Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                            2015-04-25 13:06:40
                                                    Mistrzostwa Œlšska w sprinterskim BnO
===Podkarpacki OZOS============================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-10        1.5km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-52      2-58      3-54      4-48      5-55      6-99    
  1 JAGIEŁA  Kornelia '2005        32.42  4.04/2   10.32/4   12.22/3   20.50/1*  24.46/1*  31.57/1*  32.42/1* 
    ZSZ-Jedynka                           4.04/2    6.28/4    1.50/5    8.28/3    3.56/6    7.11/3    0.45/1* 
  2 JAGIEŁA   Wiktoria '2005       33.44  4.54/5   12.05/7   13.35/6   21.58/3   25.50/2   32.58/2   33.44/2  
    ZSZ-Jedynka                           4.54/5    7.11/7    1.30/3    8.23/2    3.52/5    7.08/2    0.46/2  
  3 PASTUSZAK   Julia '2005        35.31  4.11/3   11.08/5   12.45/5   27.06/4   29.39/4   34.42/3   35.31/3  
    ZSZ-Jedynka                           4.11/3    6.57/6    1.37/4   14.21/4    2.33/1*   5.03/1*   0.49/4  
  4 MARSZAŁKOWSKA Dorota'2005      41.01  5.12/6   11.42/6   13.44/7   21.05/2   27.10/3   39.38/4   41.01/4  
    SP1 Gorzyce                           5.12/6    6.30/5    2.02/7    7.21/1*   6.05/8   12.28/7    1.23/8  
  5 MASTELA  Hanna'2005            49.28  5.51/7    8.36/1*  10.32/1*  32.53/7   36.25/6   48.17/5   49.28/5  
    ZSZ-Jedynka                           5.51/7    2.45/1*   1.56/6   22.21/8    3.32/4   11.52/4    1.11/7  
  6 POWIEŒNIK  Emilia'2005         51.13  2.48/1*  10.16/2   12.29/4   34.50/8   38.12/8   50.07/6   51.13/6  
    ZSZ-Jedynka                           2.48/1*   7.28/8    2.13/8   22.21/8    3.22/3   11.55/6    1.06/6  
  7 BURDYL   Małgorzata '2005      53.25  4.29/4   10.23/3   11.50/2   27.45/5   34.38/5   51.32/7   53.25/7  
    ZSZ-Jedynka                           4.29/4    5.54/2    1.27/2   15.55/5    6.53/9   16.54/8    1.53/9  
  8 KARECKA   Julia '2005          56.06  6.33/8   12.36/8   13.56/8   30.32/6   36.36/7   55.10/8   56.06/8  
    ZSZ-Jedynka                           6.33/8    6.03/3    1.20/1*  16.36/6    6.04/7   18.34/9    0.56/5  
  9 JUSZKIEWICZ   Dominika '2005      56.49  8.25/9   16.33/9   18.46/9   40.56/9   44.10/9   56.02/9   56.49/9  
    ZSZ-Jedynka                           8.25/9    8.08/9    2.13/8   22.10/7    3.14/2   11.52/4    0.47/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-12        2.0km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-52      2-54      3-48      4-60      5-56      6-47      7-53      8-99    
  1 PIETRULIŃSKA Nicola'2003       16.15  1.54/3    3.36/3    5.29/1*   7.28/1*  10.59/1*  12.21/1*  14.08/1*  15.44/1*  16.15/1* 
    UKS Kometa                            1.54/3    1.42/5    1.53/5    1.59/2    3.31/5    1.22/3    1.47/2    1.36/1*   0.31/5  
  2 MASZTALER Wiktoria'2003        17.09  2.30/9    4.17/8    6.03/3    8.09/3   11.11/2   12.45/2   14.33/2   16.36/2   17.09/2  
    UKS Trójka Mikołów                    2.30/9    1.47/6    1.46/1*   2.06/5    3.02/3    1.34/8    1.48/5    2.03/9    0.33/6  
  3 WEISMAN  Monika'2003           17.27  1.35/2    3.04/1*   6.59/6    8.58/4   11.50/3   13.14/4   15.01/3   16.57/3   17.27/3  
    UKS Słoneczko                         1.35/2    1.29/1*   3.55/13   1.59/2    2.52/1*   1.24/4    1.47/2    1.56/8    0.30/3  
  4 JARZĽB Natalia'2003            17.35  2.11/6    3.46/4    7.07/8    8.59/5   11.56/4   13.13/3   15.24/5   17.08/5   17.35/4  
    UKS Kometa                            2.11/6    1.35/2    3.21/12   1.52/1*   2.57/2    1.17/1*   2.11/8    1.44/3    0.27/1* 
  5 TRZOSKA Anna'2003              17.42  2.07/4    4.02/6    5.54/2    8.04/2   12.06/5   13.27/5   15.13/4   17.04/4   17.42/5  
    UKS Kometa                            2.07/4    1.55/11   1.52/4    2.10/6    4.02/10   1.21/2    1.46/1*   1.51/5    0.38/11 
  6 CZAPSKA Wiktoria'2003          18.12  2.24/8    5.13/13   6.59/6    9.04/6   12.13/6   13.44/6   15.38/6   17.30/6   18.12/6  
    UKS Kometa                            2.24/8    2.49/15   1.46/1*   2.05/4    3.09/4    1.31/6    1.54/7    1.52/6    0.42/13 
  7 PAPSZUN  Julia'2003            18.29  2.43/11   4.20/9    6.11/4    9.05/7   12.54/7   14.21/7   16.14/7   17.55/7   18.29/7  
    ZSZ-Jedynka                           2.43/11   1.37/3    1.51/3    2.54/10   3.49/6    1.27/5    1.53/6    1.41/2    0.34/8  
  8 TOLL Kaja'2003                 20.02  3.28/15   5.09/12   7.14/9    9.42/9   14.06/8   15.40/8   17.27/8   19.32/8   20.02/8  
    UKS Kometa                            3.28/15   1.41/4    2.05/6    2.28/7    4.24/13   1.34/8    1.47/2    2.05/10   0.30/3  
  9 KWIATEK Nina'2003              22.01  2.14/7    4.08/7    6.29/5    9.32/8   14.23/9   16.12/9   18.46/9   21.28/9   22.01/9  
    UKS Trójka Mikołów                    2.14/7    1.54/10   2.21/8    3.03/14   4.51/16   1.49/15   2.34/12   2.42/14   0.33/6  
 10 MISIAK Maja'2003               28.05  3.44/17  10.10/18  12.27/16  15.35/15  20.20/13  22.14/14  24.45/10  27.31/10  28.05/10 
    UKS Trójka Mikołów                    3.44/17   6.26/20   2.17/7    3.08/15   4.45/15   1.54/18   2.31/11   2.46/15   0.34/8  
 11 BĽK Wiktoria'2003              28.34  1.30/1*   3.19/2   11.20/13  14.03/11  18.36/10  20.08/10  26.21/13  28.05/11  28.34/11 
    UKS Kometa                            1.30/1*   1.49/7    8.01/17   2.43/8    4.33/14   1.32/7    6.13/20   1.44/3    0.29/2  
 12 KRANC Wiktoria'2003            29.19  3.41/16   6.09/14  12.05/15  15.23/14  19.17/12  21.03/12  26.00/12  28.36/12  29.19/12 
    UKS Reflex                            3.41/16   2.28/14   5.56/15   3.18/16   3.54/9    1.46/13   4.57/17   2.36/13   0.43/15 
 13 MIANECKA Amelia'2004           29.48  2.46/13   9.05/17  11.55/14  14.48/13  18.55/11  20.29/11  25.29/11  28.53/13  29.48/13 
    UKS Kometa                            2.46/13   6.19/18   2.50/11   2.53/9    4.07/12   1.34/8    5.00/18   3.24/18   0.55/18 
 14 PRUSACZYK  Amelia'2003         30.02  4.14/18   8.26/16  10.52/11  14.29/12  22.13/16  24.07/16  26.48/14  29.16/14  30.02/14 
    ZSZ-Jedynka                           4.14/18   4.12/17   2.26/9    3.37/19   7.44/17   1.54/18   2.41/13   2.28/11   0.46/17 
 15 HORST Julia'2003               31.10  2.07/4    3.58/5   13.41/17  16.39/16  20.31/14  22.11/13  27.12/15  30.33/15  31.10/15 
    UKS Kometa                            2.07/4    1.51/8    9.43/19   2.58/12   3.52/8    1.40/11   5.01/19   3.21/17   0.37/10 
 16 MARSZAŁKOWSKA Martyna'2003      31.26  2.44/12   4.46/11   9.37/10  12.33/10  23.54/17  25.40/17  28.10/16  30.44/16  31.26/16 
    SP1 Gorzyce                           2.44/12   2.02/12   4.51/14   2.56/11  11.21/21   1.46/13   2.30/10   2.34/12   0.42/13 
 17 KUCHARSKA Martyna'2004         32.50  5.42/20  12.07/19  14.46/18  17.45/17  21.47/15  23.31/15  28.27/17  31.54/17  32.50/17 
    UKS Kometa                            5.42/20   6.25/19   2.39/10   2.59/13   4.02/10   1.44/12   4.56/16   3.27/19   0.56/19 
 18 KONDROT Wiktoria'2004          35.24  2.36/10   4.41/10  11.05/12  24.49/18  28.39/18  30.30/18  32.45/18  34.39/18  35.24/18 
    UKS Trójka Mikołów                    2.36/10   2.05/13   6.24/16  13.44/21   3.50/7    1.51/17   2.15/9    1.54/7    0.45/16 
 19 FILIPIEC  Agnieszka'2004       49.29 13.31/22  15.23/20  23.34/20  27.25/19  41.21/19  43.10/19  46.02/19  48.50/19  49.29/19 
    ZSZ-Jedynka                          13.31/22   1.52/9    8.11/18   3.51/20  13.56/22   1.49/15   2.52/14   2.48/16   0.39/12 
 20 GAJDA Natalia'2003             57.29  5.00/19   8.06/15  21.50/19  37.41/20  46.12/20  49.49/20  52.49/20  56.16/20  57.29/20 
    ZSZ-Jedynka                           5.00/19   3.06/16  13.44/20  15.51/22   8.31/18   3.37/22   3.00/15   3.27/19   1.13/21 
 21 GAJDA Paulina'2003             71.46  2.56/14  19.54/21  38.07/21  41.42/21  52.06/21  54.42/21  66.20/21  70.25/21  71.46/21 
    ZSZ-Jedynka                           2.56/14  16.58/21  18.13/21   3.35/18  10.24/19   2.36/21  11.38/21   4.05/22   1.21/22 
 22 PRUSACZYK  Katarzyna'2003      77.43  8.53/21  25.57/22  44.16/22  47.47/22  58.39/22  60.57/22  72.52/22  76.31/22  77.43/22 
    ZSZ-Jedynka                           8.53/21  17.04/22  18.19/22   3.31/17  10.52/20   2.18/20  11.55/22   3.39/21   1.12/20 
    GARCORZ Kamila'2004        NKl        5.14/    31.10/    52.31/    57.13/    63.57/    67.07/         /         /    85.53/   
    UKS Trójka Mikołów                    5.14/    25.56/    21.21/     4.42/     6.44/     3.10/         /         /         /   
    MILIK Inga'2004            NKl        8.03/    37.07/    58.34/    63.16/    70.05/    73.11/         /         /    91.51/   
    UKS Trójka Mikołów                    8.03/    29.04/    21.27/     4.42/     6.49/     3.06/         /         /         /   
    MYŒLIWIEC Magdalena'2003   NKl        2.38/     4.39/    11.13/    14.18/    18.22/    20.05/    25.09/         /    27.33/   
    UKS Kometa                            2.38/     2.01/     6.34/     3.05/     4.04/     1.43/     5.04/         /         /   
    RYBAK Julia               PKNKl       6.08/     8.07/    18.51/    25.04/    40.04/    43.54/         /    49.51/    50.50/   
    UKS Kometa                            6.08/     1.59/    10.44/     6.13/    15.00/     3.50/         /         /     0.59/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-12B       1.9km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-58      3-57      4-48      5-55      6-59      7-53      8-99    
  1 TOMANEK  Magdalena'2003        22.34  2.31/1*   5.28/1*   7.38/1*   9.26/1*  12.22/1*  16.01/1*  19.21/1*  21.44/1*  22.34/1* 
    SP BrzeŸce                            2.31/1*   2.57/6    2.10/3    1.48/5    2.56/4    3.39/3    3.20/4    2.23/3    0.50/2  
  2 GÓROWICZ  Martyna '2003        24.16  2.43/2   11.01/6   13.23/4   14.55/3   16.56/2   19.18/2   21.36/2   23.37/2   24.16/2  
    SP BrzeŸce                            2.43/2    8.18/7    2.22/5    1.32/1*   2.01/1*   2.22/1*   2.18/1*   2.01/1*   0.39/1* 
  3 SMAGA  Wiktoria '2003          27.36  9.38/6   10.46/5   12.42/2   14.32/2   17.24/3   21.04/3   24.23/3   26.40/3   27.36/3  
    SP BrzeŸce                            9.38/6    1.08/1*   1.56/1*   1.50/6    2.52/3    3.40/4    3.19/3    2.17/2    0.56/3  
  4 GODZIEK  Natalia '2004         38.28 12.43/7   14.28/7   16.30/6   18.17/6   20.55/5   24.12/4   27.00/4   36.52/4   38.28/4  
    SP BrzeŸce                           12.43/7    1.45/2    2.02/2    1.47/3    2.38/2    3.17/2    2.48/2    9.52/7    1.36/4  
  5 DZIUROSZ  Natalia '2004        55.50  3.35/3    5.43/2   14.35/5   16.17/5   20.17/4   40.10/6   44.55/6   49.06/5   55.50/5  
    SP BrzeŸce                            3.35/3    2.08/4    8.52/7    1.42/2    4.00/6   19.53/6    4.45/6    4.11/4    6.44/5  
  6 KLIMCZYK  Milena '2003         58.53  6.15/4    8.48/3   17.32/7   19.19/7   23.15/7   43.08/7   47.52/7   52.09/6   58.53/6  
    SP BrzeŸce                            6.15/4    2.33/5    8.44/6    1.47/3    3.56/5   19.53/6    4.44/5    4.17/5    6.44/5  
