Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                2015-05-01 18:43:04
                                                                           EuroMajówka
===PRO SPORT Piotr Paszynski=======================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10/N       0.7km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-34      3-55      4-38      5-61      6-51      7-39      8-53      9-100   
  1 Marcisz Jessica                15.05  1.33/     2.12/     3.53/     6.02/     9.04/    10.54/    12.03/    13.13/    14.10/    15.05/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.33/     0.39/     1.41/     2.09/     3.02/     1.50/     1.09/     1.10/     0.57/     0.55/   
  2 Jagieła Kornelia               16.29  3.37/     4.02/     4.51/     7.34/    10.06/    11.31/    12.55/    13.55/    15.22/    16.29/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      3.37/     0.25/     0.49/     2.43/     2.32/     1.25/     1.24/     1.00/     1.27/     1.07/   
  3 Milczarek Julia                20.05  0.40/     1.22/     2.11/     4.17/     7.56/    14.46/    16.25/    17.24/    18.58/    20.05/   
    UKS Reflex Sekcja BnO                 0.40/     0.42/     0.49/     2.06/     3.39/     6.50/     1.39/     0.59/     1.34/     1.07/   
  4 Pastuszak Julia                21.26  0.54/     1.39/     2.30/     4.24/    14.06/    17.32/    18.23/    19.21/    20.27/    21.26/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      0.54/     0.45/     0.51/     1.54/     9.42/     3.26/     0.51/     0.58/     1.06/     0.59/   
  5 Jagieła Wiktoria               22.25  2.03/     2.51/    10.57/    13.59/    16.08/    18.01/    18.53/    19.57/    21.26/    22.25/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      2.03/     0.48/     8.06/     3.02/     2.09/     1.53/     0.52/     1.04/     1.29/     0.59/   
  6 Mordarska Jagoda               24.03  1.27/     1.54/     3.20/     4.48/    10.47/    18.44/    20.24/    21.15/    23.01/    24.03/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.27/     0.27/     1.26/     1.28/     5.59/     7.57/     1.40/     0.51/     1.46/     1.02/   
  7 Kwiatek Maja                   24.20  1.26/     1.53/     2.43/     5.20/     9.04/    19.27/    20.07/    21.48/    23.11/    24.20/   
    UKS Trójka Mikołów                    1.26/     0.27/     0.50/     2.37/     3.44/    10.23/     0.40/     1.41/     1.23/     1.09/   
  8 Szynalik Hanna                 29.19  4.39/     4.59/     5.37/     9.58/    23.07/    24.39/    25.25/    26.53/    28.24/    29.19/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              4.39/     0.20/     0.38/     4.21/    13.09/     1.32/     0.46/     1.28/     1.31/     0.55/   
  9 Mastela Hanna                  32.34  2.10/     3.03/     7.10/    10.15/    16.55/    24.07/    25.19/    27.42/    29.28/    32.34/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      2.10/     0.53/     4.07/     3.05/     6.40/     7.12/     1.12/     2.23/     1.46/     3.06/   
 10 Karecka Julia                  33.56  2.23/     3.01/     3.37/     5.51/    22.18/    25.59/    28.20/    31.09/    32.29/    33.56/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      2.23/     0.38/     0.36/     2.14/    16.27/     3.41/     2.21/     2.49/     1.20/     1.27/   
 11 Juszkiewicz Dominika           41.33 12.37/    12.56/    13.24/    16.17/    30.21/    34.01/    36.22/    39.05/    40.25/    41.33/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój     12.37/     0.19/     0.28/     2.53/    14.04/     3.40/     2.21/     2.43/     1.20/     1.08/   
 12 Motyl Liliana                  43.44  5.27/     5.54/     6.50/    10.53/    20.27/    24.27/    26.16/    40.33/    42.30/    43.44/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      5.27/     0.27/     0.56/     4.03/     9.34/     4.00/     1.49/    14.17/     1.57/     1.14/   
    Marszałkowska Dorota       NKl        1.02/     1.38/     2.40/     5.43/     9.19/    12.13/    13.11/         /    17.36/    18.38/   
    SP 1 Gorzyce                          1.02/     0.36/     1.02/     3.03/     3.36/     2.54/     0.58/         /         /     1.02/   
    Piotrowska Kornelia        NKl        2.30/     1.43/         /         /         /    11.47/    13.25/    17.02/    19.56/    22.07/   
    UKS Trójka Mikołów                    2.30/         /         /         /         /         /     1.38/     3.37/     2.54/     2.11/   
    Powieśnik Emilia           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         1.0km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-38      3-37      4-56      5-47      6-57      7-61      8-51      9-39     10-52     11-63     12-100   
                                     
  1 Weisman  Monika                11.51  0.32/     2.14/     3.24/     4.10/     5.43/     6.14/     7.10/     8.06/     8.43/    10.12/    10.43/    11.10/   
    UKS Słoneczko Żory                    0.32/     1.42/     1.10/     0.46/     1.33/     0.31/     0.56/     0.56/     0.37/     1.29/     0.31/     0.27/   
                                         11.51/   
                                          0.41/   
  2 Rajca Luiza                    12.37  0.59/     2.30/     4.00/     4.57/     6.37/     7.04/     8.05/     8.56/     9.25/    10.59/    11.29/    11.51/   
    KS Kościelec Chrzanów                 0.59/     1.31/     1.30/     0.57/     1.40/     0.27/     1.01/     0.51/     0.29/     1.34/     0.30/     0.22/   
                                         12.37/   
                                          0.46/   
  3 Bąk Wiktoria                   13.21  0.40/     3.17/     4.41/     5.30/     6.20/     6.48/     7.54/     9.02/     9.35/    11.20/    11.51/    12.32/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.40/     2.37/     1.24/     0.49/     0.50/     0.28/     1.06/     1.08/     0.33/     1.45/     0.31/     0.41/   
                                         13.21/   
                                          0.49/   
  4 Papszun Julia                  13.50  0.47/     2.37/     4.03/     4.56/     6.19/     6.50/     8.06/     9.17/     9.58/    11.46/    12.23/    12.50/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      0.47/     1.50/     1.26/     0.53/     1.23/     0.31/     1.16/     1.11/     0.41/     1.48/     0.37/     0.27/   
                                         13.50/   
                                          1.00/   
  5 Jarząb Natalia                 13.53  0.36/     4.27/     5.42/     6.35/     7.15/     7.41/     8.43/     9.48/    10.19/    12.02/    12.44/    13.11/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.36/     3.51/     1.15/     0.53/     0.40/     0.26/     1.02/     1.05/     0.31/     1.43/     0.42/     0.27/   
                                         13.53/   
                                          0.42/   
  6 Toll Kaja                      14.12  0.54/     3.09/     4.51/     5.34/     7.03/     7.48/     8.57/    10.11/    10.44/    12.19/    12.56/    13.28/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.54/     2.15/     1.42/     0.43/     1.29/     0.45/     1.09/     1.14/     0.33/     1.35/     0.37/     0.32/   
                                         14.12/   
                                          0.44/   
  7 Czapska Wiktoria               14.56  0.46/     3.04/     5.30/     6.21/     7.23/     8.01/     9.29/    10.27/    11.03/    12.52/    13.32/    14.03/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.46/     2.18/     2.26/     0.51/     1.02/     0.38/     1.28/     0.58/     0.36/     1.49/     0.40/     0.31/   
                                         14.56/   
                                          0.53/   
  8 Bąkowska Martyna               15.28  0.47/     2.11/     5.55/     6.45/     8.39/     9.06/    10.01/    11.13/    11.49/    13.52/    14.22/    14.42/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.47/     1.24/     3.44/     0.50/     1.54/     0.27/     0.55/     1.12/     0.36/     2.03/     0.30/     0.20/   
                                         15.28/   
                                          0.46/   
  9 Kwiatek Nina                   15.45  0.50/     2.11/     3.07/     4.01/     7.14/     7.53/     9.23/    10.59/    11.41/    13.59/    14.37/    14.57/   
