Lista Startowa na etapy                                         2015-04-30 13:21:21
                                    EuroMajówka
===PRO SPORT Piotr Paszynski=========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista Startowa na etapy: K10/N       
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Motyl Liliana            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402263   5.00  47.00
  2 Czekała Angelika         UKS Kometa Gliwice   S28                   6.00  56.00
  3 Powieśnik Emilia         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01          361823   7.00  14.00
  4 Mordarska Jagoda         UKS Kometa Gliwice   S28         2021375   8.00  17.00
  5 Juszkiewicz Dominika     UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402262   9.00  32.00
  6 Piotrowska Kornelia      UKS Trójka Mikołów   TMI         4402280  10.00  23.00
  7 Pastuszak Julia          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402272  11.00  41.00
  8 Milczarek Julia          UKS Reflex Sekcja Bn S51          424204  12.00  38.00
  9 Szynalik Hanna           LUKS Azymek Zdzieszo O47         1394734  13.00  35.00
 10 Arwaj Julia              UKS Kometa Gliwice   S28         2035286  14.00  11.00
 11 Jagieła Wiktoria         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402273  15.00  26.00
 12 Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S2802461             16.00  44.00
 13 Karecka Julia            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402239  17.00  20.00
 14 Marszałkowska Dorota     SP 1 Gorzyce         S1G          424255  18.00   8.00
 15 Mastela Hanna            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01          361801  19.00   5.00
 16 Kwiatek Maja             UKS Trójka Mikołów   TMI         4402274  20.00  50.00
 17 Jagieła Kornelia         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402288  21.00  53.00
 18 Marcisz Jessica          UKS Kometa Gliwice   S28         2033875  22.00  29.00
 
Lista Startowa na etapy: K12         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mianecka Amelia          UKS Kometa Gliwice   S28         2021380   0.00  30.00
  2 Rajca Luiza              KS Kościelec Chrzanó K4802867     412500   1.00   2.00
  3 Weisman  Monika          UKS Słoneczko Żory   S0202604    2041321   2.00  36.00
  4 Papszun Julia            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         2077791   3.00  22.00
  5 Tomczonok Małgorzata     UKS Kometa Gliwice   S28         2016965   4.00  54.00
  6 Gajda Paulina            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402279   5.00  44.00
  7 Bąk Wiktoria             UKS Kometa Gliwice   S2802988    2026144   6.00   4.00
  8 Masztaler Wiktoria       UKS Trójka Mikołów   TMI          424234   7.00  48.00
  9 Czapska Wiktoria         UKS Kometa Gliwice   S2803227    2016963   8.00  42.00
 10 Oleśniewicz  Nina        LUKS Azymek Zdzieszo O47         1394741   9.00   0.00
 11 Szkabarnicka Dominika    UKS Kometa Gliwice   S28         2035171  10.00  34.00
 12 Żarłok Zuzanna           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402248  11.00  40.00
 13 Trzoska Anna             UKS Kometa Gliwice   S2803239    2035283  12.00  24.00
 14 Nogły Karolina           UKS Sparta Czyżowice S03          424258  13.00       
 15 Burak Natalia            UKS Lotna Zdzieszowi O27         2036955  14.00  26.00
 16 Kranc Wiktoria           UKS Reflex Sekcja Bn S51         2023847  15.00  28.00
 17 Toll Kaja                UKS Kometa Gliwice   S28         2033876  16.00  12.00
 18 Kajdas Sara              UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402270  17.00  14.00
 19 Jarząb Natalia           UKS Kometa Gliwice   S28         2026145  18.00  46.00
 20 Misiak Maja              UKS Trójka Mikołów   TMI          424214  19.00       
 21 Golenia Julia            UKS Kometa Gliwice   S28         2033873  20.00  50.00
 22 Gajda Natalia            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402250  21.00  58.00
 23 Kucharska Martyna        UKS Kometa Gliwice   S28         2035294  22.00  20.00
 24 Prusaczyk Katarzyna      UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402283  23.00   6.00
 25 Horst Julia              UKS Kometa Gliwice   S2803228    2016973  24.00  38.00
 26 Marszałkowska Martyna    SP 1 Gorzyce         S1G          424251  25.00  10.00
 27 Bąkowska Martyna         UKS Kometa Gliwice   S2803226    2021377  26.00  16.00
 28 Student Dominika         UKS Sparta Czyżowice S03          424246  27.00       
 29 Makielak Wiktoria        UKS Kometa Gliwice   S28         2026146  28.00   8.00
 30 Ogrodnik Magdalena       UKS Lotna Zdzieszowi O27         2036949  29.00  52.00
 31 Kwiatek Nina             UKS Trójka Mikołów   TMI          424191  30.00  18.00
 32 Natalia Zdziebłowska     UKS Reflex Sekcja Bn S51          338912  31.00  56.00
 33 Prusaczyk Amelia         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402277  32.00  32.00
 