  7 JUNG  Wiktoria'2004            80.01  8.30/5   10.37/4   12.56/3   15.33/4   21.10/6   37.59/5   43.30/5   53.10/7   80.01/7  
    SP BrzeŸce                            8.30/5    2.07/3    2.19/4    2.37/7    5.37/7   16.49/5    5.31/7    9.40/6   26.51/7  
    KRAWCZYK Aleksandra'2003   DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Kometa                                /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-14        2.2km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-49      3-32      4-41      5-48      6-36      7-42      8-43      9-33     10-45    
                                      11-47     12-53     13-99    
  1 KOZŁOWSKA Olga'2001            20.06  0.52/3    2.16/1*   4.22/1*   5.37/1*   6.44/1*   8.28/1*  12.07/2   13.17/1*  14.19/1*  15.10/1* 
    UKS Patria                            0.52/3    1.24/1*   2.06/1*   1.15/1*   1.07/5    1.44/1*   3.39/13   1.10/1*   1.02/1*   0.51/1* 
                                         16.05/1*  17.36/1*  19.32/1*  20.06/1* 
                                          0.55/6    1.31/3    1.56/8    0.34/7  
  2 POLEWKA Aleksandra'2002        20.07  1.02/5    2.27/2    4.39/2    6.17/2    7.26/2    9.29/3   12.34/3   13.51/3   14.53/3   15.58/3  
    UKS Kometa                            1.02/5    1.25/2    2.12/2    1.38/4    1.09/7    2.03/7    3.05/7    1.17/3    1.02/1*   1.05/6  
                                         16.42/3   18.11/3   19.33/3   20.07/2  
                                          0.44/1*   1.29/1*   1.22/1*   0.34/7  
  3 TOPÓR Magdalena'2001           20.10  1.04/6    2.32/4    4.57/3    6.26/3    7.39/3    9.26/2   12.00/1*  13.31/2   14.42/2   15.40/2  
    WKS Wawel                             1.04/6    1.28/3    2.25/3    1.29/2    1.13/8    1.47/2    2.34/2    1.31/5    1.11/4    0.58/3  
                                         16.32/2   18.04/2   19.32/1*  20.10/3  
                                          0.52/5    1.32/5    1.28/4    0.38/13 
  4 SOBEL Natalia'2002             21.20  0.59/4    2.55/6    5.39/5    7.22/5    8.24/4   10.31/4   13.37/5   14.52/4   15.58/4   17.00/4  
    UKS Kometa                            0.59/4    1.56/8    2.44/5    1.43/5    1.02/2    2.07/8    3.06/8    1.15/2    1.06/3    1.02/5  
                                         17.49/4   19.20/4   20.45/4   21.20/4  
                                          0.49/3    1.31/3    1.25/3    0.35/10 
  5 KOZŁOWSKA Maria'2001           21.29  1.12/8    2.45/5    6.04/9    8.10/8    9.15/6   11.11/6   13.31/4   14.53/5   16.07/5   17.00/4  
    UKS Patria                            1.12/8    1.33/4    3.19/10   2.06/7    1.05/4    1.56/3    2.20/1*   1.22/4    1.14/5    0.53/2  
                                         17.49/4   19.34/5   20.57/5   21.29/5  
                                          0.49/3    1.45/7    1.23/2    0.32/5  
  6 MISZTAL  Paulina'2002          24.08  1.17/10   2.59/7    5.39/5    7.14/4    8.35/5   10.50/5   13.43/6   15.23/6   17.00/6   18.10/6  
    UKS Słoneczko                         1.17/10   1.42/5    2.40/4    1.35/3    1.21/10   2.15/10   2.53/4    1.40/6    1.37/10   1.10/8  
                                         19.42/6   21.48/6   23.32/6   24.08/6  
                                          1.32/12   2.06/9    1.44/6    0.36/11 
  7 ADAMIAK Natalia'2001           25.08  1.15/9    3.04/8    6.02/8    7.46/6    9.18/7   11.51/7   14.54/7   16.39/7   18.09/7   19.14/7  
    UKS Kometa                            1.15/9    1.49/7    2.58/8    1.44/6    1.32/12   2.33/13   3.03/6    1.45/7    1.30/8    1.05/6  
                                         20.31/7   22.31/7   24.31/7   25.08/7  
                                          1.17/10   2.00/8    2.00/9    0.37/12 
  8 PIĘTAK Aleksandra'2002         28.52  0.50/2    3.04/8    5.52/7   12.23/10  13.20/10  15.18/10  18.06/8   21.21/9   23.04/9   24.19/9  
    UKS Kometa                            0.50/2    2.14/12   2.48/6    6.31/14   0.57/1*   1.58/5    2.48/3    3.15/16   1.43/11   1.15/10 
                                         25.15/9   26.50/9   28.18/8   28.52/8  
                                          0.56/7    1.35/6    1.28/4    0.34/7  
  9 NOWAK  Agata'2001              32.46  1.06/7    3.53/13   7.24/11  12.30/11  14.11/11  16.36/11  19.48/11  21.53/10  24.13/11  25.39/11 
    ZSZ-Jedynka                           1.06/7    2.47/13   3.31/12   5.06/11   1.41/15   2.25/11   3.12/9    2.05/11   2.20/13   1.26/13 
                                         27.39/11  29.49/10  32.21/9   32.46/9  
                                          2.00/15   2.10/11   2.32/15   0.25/1* 
 10 GRZESŁO Kornelia'2002          33.54  1.44/14   3.43/12  12.02/16  14.25/13  15.39/13  17.38/12  20.52/12  22.57/12  25.17/12  26.38/12 
    UKS Trójka Mikołów                    1.44/14   1.59/9    8.19/16   2.23/9    1.14/9    1.59/6    3.14/10   2.05/11   2.20/13   1.21/12 
                                         28.43/12  30.51/11  33.21/10  33.54/10 
                                          2.05/16   2.08/10   2.30/13   0.33/6  
 11 KARASEK Amanda'2001            34.36  0.26/1*   2.30/3    5.35/4    8.04/7    9.32/8   13.32/9   19.34/10  22.28/11  24.03/10  25.32/10 
    UKS Reflex                            0.26/1*   2.04/10   3.05/9    2.29/10   1.28/11   4.00/16   6.02/16   2.54/14   1.35/9    1.29/15 
                                         27.22/10  31.22/12  33.46/11  34.36/11 
                                          1.50/13   4.00/15   2.24/10   0.50/15 
 12 GONSKA Natalia                 34.49  3.09/16   5.56/16   9.26/13  14.37/14  16.13/14  18.39/14  21.54/13  23.58/13  26.16/13  27.42/13 
    ZSZ-Jedynka                           3.09/16   2.47/13   3.30/11   5.11/12   1.36/14   2.26/12   3.15/11   2.04/10   2.18/12   1.26/13 
                                         29.41/13  31.53/13  34.19/12  34.49/12 
                                          1.59/14   2.12/12   2.26/11   0.30/3  
 13 NYGA Julia'2002                35.47  1.43/13   3.29/10  10.43/14  17.35/15  18.42/15  20.39/15  23.37/15  25.29/14  28.53/15  30.11/15 
    UKS Kometa                            1.43/13   1.46/6    7.14/15   6.52/15   1.07/5    1.57/4    2.58/5    1.52/9    3.24/16   1.18/11 
                                         31.13/15  33.27/14  35.22/13  35.47/13 
                                          1.02/8    2.14/13   1.55/7    0.25/1* 
 14 KONCKA Laura'2001              38.28  1.52/15   4.49/14   8.49/12  14.04/12  15.07/12  18.05/13  23.29/14  26.42/15  28.01/14  29.14/14 
    UKS Reflex                            1.52/15   2.57/15   4.00/13   5.15/13   1.03/3    2.58/14   5.24/14   3.13/15   1.19/6    1.13/9  
                                         30.34/14  35.19/15  37.45/14  38.28/14 
                                          1.20/11   4.45/16   2.26/11   0.43/14 
 15 MIOZGA Wiktoria                47.44  1.22/11   5.30/15  11.36/15  23.35/16  25.21/16  29.06/16  32.39/16  35.22/16  38.22/16  40.20/16 
    UKS Kometa                            1.22/11   4.08/16   6.06/14  11.59/16   1.46/16   3.45/15   3.33/12   2.43/13   3.00/15   1.58/16 
                                         41.36/16  44.44/16  47.14/15  47.44/15 
                                          1.16/9    3.08/14   2.30/13   0.30/3  
 16 BRZANA Magdalena'2001          77.18  1.25/12   3.29/10   6.23/10   8.42/9   10.17/9   12.30/8   18.28/9   20.13/8   21.33/8   22.32/8  
    UKS Trójka Mikołów                    1.25/12   2.04/10   2.54/7    2.19/8    1.35/13   2.13/9    5.58/15   1.45/7    1.20/7    0.59/4  
                                         23.20/8   24.49/8   76.03/16  77.18/16 
                                          0.48/2    1.29/1*  51.14/16   1.15/16 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-14B       2.0km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-49      3-58      4-57      5-48      6-36      7-55      8-33      9-45     10-53    
                                      11-99    
  1 PSZONAK Martyna                23.26  2.28/1*   3.03/1*   4.27/1*   6.14/1*   7.52/1*  10.31/1*  14.28/1*  15.34/1*  16.55/1*  19.49/1* 
    UKS Kometa                            2.28/1*   0.35/2    1.24/2    1.47/1*   1.38/1*   2.39/1*   3.57/1*   1.06/2    1.21/2    2.54/3  
                                         22.48/1*  23.26/1* 
                                          2.59/1*   0.38/2  
  2 ANUSZEWSKA Karolina'2002       25.21  3.23/2    4.04/2    5.27/2    7.26/2    9.42/2   12.27/2   16.31/2   17.40/2   18.57/2   21.47/2  
    UKS Kometa                            3.23/2    0.41/3    1.23/1*   1.59/2    2.16/3    2.45/3    4.04/2    1.09/3    1.17/1*   2.50/2  
                                         24.46/2   25.21/2  
                                          2.59/1*   0.35/1* 
  3 PIÓRKO  Alicja'2002            52.49  5.03/3    5.37/3    7.42/3   14.59/3   17.01/3   19.45/3   25.42/3   26.51/3   28.13/3   37.49/3  
    SP BrzeŸce                            5.03/3    0.34/1*   2.05/3    7.17/3    2.02/2    2.44/2    5.57/3    1.09/3    1.22/3    9.36/4  
                                         51.48/3   52.49/3  
                                         13.59/4    1.01/4  
  4 ZUBER  Martyna'2002            82.53  5.08/4    5.57/4    8.30/4   26.51/4   29.13/4   33.15/4   41.00/4   41.56/4   67.45/4   70.27/4  
    SP BrzeŸce                            5.08/4    0.49/4    2.33/4   18.21/4    2.22/4    4.02/4    7.45/4    0.56/1*  25.49/4    2.42/1* 
                                         82.08/4   82.53/4  
                                         11.41/3    0.45/3  
    BRZOZOWSKA Patrycja'2002   DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Kometa                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-16        2.3km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-62      3-32      4-40      5-39      6-55      7-42      8-36      9-43     10-33    
                                      11-50     12-47     13-53     14-99    
  1 KOZŁOWSKA Wiktoria'1999        17.22  0.57/3    1.48/1*   3.08/1*   4.57/1*   6.02/1*   6.40/1*   7.12/1*   9.13/1*  10.07/1*  10.59/1* 
    UKS Patria                            0.57/3    0.51/1*   1.20/1*   1.49/1*   1.05/1*   0.38/2    0.32/1*   2.01/1*   0.54/1*   0.52/1* 
                                         12.46/1*  14.13/1*  15.36/1*  16.49/1*  17.22/1* 
                                          1.47/1*   1.27/3    1.23/1*   1.13/2    0.33/9  
  2 JURCZYK Marta'2000             18.27  0.54/1*   1.50/2    3.15/2    5.29/2    6.42/2    7.26/2    8.03/2   10.11/2   11.09/2   12.03/2  
    UKS Sparta                            0.54/1*   0.56/2    1.25/2    2.14/2    1.13/2    0.44/3    0.37/4    2.08/2    0.58/2    0.54/2  
                                         13.52/2   15.15/2   16.40/2   17.52/2   18.27/2  
                                          1.49/2    1.23/2    1.25/2    1.12/1*   0.35/10 
  3 ŁABUDA Wiktoria'2000           22.31  1.04/7    2.01/3    3.31/3    6.17/3    7.43/3    8.34/3    9.15/3   11.55/3   13.06/3   14.28/3  
    UKS Kometa                            1.04/7    0.57/4    1.30/3    2.46/6    1.26/5    0.51/6    0.41/8    2.40/4    1.11/6    1.22/4  
