Końcowe wyniki zawodów                                                      2015-04-25 12:27:49
                             Mistrzostwa Œlšska w sprinterskim BnO
===Podkarpacki OZOS==============================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K-10        1.5km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.JAGIEŁA  Kornelia '2005  ZSZ-Jedynka          S01                   32.42  +      0.00
  2.JAGIEŁA   Wiktoria '2005 ZSZ-Jedynka          S01                   33.44  +      1.02
  3.PASTUSZAK   Julia '2005  ZSZ-Jedynka          S01                   35.31  +      2.49
  4.MARSZAŁKOWSKA Dorota'2005SP1 Gorzyce          X12             A     41.01  +      8.19
  5.MASTELA  Hanna'2005      ZSZ-Jedynka          S01                   49.28  +     16.46
  6.POWIEŒNIK  Emilia'2005   ZSZ-Jedynka          S01                   51.13  +     18.31
  7.BURDYL   Małgorzata '2005ZSZ-Jedynka          S01                   53.25  +     20.43
  8.KARECKA   Julia '2005    ZSZ-Jedynka          S01                   56.06  +     23.24
  9.JUSZKIEWICZ   Dominika '2005ZSZ-Jedynka          S01                   56.49  +     24.07
 
Końcowe wyniki zawodów: K-12        2.0km    0m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.PIETRULIŃSKA Nicola'2003 UKS Kometa           S28       2989        16.15  +      0.00
  2.MASZTALER Wiktoria'2003  UKS Trójka Mikołów   X15             A     17.09  +      0.54
  3.WEISMAN  Monika'2003     UKS Słoneczko        S02       02604       17.27  +      1.12
  4.JARZĽB Natalia'2003      UKS Kometa           S28                   17.35  +      1.20
  5.TRZOSKA Anna'2003        UKS Kometa           S28       3239        17.42  +      1.27
  6.CZAPSKA Wiktoria'2003    UKS Kometa           S28       3227        18.12  +      1.57
  7.PAPSZUN  Julia'2003      ZSZ-Jedynka          S01       02559       18.29  +      2.14
  8.TOLL Kaja'2003           UKS Kometa           S28                   20.02  +      3.47
  9.KWIATEK Nina'2003        UKS Trójka Mikołów   X15             A     22.01  +      5.46
 10.MISIAK Maja'2003         UKS Trójka Mikołów   X15                   28.05  +     11.50
 11.BĽK Wiktoria'2003        UKS Kometa           S28       2988        28.34  +     12.19
 12.KRANC Wiktoria'2003      UKS Reflex           S51       -           29.19  +     13.04
 13.MIANECKA Amelia'2004     UKS Kometa           S28                   29.48  +     13.33
 14.PRUSACZYK  Amelia'2003   ZSZ-Jedynka          S01                   30.02  +     13.47
 15.HORST Julia'2003         UKS Kometa           S28       3228        31.10  +     14.55
 16.MARSZAŁKOWSKA Martyna'2003SP1 Gorzyce          X12             A     31.26  +     15.11
 17.KUCHARSKA Martyna'2004   UKS Kometa           S28                   32.50  +     16.35
 18.KONDROT Wiktoria'2004    UKS Trójka Mikołów   X15             A     35.24  +     19.09
 19.FILIPIEC  Agnieszka'2004 ZSZ-Jedynka          S01                   49.29  +     33.14
 20.GAJDA Natalia'2003       ZSZ-Jedynka          S01                   57.29  +     41.14
 21.GAJDA Paulina'2003       ZSZ-Jedynka          S01                   71.46  +     55.31
 22.PRUSACZYK  Katarzyna'2003ZSZ-Jedynka          S01                   77.43  +     61.28
    GARCORZ Kamila'2004      UKS Trójka Mikołów   X15             A NKl               
    MILIK Inga'2004          UKS Trójka Mikołów   X15             A NKl               
    MYŒLIWIEC Magdalena'2003 UKS Kometa           S28               NKl               
 PK RYBAK Julia              UKS Kometa           S28              PKNKl              
 