    UKS Trójka Mikołów                    0.50/     1.21/     0.56/     0.54/     3.13/     0.39/     1.30/     1.36/     0.42/     2.18/     0.38/     0.20/   
                                         15.45/   
                                          0.48/   
 10 Trzoska Anna                   16.55  0.45/     3.29/     4.57/     6.41/     7.49/     8.21/     9.33/    10.53/    11.48/    14.49/    15.33/    16.07/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.45/     2.44/     1.28/     1.44/     1.08/     0.32/     1.12/     1.20/     0.55/     3.01/     0.44/     0.34/   
                                         16.55/   
                                          0.48/   
 11 Horst Julia                    17.44  1.05/     3.58/     8.00/     8.48/    10.48/    11.09/    12.10/    13.20/    13.59/    16.02/    16.28/    16.52/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.05/     2.53/     4.02/     0.48/     2.00/     0.21/     1.01/     1.10/     0.39/     2.03/     0.26/     0.24/   
                                         17.44/   
                                          0.52/   
 12 Natalia Zdziebłowska           18.23  2.06/     6.48/     7.25/     8.13/     9.30/    10.13/    11.32/    13.25/    14.10/    16.21/    17.03/    17.39/   
    UKS Reflex Sekcja BnO                 2.06/     4.42/     0.37/     0.48/     1.17/     0.43/     1.19/     1.53/     0.45/     2.11/     0.42/     0.36/   
                                         18.23/   
                                          0.44/   
 13 Burak Natalia                  18.37  1.17/     3.49/     7.02/     7.56/     9.09/    10.00/    11.18/    12.48/    13.38/    16.31/    17.18/    17.46/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                1.17/     2.32/     3.13/     0.54/     1.13/     0.51/     1.18/     1.30/     0.50/     2.53/     0.47/     0.28/   
                                         18.37/   
                                          0.51/   
 14 Pietrulińska Nikola            19.01  0.53/     4.15/     8.42/    10.16/    11.11/    11.56/    13.24/    14.25/    14.59/    17.16/    17.40/    18.06/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.53/     3.22/     4.27/     1.34/     0.55/     0.45/     1.28/     1.01/     0.34/     2.17/     0.24/     0.26/   
                                         19.01/   
                                          0.55/   
 15 Oleśniewicz  Nina              19.35  0.46/     3.23/     4.19/     5.11/     6.09/     9.13/    13.22/    15.32/    16.07/    17.51/    18.29/    18.49/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              0.46/     2.37/     0.56/     0.52/     0.58/     3.04/     4.09/     2.10/     0.35/     1.44/     0.38/     0.20/   
                                         19.35/   
                                          0.46/   
 16 Szafranek Dorota               20.02  0.59/     5.59/    10.15/    10.51/    12.44/    13.05/    14.22/    15.32/    16.03/    18.00/    18.24/    18.51/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.59/     5.00/     4.16/     0.36/     1.53/     0.21/     1.17/     1.10/     0.31/     1.57/     0.24/     0.27/   
                                         20.02/   
                                          1.11/   
 17 Marszałkowska Martyna          20.49  1.10/     6.31/     7.45/     8.48/    10.54/    11.18/    12.47/    15.02/    15.49/    18.41/    19.22/    19.52/   
    SP 1 Gorzyce                          1.10/     5.21/     1.14/     1.03/     2.06/     0.24/     1.29/     2.15/     0.47/     2.52/     0.41/     0.30/   
                                         20.49/   
                                          0.57/   
 18 Kranc Wiktoria                 21.26  1.08/     3.13/     9.38/    10.43/    12.01/    12.38/    13.53/    15.41/    16.18/    19.34/    20.16/    20.41/   
    UKS Reflex Sekcja BnO                 1.08/     2.05/     6.25/     1.05/     1.18/     0.37/     1.15/     1.48/     0.37/     3.16/     0.42/     0.25/   
                                         21.26/   
                                          0.45/   
 19 Makielak Wiktoria              22.18  2.34/     4.14/     6.18/     9.52/    13.45/    14.29/    15.38/    17.40/    18.18/    20.31/    21.05/    21.29/   
    UKS Kometa Gliwice                    2.34/     1.40/     2.04/     3.34/     3.53/     0.44/     1.09/     2.02/     0.38/     2.13/     0.34/     0.24/   
                                         22.18/   
                                          0.49/   
 20 Szkabarnicka Dominika          22.46  1.00/     6.14/     8.45/    11.30/    13.06/    13.53/    15.21/    16.39/    17.29/    20.43/    21.08/    21.41/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.00/     5.14/     2.31/     2.45/     1.36/     0.47/     1.28/     1.18/     0.50/     3.14/     0.25/     0.33/   
                                         22.46/   
                                          1.05/   
 21 Student Dominika               23.19  1.00/     5.15/     7.14/    11.02/    14.50/    15.28/    16.44/    18.42/    19.23/    21.34/    22.07/    22.34/   
    UKS Sparta Czyżowice                  1.00/     4.15/     1.59/     3.48/     3.48/     0.38/     1.16/     1.58/     0.41/     2.11/     0.33/     0.27/   
                                         23.19/   
                                          0.45/   
 22 Golenia Julia                  25.55  1.12/     4.56/    12.09/    12.59/    14.54/    15.49/    17.49/    20.20/    21.16/    23.45/    24.21/    24.53/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.12/     3.44/     7.13/     0.50/     1.55/     0.55/     2.00/     2.31/     0.56/     2.29/     0.36/     0.32/   
                                         25.55/   
                                          1.02/   
 23 Kajdas Sara                    29.21  1.47/     7.53/    10.09/    12.14/    15.56/    16.36/    18.47/    23.11/    24.19/    27.10/    27.46/    28.36/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      1.47/     6.06/     2.16/     2.05/     3.42/     0.40/     2.11/     4.24/     1.08/     2.51/     0.36/     0.50/   
                                         29.21/   
                                          0.45/   
 24 Kowalska Magda                 30.09  1.34/     9.48/    10.21/    19.22/    21.46/    22.14/    23.28/    25.00/    25.41/    27.43/    28.27/    29.01/   
    UKS Sparta Czyżowice                  1.34/     8.14/     0.33/     9.01/     2.24/     0.28/     1.14/     1.32/     0.41/     2.02/     0.44/     0.34/   
                                         30.09/   
                                          1.08/   
 25 Gajda Paulina                  31.28  1.47/    12.41/    19.41/    20.51/    22.12/    22.39/    24.01/    25.49/    26.22/    29.38/    30.18/    30.42/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      1.47/    10.54/     7.00/     1.10/     1.21/     0.27/     1.22/     1.48/     0.33/     3.16/     0.40/     0.24/   
                                         31.28/   
                                          0.46/   
 26 Prusaczyk Amelia               33.13  1.01/     5.41/    12.02/    13.03/    13.49/    17.34/    23.52/    26.22/    27.04/    31.04/    31.33/    32.01/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      1.01/     4.40/     6.21/     1.01/     0.46/     3.45/     6.18/     2.30/     0.42/     4.00/     0.29/     0.28/   
                                         33.13/   
                                          1.12/   
 27 Prusaczyk Katarzyna            43.32  1.50/    17.29/    19.36/    21.23/    22.41/    26.46/    31.17/    35.56/    36.53/    40.29/    41.26/    42.16/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      1.50/    15.39/     2.07/     1.47/     1.18/     4.05/     4.31/     4.39/     0.57/     3.36/     0.57/     0.50/   
                                         43.32/   
                                          1.16/   
 28 Gajda Natalia                  45.20  3.47/    19.05/    21.16/    22.57/    24.30/    27.46/    32.59/    37.40/    38.42/    42.10/    42.40/    44.09/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      3.47/    15.18/     2.11/     1.41/     1.33/     3.16/     5.13/     4.41/     1.02/     3.28/     0.30/     1.29/   