Lista Startowa na etapy: K14         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Koncka Laura             UKS Reflex Sekcja Bn S51         2048164  21.00  10.00
  2 Piętak Aleksandra        UKS Kometa Gliwice   S2802492    2016479  22.00  25.00
  3 Dzierwa Hanna            KS Kościelec Chrzanó K4802057     886344  23.00  22.00
  4 Misztal  Paulina         UKS Słoneczko Żory   S0202603    2041322  24.00  13.00
  5 Polewka Aleksandra       UKS Kometa Gliwice   S2802462     682424  25.00  40.00
  6 Niestrój Patrycja        Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J          424265  26.00       
  7 Kozłowska Olga           UKS Patria Młynne    K3102271    2021371  27.00  28.00
  8 Łakomska Aleksandra      LUKS Azymek Zdzieszo O47         1392576  28.00  19.00
  9 Kowal Natalia            KS Kościelec Chrzanó K4802062     413369  29.00  31.00
 10 Miozga Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S2802632    2033871  30.00  16.00
 11 Dammfeld Karolina        UKS Lotna Zdzieszowi O27         2037508  31.00   7.00
 12 Sobel Natalia            UKS Kometa Gliwice   S2802491    2016957  32.00  34.00
 13 Krauz Laura              Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J          424215  33.00       
 14 Urbańczyk Aleksandra     KS Kościelec Chrzanó K4802354     412360  34.00  37.00
 15 Kozłowska Maria          UKS Patria Młynne    K3102270    2021372  35.00  43.00
 
Lista Startowa na etapy: K16         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pasek Karolina           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         2087511  19.00  35.00
  2 Kowalska Agata           UKS Reflex Sekcja Bn S5102482    2043892  20.00  20.00
  3 Weisman  Wiktoria        UKS Słoneczko Żory   S0202259    2057124  21.00  26.00
  4 Garbacik Maja            WKS Wawel Kraków     K30                  22.00   2.00
  5 Zimończyk Martyna        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         2087500  23.00  23.00
  6 Kujda Alicja             UKS Reflex Sekcja Bn S51                  24.00   5.00
  7 Wowra Agata              ZS Gogołowa          ZSG          424205  25.00       
  8 Cimek Marta              Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J          424262  26.00       
  9 Kozłowska Wiktoria       UKS Patria Młynne    K3102269     345998  27.00  29.00
 10 Jurczyk Marta            UKS Sparta Czyżowice S0302052    2028219  28.00   8.00
 11 Łabuda Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S2802233    2016492  29.00  11.00
 12 Mastela Krystyna         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0101760    2032311  30.00  17.00
 13 Piecha Agnieszka         UKS Reflex Sekcja Bn S5102488    2043887  31.00  32.00
 14 Papszun Patrycja         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0102009    2077793  32.00       
 15 Nowak Luiza              UKS Reflex Sekcja Bn S51                  33.00  14.00
 16 Brejza Emilia            ZS Gogołowa          ZSG          424269  34.00       
 17 Kocur Alicja             Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J          424270  35.00       
 