Końcowe wyniki zawodów: K-12B       1.9km    0m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.TOMANEK  Magdalena'2003  SP BrzeŸce           X10                   22.34  +      0.00
  2.GÓROWICZ  Martyna '2003  SP BrzeŸce           X10                   24.16  +      1.42
  3.SMAGA  Wiktoria '2003    SP BrzeŸce           X10                   27.36  +      5.02
  4.GODZIEK  Natalia '2004   SP BrzeŸce           X10                   38.28  +     15.54
  5.DZIUROSZ  Natalia '2004  SP BrzeŸce           X10                   55.50  +     33.16
  6.KLIMCZYK  Milena '2003   SP BrzeŸce           X10                   58.53  +     36.19
  7.JUNG  Wiktoria'2004      SP BrzeŸce           X10                   80.01  +     57.27
    KRAWCZYK Aleksandra'2003 UKS Kometa           S28       3240    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K-14        2.2km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.KOZŁOWSKA Olga'2001      UKS Patria           K31       2271        20.06  +      0.00
  2.POLEWKA Aleksandra'2002  UKS Kometa           S28       2462        20.07  +      0.01
  3.TOPÓR Magdalena'2001     WKS Wawel            K30                   20.10  +      0.04
  4.SOBEL Natalia'2002       UKS Kometa           S28       2491        21.20  +      1.14
  5.KOZŁOWSKA Maria'2001     UKS Patria           K31       2270        21.29  +      1.23
  6.MISZTAL  Paulina'2002    UKS Słoneczko        S02       02603       24.08  +      4.02
  7.ADAMIAK Natalia'2001     UKS Kometa           S28       2633        25.08  +      5.02
  8.PIĘTAK Aleksandra'2002   UKS Kometa           S28       2492        28.52  +      8.46
  9.NOWAK  Agata'2001        ZSZ-Jedynka          S01                   32.46  +     12.40
 10.GRZESŁO Kornelia'2002    UKS Trójka Mikołów   X15             A     33.54  +     13.48
 11.KARASEK Amanda'2001      UKS Reflex           S51                   34.36  +     14.30
 12.GONSKA Natalia           ZSZ-Jedynka          S01                   34.49  +     14.43
 13.NYGA Julia'2002          UKS Kometa           S28       2986        35.47  +     15.41
 14.KONCKA Laura'2001        UKS Reflex           S51                   38.28  +     18.22
 15.MIOZGA Wiktoria          UKS Kometa           S28                   47.44  +     27.38
 16.BRZANA Magdalena'2001    UKS Trójka Mikołów   X15             A     77.18  +     57.12
 
Końcowe wyniki zawodów: K-14B       2.0km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.PSZONAK Martyna          UKS Kometa           S28                   23.26  +      0.00
  2.ANUSZEWSKA Karolina'2002 UKS Kometa           S28       2984        25.21  +      1.55
  3.PIÓRKO  Alicja'2002      SP BrzeŸce           X10                   52.49  +     29.23
  4.ZUBER  Martyna'2002      SP BrzeŸce           X10                   82.53  +     59.27
    BRZOZOWSKA Patrycja'2002 UKS Kometa           S28               DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K-16        2.3km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.KOZŁOWSKA Wiktoria'1999  UKS Patria           K31                   17.22  +      0.00
  2.JURCZYK Marta'2000       UKS Sparta           S03       2052        18.27  +      1.05
  3.ŁABUDA Wiktoria'2000     UKS Kometa           S28       2233        22.31  +      5.09
  4.MAŃKA  Klaudia'1999      ZSZ-Jedynka          S01                   24.04  +      6.42
  5.WEISMAN  Wiktoria'2000   UKS Słoneczko        S02       02259       24.13  +      6.51
  6.GÓROWICZ  Monika'2000    ZSZ-Jedynka          S01       03066       24.50  +      7.28
  7.PAPSZUN Patrycja'2000    ZSZ-Jedynka          S01       2009        26.52  +      9.30
  8.JAWORSKA  Natalia'2000   ZSZ-Jedynka          S01       03069       27.11  +      9.49
  9.KOWALSKA Agata '1999     UKS Reflex           S51       2482        27.54  +     10.32
 10.PIECHA Agnieszka'1999    UKS Reflex           S51       2488        27.58  +     10.36
 11.HARAZIN  Karolina'2000   ZSZ-Jedynka          S01       03067       28.17  +     10.55
 12.NOWAK Luiza'2000         UKS Reflex           S51                   29.06  +     11.44
 13.MASTELA  Krystyna'2000   ZSZ-Jedynka          S01       01760       30.58  +     13.36
 14.PASEK Karolina'1999      ZSZ-Jedynka          S01                   32.17  +     14.55
 15.ZIMOŃCZYK  Martyna'2000  ZSZ-Jedynka          S01                   38.58  +     21.36
    BOROWSKA Kamila'1999     UKS Kometa           S28       2232    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K-18        2.6km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.PORADA Lilianna'1998     UKS Reflex           S51       2045        23.59  +      0.00
  2.SUROWY  Aleksandra'1997  ZSZ-Jedynka          S01       02562       31.17  +      7.18
  3.DZIK Justyna'1997        MUKS Glwiice         S22                   32.24  +      8.25
    POJDA  Edyta'1998        ZSZ-Jedynka          S01               NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K-21        2.6km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.KOST  Aleksandra'1987    ZSZ-Jedynka          S01                   24.26  +      0.00
  2.MASNY  Anna'1982         ZSZ-Jedynka          S01       02556       34.30  +     10.04
  3.LEWANDOWSKA  Jagoda'1981 UKS Słoneczko        S02                   50.46  +     26.20
 