                                         16.38/3   18.30/3   20.19/3   21.59/3   22.31/3  
                                          2.10/8    1.52/9    1.49/4    1.40/4    0.32/6  
  4 MAŃKA  Klaudia'1999            24.04  0.56/2    2.08/5    4.09/5    7.20/7    8.52/6    9.42/7   10.21/7   12.52/5   15.15/7   16.40/6  
    ZSZ-Jedynka                           0.56/2    1.12/8    2.01/11   3.11/10   1.32/9    0.50/5    0.39/5    2.31/3    2.23/15   1.25/6  
                                         18.46/6   20.03/4   21.58/4   23.22/4   24.04/4  
                                          2.06/4    1.17/1*   1.55/5    1.24/3    0.42/15 
  5 WEISMAN  Wiktoria'2000         24.13  2.57/15   4.02/15   5.51/15   8.30/13   9.50/9   10.55/10  11.31/9   14.19/8   15.17/8   16.39/5  
    UKS Słoneczko                         2.57/15   1.05/6    1.49/8    2.39/4    1.20/3    1.05/11   0.36/3    2.48/6    0.58/2    1.22/4  
                                         18.37/5   20.18/6   21.58/4   23.42/5   24.13/5  
                                          1.58/3    1.41/4    1.40/3    1.44/7    0.31/4  
  6 GÓROWICZ  Monika'2000          24.50  1.02/5    2.32/7    4.11/6    6.56/5    8.22/4    9.18/4   10.02/4   12.46/4   14.23/5   16.06/4  
    ZSZ-Jedynka                           1.02/5    1.30/13   1.39/5    2.45/5    1.26/5    0.56/8    0.44/9    2.44/5    1.37/12   1.43/8  
                                         18.26/4   20.07/5   22.37/6   24.19/6   24.50/6  
                                          2.20/9    1.41/4    2.30/13   1.42/5    0.31/4  
  7 PAPSZUN Patrycja'2000          26.52  0.57/3    2.15/6    4.26/8    7.36/8    9.17/8   10.22/8   11.31/9   15.45/11  17.04/10  18.15/10 
    ZSZ-Jedynka                           0.57/3    1.18/11   2.11/12   3.10/9    1.41/10   1.05/11   1.09/12   4.14/15   1.19/8    1.11/3  
                                         20.22/10  22.27/9   24.26/7   26.15/7   26.52/7  
                                          2.07/6    2.05/10   1.59/7    1.49/9    0.37/12 
  8 JAWORSKA  Natalia'2000         27.11  1.56/12   2.52/10   4.22/7    6.41/4    8.59/7    9.36/6   10.16/6   14.02/7   15.05/6   17.14/7  
    ZSZ-Jedynka                           1.56/12   0.56/2    1.30/3    2.19/3    2.18/14   0.37/1*   0.40/6    3.46/13   1.03/4    2.09/12 
                                         19.52/8   22.16/8   24.34/8   26.46/8   27.11/8  
                                          2.38/10   2.24/13   2.18/12   2.12/11   0.25/1* 
  9 KOWALSKA Agata '1999           27.54  1.03/6    2.03/4    3.44/4    7.05/6    8.34/5    9.32/5   10.07/5   13.02/6   14.17/4   17.34/8  
    UKS Reflex                            1.03/6    1.00/5    1.41/6    3.21/13   1.29/7    0.58/9    0.35/2    2.55/7    1.15/7    3.17/14 
                                         20.16/9   23.04/10  25.14/10  27.15/9   27.54/9  
                                          2.42/12   2.48/14   2.10/10   2.01/10   0.39/13 
 10 PIECHA Agnieszka'1999          27.58  2.01/13   3.10/13   5.06/12   8.23/12   9.54/10  10.43/9   11.23/8   14.24/9   16.17/9   17.42/9  
    UKS Reflex                            2.01/13   1.09/7    1.56/10   3.17/12   1.31/8    0.49/4    0.40/6    3.01/8    1.53/13   1.25/6  
                                         19.51/7   21.40/7   25.02/9   27.26/10  27.58/10 
                                          2.09/7    1.49/8    3.22/15   2.24/15   0.32/6  
 11 HARAZIN  Karolina'2000         28.17  1.16/8    2.52/10   5.03/11   8.14/10  10.00/11  11.09/12  12.22/11  15.44/10  17.11/11  19.07/11 
    ZSZ-Jedynka                           1.16/8    1.36/14   2.11/12   3.11/10   1.46/11   1.09/14   1.13/13   3.22/9    1.27/9    1.56/9  
                                         22.07/11  23.48/11  25.54/11  27.42/11  28.17/11 
                                          3.00/15   1.41/4    2.06/8    1.48/8    0.35/10 
 12 NOWAK Luiza'2000               29.06  1.24/9    2.49/9    5.14/14   8.18/11  10.08/12  11.08/11  12.43/12  16.07/12  18.15/12  20.38/12 
    UKS Reflex                            1.24/9    1.25/12   2.25/15   3.04/7    1.50/12   1.00/10   1.35/15   3.24/10   2.08/14   2.23/13 
                                         22.44/12  24.53/12  26.51/12  28.34/12  29.06/12 
                                          2.06/4    2.09/11   1.58/6    1.43/6    0.32/6  
 13 MASTELA  Krystyna'2000         30.58  1.25/11   2.42/8    4.55/9    8.04/9   11.56/13  13.22/13  14.20/13  17.46/13  19.13/13  21.09/13 
    ZSZ-Jedynka                           1.25/11   1.17/10   2.13/14   3.09/8    3.52/15   1.26/15   0.58/11   3.26/11   1.27/9    1.56/9  
                                         24.06/13  25.49/13  27.57/13  30.18/13  30.58/13 
                                          2.57/14   1.43/7    2.08/9    2.21/13   0.40/14 
 14 PASEK Karolina'1999            32.17  2.12/14   3.25/14   5.09/13  11.52/14  13.13/14  14.06/14  14.58/14  19.06/14  20.14/14  22.18/14 
    ZSZ-Jedynka                           2.12/14   1.13/9    1.44/7    6.43/14   1.21/4    0.53/7    0.52/10   4.08/14   1.08/5    2.04/11 
                                         24.56/14  27.18/14  29.33/14  31.48/14  32.17/14 
                                          2.38/10   2.22/12   2.15/11   2.15/12   0.29/2  
 15 ZIMOŃCZYK  Martyna'2000        38.58  1.24/9    3.05/12   4.59/10  12.14/15  14.11/15  15.19/15  16.40/15  20.17/15  21.47/15  26.53/15 
    ZSZ-Jedynka                           1.24/9    1.41/15   1.54/9    7.15/15   1.57/13   1.08/13   1.21/14   3.37/12   1.30/11   5.06/15 
                                         29.40/15  33.25/15  36.08/15  38.29/15  38.58/15 
                                          2.47/13   3.45/15   2.43/14   2.21/13   0.29/2  
    BOROWSKA Kamila'1999       DNF        4.04/     5.01/     6.31/     9.17/    10.43/    11.34/    12.15/    14.55/    16.06/    17.28/   
    UKS Kometa                            4.04/     0.57/     1.30/     2.46/     1.26/     0.51/     0.41/     2.40/     1.11/     1.22/   
                                         19.38/    21.30/    23.19/    24.59/    25.31/   
                                          2.10/     1.52/     1.49/     1.40/     0.32/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-18        2.6km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-46      3-32      4-36      5-42      6-48      7-40      8-39      9-50     10-47    
                                      11-43     12-38     13-99    
  1 PORADA Lilianna'1998           23.59  2.45/1*   3.41/1*   6.40/1*   7.56/1*  10.07/1*  12.35/1*  13.23/1*  14.55/1*  18.23/1*  19.52/1* 
    UKS Reflex                            2.45/1*   0.56/1*   2.59/1*   1.16/1*   2.11/1*   2.28/1*   0.48/1*   1.32/2    3.28/1*   1.29/1* 
                                         21.20/1*  22.08/1*  23.26/1*  23.59/1* 
                                          1.28/1*   0.48/1*   1.18/1*   0.33/2  
  2 SUROWY  Aleksandra'1997        31.17  2.51/2    3.54/2   10.06/2   11.28/2   14.18/2   17.17/2   18.29/2   19.57/2   24.17/2   26.37/2  
    ZSZ-Jedynka                           2.51/2    1.03/2    6.12/2    1.22/2    2.50/2    2.59/2    1.12/3    1.28/1*   4.20/3    2.20/3  
                                         28.15/2   29.05/2   30.43/2   31.17/2  
                                          1.38/3    0.50/2    1.38/2    0.34/3  
  3 DZIK Justyna'1997              32.24  2.51/2    4.19/3   11.11/3   12.35/3   15.37/3   18.44/3   19.34/3   21.26/3   25.40/3   27.54/3  
    MUKS Glwiice                          2.51/2    1.28/3    6.52/3    1.24/3    3.02/3    3.07/3    0.50/2    1.52/3    4.14/2    2.14/2  
                                         29.23/3   30.14/3   31.53/3   32.24/3  
                                          1.29/2    0.51/3    1.39/3    0.31/1* 
    POJDA  Edyta'1998          NKl        2.41/     3.41/     9.32/    10.54/    13.11/    15.14/    16.31/    17.51/    21.36/    23.18/   
    ZSZ-Jedynka                           2.41/     1.00/     5.51/     1.22/     2.17/     2.03/     1.17/     1.20/     3.45/     1.42/   
                                         24.40/    25.29/         /    27.19/   
                                          1.22/     0.49/         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-21        2.6km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-35      3-36      4-37      5-50      6-39      7-48      8-41      9-44     10-43    
                                      11-31     12-99    
  1 KOST  Aleksandra'1987          24.26  2.21/1*   4.26/1*   7.09/1*  10.31/1*  11.58/1*  14.48/1*  16.42/1*  17.51/1*  20.54/1*  21.53/1* 
    ZSZ-Jedynka                           2.21/1*   2.05/3    2.43/1*   3.22/1*   1.27/1*   2.50/1*   1.54/1*   1.09/1*   3.03/1*   0.59/1* 
                                         23.13/1*  23.52/1*  24.26/1* 
                                          1.20/1*   0.39/1*   0.34/1* 
  2 MASNY  Anna'1982               34.30  3.30/2    4.54/2    9.15/2   14.56/2   17.16/2   21.26/2   24.08/2   25.49/2   30.30/2   31.47/2  
    ZSZ-Jedynka                           3.30/2    1.24/1*   4.21/2    5.41/2    2.20/3    4.10/2    2.42/2    1.41/2    4.41/2    1.17/2  
                                         33.14/2   33.55/2   34.30/2  
                                          1.27/2    0.41/2    0.35/2  
  3 LEWANDOWSKA  Jagoda'1981       50.46  4.44/3    6.13/3   14.40/3   22.21/3   24.26/3   30.06/3   35.23/3   37.04/3   44.12/3   45.50/3  
    UKS Słoneczko                         4.44/3    1.29/2    8.27/3    7.41/3    2.05/2    5.40/3    5.17/3    1.41/2    7.08/3    1.38/3  
                                         49.10/3   50.05/3   50.46/3  
                                          3.20/3    0.55/3    0.41/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-35/40     2.3km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-46      3-32      4-36      5-42      6-39      7-56      8-45      9-47     10-43    
                                      11-31     12-99    
  1 MARSZAŁEK  Maria'1973          23.02  3.18/3    4.23/2    7.06/1*   8.13/1*  10.52/1*  11.53/1*  15.56/1*  16.36/1*  17.32/1*  18.58/1* 
    ZSZ-Jedynka                           3.18/3    1.05/1*   2.43/2    1.07/1*   2.39/4    1.01/2    4.03/4    0.40/1*   0.56/2    1.26/1* 
                                         21.46/1*  22.24/1*  23.02/1* 
                                          2.48/6    0.38/1*   0.38/4  
  2 PIJAR Karolina'1978            27.42  3.15/2    4.20/1*   7.07/2    8.29/2   11.06/2   12.00/2   16.01/2   16.41/2   17.55/2   21.20/2  
    UKS Trójka Mikołów                    3.15/2    1.05/1*   2.47/3    1.22/5    2.37/2    0.54/1*   4.01/3    0.40/1*   1.14/6    3.25/6  
                                         22.28/2   27.05/2   27.42/2  
                                          1.08/1*   4.37/6    0.37/3  
  3 KWIATEK Aleksandra'1973        27.58  3.41/4    5.11/4   10.13/5   11.34/5   14.45/5   16.15/4   20.20/4   21.52/5   22.59/5   24.45/5  
    UKS Trójka Mikołów                    3.41/4    1.30/6    5.02/6    1.21/3    3.11/5    1.30/4    4.05/5    1.32/7    1.07/5    1.46/3  