Lista Startowa na etapy: K18         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Surowy Aleksandra        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         2087514  22.00       
  2 Dzik Justyna             MUKS Gliwice         S2202065     428767  23.00  30.00
 
Lista Startowa na etapy: K21         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Warmus Zuzanna           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                  24.00  45.00
  2 Lewandowska  Jagoda      UKS Słoneczko Żory   S02         2041326  25.00  48.00
  3 Wziętek Basia            WKS Wawel Kraków     K30                  26.00  42.00
  4 Sanocka Barbara          UKS Kometa Gliwice   S2800295     887226  27.00  51.00
  5 Masny Anna               UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         2087497  28.00  54.00
 
Lista Startowa na etapy: K35         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Syryjczyk Marta          UKS Trójka Mikołów   TMI          424236  29.00  27.00
  2 Kozłowska Jolanta        UKS Patria Młynne    K3102841     413365  30.00  24.00
  3 Kwiatek Aleksandra       UKS Trójka Mikołów   TMI          424244  31.00  30.00
  4 Marszałek Maria          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         2087518  32.00  12.00
  5 Kucia Magdalena          UKS Trójka Mikołów   TMI          424177  33.00  15.00
  6 Polewka Beata            UKS Kometa Gliwice   S2802460    2016952  34.00  18.00
  7 Borkowska Wioletta       UKS Trójka Mikołów   TMI          424266  35.00  21.00
 
Lista Startowa na etapy: K45/55      
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pipiro Grażyna           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01          361805  30.00  33.00
  2 Androsz Katarzyna        UKS Reflex Sekcja Bn S51         2048163  31.00  39.00
  3 Wojarska Kamilla         BB O-Team            BBO          424245  32.00  36.00
  4 Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S2802181     222889  33.00  42.00
 
Lista Startowa na etapy: M10/N       
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kurek Bartosz            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402265   0.00  27.00
  2 Misiak Robert            UKS Trójka Mikołów   TMI         4402267   1.00       
  3 Lisowski Filip           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402281   2.00       
  4 Burak Łukasz             UKS Lotna Zdzieszowi O27         2037510   3.00   6.00
  5 Mazur Łukasz             UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402284   4.00  21.00
  6 Milik Olaf               UKS Trójka Mikołów   TMI         4402260   5.00  24.00
  7 Masny Tadeusz            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402261   6.00  15.00
  8 Wójtowicz Mikołaj        UKS Kometa Gliwice   S28         2021374   7.00  18.00
  9 Marszałek Patryk         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402282   8.00  12.00
 10 Kucia Mateusz            UKS Trójka Mikołów   TMI         4402275   9.00   9.00
 11 Pampuch Rafał            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402286  10.00       
 