Końcowe wyniki zawodów: K-35/40     2.3km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.MARSZAŁEK  Maria'1973    ZSZ-Jedynka          S01                   23.02  +      0.00
  2.PIJAR Karolina'1978      UKS Trójka Mikołów   X15             A     27.42  +      4.40
  3.KWIATEK Aleksandra'1973  UKS Trójka Mikołów   X15             A     27.58  +      4.56
  4.POLEWKA Beata'1971       UKS Kometa           S28       2460        28.38  +      5.36
  5.KOŁECZKO  Anna'1974      ZSZ-Jedynka          S01       02554       29.20  +      6.18
  6.SYRYJCZYK Marta'1976     UKS Trójka Mikołów   X15             A     32.03  +      9.01
  7.KAMPA Barbara'1972       UKS Trójka Mikołów   X15             A     53.54  +     30.52
 
Końcowe wyniki zawodów: K-45/50     2.2km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.CZERKAWSKA Urszula'1962  MUKS Glwiice         S22                   21.12  +      0.00
  2.PAPSZUN  Joanna'1970     ZSZ-Jedynka          S01       02006       26.16  +      5.04
  3.ANDROSZ Katarzyna'1964   UKS Reflex           S51       -           37.27  +     16.15
 
Końcowe wyniki zawodów: K-55        2.1km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.SIKOROVA Marie'1948      Baník Ostrava        Y01                   27.53  +      0.00
  2.PIPIRO  Grażyna'1957     ZSZ-Jedynka          S01       02560       31.15  +      3.22
  3.WOJARSKA Kamilla'1960    BB O-Team            Y02             A     32.47  +      4.54
 
Końcowe wyniki zawodów: KM-10N      1.8km    0m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.MORDARSKA Jagoda'2005    UKS Kometa           S28               18.30 0b.PK         
  2.MARSZAŁEK  Patryk'2005   ZSZ-Jedynka          S01               19.12 1b.PK         
  3.MILCZAREK Julia'2005     UKS Reflex           S51       -       20.06 0b.PK         
  4.NYGA Juliusz'2005        UKS Kometa           S28               21.16 0b.PK         
  5.WACŁAWEK Hanna'2007      UKS Trójka Mikołów   X15             A 23.07 0b.PK         
  6.MAŃKA  Mateusz'2005      SP Studzionka        X11               26.18 0b.PK         
  7.MISIAK Robert'2005       UKS Trójka Mikołów   X15             A 27.10 0b.PK         
  8.MILIK Olaf'2006          UKS Trójka Mikołów   X15             A 28.38 0b.PK         
  9.POLEWKA Julianna'2006    UKS Kometa           S28       2461    28.50 0b.PK         
 10.PIJAR Maja'2006          UKS Trójka Mikołów   X15             A 30.24 0b.PK         
 11.ŻMIJ Karolina'2004       The Vipers           X13             A 36.31 0b.PK         
 12.KUCIA Mateusz'2006       UKS Trójka Mikołów   X15               40.35 0b.PK         
 13.KAMPA Magda'2006         UKS Trójka Mikołów   X15             A 48.57 4b.PK         
 14.WERNER Marcel'2005       UKS Trójka Mikołów   X15             A 49.14 0b.PK         
 15.CZEKAŁA Angelika'2005    UKS Kometa           S28               53.35 4b.PK         
 16.ARWAJ Julia'2005         UKS Kometa           S28               58.33 4b.PK         
 17.KWIATEK Maja'2007        UKS Trójka Mikołów   X15               63.57 4b.PK         
 18.MARCISZ Jessica'2005     UKS Kometa           S28               64.47 0b.PK         
 19.MASNY  Tadeusz'          ZSZ-Jedynka          S01               67.37 3b.PK         
 