                                         45.20/   
                                          1.11/   
    Mianecka Amelia            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Kometa Gliwice                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    Żarłok Zuzanna             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    Zając Jagoda              PKNKl       2.29/     7.38/         /    21.36/    23.22/    24.02/    26.17/    27.42/    28.32/    31.07/    31.56/    32.57/   
    UKS Słoneczko Żory                    2.29/     5.09/         /         /     1.46/     0.40/     2.15/     1.25/     0.50/     2.35/     0.49/     1.01/   
                                         35.43/   
                                          2.46/   
    Orzeł Barbara             PKNKl       1.32/     6.40/         /    20.31/    22.18/    23.04/    25.11/    26.38/    27.30/    30.05/    30.54/    31.59/   
    UKS Słoneczko Żory                    1.32/     5.08/         /         /     1.47/     0.46/     2.07/     1.27/     0.52/     2.35/     0.49/     1.05/   
                                         34.39/   
                                          2.40/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         1.5km    0m 18k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-36      3-60      4-58      5-48      6-57      7-41      8-42      9-49     10-50     11-56     12-37    
                                      13-38     14-54     15-32     16-31     17-53     18-100   
  1 Kowal Natalia                  19.28  1.46/     2.06/     4.18/     5.31/     5.52/     6.32/     7.58/     9.18/    10.05/    10.27/    11.42/    12.26/   
    KS Kościelec Chrzanów                 1.46/     0.20/     2.12/     1.13/     0.21/     0.40/     1.26/     1.20/     0.47/     0.22/     1.15/     0.44/   
                                         13.46/    15.27/    16.27/    17.08/    18.03/    18.41/    19.28/   
                                          1.20/     1.41/     1.00/     0.41/     0.55/     0.38/     0.47/   
  2 Kozłowska Olga                 20.08  1.35/     1.55/     4.34/     5.55/     6.17/     6.56/     8.24/     9.44/    10.34/    10.58/    12.27/    13.05/   
    UKS Patria Młynne                     1.35/     0.20/     2.39/     1.21/     0.22/     0.39/     1.28/     1.20/     0.50/     0.24/     1.29/     0.38/   
                                         14.30/    16.14/    17.15/    17.44/    18.48/    19.25/    20.08/   
                                          1.25/     1.44/     1.01/     0.29/     1.04/     0.37/     0.43/   
  3 Polewka Aleksandra             21.14  1.34/     2.04/     4.12/     5.36/     5.59/     6.42/     8.17/     9.42/    10.35/    10.58/    12.29/    13.19/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.34/     0.30/     2.08/     1.24/     0.23/     0.43/     1.35/     1.25/     0.53/     0.23/     1.31/     0.50/   
                                         14.36/    16.21/    17.59/    18.39/    19.40/    20.20/    21.14/   
                                          1.17/     1.45/     1.38/     0.40/     1.01/     0.40/     0.54/   
  4 Wójcik Natalia                 23.16  2.58/     3.25/     6.24/     7.48/     8.09/     8.47/    10.22/    11.38/    12.22/    12.42/    14.10/    14.51/   
    WKS Wawel Kraków                      2.58/     0.27/     2.59/     1.24/     0.21/     0.38/     1.35/     1.16/     0.44/     0.20/     1.28/     0.41/   
                                         17.34/    19.22/    20.24/    20.58/    21.56/    22.29/    23.16/   
                                          2.43/     1.48/     1.02/     0.34/     0.58/     0.33/     0.47/   
  5 Misztal  Paulina               23.55  2.08/     2.33/     5.23/     6.40/     7.05/     7.45/     9.20/    10.43/    11.38/    12.02/    13.34/    14.27/   
    UKS Słoneczko Żory                    2.08/     0.25/     2.50/     1.17/     0.25/     0.40/     1.35/     1.23/     0.55/     0.24/     1.32/     0.53/   
                                         16.00/    18.52/    20.07/    20.47/    22.12/    23.04/    23.55/   
                                          1.33/     2.52/     1.15/     0.40/     1.25/     0.52/     0.51/   
  6 Kozłowska Maria                24.09  3.33/     4.04/     7.27/     8.46/     9.05/     9.41/    11.19/    12.31/    13.20/    13.39/    15.07/    15.48/   
    UKS Patria Młynne                     3.33/     0.31/     3.23/     1.19/     0.19/     0.36/     1.38/     1.12/     0.49/     0.19/     1.28/     0.41/   
                                         18.33/    20.24/    21.18/    22.00/    22.53/    23.27/    24.09/   
                                          2.45/     1.51/     0.54/     0.42/     0.53/     0.34/     0.42/   
  7 Urbańczyk Aleksandra           25.09  1.59/     2.21/     5.10/     6.43/     7.04/     7.45/     9.19/    13.20/    14.24/    14.45/    16.04/    16.49/   
    KS Kościelec Chrzanów                 1.59/     0.22/     2.49/     1.33/     0.21/     0.41/     1.34/     4.01/     1.04/     0.21/     1.19/     0.45/   
                                         19.37/    21.19/    22.28/    23.05/    23.59/    24.31/    25.09/   
                                          2.48/     1.42/     1.09/     0.37/     0.54/     0.32/     0.38/   
  8 Piętak Aleksandra              26.44  5.30/     5.58/     8.25/     9.54/    10.16/    11.01/    12.43/    14.06/    14.57/    16.05/    17.48/    18.37/   
    UKS Kometa Gliwice                    5.30/     0.28/     2.27/     1.29/     0.22/     0.45/     1.42/     1.23/     0.51/     1.08/     1.43/     0.49/   
                                         20.06/    22.06/    23.10/    24.04/    25.17/    26.01/    26.44/   
                                          1.29/     2.00/     1.04/     0.54/     1.13/     0.44/     0.43/   
  9 Dammfeld Karolina              28.11  2.11/     2.31/     8.54/    10.23/    10.52/    11.44/    13.22/    14.54/    15.38/    16.12/    17.50/    18.40/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                2.11/     0.20/     6.23/     1.29/     0.29/     0.52/     1.38/     1.32/     0.44/     0.34/     1.38/     0.50/   
                                         20.43/    22.41/    24.58/    25.57/    27.01/    27.32/    28.11/   
                                          2.03/     1.58/     2.17/     0.59/     1.04/     0.31/     0.39/   
 10 Bartoń Natalia                 28.33  0.59/     1.33/     4.44/     6.07/     6.44/     7.28/     9.31/    11.49/    13.05/    13.48/    15.20/    16.44/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.59/     0.34/     3.11/     1.23/     0.37/     0.44/     2.03/     2.18/     1.16/     0.43/     1.32/     1.24/   
                                         19.04/    21.17/    22.29/    25.34/    27.08/    27.50/    28.33/   
                                          2.20/     2.13/     1.12/     3.05/     1.34/     0.42/     0.43/   
 11 Miozga Wiktoria                39.27  6.48/     7.34/    13.15/    16.14/    16.49/    17.40/    19.46/    22.08/    23.22/    23.59/    25.37/    26.48/   
    UKS Kometa Gliwice                    6.48/     0.46/     5.41/     2.59/     0.35/     0.51/     2.06/     2.22/     1.14/     0.37/     1.38/     1.11/   
                                         29.16/    31.46/    33.26/    35.39/    37.26/    38.30/    39.27/   
                                          2.28/     2.30/     1.40/     2.13/     1.47/     1.04/     0.57/   
 12 Koncka Laura                   48.55  3.48/     4.58/     9.20/    12.04/    13.05/    20.38/    22.29/    24.27/    25.42/    26.27/    29.55/    33.42/   
    UKS Reflex Sekcja BnO                 3.48/     1.10/     4.22/     2.44/     1.01/     7.33/     1.51/     1.58/     1.15/     0.45/     3.28/     3.47/   
                                         37.43/    40.43/    42.52/    45.04/    46.57/    47.57/    48.55/   
                                          4.01/     3.00/     2.09/     2.12/     1.53/     1.00/     0.58/   
    Łakomska Aleksandra        NKl        3.26/     3.55/     7.25/     8.45/     9.09/     9.57/    14.31/    16.00/    16.59/    17.27/    19.25/    20.02/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              3.26/     0.29/     3.30/     1.20/     0.24/     0.48/     4.34/     1.29/     0.59/     0.28/     1.58/     0.37/   