Lista Startowa na etapy: M12         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bachul Kacper            UKS Trójka Mikołów   TMI          424264   0.00       
  2 Brańczyk Wiktor          ind.Mszana           MSZ          424233   1.00   5.00
  3 Kołodziejczyk Łukasz     UKS Kometa Gliwice   S2803231    2026141   2.00  33.00
  4 Orłowski  Konrad         UKS Słoneczko Żory   S02         2041324   3.00   1.00
  5 Majkowski Szymon         UKS Kometa Gliwice   S2803234    2035184   4.00   7.00
  6 Grochla Adam             LUKS Azymek Zdzieszo O47         2036951   5.00   9.00
  7 Tousty Jakub             UKS Kometa Gliwice   S2803238    2026151   6.00  27.00
  8 Kuczok Marcin            UKS Sparta Czyżowice S03          424193   7.00       
  9 Kołodziejczyk Bartłomiej UKS Kometa Gliwice   S2803230    2026142   8.00  29.00
 10 Florkiewicz Jakub        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402278   9.00  35.00
 11 Skowron Wojciech         UKS Kometa Gliwice   S28         2021373  10.00  11.00
 12 Kubicki Jakub            LUKS Azymek Zdzieszo O47         1392572  11.00  21.00
 13 Pest Dominik             UKS Kometa Gliwice   S2803236    2035282  12.00   3.00
 14 Towarek Michał           MUKS Gliwice         S22          338910  13.00  17.00
 15 Kijanka Matteo           UKS Kometa Gliwice   S28         2035289  14.00  23.00
 16 Haltof Adam              TJ Třinec            TJT           49366  15.00  25.00
 17 Kochańczyk Jakub         UKS Kometa Gliwice   S28          364252  16.00  19.00
 18 Kowalski Maciej          UKS Sparta Czyżowice S03          424263  17.00       
 19 Wierzbicki Krzysztof     UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402287  18.00  13.00
 20 Roman Szymon             LUKS Azymek Zdzieszo O47         1603313  19.00  31.00
 21 Białas Przemysław        UKS Kometa Gliwice   S2802987    2035181  20.00  15.00
 
Lista Startowa na etapy: M14         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kukla Bartosz            UKS Kometa Gliwice   S2802990    2016961  23.00  10.00
  2 Borowski Bartosz         UKS Słoneczko Żory   S0202602    2057123  24.00  22.00
  3 Sikorski Marcin          LUKS Azymek Zdzieszo O47         1394740  25.00   7.00
  4 Starzykiewicz Kacper     KS Kościelec Chrzanó K4802061     412591  26.00  16.00
  5 Duślak Maksymilian       UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402251  27.00  13.00
  6 Baron Dawid              UKS Kometa Gliwice   S2802463    2017999  28.00  25.00
  7 Klaudiusz Kot            Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J          424248  29.00       
  8 Hyla Damian              LUKS Azymek Zdzieszo O4703332    1392590  30.00  19.00
  9 Kucharczyk Jakub         UKS Kometa Gliwice   S2802464    2021378  31.00  31.00
 10 Kołeczko Błażej          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         2032315  32.00  34.00
 11 Obstoj Pior              LUKS Azymek Zdzieszo O47         2036950  33.00  28.00
 12 Rakowski Oskar           UKS Kometa Gliwice   S2802465    2017995  34.00   4.00
 
Lista Startowa na etapy: M16         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bienek Jakub             UKS Reflex Sekcja Bn S5102967     886623   7.00  16.00
  2 Zwierzyński Michał       UKS Kometa Gliwice   S2802047    2016951   8.00  31.00
  3 Majda Bartłomiej         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01          361813   9.00  46.00
  4 Pal Maciej               UKS Reflex Sekcja Bn S5102961    2048168  10.00  34.00
  5 Przygodzki  Arkadiusz    UKS Słoneczko Żory   S0202257    2057125  11.00  19.00
  6 Łukasz Chodura           Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J          424235  12.00       
  7 Sobocik Karol            ZS Gogołowa          ZSG          424250  13.00  43.00
  8 Spandel Konrad           UKS Reflex Sekcja Bn S51          252593  14.00  28.00
  9 Pieniak Krystian         UKS Kometa Gliwice   S2802048    2016953  15.00  37.00
 10 Tomanek Krzysztof        UKS ZSZ-Jedynka Jast S0102551    2087510  16.00       
 11 Rusinowski Łukasz        UKS Reflex Sekcja Bn S5102968     889171  17.00  10.00
 12 Misiak Oliver            UKS Trójka Mikołów   TMI          424211  18.00       
 13 Orłowski  Kamil          UKS Słoneczko Żory   S0202758    2041323  19.00  40.00
 14 Byrczek Jan              UKS Kometa Gliwice   S2802726    1369369  20.00  13.00
 15 Kołeczko Bartosz         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0102008    2032316  21.00  25.00
 16 Kamil Sobik              Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J          424249  22.00       
 17 Brzoza Wojciech          ZS Gogołowa          ZSG          424260  23.00  22.00
 18 Morgasiński Łukasz       UKS Reflex Sekcja Bn S51          252594  24.00  49.00
 