Końcowe wyniki zawodów: KM-10R      1.9km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.MILIK Izabela, Aleksander'UKS Trójka Mikołów   X15             A      9.30  +      0.00
  2.KOŁECZKO  Maksymilian'2008ZSZ-Jedynka          S01                   11.53  +      2.23
  2.MASNY  Przemek'          ZSZ-Jedynka          S01                   11.53  +      2.23
  4.KONDROT Nikodem, (Iwona)'2009UKS Trójka Mikołów   X15             A     14.02  +      4.32
  5.NIEZGODA Alicja          ATZ Racibórz         ATZ             A     14.06  +      4.36
  6.ŻMIJ Szymon'2009         The Vipers           X14             A     15.05  +      5.35
  7.ŻMIJ Leon'2010           The Vipers           X14             A     16.33  +      7.03
  8.MISIAK Adam, (Karolina)'2014UKS Trójka Mikołów   X15             A     17.08  +      7.38
  9.DRABEK Marysia'2009      ind. Tworóg          X06             A     21.46  +     12.16
 10.KUCIA Szymon, (Magdalena)'2010UKS Trójka Mikołów   X15             A     25.02  +     15.32
 11.KOZIOŁEK Leonard'2013    Ind Rybnik           X05                   26.09  +     16.39
 12.BACHUL Bartosz           UKS Trójka Mikołów   X15             A     26.18  +     16.48
 13.JANAS Agnieszka'2011     JANAS TEAM           X07                   31.50  +     22.20
 14.JANAS Aleksander'2009    JANAS TEAM           X07                   31.54  +     22.24
 15.BYKOWSKA Matylda'2008    GKT Cyrkino          Y03             A     38.50  +     29.20
 16.MARSZAŁEK  Dawid'2008    ZSZ-Jedynka          S01                   44.52  +     35.22
 
Końcowe wyniki zawodów: M-10        1.6km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.KUREK   Bartosz '2005    ZSZ-Jedynka          S01                   38.33  +      0.00
  2.MAZUR   Łukasz '2005     ZSZ-Jedynka          S01                   39.30  +      0.57
 
