ-Jedynka Jast S012555       39.25  +      1.40
  4.Bieńko Marcel            UKS Trójka Mikołów   S04           45.08  +      7.23
  5.Pustelnik Michał         UKS Trójka Mikołów   S04           47.15  +      9.30
  6.Kukla Bartosz            UKS Kometa Gliwice   S282990       47.49  +     10.04
  7.Tousty Jakub             UKS Kometa Gliwice   S283238       50.34  +     12.49
  8.Białas Przemysław        UKS Kometa Gliwice   S282987       57.45  +     20.00
    Dembski Piotr            UKS Kometa Gliwice   S28       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16        12.7km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Orłowski Kamil           UKS Słoneczko Żory   S022758       37.50  +      0.00
  2.Kucharczyk Jakub         UKS Kometa Gliwice   S282464       50.06  +     12.16
  3.Pojda Paweł              UKS ZSZ-Jedynka Jast S01           52.33  +     14.43
  4.Prajsnar Szymon          indywidualnie        IND           54.28  +     16.38
  5.Kołeczko Bartosz         UKS ZSZ-Jedynka Jast S012008       56.31  +     18.41
  6.Szejnowski Krzysztof     UKS ZSZ-Jedynka Jast S01           58.30  +     20.40
 
Końcowe wyniki zawodów: M18        15.9km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Szwaja Mateusz           UKS Kometa Gliwice   S283411       48.14  +      0.00
  2.Kotrys Kamil             II LO Cieszyn        2LO           52.39  +      4.25
  3.Kurowski Damian          II LO Cieszyn        2LO           53.34  +      5.20
  4.Chodura Łukasz           indywidualnie        IND           76.25  +     28.11
  5.Krzysteczko Michał       UKS ZSZ-Jedynka Jast S01           76.46  +     28.32
    Rzepecki Piotr           II LO Cieszyn        2LO       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21        17.7km    0m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Borgiel Jarosław         UKS ZSZ-Jedynka Jast S011766       36.26  +      0.00
  2.Masztalski Paweł         UKS ZSZ-Jedynka Jast S012558       38.40  +      2.14
  3.Prajsnar Bartosz         indywidualnie        IND           40.49  +      4.23
  4.Pasek Marcin             UKS ZSZ-Jedynka Jast S012005       51.50  +     15.24
 
Końcowe wyniki zawodów: M35        17.7km    0m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dzik Mirosław            LKS Górzanka Nawojow K011195       43.38  +      0.00
  2.Porada Robert            UKS Reflex Rybnik    S512084       46.36  +      2.58
  3.Janas Sebastian          indywidualnie        IND           50.34  +      6.56
  4.Masny Krzysztof          UKS ZSZ-Jedynka Jast S011780       55.56  +     12.18
  5.Lewandowski Piotr        ATZ Racibórz         ATZ           59.26  +     15.48
  6.Milik Aleksander         UKS Trójka Mikołów   S04           78.12  +     34.34
  7.Kołeczko Łukasz          UKS ZSZ-Jedynka Jast S011757       82.07  +     38.29
 
Końcowe wyniki zawodów: M45+       15.9km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wojarski Krzysztof       Bielsko-Biała O-Team BBO           39.40  +      0.00
  2.Forystek Józef           WKS Wawel Kraków     K302080       41.31  +      1.51
  3.Szotek Antoni            ATZ Racibórz         ATZ           52.32  +     12.52
  4.Blimke Roman             indywidualnie śląski S000189       57.33  +     17.53
  5.Wysocki Andrzej          UKS Kometa Gliwice   S282697       58.54  +     19.14
 
Końcowe wyniki zawodów: Open       11.9km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Szotek Jędrzej           ATZ Racibórz         ATZ           62.42  +      0.00
    Harazin/Górowicz         indywidualnie        IND       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodzin      7.2km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Marszałek Dawid          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01           20.10  +      0.00
  2.Mańka Agata/Klaudia      indywidualnie        IND           28.35  +      8.25
  3.Dzik Zosia               LKS Górzanka Nawojow K01           31.24  +     11.14
  4.Latosińska/Kuzynka       indywidualnie        IND           36.34  +     16.24
  5.Słomiński Jaś i Celina   indywidualnie        IND           40.51  +     20.41
  6.Forystek Katarzyna       WKS Wawel Kraków     K30           40.53  +     20.43
  7.Filipiec Kacper/Ewelina  indywidualnie        IND           43.11  +     23.01
  8.Mastela Michał/Hania     UKS ZSZ-Jedynka Jast S01           49.09  +     28.59
  9.Lewandowska Małgorzata/JuATZ Racibórz         ATZ           81.20  +     61.10