Lista Startowa na etapy: M18         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Wrotny  Mateusz          LUKS Azymek Zdzieszo O47         1394743  25.00  18.00
  2 Urbanowski  Konrad       UKS Słoneczko Żory   S0202253    2041327  26.00  27.00
  3 Legięć Kamil             KS Kościelec Chrzanó K4800968     886348  27.00  24.00
  4 Borysów Kamil            UKS Kometa Gliwice   S2802231    2021376  28.00  30.00
  5 Jurczyk Maciej           UKS Sparta Czyżowice S0302064    2028220  29.00  21.00
  6 Grzesiak  Jakub          UKS Słoneczko Żory   S0202256    2041328  30.00  36.00
  7 Pucuła Mateusz           KS Kościelec Chrzanó K4802056     413370  31.00  33.00
 
Lista Startowa na etapy: M21         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Baran Jasiek             WKS Wawel Kraków     K30                  18.00  37.00
  2 Borgiel Jarosław         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0101766    2032321  19.00  52.00
  3 Skorupa Marek            WKS Wawel Kraków     K30                  20.00  55.00
  4 Blimke Dariusz           ind.Toruń            TOR          424240  21.00  49.00
  5 Markowski Marcin         UKS Kometa Gliwice   S2800631    2033870  22.00  43.00
  6 Marszałek Piotr          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         2087516  23.00  40.00
  7 Garbacik Michał          WKS Wawel Kraków     K30                  24.00  46.00
 
Lista Startowa na etapy: M35         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Janas Sebastian          Janas Team           JAN          338916   5.00   3.00
  2 Tomanek Artur            UKS ZSZ-Jedynka Jast S0102564    2077795   6.00  15.00
  3 Marszałkowski Adam       KS Forma Wodzisław Ś FWS          424256   7.00   6.00
  4 Bluza Łukasz             Indywidualnie        IND         1460500   8.00  21.00
  5 Bodzek Krzysztof         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0101773    2032326   9.00  27.00
  6 Towarek Ireneusz         MUKS Gliwice         S22          428759  10.00  36.00
  7 Milik Aleksander         UKS Trójka Mikołów   TMI          424243  11.00  12.00
  8 Masny Krzysztof          UKS ZSZ-Jedynka Jast S0101780    2032329  12.00  33.00
  9 Polewka Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S2800301     887215  13.00  30.00
 10 Marszałek Waldemar       UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         2032328  14.00  39.00
 11 Niezgoda Przemysław      ATZ Racbórz          ATZ          424180  15.00  24.00
 12 Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S2201195     428768  16.00  18.00
 13 Kos Tomasz               UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         2032327  17.00   9.00
 
Lista Startowa na etapy: M45         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jurczyk Piotr            UKS Sparta Czyżowice S0302928    2028215   1.00  23.00
  2 Brańczyk Andrzej         ZS Gogołowa          ZSG          424241   2.00  32.00
  3 Przygodzki  Dariusz      UKS Słoneczko Żory   S0202258    2041325   3.00  26.00
  4 Polewski Dariusz         LUKS Azymek Zdzieszo O47         1392571   4.00  35.00
  5 Pędowski Wojciech        KS OK!Sport Warszawa W0202079    1399038   5.00  20.00
  6 Hyjek Adam               LUKS Azymek Zdzieszo O47         1394736   6.00  29.00
 
Lista Startowa na etapy: M55         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kryjomski Jerzy          KS Kościelec Chrzanó K4800963     886350  18.00  12.00
  2 Pipiro Grzegorz          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01           36180  19.00   9.00
  3 Wysocki Andrzej          MUKS Gliwice         S2202697     222893  20.00  15.00
  4 Zdanowicz Jan            UKS Kometa Gliwice   S2800302     889674  21.00   3.00
  5 Wojarski Krzysztof       MUKS Gliwice         S22          412345  22.00   6.00
 