Końcowe wyniki zawodów: M-12        2.1km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.TOUSTY Jakub'2003        UKS Kometa           S28       3238        14.02  +      0.00
  2.KOŁODZIEJCZYK Łukasz'2003UKS Kometa           S28       3231        15.51  +      1.49
  3.KOCHAŃCZYK Jakub'2003    UKS Kometa           S28                   16.26  +      2.24
  4.BIAŁAS Przemysław'2003   UKS Kometa           S28       2987        16.33  +      2.31
  5.KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej'2003UKS Kometa           S28       3230        17.07  +      3.05
  6.SKOWRON Wojciech'2004    UKS Kometa           S28                   19.45  +      5.43
  7.FLORKIEWICZ  Jakub'2004  ZSZ-Jedynka          S01                   20.07  +      6.05
  8.MAJKOWSKI Szymon'2003    UKS Kometa           S28       3234        23.49  +      9.47
  9.POJDA  Adam'2004         ZSZ-Jedynka          S01                   23.51  +      9.49
 10.ORŁOWSKI  Konrad'2004    UKS Słoneczko        S02                   37.53  +     23.51
    WIERZBICKI  Krzysztof'2004ZSZ-Jedynka          S01               NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-12B       1.8km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.SZABAT Szymon'2004       UKS Kometa           S28                   19.26  +      0.00
  2.KIJANKA Matteo'2004      UKS Kometa           S28                   40.41  +     21.15
  3.KUKLA Szymon'2004        UKS Kometa           S28                   44.36  +     25.10
    BRAŃCZYK Wiktor'2003     ZS Gogołowa          X16             A NKl               
    PEST Dominik'2004        UKS Kometa           S28       3236    NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-14        2.2km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.BARON Dawid'2001         UKS Kometa           S28       2463        17.24  +      0.00
  2.KOŁECZKO  Błażej'2002    ZSZ-Jedynka          S01       02555       17.35  +      0.11
  3.KUCHARCZYK Jakub'2001    UKS Kometa           S28       2464        18.06  +      0.42
  4.SKOCZYKŁODA Bartosz'2002 UKS Trójka Mikołów   X15             A     20.13  +      2.49
  5.BOROWSKI Bartosz'2002    UKS Słoneczko        S02       02602       21.17  +      3.53
  6.NOWAKOWSKI Dominik       UKS Kometa           S28                   21.33  +      4.09
  7.KUKLA Bartosz'2002       UKS Kometa           S28       2990        23.16  +      5.52
  8.KAMPA Łukasz'2002        UKS Trójka Mikołów   X15             A     37.20  +     19.56
  9.GRZESIAK  Szymon'2001    UKS Słoneczko        S02                   43.16  +     25.52
    BUŁAWA Filip'2002        UKS Kometa           S28               NKl               
    RUPIK Kacper'2002        UKS Trójka Mikołów   X15             A NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-14B       2.1km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
    SZCZUKA  Jakub'2002      ZS Gogołowa          X16             A NKl               
    URBAŃCZYK Rafał '2002    ZS Gogołowa          X16             A NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-16        2.6km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.PIENIAK Krystian'1999    UKS Kometa           S28       2048        19.03  +      0.00
  2.BIENEK Jakub'2000        UKS Reflex           S51       2967        19.32  +      0.29
  3.RUSINOWSKI Łukasz'2000   UKS Reflex           S51       2968        19.57  +      0.54
  4.ORŁOWSKI  Kamil'2000     UKS Słoneczko        S02       02758       21.24  +      2.21
  5.KOŁECZKO  Bartosz'2000   ZSZ-Jedynka          S01       02008       22.05  +      3.02
  6.BARTOSZ Maciej'1999      UKS Reflex           S51                   22.29  +      3.26
  7.KASZA Jan'1999           UKS Reflex           S51       1963        24.03  +      5.00
  8.PAL Maciej'2000          UKS Reflex           S51       2961        27.32  +      8.29
  9.FILUSZ Patryk'1999       UKS Reflex           S51       2486        27.37  +      8.34
 10.KRZYSTECZKO  Michał'1999 ZSZ-Jedynka          S01                   28.48  +      9.45
 11.PRZYGODZKI  Arkadiusz'2000UKS Słoneczko        S02       02257       29.00  +      9.57
 12.TOMANEK  Krzysztof'2000  ZSZ-Jedynka          S01       02551       29.34  +     10.31
 13.POJDA  Paweł'2000        ZSZ-Jedynka          S01                   31.30  +     12.27
 14.SZEJNOWSKI  Krzysztof'2000ZSZ-Jedynka          S01                   32.15  +     13.12
 15.KLEPEK  Robert'2000      ZSZ-Jedynka          S01                   33.15  +     14.12
 16.SPANDEL Konrad'2000      UKS Reflex           S51       -           35.17  +     16.14
    MARGASIŃSKI Łukasz'2000  UKS Reflex           S51       -       NKl               
    GONSKA  Szymon'2000      Gimnazjum Studzionka X03               NKl               
    SKIPIOŁ  Marcin'1999     ZSZ-Jedynka          S01               NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-18        2.9km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.BORGIEL  Jarosław'1997   ZSZ-Jedynka          S01       01766       17.42  +      0.00
  2.JURCZYK Maciej'1998      UKS Sparta           S03       2064        18.08  +      0.26
  3.NOWAK  Dawid'1998        ZSZ-Jedynka          S01                   22.19  +      4.37
  4.URBANOWSKI  Konrad'1998  UKS Słoneczko        S02       02253       26.17  +      8.35
    GRZESIAK  Jakub'1998     UKS Słoneczko        S02       02256   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-21        3.4km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.WALUGA Ireneusz'1974     Team 360             360       2692        20.59  +      0.00
  2.WARMUZ Łukasz'1983       Team 360             360             A     21.25  +      0.26
  3.MASZTALSKI  Paweł'1985   ZSZ-Jedynka          S01       02558       22.06  +      1.07
  4.MAŃSKI Sebastian'1988    Ewentyr Żory         X01             A     23.23  +      2.24
  5.GARBACZ Łukasz'1982      UKS Słoneczko        S02       02252       23.29  +      2.30
  6.PASEK  Marcin'1996       ZSZ-Jedynka          S01       02005       23.59  +      3.00
  7.PRAJSNAR Bartosz'1993    MUKS Glwiice         S22       1010        25.12  +      4.13
  8.SKORUPA Piotr            MUKS Glwiice         S22                   27.59  +      7.00
  9.MUSIAŁ Wojciech'1995     KHBnO Tychy          X08             A     32.03  +     11.04
    MARKOWSKI Marcin'1981    UKS Kometa           S28       631     NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-35        3.0km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.DZIK Mirosław'1971       MUKS Glwiice         S22       1195        20.11  +      0.00
  2.MASTELA Rafał'1973       ZSZ-Jedynka          S01       01759       21.40  +      1.29
  3.DRABEK Paweł'1980        ind. Tworóg          X06             A     22.21  +      2.10
  4.PORADA Robert'1972       UKS Reflex           S51       2084        22.44  +      2.33
  5.TOMANEK  Artur'1974      ZSZ-Jedynka          S01       02564       23.08  +      2.57
  6.MASNY  Krzysztof'1976    ZSZ-Jedynka          S01       01780       26.12  +      6.01
  7.KUDŁACZ Tomasz'1976      Ind Bielsko-Biała    X04             A     26.16  +      6.05
  8.KOŁECZKO  Łukasz'1975    ZSZ-Jedynka          S01       01757       27.34  +      7.23
  9.MARSZAŁKOWSKI Adam'1979  Forma Wodzisław Œl   X02             A     34.36  +     14.25
 10.KONCKI Andrzej'1978      Ind Rybnik           X05             A     39.49  +     19.38
    BODZEK  Krzysztof'1972   ZSZ-Jedynka          S01       01773   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-40/45     2.6km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.FORYSTEK Józef'1966      WKS Wawel            K30       2080        17.59  +      0.00
  2.JANAS Sebastian'1974     JANAS TEAM           X07                   20.30  +      2.31
  3.MARSZAŁEK  Waldemar'1973 ZSZ-Jedynka          S01                   20.32  +      2.33
  4.JURCZYK Piotr'1969       UKS Sparta           S03       2928        21.54  +      3.55
  5.BRAŃCZYK  Andrzej '1961  ZS Gogołowa          X16             A     25.20  +      7.21
  6.ŻMIJ Jacek'1975          The Vipers           X14             A     25.39  +      7.40
 