                                         26.31/5   27.18/3   27.58/3  
                                          1.46/4    0.47/2    0.40/5  
  4 POLEWKA Beata'1971             28.38  4.17/5    5.24/5    8.04/4    9.25/4   12.03/4   13.15/3   17.00/3   17.44/3   19.00/3   22.19/3  
    UKS Kometa                            4.17/5    1.07/3    2.40/1*   1.21/3    2.38/3    1.12/3    3.45/2    0.44/3    1.16/7    3.19/5  
                                         23.29/3   28.03/4   28.38/4  
                                          1.10/2    4.34/5    0.35/1* 
  5 KOŁECZKO  Anna'1974            29.20  5.28/6    6.54/6   10.30/6   12.06/6   15.59/6   17.33/6   22.10/6   23.16/6   24.19/6   26.13/6  
    ZSZ-Jedynka                           5.28/6    1.26/5    3.36/5    1.36/6    3.53/6    1.34/5    4.37/7    1.06/5    1.03/4    1.54/4  
                                         27.44/6   28.35/5   29.20/5  
                                          1.31/3    0.51/3    0.45/7  
  6 SYRYJCZYK Marta'1976           32.03  3.05/1*   4.42/3    7.33/3    9.23/3   11.38/3   16.41/5   20.20/4   21.10/4   22.05/4   23.31/4  
    UKS Trójka Mikołów                    3.05/1*   1.37/7    2.51/4    1.50/7    2.15/1*   5.03/6    3.39/1*   0.50/4    0.55/1*   1.26/1* 
                                         26.26/4   31.21/6   32.03/6  
                                          2.55/7    4.55/7    0.42/6  
  7 KAMPA Barbara'1972             53.54  9.26/7   10.39/7   19.28/7   20.44/7   27.52/7   35.27/7   39.33/7   40.39/7   41.37/7   46.49/7  
    UKS Trójka Mikołów                    9.26/7    1.13/4    8.49/7    1.16/2    7.08/7    7.35/7    4.06/6    1.06/5    0.58/3    5.12/7  
                                         49.17/7   53.19/7   53.54/7  
                                          2.28/5    4.02/4    0.35/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-45/50     2.2km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-62      3-46      4-34      5-35      6-36      7-42      8-50      9-47     10-43    
                                      11-99    
  1 CZERKAWSKA Urszula'1962        21.12  1.15/2    2.30/2    4.43/1*   6.03/1*   7.09/1*  10.09/1*  12.46/1*  15.35/1*  17.14/1*  18.40/1* 
    MUKS Glwiice                          1.15/2    1.15/2    2.13/1*   1.20/1*   1.06/1*   3.00/1*   2.37/1*   2.49/1*   1.39/1*   1.26/1* 
                                         20.30/1*  21.12/1* 
                                          1.50/1*   0.42/1* 
  2 PAPSZUN  Joanna'1970           26.16  1.12/1*   2.17/1*   4.57/2    6.17/2    7.56/2   11.12/2   14.21/2   17.49/2   20.37/2   22.35/2  
    ZSZ-Jedynka                           1.12/1*   1.05/1*   2.40/2    1.20/1*   1.39/2    3.16/2    3.09/2    3.28/2    2.48/3    1.58/2  
                                         25.12/2   26.16/2  
                                          2.37/2    1.04/2  
  3 ANDROSZ Katarzyna'1964         37.27  1.53/3    3.39/3    7.08/3    9.03/3   11.11/3   17.41/3   21.37/3   28.29/3   31.05/3   33.12/3  
    UKS Reflex                            1.53/3    1.46/3    3.29/3    1.55/3    2.08/3    6.30/3    3.56/3    6.52/3    2.36/2    2.07/3  
                                         36.13/3   37.27/3  
                                          3.01/3    1.14/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-55        2.1km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-49      4-35      5-36      6-42      7-60      8-50      9-47     10-43    
                                      11-99    
  1 SIKOROVA Marie'1948            27.53  1.11/1*   4.16/1*   7.10/1*   7.51/1*  12.59/1*  16.05/1*  17.04/1*  20.55/1*  23.06/1*  24.38/1* 
    Baník Ostrava                         1.11/1*   3.05/1*   2.54/1*   0.41/2    5.08/3    3.06/1*   0.59/1*   3.51/2    2.11/1*   1.32/1* 
                                         27.13/1*  27.53/1* 
                                          2.35/3    0.40/1* 
  2 PIPIRO  Grażyna'1957           31.15  1.13/2    5.13/2    9.49/2   10.18/2   14.48/2   18.27/2   20.21/2   23.32/2   25.52/2   28.08/2  
    ZSZ-Jedynka                           1.13/2    4.00/3    4.36/2    0.29/1*   4.30/1*   3.39/2    1.54/3    3.11/1*   2.20/2    2.16/3  
                                         30.34/2   31.15/2  
                                          2.26/1*   0.41/2  
  3 WOJARSKA Kamilla'1960          32.47  1.38/3    5.30/3   10.11/3   11.06/3   15.42/3   19.22/3   21.00/3   25.03/3   27.26/3   29.21/3  
    BB O-Team                             1.38/3    3.52/2    4.41/3    0.55/3    4.36/2    3.40/3    1.38/2    4.03/3    2.23/3    1.55/2  
                                         31.52/3   32.47/3  
                                          2.31/2    0.55/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM-10N      1.8km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-54      3-57      4-48      5-60      6-59      7-63    
  1 MORDARSKA Jagoda'2005      18.30 0b.PK  2.35/3    3.47/3    4.28/3    6.24/3    9.25/2   13.41/3   16.36/2   18.30/2  
    UKS Kometa                            2.35/2    1.12/4    0.41/6    1.56/10   3.01/2    4.16/2    2.55/11   1.54/4  
  2 MARSZAŁEK  Patryk'2005     19.12 1b.PK  1.55/2    2.53/2    3.48/2    4.59/2        /    11.17/2   12.51/1*  14.12/1* 
    ZSZ-Jedynka                           1.55/1*   0.58/1*   0.55/9    1.11/1*       /         /     1.34/5    1.21/3  
  3 MILCZAREK Julia'2005       20.06 0b.PK  4.00/5    5.43/4    6.32/4    8.33/4   11.58/4   16.29/5   18.05/4   20.06/3  
    UKS Reflex                            4.00/4    1.43/10   0.49/8    2.01/11   3.25/3    4.31/5    1.36/6    2.01/5  
  4 NYGA Juliusz'2005          21.16 0b.PK -0.92/1*  -0.06/1*   0.22/1*   1.59/1*   6.01/1*  10.25/1*  17.28/3   21.16/4  
    UKS Kometa                                /     1.02/2    0.28/2    1.37/4    4.02/8    4.24/3    7.03/14   3.48/12 
  5 WACŁAWEK Hanna'2007        23.07 0b.PK  5.39/10   7.14/9    7.50/7    9.28/7   13.05/5   18.23/6   19.42/5   23.07/5  
    UKS Trójka Mikołów                    5.39/9    1.35/8    0.36/5    1.38/5    3.37/6    5.18/7    1.19/2    3.25/10 
  6 MAŃKA  Mateusz'2005        26.18 0b.PK  4.16/6    6.58/8    8.07/9   10.33/9   18.01/8   23.22/9   25.01/9   26.18/6  
    SP Studzionka                         4.16/5    2.42/18   1.09/11   2.26/13   7.28/12   5.21/9    1.39/7    1.17/2  
  7 MISIAK Robert'2005         27.10 0b.PK  5.29/9    6.37/6    7.36/6    9.25/6   11.53/3   16.27/4   23.29/7   27.10/7  
    UKS Trójka Mikołów                    5.29/8    1.08/3    0.59/10   1.49/9    2.28/1*   4.34/6    7.02/13   3.41/11 
  8 MILIK Olaf'2006            28.38 0b.PK  5.07/7    6.28/5    7.01/5    8.37/5   16.00/7   20.03/7   21.56/6   28.38/8  
    UKS Trójka Mikołów                    5.07/6    1.21/5    0.33/3    1.36/3    7.23/11   4.03/1*   1.53/9    6.42/15 
  9 POLEWKA Julianna'2006      28.50 0b.PK  6.08/11   7.56/10   8.39/10  11.10/10  15.15/6   21.38/8   24.26/8   28.50/9  
    UKS Kometa                            6.08/10   1.48/11   0.43/7    2.31/14   4.05/9    6.23/11   2.48/10   4.24/13 
 10 PIJAR Maja'2006            30.24 0b.PK 13.42/15  15.11/14  15.45/11  17.23/12  20.59/9   26.18/10  27.39/10  30.24/11 
    UKS Trójka Mikołów                   13.42/14   1.29/6    0.34/4    1.38/5    3.36/5    5.19/8    1.21/3    2.45/8  
 11 ŻMIJ Karolina'2004         36.31 0b.PK 20.31/17  22.25/16  24.00/12  25.44/16  29.37/10  34.02/11  35.42/11  36.31/13 
    The Vipers                           20.31/16   1.54/12   1.35/13   1.44/8    3.53/7    4.25/4    1.40/8    0.49/1* 
 12 KUCIA Mateusz'2006         40.35 0b.PK 23.46/19  25.20/18  25.47/13  27.27/17  31.01/11  36.25/12  37.49/12  40.35/15 
    UKS Trójka Mikołów                   23.46/18   1.34/7    0.27/1*   1.40/7    3.34/4    5.24/10   1.24/4    2.46/9  
 13 KAMPA Magda'2006           48.57 4b.PK  7.52/12   9.54/11       /    13.25/11       /         /         /    28.57/10 
    UKS Trójka Mikołów                    7.52/11   2.02/14       /         /         /         /         /         /   
 14 WERNER Marcel'2005         49.14 0b.PK  5.14/8    6.51/7    8.03/8    9.34/8   34.31/12  45.24/13  46.32/13  49.14/17 
    UKS Trójka Mikołów                    5.14/7    1.37/9    1.12/12   1.31/2   24.57/14  10.53/12   1.08/1*   2.42/7  
 15 CZEKAŁA Angelika'2005      53.35 4b.PK 17.37/16  19.35/15       /    22.22/15       /         /         /    33.35/12 
    UKS Kometa                           17.37/15   1.58/13       /         /         /         /         /         /   
 16 ARWAJ Julia'2005           58.33 4b.PK  9.04/13  11.07/12       /    21.43/13       /         /         /    38.33/14 
    UKS Kometa                            9.04/12   2.03/15       /         /         /         /         /         /   
 17 KWIATEK Maja'2007          63.57 4b.PK 22.54/18  25.02/17       /    28.40/18       /         /         /    43.57/16 
    UKS Trójka Mikołów                   22.54/17   2.08/16       /         /         /         /         /         /   
 18 MARCISZ Jessica'2005       64.47 0b.PK 12.53/14  15.04/13  32.10/14  34.24/19  38.47/14  56.58/14  60.02/15  64.47/19 
    UKS Kometa                           12.53/13   2.11/17  17.06/14   2.14/12   4.23/10  18.11/13   3.04/12   4.45/14 
 19 MASNY  Tadeusz'            67.37 3b.PK  3.30/4        /         /    21.54/14  36.39/13       /    50.11/14  52.37/18 
    ZSZ-Jedynka                           3.30/3        /         /         /    14.45/13       /         /     2.26/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM-10R      1.9km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-54      3-57      4-48      5-55      6-60      7-59      8-47      9-63    
  1 MILIK Izabela, Aleksander'       9.30 -0.91/2   -0.08/1*  -0.66/3   -0.05/1*   2.08/1*   2.51/1*   6.57/1*   7.23/1*   8.18/1*   9.30/1* 
    UKS Trójka Mikołów                        /     1.01/1*   0.34/2    1.29/1*   2.13/1*   0.43/6    4.06/1*   0.26/1*   0.55/1*   1.12/1* 
  2 KOŁECZKO  Maksymilian'2008      11.53 -0.73/5   -0.12/3   -0.67/1*   0.08/3    2.48/2    3.23/2    8.41/2    9.13/2   10.39/2   11.53/2  
    ZSZ-Jedynka                               /     1.15/3    0.39/5    1.41/3    2.40/2    0.35/3    5.18/6    0.32/2    1.26/5    1.14/3  
  2 MASNY  Przemek'                11.53 -0.74/4   -0.10/2   -0.67/1*   0.07/2    2.52/3    3.25/3    8.41/2    9.17/3   10.41/3   11.53/2  
    ZSZ-Jedynka                               /     1.16/4    0.37/4    1.40/2    2.45/3    0.33/2    5.16/5    0.36/3    1.24/4    1.12/1* 
  4 KONDROT Nikodem, (Iwona)'2009      14.02 -0.90/3   -0.48/7   -0.04/6    1.49/6    4.35/4    5.16/4   10.43/6   11.21/6   12.41/5   14.02/4  
    UKS Trójka Mikołów                        /     1.18/5    1.48/13   1.53/6    2.46/4    0.41/5    5.27/8    0.38/4    1.20/2    1.21/4  
  5 NIEZGODA Alicja                14.06 -0.04/6   -0.57/6   -0.21/4    1.28/4    4.48/5    5.17/5   10.37/5   11.17/5   12.44/6   14.06/5  
    ATZ Racibórz                              /     1.07/2    0.36/3    1.49/5    3.20/6    0.29/1*   5.20/7    0.40/5    1.27/6    1.22/5  