                                         22.02/    23.45/    24.49/         /    26.46/    27.23/    28.14/   
                                          2.00/     1.43/     1.04/         /         /     0.37/     0.51/   
    Sobel Natalia              NKl        1.42/     2.09/     5.19/     6.57/     7.20/     8.13/    10.47/    12.10/    12.57/    13.25/    15.20/    15.57/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.42/     0.27/     3.10/     1.38/     0.23/     0.53/     2.34/     1.23/     0.47/     0.28/     1.55/     0.37/   
                                         17.59/    19.43/    20.42/         /    22.37/    23.17/    24.02/   
                                          2.02/     1.44/     0.59/         /         /     0.40/     0.45/   
    Krauz Laura                NKl       -4.98/    -1.62/         /         /     5.29/         /     6.11/         /         /     1.36/         /     0.27/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                    /     2.24/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /    -7.71/    12.28/         /         /    13.23/   
                                              /         /         /    20.57/         /         /         /   
    Niestrój Patrycja          NKl       31.17/         /         /    20.16/    21.06/         /    23.11/         /         /    15.18/         /         /   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój               31.17/         /         /         /     0.50/         /         /         /         /         /         /         /   
                                         12.03/    38.46/         /     5.56/         /    50.01/    51.06/   
                                              /    26.43/         /         /         /         /     1.05/   
    Dzierwa Hanna              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KS Kościelec Chrzanów                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         1.6km    0m 19k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-60      3-47      4-57      5-41      6-43      7-44      8-45      9-48     10-58     11-46     12-38    
                                      13-54     14-35     15-51     16-39     17-31     18-53     19-100   
  1 Listek Marta                   18.43  0.30/     1.54/     2.44/     3.04/     4.57/     6.08/     6.51/     7.06/     8.38/     9.01/     9.40/    11.36/   
    WKS Wawel Kraków                      0.30/     1.24/     0.50/     0.20/     1.53/     1.11/     0.43/     0.15/     1.32/     0.23/     0.39/     1.56/   
                                         13.26/    14.16/    14.56/    15.29/    16.13/    17.15/    17.54/    18.43/   
                                          1.50/     0.50/     0.40/     0.33/     0.44/     1.02/     0.39/     0.49/   
  2 Garbacik Maja                  18.48  1.25/     2.49/     3.36/     3.59/     5.07/     6.21/     7.01/     7.18/     8.50/     9.09/     9.56/    11.55/   
    WKS Wawel Kraków                      1.25/     1.24/     0.47/     0.23/     1.08/     1.14/     0.40/     0.17/     1.32/     0.19/     0.47/     1.59/   
                                         13.37/    14.14/    14.50/    15.21/    16.12/    17.16/    17.56/    18.48/   
                                          1.42/     0.37/     0.36/     0.31/     0.51/     1.04/     0.40/     0.52/   
  3 Kozłowska Wiktoria             19.05  1.37/     3.10/     3.52/     4.12/     5.21/     6.24/     7.11/     7.26/     8.33/     8.51/     9.50/    12.38/   
    UKS Patria Młynne                     1.37/     1.33/     0.42/     0.20/     1.09/     1.03/     0.47/     0.15/     1.07/     0.18/     0.59/     2.48/   
                                         14.07/    15.05/    15.42/    16.11/    16.55/    17.49/    18.21/    19.05/   
                                          1.29/     0.58/     0.37/     0.29/     0.44/     0.54/     0.32/     0.44/   
  4 Weisman  Wiktoria              20.16  1.36/     3.17/     4.19/     4.43/     6.26/     7.28/     8.07/     8.24/     9.46/    10.12/    10.53/    12.43/   
    UKS Słoneczko Żory                    1.36/     1.41/     1.02/     0.24/     1.43/     1.02/     0.39/     0.17/     1.22/     0.26/     0.41/     1.50/   
                                         14.27/    15.28/    16.12/    16.39/    17.47/    18.51/    19.30/    20.16/   
                                          1.44/     1.01/     0.44/     0.27/     1.08/     1.04/     0.39/     0.46/   
  5 Janik Urszula                  20.34  2.41/     4.20/     5.43/     6.13/     7.22/     8.39/     9.16/     9.30/    10.46/    11.03/    11.37/    14.13/   
    WKS Wawel Kraków                      2.41/     1.39/     1.23/     0.30/     1.09/     1.17/     0.37/     0.14/     1.16/     0.17/     0.34/     2.36/   
                                         15.47/    16.27/    17.01/    17.27/    18.09/    19.21/    19.55/    20.34/   
                                          1.34/     0.40/     0.34/     0.26/     0.42/     1.12/     0.34/     0.39/   
  6 Kowalska Agata                 22.01  1.37/     3.17/     4.18/     4.42/     6.14/     7.28/     8.16/     8.32/    10.17/    10.42/    11.19/    13.35/   
    UKS Reflex Sekcja BnO                 1.37/     1.40/     1.01/     0.24/     1.32/     1.14/     0.48/     0.16/     1.45/     0.25/     0.37/     2.16/   
                                         16.17/    17.00/    17.42/    18.18/    19.13/    20.16/    21.00/    22.01/   
                                          2.42/     0.43/     0.42/     0.36/     0.55/     1.03/     0.44/     1.01/   
  7 Jurczyk Marta                  24.20  1.41/     3.22/     6.03/     6.27/     7.56/     9.02/     9.39/     9.56/    11.12/    11.31/    12.17/    17.17/   
    UKS Sparta Czyżowice                  1.41/     1.41/     2.41/     0.24/     1.29/     1.06/     0.37/     0.17/     1.16/     0.19/     0.46/     5.00/   
                                         18.49/    19.58/    20.35/    21.07/    22.05/    23.06/    23.38/    24.20/   
                                          1.32/     1.09/     0.37/     0.32/     0.58/     1.01/     0.32/     0.42/   
  8 Łabuda Wiktoria                26.47  1.51/     4.05/     6.31/     7.00/     8.47/    10.00/    10.46/    11.05/    12.36/    12.57/    13.41/    17.22/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.51/     2.14/     2.26/     0.29/     1.47/     1.13/     0.46/     0.19/     1.31/     0.21/     0.44/     3.41/   
                                         19.25/    20.35/    21.26/    21.58/    24.11/    25.22/    26.01/    26.47/   
                                          2.03/     1.10/     0.51/     0.32/     2.13/     1.11/     0.39/     0.46/   
  9 Papszun Patrycja               28.00  2.29/     4.45/     5.56/     6.33/     8.33/    10.27/    11.19/    11.38/    14.22/    14.59/    15.48/    19.47/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      2.29/     2.16/     1.11/     0.37/     2.00/     1.54/     0.52/     0.19/     2.44/     0.37/     0.49/     3.59/   
                                         20.57/    21.29/    22.29/    22.58/    24.30/    26.11/    26.53/    28.00/   
                                          1.10/     0.32/     1.00/     0.29/     1.32/     1.41/     0.42/     1.07/   
 10 Nowak Luiza                    29.47  2.13/     4.52/     5.52/     6.32/     8.15/     9.42/    10.43/    11.04/    12.38/    13.29/    14.25/    20.02/   
    UKS Reflex Sekcja BnO                 2.13/     2.39/     1.00/     0.40/     1.43/     1.27/     1.01/     0.21/     1.34/     0.51/     0.56/     5.37/   
                                         21.57/    23.16/    24.06/    24.33/    25.42/    27.20/    28.46/    29.47/   
                                          1.55/     1.19/     0.50/     0.27/     1.09/     1.38/     1.26/     1.01/   
 11 Mastela Krystyna               30.13  2.18/     4.16/     5.46/     6.25/     8.41/    10.15/    11.40/    12.02/    14.54/    15.47/    16.51/    19.54/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      2.18/     1.58/     1.30/     0.39/     2.16/     1.34/     1.25/     0.22/     2.52/     0.53/     1.04/     3.03/   