Końcowe wyniki zawodów: M-50/55     2.3km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.WOJARSKI Krzysztof'1960  MUKS Glwiice         S22             A     18.20  +      0.00
  2.SKORUPA Stanisław        MUKS Glwiice         S22                   18.34  +      0.14
  3.ZDANOWICZ Jan'1959       UKS Kometa           S28       302         21.02  +      2.42
  4.PRZYGODZKI  Dariusz'1963 UKS Słoneczko        S02       02258       24.14  +      5.54
  5.SKOCZYŃSKI Adam'1963     PKT Plessino Pszczyn X09             A     24.31  +      6.11
  6.PIPIRO  Grzegorz'1957    ZSZ-Jedynka          S01       02561       45.48  +     27.28
 
Końcowe wyniki zawodów: M-65        1.8km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.SIKORA Miroslav'1948     Baník Ostrava        Y01                   15.13  +      0.00
  2.BLIMKE Roman'1946        Ind. Œlšskie         S00       189         19.02  +      3.49
  3.DVORAK Vlastimil'1949    Baník Ostrava        Y01                   19.41  +      4.28
    LEBEK Henryk'1942        MUKS Glwiice         S22       2292    NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Open        2.4km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.GRZESIAK Adam'           UKS Słoneczko        S02                   24.32  +      0.00
  2.GRZESIAK  Iza'           UKS Słoneczko        S02                   26.33  +      2.01
  3.JURCZYK Anna'1970        UKS Sparta           S03                   32.37  +      8.05
  4.PĘTLAK Krzysztof'1954    GKT Cyrkino          Y03             A     65.25  +     40.53