  6 ŻMIJ Szymon'2009               15.05 -0.51/8   -0.45/8   -0.12/5    1.36/5    5.00/6    5.36/6   10.09/4   10.56/4   12.31/4   15.05/6  
    The Vipers                                /     2.06/13   0.33/1*   1.48/4    3.24/7    0.36/4    4.33/2    0.47/8    1.35/8    2.34/12 
  7 ŻMIJ Leon'2010                 16.33 -0.60/10  -0.03/9    0.43/7    2.41/7    6.57/8    7.43/7   12.40/7   13.24/7   14.56/7   16.33/7  
    The Vipers                                /     1.37/7    0.46/7    1.58/7    4.16/9    0.46/7    4.57/3    0.44/7    1.32/7    1.37/8  
  8 MISIAK Adam, (Karolina)'2014      17.08 -0.96/1*  -0.97/4    0.50/8    2.56/8    6.14/7    8.24/8   13.38/8   14.19/8   15.40/8   17.08/8  
    UKS Trójka Mikołów                        /     2.01/12   1.53/14   2.06/8    3.18/5    2.10/13   5.14/4    0.41/6    1.21/3    1.28/6  
  9 DRABEK Marysia'2009            21.46 -0.32/7   -0.59/5    3.18/13   5.33/13   9.05/9   11.32/11  17.22/9   18.27/9   20.16/9   21.46/9  
    ind. Tworóg                               /     1.33/6    4.17/16   2.15/9    3.32/8    2.27/14   5.50/9    1.05/10   1.49/9    1.30/7  
 10 KUCIA Szymon, (Magdalena)'2010      25.02 -0.83/9    0.33/10   1.42/10   4.00/9    9.15/10  10.34/9   18.41/10  20.42/10  22.51/10  25.02/10 
    UKS Trójka Mikołów                        /     1.50/10   1.09/8    2.18/11   5.15/12   1.19/10   8.07/14   2.01/15   2.09/11   2.11/11 
 11 KOZIOŁEK Leonard'2013          26.09 -0.06/13   2.35/14   4.14/14   7.34/14  12.21/14  13.36/12  21.01/12  22.20/12  24.22/11  26.09/11 
    Ind Rybnik                                /     2.41/15   1.39/11   3.20/16   4.47/10   1.15/9    7.25/11   1.19/12   2.02/10   1.47/9  
 12 BACHUL Bartosz                 26.18  0.04/14   1.42/13   2.52/11   5.07/11  10.43/12  11.30/10  20.36/11  21.47/11  24.26/12  26.18/12 
    UKS Trójka Mikołów                    0.04/1*   1.38/8    1.10/9    2.15/9    5.36/13   0.47/8    9.06/15   1.11/11   2.39/15   1.52/10 
 13 JANAS Agnieszka'2011           31.50  1.14/16   4.01/16   5.47/16   8.55/16  14.45/15  16.39/14  24.17/13  26.00/14  28.29/13  31.50/13 
    JANAS TEAM                            1.14/3    2.47/16   1.46/12   3.08/15   5.50/14   1.54/12   7.38/12   1.43/14   2.29/14   3.21/15 
 14 JANAS Aleksander'2009          31.54  1.12/15   3.49/15   5.45/15   8.51/15  14.50/16  16.32/13  24.17/13  25.58/13  28.39/14  31.54/14 
    JANAS TEAM                            1.12/2    2.37/14   1.56/15   3.06/14   5.59/15   1.42/11   7.45/13   1.41/13   2.41/16   3.15/14 
 15 BYKOWSKA Matylda'2008          38.50 -0.50/11   0.48/11   1.31/9    4.28/10   9.36/11  17.36/16  24.40/15  30.31/15  32.45/15  38.50/15 
    GKT Cyrkino                               /     1.38/8    0.43/6    2.57/13   5.08/11   8.00/16   7.04/10   5.51/16   2.14/13   6.05/16 
 16 MARSZAŁEK  Dawid'2008          44.52 -0.31/12   1.22/12   2.56/12   5.19/12  11.25/13  16.45/15  38.30/16  39.28/16  41.41/16  44.52/16 
    ZSZ-Jedynka                               /     1.53/11   1.34/10   2.23/12   6.06/16   5.20/15  21.45/16   0.58/9    2.13/12   3.11/13 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-10        1.6km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-58      3-57      4-48      5-55      6-53      7-99    
  1 KUREK   Bartosz '2005          38.33  7.08/1*  17.43/1*  19.57/1*  21.31/1*  24.51/1*  31.16/1*  37.45/1*  38.33/1* 
    ZSZ-Jedynka                           7.08/1*  10.35/2    2.14/2    1.34/1*   3.20/1*   6.25/2    6.29/1*   0.48/2  
  2 MAZUR   Łukasz '2005           39.30 14.26/2   18.30/2   20.24/2   22.11/2   25.48/2   32.08/2   38.43/2   39.30/2  
    ZSZ-Jedynka                          14.26/2    4.04/1*   1.54/1*   1.47/2    3.37/2    6.20/1*   6.35/2    0.47/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-12        2.1km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-58      3-57      4-48      5-55      6-56      7-59      8-53      9-99    
  1 TOUSTY Jakub'2003              14.02  1.31/1*   3.10/3    4.20/1*   5.17/1*   7.04/1*   9.38/1*  10.25/1*  11.55/1*  13.35/1*  14.02/1* 
    UKS Kometa                            1.31/1*   1.39/4    1.10/1*   0.57/1*   1.47/1*   2.34/1*   0.47/1*   1.30/1*   1.40/4    0.27/1* 
  2 KOŁODZIEJCZYK Łukasz'2003      15.51  1.57/4    3.48/5    5.09/4    6.24/4    8.15/4   11.13/4   12.05/4   13.55/3   15.11/2   15.51/2  
    UKS Kometa                            1.57/4    1.51/6    1.21/3    1.15/3    1.51/3    2.58/3    0.52/2    1.50/4    1.16/2    0.40/8  
  3 KOCHAŃCZYK Jakub'2003          16.26  1.45/3    2.56/1*   4.23/2    5.43/2    7.32/2   10.39/3   11.47/2   13.37/2   15.54/3   16.26/3  
    UKS Kometa                            1.45/3    1.11/1*   1.27/5    1.20/5    1.49/2    3.07/5    1.08/5    1.50/4    2.17/7    0.32/2  
  4 BIAŁAS Przemysław'2003         16.33  1.43/2    3.09/2    4.28/3    5.50/3    7.53/3   10.34/2   11.47/2   14.03/4   16.00/4   16.33/4  
    UKS Kometa                            1.43/2    1.26/3    1.19/2    1.22/7    2.03/7    2.41/2    1.13/8    2.16/7    1.57/5    0.33/3  
  5 KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej'2003      17.07  2.12/7    4.01/7    5.34/6    6.55/6    8.51/6   12.07/5   13.15/5   15.01/5   16.32/5   17.07/5  
    UKS Kometa                            2.12/7    1.49/5    1.33/6    1.21/6    1.56/6    3.16/6    1.08/5    1.46/2    1.31/3    0.35/5  
  6 SKOWRON Wojciech'2004          19.45  1.58/5    3.57/6    9.10/9   10.22/9   12.17/8   15.17/7   16.10/7   17.58/7   19.08/6   19.45/6  
    UKS Kometa                            1.58/5    1.59/7    5.13/10   1.12/2    1.55/5    3.00/4    0.53/3    1.48/3    1.10/1*   0.37/6  
  7 FLORKIEWICZ  Jakub'2004        20.07  2.12/7    4.13/8    5.52/7    7.24/7    9.47/7   13.23/6   15.07/6   17.17/6   19.25/7   20.07/7  
    ZSZ-Jedynka                           2.12/7    2.01/8    1.39/7    1.32/9    2.23/9    3.36/7    1.44/10   2.10/6    2.08/6    0.42/9  
  8 MAJKOWSKI Szymon'2003          23.49  2.27/9    7.11/9    8.59/8   10.18/8   12.23/9   15.59/8   17.17/8   20.48/9   23.12/9   23.49/8  
    UKS Kometa                            2.27/9    4.44/9    1.48/9    1.19/4    2.05/8    3.36/7    1.18/9    3.31/10   2.24/9    0.37/6  
  9 POJDA  Adam'2004               23.51  2.28/10   3.45/4    5.10/5    6.43/5    8.36/5   16.27/9   17.27/9   20.47/8   23.08/8   23.51/9  
    ZSZ-Jedynka                           2.28/10   1.17/2    1.25/4    1.33/10   1.53/4    7.51/10   1.00/4    3.20/8    2.21/8    0.43/10 
 10 ORŁOWSKI  Konrad'2004          37.53  2.08/6    8.47/10  10.26/10  11.50/10  15.40/10  21.08/10  22.16/10  25.46/10  37.20/10  37.53/10 
    UKS Słoneczko                         2.08/6    6.39/10   1.39/7    1.24/8    3.50/10   5.28/9    1.08/5    3.30/9   11.34/10   0.33/3  
    WIERZBICKI  Krzysztof'2004  NKl        3.10/    11.45/    14.05/    15.26/    18.41/    33.16/    34.42/    38.26/         /    41.24/   
    ZSZ-Jedynka                           3.10/     8.35/     2.20/     1.21/     3.15/    14.35/     1.26/     3.44/         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-12B       1.8km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-54      3-48      4-60      5-59      6-53      7-99    
  1 SZABAT Szymon'2004             19.26  2.14/1*   3.29/1*   7.19/1*   9.53/1*  13.17/1*  16.24/1*  18.32/1*  19.26/1* 
    UKS Kometa                            2.14/1*   1.15/3    3.50/1*   2.34/1*   3.24/1*   3.07/3    2.08/2    0.54/2  
  2 KIJANKA Matteo'2004            40.41  2.41/2    3.34/2   14.46/2   27.54/3   35.49/2   38.07/2   40.03/2   40.41/2  
    UKS Kometa                            2.41/2    0.53/1*  11.12/2   13.08/3    7.55/2    2.18/2    1.56/1*   0.38/1* 
  3 KUKLA Szymon'2004              44.36  2.50/3    3.54/3   19.47/3   22.29/2   37.20/3   39.35/3   43.39/3   44.36/3  
    UKS Kometa                            2.50/3    1.04/2   15.53/3    2.42/2   14.51/3    2.15/1*   4.04/3    0.57/3  
    BRAŃCZYK Wiktor'2003       NKl        4.03/         /     7.07/         /    18.12/    20.47/         /    24.11/   
    ZS Gogołowa                           4.03/         /         /         /         /     2.35/         /         /   
    PEST Dominik'2004          NKl        4.16/         /     7.55/         /    17.07/    20.44/    23.24/    24.10/   
    UKS Kometa                            4.16/         /         /         /         /     3.37/     2.40/     0.46/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-14        2.2km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-32      3-42      4-48      5-41      6-38      7-43      8-44      9-33     10-31    
                                      11-99    
  1 BARON Dawid'2001               17.24  2.21/3    4.35/1*   7.18/1*   8.54/1*   9.49/1*  12.10/1*  12.47/1*  13.43/1*  14.22/1*  16.26/1* 
    UKS Kometa                            2.21/3    2.14/1*   2.43/4    1.36/1*   0.55/1*   2.21/3    0.37/3    0.56/3    0.39/5    2.04/4  
                                         16.58/1*  17.24/1* 
                                          0.32/2    0.26/1* 
  2 KOŁECZKO  Błażej'2002          17.35  2.40/4    5.41/4    7.54/3    9.38/3   10.38/3   12.39/2   13.14/2   14.02/2   14.33/2   16.27/2  
    ZSZ-Jedynka                           2.40/4    3.01/5    2.13/1*   1.44/3    1.00/4    2.01/2    0.35/1*   0.48/2    0.31/2    1.54/1* 
                                         17.05/2   17.35/2  
                                          0.38/3    0.30/3  
  3 KUCHARCZYK Jakub'2001          18.06  1.38/1*   5.03/3    8.30/4   10.23/5   11.25/5   13.24/3   14.00/3   14.41/3   15.17/3   17.11/3  
    UKS Kometa                            1.38/1*   3.25/8    3.27/6    1.53/5    1.02/5    1.59/1*   0.36/2    0.41/1*   0.36/3    1.54/1* 
                                         17.40/3   18.06/3  
                                          0.29/1*   0.26/1* 
  4 SKOCZYKŁODA Bartosz'2002       20.13  2.12/2    4.53/2    7.37/2    9.20/2   10.15/2   13.33/4   14.42/4   15.43/4   16.52/4   19.02/4  
    UKS Trójka Mikołów                    2.12/2    2.41/2    2.44/5    1.43/2    0.55/1*   3.18/6    1.09/8    1.01/4    1.09/8    2.10/6  
                                         19.42/4   20.13/4  
                                          0.40/6    0.31/5  
  5 BOROWSKI Bartosz'2002          21.17  3.07/6    5.59/6    8.31/5   10.26/6   11.21/4   14.38/6   15.30/6   16.40/5   18.01/5   20.05/5  
    UKS Słoneczko                         3.07/6    2.52/4    2.32/3    1.55/6    0.55/1*   3.17/5    0.52/4    1.10/6    1.21/9    2.04/4  
                                         20.44/5   21.17/5  
                                          0.39/5    0.33/7  
  6 NOWAKOWSKI Dominik             21.33  3.26/7    6.17/7    8.35/6   10.19/4   11.46/6   14.21/5   15.13/5   17.40/6   18.18/6   20.17/6  
    UKS Kometa                            3.26/7    2.51/3    2.18/2    1.44/3    1.27/9    2.35/4    0.52/4    2.27/9    0.38/4    1.59/3  
                                         21.03/6   21.33/6  
                                          0.46/8    0.30/3  