                                         22.46/    23.32/    24.31/    25.03/    26.35/    28.15/    28.56/    30.13/   
                                          2.52/     0.46/     0.59/     0.32/     1.32/     1.40/     0.41/     1.17/   
 12 Pasek Karolina                 30.28  1.59/     4.16/     5.46/     7.19/     9.13/    11.16/    12.29/    12.50/    15.09/    15.41/    16.28/    20.30/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      1.59/     2.17/     1.30/     1.33/     1.54/     2.03/     1.13/     0.21/     2.19/     0.32/     0.47/     4.02/   
                                         22.38/    23.49/    24.35/    25.35/    27.14/    28.40/    29.35/    30.28/   
                                          2.08/     1.11/     0.46/     1.00/     1.39/     1.26/     0.55/     0.53/   
 13 Kujda Alicja                   33.33  2.03/     4.28/     5.49/     6.17/     8.42/    10.17/    11.14/    11.34/    13.47/    14.24/    16.23/    21.36/   
    UKS Reflex Sekcja BnO                 2.03/     2.25/     1.21/     0.28/     2.25/     1.35/     0.57/     0.20/     2.13/     0.37/     1.59/     5.13/   
                                         24.12/    25.56/    27.11/    28.03/    29.20/    31.23/    32.20/    33.33/   
                                          2.36/     1.44/     1.15/     0.52/     1.17/     2.03/     0.57/     1.13/   
 14 Wowra Agata                    34.50  2.22/     6.19/     9.47/    10.16/    12.10/    13.49/    15.18/    16.03/    18.06/    18.42/    21.46/    25.00/   
    ZS Gogołowa                           2.22/     3.57/     3.28/     0.29/     1.54/     1.39/     1.29/     0.45/     2.03/     0.36/     3.04/     3.14/   
                                         27.01/    28.21/    29.36/    30.17/    31.42/    33.06/    33.54/    34.50/   
                                          2.01/     1.20/     1.15/     0.41/     1.25/     1.24/     0.48/     0.56/   
 15 Zimończyk Martyna              37.11  2.58/     5.28/     7.27/     9.46/    11.59/    13.32/    14.37/    14.57/    17.26/    18.26/    19.53/    25.25/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      2.58/     2.30/     1.59/     2.19/     2.13/     1.33/     1.05/     0.20/     2.29/     1.00/     1.27/     5.32/   
                                         28.19/    29.58/    31.19/    32.01/    33.39/    35.19/    35.58/    37.11/   
                                          2.54/     1.39/     1.21/     0.42/     1.38/     1.40/     0.39/     1.13/   
 16 Piecha Agnieszka               40.58  2.21/     4.27/     5.44/     6.13/     8.10/     9.37/    10.50/    11.07/    13.10/    17.08/    18.08/    21.00/   
    UKS Reflex Sekcja BnO                 2.21/     2.06/     1.17/     0.29/     1.57/     1.27/     1.13/     0.17/     2.03/     3.58/     1.00/     2.52/   
                                         23.04/    25.53/    26.40/    27.45/    37.35/    38.59/    40.05/    40.58/   
                                          2.04/     2.49/     0.47/     1.05/     9.50/     1.24/     1.06/     0.53/   
 17 Kocur Alicja                   41.47  7.40/    10.17/    11.46/    12.20/    14.02/    15.56/    16.50/    17.19/    19.22/    20.20/    21.31/    24.52/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                7.40/     2.37/     1.29/     0.34/     1.42/     1.54/     0.54/     0.29/     2.03/     0.58/     1.11/     3.21/   
                                         27.05/    33.51/    34.27/    35.16/    37.59/    39.50/    40.55/    41.47/   
                                          2.13/     6.46/     0.36/     0.49/     2.43/     1.51/     1.05/     0.52/   
 18 Cimek Marta                    50.44 16.44/    19.21/    20.49/    21.17/    22.59/    24.59/    25.47/    26.22/    28.24/    29.26/    30.34/    33.50/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój               16.44/     2.37/     1.28/     0.28/     1.42/     2.00/     0.48/     0.35/     2.02/     1.02/     1.08/     3.16/   
                                         36.09/    42.48/    43.25/    44.18/    46.51/    48.54/    49.51/    50.44/   
                                          2.19/     6.39/     0.37/     0.53/     2.33/     2.03/     0.57/     0.53/   
 19 Brejza Emilia                  65.15 11.43/    15.55/    17.52/    22.21/    24.59/    27.24/    28.52/    29.39/    33.11/    34.33/    35.45/    46.05/   
    ZS Gogołowa                          11.43/     4.12/     1.57/     4.29/     2.38/     2.25/     1.28/     0.47/     3.32/     1.22/     1.12/    10.20/   
                                         49.06/    51.24/    52.37/    58.06/    60.31/    62.33/    64.03/    65.15/   
                                          3.01/     2.18/     1.13/     5.29/     2.25/     2.02/     1.30/     1.12/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18         1.8km    0m 20k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-50      3-49      4-46      5-59      6-45      7-44      8-43      9-41     10-48     11-58     12-47    
                                      13-60     14-38     15-36     16-35     17-54     18-34     19-53     20-100   
  1 Bugaj Katarzyna                22.27  1.09/     2.14/     2.34/     4.40/     5.46/     7.50/     8.05/     8.46/     9.50/    11.22/    11.38/    12.04/   
    WKS Wawel Kraków                      1.09/     1.05/     0.20/     2.06/     1.06/     2.04/     0.15/     0.41/     1.04/     1.32/     0.16/     0.26/   
                                         13.16/    15.44/    17.25/    17.45/    18.21/    19.41/    21.10/    21.43/    22.27/   
                                          1.12/     2.28/     1.41/     0.20/     0.36/     1.20/     1.29/     0.33/     0.44/   
  2 Dzik Justyna                   31.11  3.37/     5.15/     5.43/     8.52/    10.25/    12.27/    12.49/    14.00/    15.24/    16.50/    17.14/    17.37/   
    MUKS Gliwice                          3.37/     1.38/     0.28/     3.09/     1.33/     2.02/     0.22/     1.11/     1.24/     1.26/     0.24/     0.23/   
                                         19.22/    22.02/    24.11/    24.43/    25.34/    26.32/    29.44/    30.19/    31.11/   
                                          1.45/     2.40/     2.09/     0.32/     0.51/     0.58/     3.12/     0.35/     0.52/   
  3 Surowy Aleksandra              32.07  4.28/     6.10/     6.39/     9.48/    11.13/    13.23/    13.41/    14.40/    16.09/    17.43/    18.11/    18.36/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      4.28/     1.42/     0.29/     3.09/     1.25/     2.10/     0.18/     0.59/     1.29/     1.34/     0.28/     0.25/   
                                         20.19/    23.00/    25.04/    25.47/    26.28/    27.29/    30.38/    31.18/    32.07/   
                                          1.43/     2.41/     2.04/     0.43/     0.41/     1.01/     3.09/     0.40/     0.49/   
  4 Błatoń Magda                   49.18  1.14/     2.49/     3.35/    10.10/    14.39/    17.06/    17.47/    18.45/    20.55/    22.35/    23.10/    27.27/   
    ZS Gogołowa                           1.14/     1.35/     0.46/     6.35/     4.29/     2.27/     0.41/     0.58/     2.10/     1.40/     0.35/     4.17/   
                                         28.58/    39.24/    40.33/    41.14/    42.01/    42.41/    45.15/    48.00/    49.18/   
                                          1.31/    10.26/     1.09/     0.41/     0.47/     0.40/     2.34/     2.45/     1.18/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21         1.8km    0m 20k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-50      3-49      4-46      5-59      6-45      7-44      8-43      9-41     10-48     11-58     12-47    
                                      13-60     14-38     15-36     16-35     17-54     18-34     19-53     20-100   
  1 Wziętek Barbara                18.21  1.05/     2.06/     2.25/     4.13/     5.17/     6.40/     6.54/     7.31/     8.27/     9.23/     9.42/    10.01/   
    WKS Wawel Kraków                      1.05/     1.01/     0.19/     1.48/     1.04/     1.23/     0.14/     0.37/     0.56/     0.56/     0.19/     0.19/   
                                         11.11/    12.52/    14.16/    14.37/    15.02/    15.38/    17.13/    17.42/    18.21/   
                                          1.10/     1.41/     1.24/     0.21/     0.25/     0.36/     1.35/     0.29/     0.39/   