Lista Startowa na etapy: M65         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Blimke Roman             ind.Tychy            TYC00189    2036941   2.00  38.00
  2 Dvořák Vlastimil         TJ Banik Ostrava     BAN           51370   3.00  41.00
  3 Lebek Henryk             MUKS Gliwice         S2202292     204884   4.00  44.00
 
Lista Startowa na etapy: Open        
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomanek Beata            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01          361829  11.00       
  2 Burak Aleksander         UKS Lotna Zdzieszowi O27         2037509  12.00  14.00
  3 Jurczyk Anna             UKS Sparta Czyżowice S03         2043891  13.00  41.00
  4 Kubicki Grzegorz         LUKS Azymek Zdzieszo O47         1394737  14.00  20.00
  5 ekipa 1                  BB O-Team            BBO          424192  15.00  17.00
  6 Rak Jarosław             ind.Gliwice          GLI          424247  16.00   8.00
  7 Wilk Iwona               ind.Godów            GOD          424253  17.00       
  8 Bucholc Teresa           ind.Tarnowske Góry   TAR          222897  18.00  26.00
  9 Burak Justyna            UKS Lotna Zdzieszowi O27         2036953  19.00  32.00
 10 Łyp Piotr                UKS Sparta Czyżowice S03         7203968  20.00       
 11 Kubicka Gizela           LUKS Azymek Zdzieszo O47          428743  21.00  44.00
 12 ekipa 2                  BB O-Team            BBO          424237  22.00  38.00
 13 Migas Lucyna             II LO Cieszyn        L2C                         23.00
 14 Cieślar Noemi            II LO Cieszyn        L2C                         35.00
 15 Żebrok Justyna           II LO Cieszyn        L2C                         29.00
 16 Czyż Paulina             II LO Cieszyn        L2C                          5.00
 17 Kurowski Damian          II LO Cieszyn        L2C                         11.00
 18 Haltof Henryk            TJ Třinec            TJT                          2.00
 
Lista Startowa na etapy: OpenG4      
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomanek Krzysztof        UKS ZSZ-Jedynka Jast S0102551                    11.00
  2 Wilk Iwona               ind.Godów            GOD                         14.00
  3 Tomanek Beata            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                         17.00
 
Lista Startowa na etapy: Rodz        
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Niezgoda Alicja          ATZ Racbórz          ATZ         4402271              
  2 Jary Olaf                ind.śląskie          SLA                              
  3 Dereń Wojciech           ind.Tychy            TYC         4402240              
  4 Mądra Majka              ind.Tychy            TYC         4402242              
  5 Janas Agnieszka          Janas Team           JAN          338919              
  6 Janas Aleksander         Janas Team           JAN          338917              
  7 Hyla Natalia             LUKS Azymek Zdzieszo O47         1394744              
  8 Dzik Zosia               MUKS Gliwice         S22          424261              
  9 Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O27         2037507              
 10 Piotrowski Szymon        UKS Trójka Mikołów   TMI         4402249              
 11 Słowkowski Adam          UKS Trójka Mikołów   TMI         4402264              
 12 Bachul Bartosz           UKS Trójka Mikołów   TMI         4402268              
 13 Bachul Sonia             UKS Trójka Mikołów   TMI         4402285              
 14 Milik Inga               UKS Trójka Mikołów   TMI         4402259              
 15 Kucia Szymon             UKS Trójka Mikołów   TMI         4402241              
 16 Marszałek Dawid          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402266              
 17 Kołeczko Maksymilian     UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402276              
 18 Masny Przemysław         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         4402244              
 19 Nowak Łukasz             UKS Reflex Sekcja Bn S51                              
 20 Wawoczny Zuzanna         UKS Reflex Sekcja Bn S51