  7 KUKLA Bartosz'2002             23.16  2.44/5    5.45/5    9.17/7   11.39/7   12.55/7   16.27/7   17.22/7   18.38/7   19.19/7   21.54/7  
    UKS Kometa                            2.44/5    3.01/5    3.32/7    2.22/7    1.16/8    3.32/7    0.55/6    1.16/7    0.41/6    2.35/7  
                                         22.38/7   23.16/7  
                                          0.44/7    0.38/9  
  8 KAMPA Łukasz'2002              37.20  4.23/9    7.55/9   21.26/9   24.03/9   25.06/9   28.55/9   30.33/9   31.42/8   32.45/9   36.05/8  
    UKS Trójka Mikołów                    4.23/9    3.32/9   13.31/9    2.37/8    1.03/6    3.49/8    1.38/9    1.09/5    1.03/7    3.20/8  
                                         36.43/8   37.20/8  
                                          0.38/3    0.37/8  
  9 GRZESIAK  Szymon'2001          43.16  3.35/8    6.49/8   15.19/8   23.04/8   24.13/8   28.34/8   29.38/8   31.56/9   32.23/8   41.55/9  
    UKS Słoneczko                         3.35/8    3.14/7    8.30/8    7.45/9    1.09/7    4.21/9    1.04/7    2.18/8    0.27/1*   9.32/9  
                                         42.44/9   43.16/9  
                                          0.49/9    0.32/6  
    BUŁAWA Filip'2002          NKl        2.04/     7.04/         /    12.30/    14.00/    17.03/    17.54/    19.15/    20.05/    22.48/   
    UKS Kometa                            2.04/     5.00/         /         /     1.30/     3.03/     0.51/     1.21/     0.50/     2.43/   
                                         23.41/    24.17/   
                                          0.53/     0.36/   
    RUPIK Kacper'2002          NKl        4.14/     7.02/     9.42/    11.49/    13.06/    21.32/    23.09/    30.05/    32.10/    36.42/   
    UKS Trójka Mikołów                    4.14/     2.48/     2.40/     2.07/     1.17/     8.26/     1.37/     6.56/     2.05/     4.32/   
                                              /    37.58/   
                                              /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-14B       2.1km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-49      3-58      4-48      5-42      6-36      7-43      8-33      9-45     10-38    
                                      11-99    
    SZCZUKA  Jakub'2002        NKl            /         /         /    28.11/    16.09/         /    35.08/    60.22/         /    33.38/   
    ZS Gogołowa                               /         /         /         /         /         /         /    25.14/         /         /   
                                         69.23/    71.07/   
                                         35.45/     1.44/   
    URBAŃCZYK Rafał '2002      NKl            /         /         /    27.14/    15.11/         /    34.06/    59.34/         /    32.40/   
    ZS Gogołowa                               /         /         /         /         /         /         /    25.28/         /         /   
                                         68.25/    70.07/   
                                         35.45/     1.42/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-16        2.6km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-46      3-32      4-42      5-48      6-41      7-38      8-43      9-33     10-45    
                                      11-31     12-99    
  1 PIENIAK Krystian'1999          19.03  2.09/1*   3.41/1*   5.55/1*   8.43/2   10.12/2   11.05/2   13.40/1*  14.22/1*  15.17/1*  16.04/1* 
    UKS Kometa                            2.09/1*   1.32/2    2.14/1*   2.48/7    1.29/2    0.53/3    2.35/2    0.42/4    0.55/1*   0.47/2  
                                         18.07/1*  18.40/1*  19.03/1* 
                                          2.03/4    0.33/2    0.23/1* 
  2 BIENEK Jakub'2000              19.32  2.22/3    3.51/2    6.15/2    8.20/1*   9.50/1*  10.45/1*  14.00/2   14.35/2   15.42/2   16.34/3  
    UKS Reflex                            2.22/3    1.29/1*   2.24/3    2.05/2    1.30/3    0.55/4    3.15/7    0.35/1*   1.07/6    0.52/5  
                                         18.34/2   19.07/2   19.32/2  
                                          2.00/2    0.33/2    0.25/6  
  3 RUSINOWSKI Łukasz'2000         19.57  2.21/2    4.04/3    6.40/3    8.44/3   10.33/3   11.33/3   14.07/3   14.45/3   15.43/3   16.33/2  
    UKS Reflex                            2.21/2    1.43/6    2.36/5    2.04/1*   1.49/5    1.00/5    2.34/1*   0.38/2    0.58/3    0.50/3  
                                         18.45/3   19.25/3   19.57/3  
                                          2.12/6    0.40/7    0.32/11 
  4 ORŁOWSKI  Kamil'2000           21.24  2.35/4    4.55/7    7.18/5    9.45/5   11.36/5   12.39/5   15.19/4   16.00/4   17.07/4   18.12/4  
    UKS Słoneczko                         2.35/4    2.20/11   2.23/2    2.27/3    1.51/6    1.03/6    2.40/3    0.41/3    1.07/6    1.05/8  
                                         20.23/4   20.57/4   21.24/4  
                                          2.11/5    0.34/4    0.27/8  
  5 KOŁECZKO  Bartosz'2000         22.05  3.11/9    4.47/5    7.36/6   10.51/7   12.17/6   13.03/6   16.31/5   17.20/5   18.18/5   19.02/5  
    ZSZ-Jedynka                           3.11/9    1.36/3    2.49/7    3.15/8    1.26/1*   0.46/1*   3.28/9    0.49/5    0.58/3    0.44/1* 
                                         21.04/5   21.42/5   22.05/5  
                                          2.02/3    0.38/5    0.23/1* 
  6 BARTOSZ Maciej'1999            22.29  2.42/5    4.20/4    6.50/4    9.21/4   11.04/4   11.52/4   16.40/6   17.45/7   18.41/6   19.32/6  
    UKS Reflex                            2.42/5    1.38/4    2.30/4    2.31/4    1.43/4    0.48/2    4.48/16   1.05/13   0.56/2    0.51/4  
                                         21.31/6   22.02/6   22.29/6  
                                          1.59/1*   0.31/1*   0.27/8  
  7 KASZA Jan'1999                 24.03  2.57/7    5.09/10   8.10/8   10.49/6   12.54/7   14.04/7   16.48/7   17.40/6   18.41/6   19.47/7  
    UKS Reflex                            2.57/7    2.12/9    3.01/8    2.39/5    2.05/8    1.10/9    2.44/4    0.52/6    1.01/5    1.06/9  
                                         22.43/7   23.40/7   24.03/7  
                                          2.56/11   0.57/13   0.23/1* 
  8 PAL Maciej'2000                27.32  3.18/10   5.45/11   8.51/10  12.36/9   15.03/9   16.07/8   19.35/9   20.28/9   22.03/9   23.15/9  
    UKS Reflex                            3.18/10   2.27/12   3.06/9    3.45/12   2.27/13   1.04/7    3.28/9    0.53/10   1.35/13   1.12/11 
                                         26.02/8   27.09/8   27.32/8  
                                          2.47/9    1.07/14   0.23/1* 
  9 FILUSZ Patryk'1999             27.37  2.59/8    5.05/9    8.19/9   12.15/8   15.01/8   16.18/9   19.16/8   20.08/8   21.38/8   22.51/8  
    UKS Reflex                            2.59/8    2.06/8    3.14/12   3.56/14   2.46/16   1.17/12   2.58/6    0.52/6    1.30/12   1.13/12 
                                         26.04/9   27.13/9   27.37/9  
                                          3.13/14   1.09/15   0.24/5  
 10 KRZYSTECZKO  Michał'1999       28.48  2.51/6    4.50/6   11.36/15  14.17/12  16.30/12  17.39/12  20.33/10  21.25/10  23.21/10  24.19/10 
    ZSZ-Jedynka                           2.51/6    1.59/7    6.46/16   2.41/6    2.13/10   1.09/8    2.54/5    0.52/6    1.56/16   0.58/6  
                                         27.17/10  28.13/10  28.48/10 
                                          2.58/12   0.56/12   0.35/13 
 11 PRZYGODZKI  Arkadiusz'2000      29.00  3.21/12   6.09/12  10.04/12  13.23/10  15.52/10  17.06/10  21.09/11  22.07/11  23.35/11  24.44/11 
    UKS Słoneczko                         3.21/12   2.48/13   3.55/15   3.19/9    2.29/14   1.14/11   4.03/14   0.58/12   1.28/11   1.09/10 
                                         27.35/11  28.21/11  29.00/11 
                                          2.51/10   0.46/8    0.39/16 
 12 TOMANEK  Krzysztof'2000        29.34  4.27/15   6.42/13   9.54/11  13.31/11  15.52/10  17.10/11  21.56/12  22.50/12  24.15/12  25.32/12 
    ZSZ-Jedynka                           4.27/15   2.15/10   3.12/11   3.37/10   2.21/11   1.18/14   4.46/15   0.54/11   1.25/10   1.17/13 
                                         28.08/12  28.59/12  29.34/12 
                                          2.36/8    0.51/10   0.35/13 
 13 POJDA  Paweł'2000              31.30  3.20/11   4.59/8    7.36/6   16.51/16  18.52/16  20.28/15  23.43/14  25.25/15  27.00/15  27.59/15 
    ZSZ-Jedynka                           3.20/11   1.39/5    2.37/6    9.15/16   2.01/7    1.36/15   3.15/7    1.42/16   1.35/13   0.59/7  
                                         30.19/13  30.57/13  31.30/13 
                                          2.20/7    0.38/5    0.33/12 
 14 SZEJNOWSKI  Krzysztof'2000      32.15  5.59/16   9.01/16  12.37/16  16.19/15  18.44/15  19.56/14  23.50/15  24.58/14  26.18/14  27.46/14 
    ZSZ-Jedynka                           5.59/16   3.02/14   3.36/13   3.42/11   2.25/12   1.12/10   3.54/13   1.08/14   1.20/9    1.28/14 
                                         30.47/14  31.37/14  32.15/14 
                                          3.01/13   0.50/9    0.38/15 
 15 KLEPEK  Robert'2000            33.15  3.54/13   6.58/14  10.41/13  14.27/13  17.12/13  18.29/13  22.13/13  23.05/13  24.16/13  26.46/13 
    ZSZ-Jedynka                           3.54/13   3.04/15   3.43/14   3.46/13   2.45/15   1.17/12   3.44/11   0.52/6    1.11/8    2.30/16 
                                         31.27/15  32.50/15  33.15/15 
                                          4.41/16   1.23/16   0.25/6  
 16 SPANDEL Konrad'2000            35.17  4.14/14   8.10/15  11.20/14  15.27/14  17.38/14  21.35/16  25.27/16  26.51/16  28.44/16  30.29/16 
    UKS Reflex                            4.14/14   3.56/16   3.10/10   4.07/15   2.11/9    3.57/16   3.52/12   1.24/15   1.53/15   1.45/15 
                                         33.53/16  34.46/16  35.17/16 
                                          3.24/15   0.53/11   0.31/10 
    MARGASIŃSKI Łukasz'2000    NKl       32.20/    28.25/         /    20.58/    18.24/    16.58/    12.19/    11.24/     9.44/     8.17/   
    UKS Reflex                           32.20/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                          3.03/    34.40/    35.18/   
                                              /    31.37/     0.38/   
    GONSKA  Szymon'2000        NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Gimnazjum Studzionka                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /    34.53/   
                                              /         /         /   
    SKIPIOŁ  Marcin'1999       NKl        3.13/     5.41/    10.02/    13.25/    16.15/    17.53/    21.54/    22.52/    28.01/    29.13/   
    ZSZ-Jedynka                           3.13/     2.28/     4.21/     3.23/     2.50/     1.38/     4.01/     0.58/     5.09/     1.12/   
                                         32.44/         /    34.18/   