  2 Sanocka Barbara                20.19  1.02/     2.03/     2.24/     4.28/     6.04/     7.38/     7.58/     8.37/     9.45/    10.57/    11.14/    11.34/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.02/     1.01/     0.21/     2.04/     1.36/     1.34/     0.20/     0.39/     1.08/     1.12/     0.17/     0.20/   
                                         12.34/    14.07/    15.39/    16.04/    16.44/    17.22/    19.03/    19.37/    20.19/   
                                          1.00/     1.33/     1.32/     0.25/     0.40/     0.38/     1.41/     0.34/     0.42/   
  3 Lewandowska  Jagoda            33.55  3.51/     5.36/     6.01/     9.28/    11.17/    13.26/    13.52/    14.53/    16.47/    18.31/    19.07/    19.35/   
    UKS Słoneczko Żory                    3.51/     1.45/     0.25/     3.27/     1.49/     2.09/     0.26/     1.01/     1.54/     1.44/     0.36/     0.28/   
                                         21.18/    23.36/    26.21/    28.05/    28.57/    29.38/    31.59/    32.51/    33.55/   
                                          1.43/     2.18/     2.45/     1.44/     0.52/     0.41/     2.21/     0.52/     1.04/   
    Masny Anna                 NKl       17.41/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     9.20/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój     17.41/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /     6.43/    13.02/         /         /         /    19.54/    24.10/    25.31/   
                                              /         /     6.19/         /         /         /         /     4.16/     1.21/   
    Warmus Zuzanna             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35         1.8km    0m 20k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-50      3-49      4-46      5-59      6-45      7-44      8-43      9-41     10-48     11-58     12-47    
                                      13-60     14-38     15-36     16-35     17-54     18-34     19-53     20-100   
  1 Kozłowska Jolanta              23.06  1.14/     2.31/     2.57/     5.24/     6.42/     8.22/     8.43/     9.31/    10.46/    11.58/    12.25/    12.51/   
    UKS Patria Młynne                     1.14/     1.17/     0.26/     2.27/     1.18/     1.40/     0.21/     0.48/     1.15/     1.12/     0.27/     0.26/   
                                         14.18/    15.52/    17.47/    18.14/    18.53/    19.42/    21.30/    22.09/    23.06/   
                                          1.27/     1.34/     1.55/     0.27/     0.39/     0.49/     1.48/     0.39/     0.57/   
  2 Marszałek Maria                27.45  2.05/     3.23/     3.50/     6.32/     7.54/     9.37/     9.59/    10.53/    12.12/    13.37/    14.13/    14.36/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      2.05/     1.18/     0.27/     2.42/     1.22/     1.43/     0.22/     0.54/     1.19/     1.25/     0.36/     0.23/   
                                         16.08/    19.05/    21.17/    21.46/    22.52/    23.36/    26.04/    26.48/    27.45/   
                                          1.32/     2.57/     2.12/     0.29/     1.06/     0.44/     2.28/     0.44/     0.57/   
  3 Syryjczyk Marta                29.30  1.34/     3.03/     3.28/     6.36/     8.09/     9.49/    10.10/    10.57/    12.37/    14.17/    14.49/    15.19/   
    UKS Trójka Mikołów                    1.34/     1.29/     0.25/     3.08/     1.33/     1.40/     0.21/     0.47/     1.40/     1.40/     0.32/     0.30/   
                                         16.50/    19.33/    22.13/    24.02/    24.46/    25.43/    27.48/    28.40/    29.30/   
                                          1.31/     2.43/     2.40/     1.49/     0.44/     0.57/     2.05/     0.52/     0.50/   
  4 Polewka Beata                  29.33  1.33/     3.32/     3.57/     7.32/     9.03/    11.17/    11.34/    12.26/    14.36/    15.59/    16.27/    16.53/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.33/     1.59/     0.25/     3.35/     1.31/     2.14/     0.17/     0.52/     2.10/     1.23/     0.28/     0.26/   
                                         19.15/    21.18/    23.31/    23.58/    24.46/    25.37/    27.47/    28.38/    29.33/   
                                          2.22/     2.03/     2.13/     0.27/     0.48/     0.51/     2.10/     0.51/     0.55/   
  5 Borkowska Wioletta             47.38  6.39/     8.15/     9.05/    12.39/    16.38/    18.59/    19.28/    20.39/    23.21/    25.30/    27.07/    27.40/   
    UKS Trójka Mikołów                    6.39/     1.36/     0.50/     3.34/     3.59/     2.21/     0.29/     1.11/     2.42/     2.09/     1.37/     0.33/   
                                         29.58/    32.18/    34.59/    36.35/    40.01/    42.40/    45.12/    46.29/    47.38/   
                                          2.18/     2.20/     2.41/     1.36/     3.26/     2.39/     2.32/     1.17/     1.09/   
  6 Kucia Magdalena                49.43  4.12/     7.32/    11.04/    14.42/    18.13/    21.01/    21.30/    22.38/    25.20/    27.28/    29.03/    29.39/   
    UKS Trójka Mikołów                    4.12/     3.20/     3.32/     3.38/     3.31/     2.48/     0.29/     1.08/     2.42/     2.08/     1.35/     0.36/   
                                         32.01/    34.17/    37.03/    38.31/    42.04/    44.36/    47.14/    48.27/    49.43/   
                                          2.22/     2.16/     2.46/     1.28/     3.33/     2.32/     2.38/     1.13/     1.16/   
  7 Kwiatek Aleksandra             54.03 21.46/    23.54/    24.22/    27.31/    30.07/    32.37/    33.09/    34.16/    36.21/    38.04/    38.36/    39.10/   
    UKS Trójka Mikołów                   21.46/     2.08/     0.28/     3.09/     2.36/     2.30/     0.32/     1.07/     2.05/     1.43/     0.32/     0.34/   
                                         40.55/    43.28/    46.03/    46.43/    47.48/    48.25/    51.29/    52.24/    54.03/   
                                          1.45/     2.33/     2.35/     0.40/     1.05/     0.37/     3.04/     0.55/     1.39/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45/55      1.5km    0m 18k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-36      3-60      4-58      5-48      6-57      7-41      8-42      9-49     10-50     11-56     12-37    
                                      13-38     14-54     15-32     16-31     17-53     18-100   
  1 Wysocka Jolanta                23.40  1.40/     2.04/     4.09/     6.22/     6.47/     7.36/     9.21/    10.44/    11.38/    12.46/    14.18/    15.06/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.40/     0.24/     2.05/     2.13/     0.25/     0.49/     1.45/     1.23/     0.54/     1.08/     1.32/     0.48/   
                                         17.04/    19.06/    20.07/    20.53/    22.03/    22.50/    23.40/   
                                          1.58/     2.02/     1.01/     0.46/     1.10/     0.47/     0.50/   
  2 Wojarska Kamilla               33.42  2.50/     3.38/     7.01/     9.11/     9.50/    11.23/    14.07/    16.15/    17.32/    18.12/    20.24/    21.50/   
    BB O-Team                             2.50/     0.48/     3.23/     2.10/     0.39/     1.33/     2.44/     2.08/     1.17/     0.40/     2.12/     1.26/   
                                         23.22/    26.38/    28.29/    29.44/    31.27/    32.37/    33.42/   
                                          1.32/     3.16/     1.51/     1.15/     1.43/     1.10/     1.05/   
  3 Pipiro Grażyna                 35.34  2.27/     2.57/     5.59/     7.46/     9.28/    10.12/    12.55/    14.25/    15.22/    16.58/    19.52/    22.22/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      2.27/     0.30/     3.02/     1.47/     1.42/     0.44/     2.43/     1.30/     0.57/     1.36/     2.54/     2.30/   
                                         24.09/    26.57/    28.55/    32.20/    33.53/    34.42/    35.34/   
                                          1.47/     2.48/     1.58/     3.25/     1.33/     0.49/     0.52/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10/N       0.8km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-34      3-55      4-40      5-38      6-61      7-51      8-39      9-62     10-100   