                                          3.31/         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-18        2.9km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-51      3-46      4-32      5-36      6-37      7-50      8-39      9-40     10-41    
                                      11-38     12-43     13-99    
  1 BORGIEL  Jarosław'1997         17.42  0.38/1*   1.37/1*   2.50/1*   4.37/1*   5.22/1*   7.59/1*   9.08/1*  11.08/1*  12.27/1*  13.41/1* 
    ZSZ-Jedynka                           0.38/1*   0.59/1*   1.13/1*   1.47/1*   0.45/1*   2.37/1*   1.09/2    2.00/1*   1.19/2    1.14/2  
                                         15.27/1*  16.00/1*  17.17/1*  17.42/1* 
                                          1.46/1*   0.33/1*   1.17/1*   0.25/1* 
  2 JURCZYK Maciej'1998            18.08  0.43/2    1.43/2    3.05/2    4.52/2    5.37/2    8.21/2    9.27/2   11.40/2   12.51/2   14.00/2  
    UKS Sparta                            0.43/2    1.00/2    1.22/2    1.47/1*   0.45/1*   2.44/2    1.06/1*   2.13/2    1.11/1*   1.09/1* 
                                         15.50/2   16.24/2   17.41/2   18.08/2  
                                          1.50/2    0.34/2    1.17/1*   0.27/2  
  3 NOWAK  Dawid'1998              22.19  0.46/3    2.03/3    3.31/3    6.03/3    6.58/3   10.20/3   11.42/3   14.28/3   15.50/3   17.18/3  
    ZSZ-Jedynka                           0.46/3    1.17/3    1.28/3    2.32/4    0.55/4    3.22/4    1.22/4    2.46/3    1.22/3    1.28/3  
                                         19.25/3   20.19/3   21.43/3   22.19/3  
                                          2.07/3    0.54/4    1.24/4    0.36/4  
  4 URBANOWSKI  Konrad'1998        26.17  0.49/4    2.18/4    4.36/4    7.05/4    7.56/4   11.17/4   12.33/4   16.38/4   18.28/4   21.02/4  
    UKS Słoneczko                         0.49/4    1.29/4    2.18/4    2.29/3    0.51/3    3.21/3    1.16/3    4.05/4    1.50/4    2.34/4  
                                         23.41/4   24.26/4   25.49/4   26.17/4  
                                          2.39/4    0.45/3    1.23/3    0.28/3  
    GRZESIAK  Jakub'1998       NKl        0.42/     2.15/     3.54/    10.43/    11.39/    15.52/         /    21.09/    23.17/    25.06/   
    UKS Słoneczko                         0.42/     1.33/     1.39/     6.49/     0.56/     4.13/         /         /     2.08/     1.49/   
                                         29.03/    29.41/    31.41/    32.10/   
                                          3.57/     0.38/     2.00/     0.29/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-21        3.4km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-46      3-34      4-35      5-36      6-37      7-50      8-39      9-48     10-41    
                                      11-44     12-45     13-47     14-43     15-31     16-99    
  1 WALUGA Ireneusz'1974           20.59  1.33/6    3.26/3    4.09/3    4.55/3    6.47/3    9.19/2   10.21/1*  12.29/1*  14.00/1*  14.46/1* 
    Team 360                              1.33/6    1.53/2    0.43/2    0.46/5    1.52/1*   2.32/1*   1.02/1*   2.08/1*   1.31/2    0.46/3  
                                         16.44/1*  17.45/1*  18.20/1*  19.17/1*  20.05/1*  20.33/1*  20.59/1* 
                                          1.58/1*   1.01/1*   0.35/2    0.57/1*   0.48/1*   0.28/1*   0.26/6  
  2 WARMUZ Łukasz'1983             21.25  1.26/2    3.11/1*   3.54/1*   4.31/1*   6.30/1*   9.15/1*  10.24/2   12.32/2   14.07/2   14.52/2  
    Team 360                              1.26/2    1.45/1*   0.43/2    0.37/1*   1.59/3    2.45/3    1.09/4    2.08/1*   1.35/4    0.45/2  
                                         16.52/2   17.56/2   18.34/2   19.35/2   20.28/2   20.56/2   21.25/2  
                                          2.00/2    1.04/2    0.38/4    1.01/5    0.53/2    0.28/1*   0.29/8  
  3 MASZTALSKI  Paweł'1985         22.06  1.26/2    3.22/2    4.06/2    4.48/2    6.43/2    9.26/3   10.32/3   12.44/3   14.13/3   14.59/3  
    ZSZ-Jedynka                           1.26/2    1.56/3    0.44/5    0.42/4    1.55/2    2.43/2    1.06/2    2.12/3    1.29/1*   0.46/3  
                                         17.03/3   18.07/3   18.41/3   19.41/3   20.34/3   21.41/3   22.06/3  
                                          2.04/4    1.04/2    0.34/1*   1.00/4    0.53/2    1.07/9    0.25/2  
  4 MAŃSKI Sebastian'1988          23.23  1.31/4    3.38/4    4.21/4    4.58/4    7.22/5   10.27/5   11.36/5   13.57/5   15.29/5   16.11/4  
    Ewentyr Żory                          1.31/4    2.07/4    0.43/2    0.37/1*   2.24/7    3.05/7    1.09/4    2.21/5    1.32/3    0.42/1* 
                                         18.45/4   19.53/4   20.34/4   21.32/4   22.28/4   22.58/4   23.23/4  
                                          2.34/6    1.08/5    0.41/6    0.58/2    0.56/5    0.30/3    0.25/2  
  5 GARBACZ Łukasz'1982            23.29  1.31/4    3.47/5    4.43/6    5.29/6    7.35/6   10.36/6   11.44/6   14.07/6   15.48/6   16.53/6  
    UKS Słoneczko                         1.31/4    2.16/5    0.56/7    0.46/5    2.06/4    3.01/6    1.08/3    2.23/7    1.41/5    1.05/8  
                                         18.55/6   20.00/5   20.37/5   21.36/5   22.29/5   23.01/5   23.29/5  
                                          2.02/3    1.05/4    0.37/3    0.59/3    0.53/2    0.32/4    0.28/7  
  6 PASEK  Marcin'1996             23.59  1.24/1*   3.52/6    4.33/5    5.14/5    7.21/4   10.14/4   11.23/4   13.43/4   15.27/4   16.19/5  
    ZSZ-Jedynka                           1.24/1*   2.28/7    0.41/1*   0.41/3    2.07/5    2.53/4    1.09/4    2.20/4    1.44/6    0.52/5  
                                         18.49/5   20.04/6   20.44/6   21.52/6   22.52/6   23.34/6   23.59/6  
                                          2.30/5    1.15/7    0.40/5    1.08/7    1.00/6    0.42/7    0.25/2  
  7 PRAJSNAR Bartosz'1993          25.12  1.43/7    4.07/7    4.56/7    5.42/7    8.00/7   10.59/7   12.18/7   14.39/7   16.25/7   17.18/7  
    MUKS Glwiice                          1.43/7    2.24/6    0.49/6    0.46/5    2.18/6    2.59/5    1.19/7    2.21/5    1.46/7    0.53/6  
                                         19.54/7   21.05/7   21.48/7   22.54/7   24.05/7   24.43/7   25.12/7  
                                          2.36/7    1.11/6    0.43/7    1.06/6    1.11/8    0.38/5    0.29/8  
  8 SKORUPA Piotr                  27.59  1.43/7    4.42/8    5.41/8    6.28/8    8.52/8   12.12/8   13.43/8   16.33/8   18.28/8   19.21/8  
    MUKS Glwiice                          1.43/7    2.59/9    0.59/8    0.47/8    2.24/7    3.20/8    1.31/8    2.50/8    1.55/8    0.53/6  
                                         22.35/8   23.51/8   24.40/8   25.49/8   26.57/8   27.41/8   27.59/8  
                                          3.14/8    1.16/8    0.49/9    1.09/8    1.08/7    0.44/8    0.18/1* 
  9 MUSIAŁ Wojciech'1995           32.03  2.11/9    5.09/9    6.11/9    7.04/9    9.58/9   14.06/9   15.44/9   19.13/9   21.13/9   22.23/9  
    KHBnO Tychy                           2.11/9    2.58/8    1.02/9    0.53/9    2.54/9    4.08/9    1.38/9    3.29/9    2.00/9    1.10/9  
                                         26.00/9   27.35/9   28.22/9   29.40/9   30.57/9   31.38/9   32.03/9  
                                          3.37/9    1.35/9    0.47/8    1.18/9    1.17/9    0.41/6    0.25/2  
    MARKOWSKI Marcin'1981      NKl        1.30/     5.47/     6.38/     7.25/     9.41/    13.05/    14.30/    18.42/    20.52/    22.02/   
    UKS Kometa                            1.30/     4.17/     0.51/     0.47/     2.16/     3.24/     1.25/     4.12/     2.10/     1.10/   
                                              /    26.04/    26.50/    28.01/    29.09/    29.47/    30.19/   
                                              /         /     0.46/     1.11/     1.08/     0.38/     0.32/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-35        3.0km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-34      3-46      4-32      5-62      6-42      7-36      8-41      9-48     10-39    
                                      11-56     12-45     13-43     14-99    
  1 DZIK Mirosław'1971             20.11  1.46/2    2.31/1*   3.15/1*   5.06/1*   6.22/1*   8.18/1*  10.11/1*  11.37/1*  12.25/1*  14.02/1* 
    MUKS Glwiice                          1.46/2    0.45/1*   0.44/1*   1.51/1*   1.16/1*   1.56/1*   1.53/1*   1.26/2    0.48/1*   1.37/2  
                                         16.29/1*  17.22/1*  18.23/1*  19.40/1*  20.11/1* 
                                          2.27/1*   0.53/8    1.01/1*   1.17/1*   0.31/3  
  2 MASTELA Rafał'1973             21.40  1.43/1*   2.34/2    3.27/2    5.34/2    6.55/2    9.11/2   11.08/2   12.29/2   13.29/2   15.13/2  
    ZSZ-Jedynka                           1.43/1*   0.51/4    0.53/4    2.07/3    1.21/3    2.16/3    1.57/3    1.21/1*   1.00/4    1.44/5  
                                         17.54/2   18.33/2   19.48/2   21.09/2   21.40/2  
                                          2.41/3    0.39/2    1.15/4    1.21/3    0.31/3  
  3 DRABEK Paweł'1980              22.21  1.54/4    2.44/4    3.34/4    6.20/5    7.41/5    9.53/5   11.49/4   13.17/3   14.16/3   15.48/3  
    ind. Tworóg                           1.54/4    0.50/3    0.50/3    2.46/8    1.21/3    2.12/2    1.56/2    1.28/3    0.59/3    1.32/1* 
                                         18.32/3   19.15/3   20.31/3   21.50/3   22.21/3  
                                          2.44/4    0.43/5    1.16/5    1.19/2    0.31/3  
  4 PORADA Robert'1972             22.44  1.49/3    2.38/3    3.37/5    5.59/4    7.29/4    9.51/4   11.57/5   13.33/4   14.36/4   16.13/4  
    UKS Reflex                            1.49/3    0.49/2    0.59/5    2.22/4    1.30/5    2.22/5    2.06/4    1.36/4    1.03/5    1.37/2  
                                         18.45/4   19.25/4   20.39/4   22.12/4   22.44/4  
                                          2.32/2    0.40/4    1.14/2    1.33/5    0.32/6  
  5 TOMANEK  Artur'1974            23.08  1.54/4    2.47/5    3.33/3    5.38/3    7.10/3    9.26/3   11.32/3   14.13/5   15.07/5   16.44/5  
    ZSZ-Jedynka                           1.54/4    0.53/6    0.46/2    2.05/2    1.32/6    2.16/3    2.06/4    2.41/9    0.54/2    1.37/2  
                                         19.28/5   20.04/5   21.18/5   22.43/5   23.08/5  
                                          2.44/4    0.36/1*   1.14/2    1.25/4    0.25/1* 
  6 MASNY  Krzysztof'1976          26.12  2.10/7    3.21/7    4.26/7    6.51/7    8.35/7   11.15/7   13.37/7   15.25/7   16.41/7   18.54/7  
    ZSZ-Jedynka                           2.10/7    1.11/9    1.05/6    2.25/5    1.44/9    2.40/6    2.22/9    1.48/5    1.16/7    2.13/10 
                                         21.56/7   22.40/7   24.03/7   25.37/6   26.12/6  
                                          3.02/6    0.44/6    1.23/8    1.34/6    0.35/7  
  7 KUDŁACZ Tomasz'1976            26.16  2.00/6    2.51/6    3.56/6    6.29/6    8.08/6   10.54/6   13.03/6   15.16/6   16.40/6   18.24/6  
    Ind Bielsko-Biała                     2.00/6    0.51/4    1.05/6    2.33/6    1.39/8    2.46/8    2.09/6    2.13/7    1.24/10   1.44/5  