  1 Wójcik Paweł                   10.38  1.00/     1.29/     2.16/     3.04/     3.28/     5.49/     7.13/     7.52/     9.08/     9.51/    10.38/   
    WKS Wawel Kraków                      1.00/     0.29/     0.47/     0.48/     0.24/     2.21/     1.24/     0.39/     1.16/     0.43/     0.47/   
  2 Burak Łukasz                   13.20  2.03/     2.39/     3.15/     4.14/     5.06/     7.51/    10.07/    10.47/    11.50/    12.33/    13.20/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                2.03/     0.36/     0.36/     0.59/     0.52/     2.45/     2.16/     0.40/     1.03/     0.43/     0.47/   
  3 Kucia Mateusz                  17.55  1.28/     2.15/     3.23/     4.26/     5.09/     7.55/     9.45/    10.56/    13.58/    16.41/    17.55/   
    UKS Trójka Mikołów                    1.28/     0.47/     1.08/     1.03/     0.43/     2.46/     1.50/     1.11/     3.02/     2.43/     1.14/   
  4 Mazur Łukasz                   23.35  4.25/     4.57/     5.47/     6.29/     8.21/    13.27/    15.28/    16.12/    17.27/    19.07/    23.35/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      4.25/     0.32/     0.50/     0.42/     1.52/     5.06/     2.01/     0.44/     1.15/     1.40/     4.28/   
  5 Lisowski Filip                 25.22  6.46/     7.08/     7.51/     8.38/    10.27/    15.33/    17.31/    18.15/    19.25/    21.05/    25.22/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      6.46/     0.22/     0.43/     0.47/     1.49/     5.06/     1.58/     0.44/     1.10/     1.40/     4.17/   
  6 Kurek Bartosz                  25.48  2.49/     3.42/     4.39/     6.05/     7.07/    14.47/    19.49/    20.58/    22.25/    24.13/    25.48/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      2.49/     0.53/     0.57/     1.26/     1.02/     7.40/     5.02/     1.09/     1.27/     1.48/     1.35/   
  7 Masny Tadeusz                  31.19  3.28/     4.15/     6.04/     7.34/     8.35/    11.20/    14.11/    27.02/    29.13/    30.14/    31.19/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      3.28/     0.47/     1.49/     1.30/     1.01/     2.45/     2.51/    12.51/     2.11/     1.01/     1.05/   
  8 Pampuch Rafał                  40.45  3.06/     6.35/     7.46/     9.06/    12.25/    22.24/    34.51/    35.52/    38.44/    39.47/    40.45/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      3.06/     3.29/     1.11/     1.20/     3.19/     9.59/    12.27/     1.01/     2.52/     1.03/     0.58/   
  9 Milik Olaf                     47.07  1.56/     3.38/    17.54/    20.06/    20.34/    28.45/    32.29/    33.10/    45.32/    46.05/    47.07/   
    UKS Trójka Mikołów                    1.56/     1.42/    14.16/     2.12/     0.28/     8.11/     3.44/     0.41/    12.22/     0.33/     1.02/   
    Marszałek Patryk           NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         1.0km    0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-40      3-47      4-57      5-61      6-37      7-54      8-34      9-33     10-62     11-53     12-63    
                                      13-100   
  1 Towarek Michał                 11.32  0.27/     1.52/     3.26/     3.51/     4.56/     5.42/     6.37/     7.07/     7.55/     8.46/     9.41/    10.18/   
    MUKS Gliwice                          0.27/     1.25/     1.34/     0.25/     1.05/     0.46/     0.55/     0.30/     0.48/     0.51/     0.55/     0.37/   
                                         10.41/    11.32/   
                                          0.23/     0.51/   
  2 Haltof Adam                    12.51  0.46/     2.11/     3.40/     4.11/     5.09/     5.54/     6.46/     9.05/     9.27/    10.28/    11.03/    11.46/   
    TJ Třinec                             0.46/     1.25/     1.29/     0.31/     0.58/     0.45/     0.52/     2.19/     0.22/     1.01/     0.35/     0.43/   
                                         12.09/    12.51/   
                                          0.23/     0.42/   
  3 Kołodziejczyk Bartłomiej       12.59  0.33/     2.07/     4.15/     4.41/     5.46/     6.38/     7.37/     8.25/     9.12/    10.24/    11.02/    11.43/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.33/     1.34/     2.08/     0.26/     1.05/     0.52/     0.59/     0.48/     0.47/     1.12/     0.38/     0.41/   
                                         12.14/    12.59/   
                                          0.31/     0.45/   
  4 Białas Przemysław              14.18  0.45/     2.12/     4.10/     4.45/     5.58/     7.42/     8.36/     9.16/     9.53/    11.04/    11.46/    12.36/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.45/     1.27/     1.58/     0.35/     1.13/     1.44/     0.54/     0.40/     0.37/     1.11/     0.42/     0.50/   
                                         13.18/    14.18/   
                                          0.42/     1.00/   
  5 Orłowski  Konrad               14.23  0.27/     4.51/     6.47/     7.06/     8.03/     9.03/     9.54/    10.35/    11.17/    12.03/    12.36/    13.16/   
    UKS Słoneczko Żory                    0.27/     4.24/     1.56/     0.19/     0.57/     1.00/     0.51/     0.41/     0.42/     0.46/     0.33/     0.40/   
                                         13.37/    14.23/   
                                          0.21/     0.46/   
  6 Kołodziejczyk Łukasz           14.46  0.35/     1.53/     3.39/     5.21/     6.23/     8.57/     9.56/    10.33/    10.58/    12.14/    12.55/    13.39/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.35/     1.18/     1.46/     1.42/     1.02/     2.34/     0.59/     0.37/     0.25/     1.16/     0.41/     0.44/   
                                         14.01/    14.46/   
                                          0.22/     0.45/   
  7 Kochańczyk Jakub               15.06  0.34/     1.52/     6.21/     6.41/     7.56/     9.13/    10.21/    10.52/    11.34/    12.34/    13.04/    13.58/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.34/     1.18/     4.29/     0.20/     1.15/     1.17/     1.08/     0.31/     0.42/     1.00/     0.30/     0.54/   
                                         14.20/    15.06/   
                                          0.22/     0.46/   
  8 Zapart Bartek                  16.35  0.37/     3.07/     6.36/     7.36/     9.02/    10.26/    11.20/    11.53/    12.56/    14.02/    14.36/    15.25/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                0.37/     2.30/     3.29/     1.00/     1.26/     1.24/     0.54/     0.33/     1.03/     1.06/     0.34/     0.49/   
                                         15.45/    16.35/   
                                          0.20/     0.50/   
  9 Skowron Wojciech               18.05  0.36/     2.10/     4.06/     4.42/     7.38/     8.31/    12.28/    13.01/    13.58/    15.37/    16.15/    16.52/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.36/     1.34/     1.56/     0.36/     2.56/     0.53/     3.57/     0.33/     0.57/     1.39/     0.38/     0.37/   
                                         17.21/    18.05/   
                                          0.29/     0.44/   
 10 Majkowski Szymon               19.24  1.27/     3.35/     5.45/     6.09/     6.58/     7.59/     8.49/     9.31/    10.13/    11.01/    11.30/    12.08/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.27/     2.08/     2.10/     0.24/     0.49/     1.01/     0.50/     0.42/     0.42/     0.48/     0.29/     0.38/   
                                         12.38/    19.24/   
                                          0.30/     6.46/   
 11 Florkiewicz Jakub              19.46  0.49/     2.31/     8.01/     8.48/    10.53/    12.00/    13.08/    13.56/    14.52/    16.24/    17.06/    18.19/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      0.49/     1.42/     5.30/     0.47/     2.05/     1.07/     1.08/     0.48/     0.56/     1.32/     0.42/     1.13/   
                                         18.45/    19.46/   
                                          0.26/     1.01/   
 12 Roman Szymon                   21.25  0.45/     2.16/     4.20/     5.07/     6.16/     9.34/    12.58/    14.04/    15.07/    18.30/    19.13/    20.02/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              0.45/     1.31/     2.04/     0.47/     1.09/     3.18/     3.24/     1.06/     1.03/     3.23/     0.43/     0.49/   