                                         21.54/6   22.33/6   23.52/6   25.38/7   26.16/7  
                                          3.30/9    0.39/2    1.19/6    1.46/8    0.38/8  
  8 KOŁECZKO  Łukasz'1975          27.34  3.13/8    4.06/8    5.14/8    7.57/8    9.30/8   12.13/8   14.24/8   16.34/8   17.50/8   19.39/8  
    ZSZ-Jedynka                           3.13/8    0.53/6    1.08/8    2.43/7    1.33/7    2.43/7    2.11/7    2.10/6    1.16/7    1.49/7  
                                         23.01/8   23.46/8   25.09/8   26.54/8   27.34/8  
                                          3.22/8    0.45/7    1.23/8    1.45/7    0.40/9  
  9 MARSZAŁKOWSKI Adam'1979        34.36  3.15/9    4.15/9    5.37/9   13.23/10  14.41/10  17.31/9   19.45/9   21.58/9   23.03/9   25.15/9  
    Forma Wodzisław Œl                    3.15/9    1.00/8    1.22/9    7.46/10   1.18/2    2.50/9    2.14/8    2.13/7    1.05/6    2.12/9  
                                         28.31/9   29.32/9   30.53/9   34.06/9   34.36/9  
                                          3.16/7    1.01/9    1.21/7    3.13/10   0.30/2  
 10 KONCKI Andrzej'1978            39.49  4.12/10   5.27/10   6.50/10  11.46/9   14.05/9   20.03/10  23.07/10  26.19/10  27.35/10  29.43/10 
    Ind Rybnik                            4.12/10   1.15/10   1.23/10   4.56/9    2.19/10   5.58/10   3.04/10   3.12/10   1.16/7    2.08/8  
                                         33.39/10  34.45/10  36.42/10  39.01/10  39.49/10 
                                          3.56/10   1.06/10   1.57/10   2.19/9    0.48/10 
    BODZEK  Krzysztof'1972     DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSZ-Jedynka                               /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-40/45     2.6km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-62      3-34      4-46      5-32      6-41      7-40      8-42      9-36     10-43    
                                      11-33     12-47     13-53     14-99    
  1 FORYSTEK Józef'1966            17.59  0.47/1*   1.35/1*   3.07/1*   4.01/1*   6.17/1*   7.28/1*   9.13/1*  10.22/1*  12.19/1*  13.15/1* 
    WKS Wawel                             0.47/1*   0.48/2    1.32/2    0.54/1*   2.16/1*   1.11/3    1.45/2    1.09/1*   1.57/2    0.56/2  
                                         14.12/1*  15.06/1*  16.21/1*  17.30/1*  17.59/1* 
                                          0.57/2    0.54/2    1.15/6    1.09/1*   0.29/1* 
  2 JANAS Sebastian'1974           20.30  1.06/4    1.58/4    3.32/3    4.31/3    7.00/2    8.04/2    9.58/2   11.14/2   13.31/2   14.41/2  
    JANAS TEAM                            1.06/4    0.52/4    1.34/3    0.59/3    2.29/3    1.04/1*   1.54/3    1.16/3    2.17/3    1.10/5  
                                         15.47/2   16.41/2   18.04/2   19.55/2   20.30/2  
                                          1.06/4    0.54/2    1.23/4    1.51/6    0.35/4  
  3 MARSZAŁEK  Waldemar'1973       20.32  0.58/2    1.48/2    3.53/4    5.39/4    8.02/3    9.16/3   10.49/3   12.05/3   14.23/3   15.14/3  
    ZSZ-Jedynka                           0.58/2    0.50/3    2.05/5    1.46/6    2.23/2    1.14/4    1.33/1*   1.16/3    2.18/4    0.51/1* 
                                         16.13/3   17.23/3   18.42/3   20.01/3   20.32/3  
                                          0.59/3    1.10/5    1.19/2    1.19/2    0.31/2  
  4 JURCZYK Piotr'1969             21.54  1.02/3    1.49/3    3.18/2    4.12/2    9.23/4   10.29/4   12.57/4   14.07/4   15.55/4   16.54/4  
    UKS Sparta                            1.02/3    0.47/1*   1.29/1*   0.54/1*   5.11/6    1.06/2    2.28/5    1.10/2    1.48/1*   0.59/3  
                                         17.47/4   18.40/4   19.59/4   21.22/4   21.54/4  
                                          0.53/1*   0.53/1*   1.19/2    1.23/3    0.32/3  
  5 BRAŃCZYK  Andrzej '1961        25.20  1.17/5    2.28/5    5.13/5    6.34/5    9.37/5   11.19/5   13.50/5   15.23/5   17.44/5   18.53/5  
    ZS Gogołowa                           1.17/5    1.11/6    2.45/6    1.21/5    3.03/5    1.42/6    2.31/6    1.33/6    2.21/5    1.09/4  
                                         20.01/5   21.07/5   22.59/5   24.41/5   25.20/5  
                                          1.08/5    1.06/4    1.52/6    1.42/5    0.39/6  
  6 ŻMIJ Jacek'1975                25.39  3.50/6    4.48/6    6.51/6    7.56/6   10.42/6   12.06/6   14.09/6   15.37/6   18.19/6   19.29/6  
    The Vipers                            3.50/6    0.58/5    2.03/4    1.05/4    2.46/4    1.24/5    2.03/4    1.28/5    2.42/6    1.10/5  
                                         20.40/6   21.55/6   23.30/6   25.03/6   25.39/6  
                                          1.11/6    1.15/6    1.35/5    1.33/4    0.36/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-50/55     2.3km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-34      3-46      4-41      5-36      6-42      7-60      8-50      9-47     10-43    
                                      11-99    
  1 WOJARSKI Krzysztof'1960        18.20  1.36/1*   2.25/1*   3.29/2    6.34/2    8.07/2   10.14/2   11.20/2   13.42/1*  15.08/1*  16.20/1* 
    MUKS Glwiice                          1.36/1*   0.49/3    1.04/3    3.05/2    1.33/1*   2.07/2    1.06/5    2.22/1*   1.26/2    1.12/1* 
                                         17.48/1*  18.20/1* 
                                          1.28/1*   0.32/2  
  2 SKORUPA Stanisław              18.34  1.43/2    2.28/2    3.23/1*   6.12/1*   7.58/1*  10.04/1*  10.49/1*  13.44/2   15.08/1*  16.20/1* 
    MUKS Glwiice                          1.43/2    0.45/1*   0.55/1*   2.49/1*   1.46/2    2.06/1*   0.45/1*   2.55/2    1.24/1*   1.12/1* 
                                         18.03/2   18.34/2  
                                          1.43/3    0.31/1* 
  3 ZDANOWICZ Jan'1959             21.02  1.51/3    2.39/3    3.34/3    7.18/3    9.19/3   11.56/3   12.47/3   15.47/3   17.29/3   18.48/3  
    UKS Kometa                            1.51/3    0.48/2    0.55/1*   3.44/4    2.01/4    2.37/4    0.51/3    3.00/4    1.42/4    1.19/3  
                                         20.27/3   21.02/3  
                                          1.39/2    0.35/3  
  4 PRZYGODZKI  Dariusz'1963       24.14  2.20/4    3.17/4    5.07/5    9.19/5   11.59/5   14.34/5   15.26/5   18.25/5   20.14/5   21.41/5  
    UKS Słoneczko                         2.20/4    0.57/5    1.50/5    4.12/5    2.40/5    2.35/3    0.52/4    2.59/3    1.49/5    1.27/4  
                                         23.38/5   24.14/4  
                                          1.57/4    0.36/4  
  5 SKOCZYŃSKI Adam'1963           24.31  2.38/5    3.34/5    4.43/4    8.24/4   10.22/4   13.05/4   13.55/4   17.28/4   19.04/4   20.52/4  
    PKT Plessino Pszczyna                 2.38/5    0.56/4    1.09/4    3.41/3    1.58/3    2.43/5    0.50/2    3.33/5    1.36/3    1.48/5  
                                         22.58/4   24.31/5  
                                          2.06/5    1.33/6  
  6 PIPIRO  Grzegorz'1957          45.48  4.12/6    5.38/6    8.04/6   19.38/6   23.40/6   32.56/6   34.11/6   38.38/6   40.55/6   42.45/6  
    ZSZ-Jedynka                           4.12/6    1.26/6    2.26/6   11.34/6    4.02/6    9.16/6    1.15/6    4.27/6    2.17/6    1.50/6  
                                         45.00/6   45.48/6  
                                          2.15/6    0.48/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-65        1.8km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-41      3-48      4-42      5-36      6-43      7-33      8-45      9-31     10-99    
                                     
  1 SIKORA Miroslav'1948           15.13  1.59/1*   3.14/1*   4.22/1*   6.18/1*   8.35/1*   9.42/1*  10.47/1*  11.42/1*  13.56/1*  14.36/1* 
    Baník Ostrava                         1.59/1*   1.15/1*   1.08/1*   1.56/1*   2.17/3    1.07/1*   1.05/1*   0.55/1*   2.14/1*   0.40/1* 
                                         15.13/1* 
                                          0.37/1* 
  2 BLIMKE Roman'1946              19.02  2.10/2    4.11/2    5.32/2    7.29/2   10.14/2   11.27/2   13.08/2   14.18/2   17.15/2   18.24/2  
    Ind. Œlšskie                          2.10/2    2.01/3    1.21/3    1.57/2    2.45/2    1.13/2    1.41/3    1.10/2    2.57/3    1.09/3  
                                         19.02/2  
                                          0.38/2  
  3 DVORAK Vlastimil'1949          19.41  2.57/3    4.44/3    6.01/3    8.18/3   11.26/3   12.43/3   14.02/3   15.13/3   18.03/3   18.58/3  
    Baník Ostrava                         2.57/3    1.47/2    1.17/2    2.17/3    3.08/3    1.17/3    1.19/2    1.11/3    2.50/2    0.55/2  
                                         19.41/3  
                                          0.43/3  
    LEBEK Henryk'1942          NKl        2.48/     4.23/     5.36/     7.29/    11.31/    12.35/    13.58/    14.53/    17.40/         /   
    MUKS Glwiice                          2.48/     1.35/     1.13/     1.53/     4.02/     1.04/     1.23/     0.55/     2.47/         /   
                                         18.56/   
                                              /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Open        2.4km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-52      2-49      3-58      4-57      5-48      6-60      7-36      8-43      9-45     10-59    
                                      11-53     12-99    
  1 GRZESIAK Adam'                 24.32  2.28/2    4.57/2    6.25/2    8.02/2    9.24/2   11.46/1*  15.21/1*  17.02/1*  19.00/1*  19.43/1* 
    UKS Słoneczko                         2.28/2    2.29/3    1.28/3    1.37/1*   1.22/1*   2.22/2    3.35/4    1.41/3    1.58/1*   0.43/1* 
                                         21.56/1*  23.49/1*  24.32/1* 
                                          2.13/2    1.53/2    0.43/3  
  2 GRZESIAK  Iza'                 26.33  4.26/3    7.01/3    8.27/3   10.07/3   11.35/3   13.52/2   17.25/2   19.04/2   21.03/2   21.46/2  
    UKS Słoneczko                         4.26/3    2.35/4    1.26/2    1.40/2    1.28/2    2.17/1*   3.33/3    1.39/2    1.59/2    0.43/1* 
                                         23.59/2   25.52/2   26.33/2  
                                          2.13/2    1.53/2    0.41/1* 
  3 JURCZYK Anna'1970              32.37  2.25/1*   3.47/1*   5.23/1*   7.10/1*   8.58/1*  16.22/3   19.37/3   21.14/3   23.27/3   24.35/3  
    UKS Sparta                            2.25/1*   1.22/1*   1.36/4    1.47/4    1.48/4    7.24/4    3.15/2    1.37/1*   2.13/4    1.08/3  
                                         30.02/3   31.56/3   32.37/3  
                                          5.27/4    1.54/4    0.41/1* 
  4 PĘTLAK Krzysztof'1954          65.25 37.34/4   39.05/4   40.23/4   42.09/4   43.53/4   46.16/4   49.25/4   52.34/4   54.38/4   60.38/4  
    GKT Cyrkino                          37.34/4    1.31/2    1.18/1*   1.46/3    1.44/3    2.23/3    3.09/1*   3.09/4    2.04/3    6.00/4  
                                         62.45/4   64.29/4   65.25/4  
                                          2.07/1*   1.44/1*   0.56/4