                                         20.32/    21.25/   
                                          0.30/     0.53/   
 13 Brańczyk Wiktor                22.51  1.09/     2.18/     4.22/     6.23/     7.49/     9.10/    11.05/    11.42/    12.40/    13.56/    14.35/    15.19/   
    ind.Mszana                            1.09/     1.09/     2.04/     2.01/     1.26/     1.21/     1.55/     0.37/     0.58/     1.16/     0.39/     0.44/   
                                         15.46/    22.51/   
                                          0.27/     7.05/   
 14 Kubicki Jakub                  24.04  0.36/     2.05/     5.05/     5.31/     6.44/     9.32/    17.19/    17.47/    18.33/    20.09/    20.50/    21.41/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              0.36/     1.29/     3.00/     0.26/     1.13/     2.48/     7.47/     0.28/     0.46/     1.36/     0.41/     0.51/   
                                         22.03/    24.04/   
                                          0.22/     2.01/   
 15 Janczak Rafał                  25.09  0.50/     3.25/     5.52/     6.33/     8.19/    10.30/    17.49/    18.28/    19.23/    21.08/    21.58/    23.10/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                0.50/     2.35/     2.27/     0.41/     1.46/     2.11/     7.19/     0.39/     0.55/     1.45/     0.50/     1.12/   
                                         23.48/    25.09/   
                                          0.38/     1.21/   
 16 Pest Dominik                   26.52  0.45/     5.00/     8.18/     8.49/    10.45/    12.24/    16.50/    18.22/    20.12/    22.17/    23.29/    24.47/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.45/     4.15/     3.18/     0.31/     1.56/     1.39/     4.26/     1.32/     1.50/     2.05/     1.12/     1.18/   
                                         25.22/    26.52/   
                                          0.35/     1.30/   
 17 Grochla Adam                   29.28  1.30/     3.39/     7.49/     8.25/     9.34/    13.00/    23.16/    23.57/    24.37/    26.07/    26.48/    27.40/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              1.30/     2.09/     4.10/     0.36/     1.09/     3.26/    10.16/     0.41/     0.40/     1.30/     0.41/     0.52/   
                                         28.16/    29.28/   
                                          0.36/     1.12/   
 18 Kowalski Maciej                30.03  4.40/     8.18/    15.10/    15.49/    17.33/    19.11/    22.17/    23.19/    24.02/    27.06/    27.45/    28.32/   
    UKS Sparta Czyżowice                  4.40/     3.38/     6.52/     0.39/     1.44/     1.38/     3.06/     1.02/     0.43/     3.04/     0.39/     0.47/   
                                         29.03/    30.03/   
                                          0.31/     1.00/   
 19 Wierzbicki Krzysztof           31.00  0.56/     5.07/     9.38/    10.04/    16.57/    18.02/    20.38/    22.41/    23.14/    26.26/    27.28/    29.06/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      0.56/     4.11/     4.31/     0.26/     6.53/     1.05/     2.36/     2.03/     0.33/     3.12/     1.02/     1.38/   
                                         29.51/    31.00/   
                                          0.45/     1.09/   
 20 Kuczok Marcin                  35.16  0.57/     3.26/     6.22/     6.48/     8.36/    11.01/    26.08/    29.01/    29.29/    31.51/    32.34/    33.38/   
    UKS Sparta Czyżowice                  0.57/     2.29/     2.56/     0.26/     1.48/     2.25/    15.07/     2.53/     0.28/     2.22/     0.43/     1.04/   
                                         34.18/    35.16/   
                                          0.40/     0.58/   
 21 Tousty Jakub                   38.24  0.33/     1.48/     3.36/     3.58/     4.49/     5.47/     6.56/     7.27/     8.07/     8.54/     9.18/    10.11/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.33/     1.15/     1.48/     0.22/     0.51/     0.58/     1.09/     0.31/     0.40/     0.47/     0.24/     0.53/   
                                         10.32/    38.24/   
                                          0.21/    27.52/   
 22 Kijanka Matteo                 39.43  1.19/     4.11/    16.29/    16.59/    18.54/    19.32/    27.17/    29.07/    29.39/    36.50/    37.25/    38.25/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.19/     2.52/    12.18/     0.30/     1.55/     0.38/     7.45/     1.50/     0.32/     7.11/     0.35/     1.00/   
                                         38.47/    39.43/   
                                          0.22/     0.56/   
 23 Bachul Kacper                  57.54  3.29/    16.57/    22.41/    24.39/    28.12/    31.33/    38.35/    40.01/    40.40/    45.24/    47.12/    48.26/   
    UKS Trójka Mikołów                    3.29/    13.28/     5.44/     1.58/     3.33/     3.21/     7.02/     1.26/     0.39/     4.44/     1.48/     1.14/   
                                         49.08/    57.54/   
                                          0.42/     8.46/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         1.6km    0m 18k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-37      3-38      4-60      5-47      6-58      7-48      8-41      9-49     10-50     11-56     12-40    
                                      13-32     14-39     15-62     16-52     17-63     18-100   
  1 Hyla Damian                    17.15  1.17/     2.01/     3.09/     4.35/     5.12/     5.35/     5.49/     7.24/     8.08/     8.27/     9.42/    11.17/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              1.17/     0.44/     1.08/     1.26/     0.37/     0.23/     0.14/     1.35/     0.44/     0.19/     1.15/     1.35/   
                                         12.32/    13.27/    14.17/    15.58/    16.20/    16.34/    17.15/   
                                          1.15/     0.55/     0.50/     1.41/     0.22/     0.14/     0.41/   
  2 Kucharczyk Jakub               17.16  1.36/     2.27/     3.48/     5.08/     5.54/     6.14/     6.54/     8.03/     8.50/     9.13/    10.32/    11.49/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.36/     0.51/     1.21/     1.20/     0.46/     0.20/     0.40/     1.09/     0.47/     0.23/     1.19/     1.17/   
                                         13.03/    13.59/    14.48/    16.00/    16.25/    16.44/    17.16/   
                                          1.14/     0.56/     0.49/     1.12/     0.25/     0.19/     0.32/   
  3 Starzykiewicz Kacper           22.24  2.15/     3.23/     5.03/     7.22/     8.34/     8.56/     9.19/    10.51/    11.36/    12.00/    13.37/    15.09/   
    KS Kościelec Chrzanów                 2.15/     1.08/     1.40/     2.19/     1.12/     0.22/     0.23/     1.32/     0.45/     0.24/     1.37/     1.32/   
                                         17.20/    18.29/    19.29/    20.57/    21.30/    21.51/    22.24/   
                                          2.11/     1.09/     1.00/     1.28/     0.33/     0.21/     0.33/   
  4 Kukla Bartosz                  23.19  2.36/     3.36/     5.09/     7.01/     8.00/     8.23/     8.54/    10.44/    11.33/    12.02/    13.47/    15.30/   
    UKS Kometa Gliwice                    2.36/     1.00/     1.33/     1.52/     0.59/     0.23/     0.31/     1.50/     0.49/     0.29/     1.45/     1.43/   
                                         16.53/    18.38/    19.31/    21.19/    21.54/    22.17/    23.19/   
                                          1.23/     1.45/     0.53/     1.48/     0.35/     0.23/     1.02/   
  5 Sikorski Marcin                24.12  2.40/     3.39/     5.24/     7.34/     8.41/     9.05/     9.36/    11.57/    12.47/    13.41/    15.08/    17.13/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.40/     0.59/     1.45/     2.10/     1.07/     0.24/     0.31/     2.21/     0.50/     0.54/     1.27/     2.05/   
                                         18.45/    20.08/    20.58/    22.37/    23.06/    23.31/    24.12/   
                                          1.32/     1.23/     0.50/     1.39/     0.29/     0.25/     0.41/   
  6 Baron Dawid                    26.48  5.51/     6.40/     7.52/    11.06/    12.56/    13.19/    13.37/    15.02/    15.54/    16.44/    18.17/    20.00/   
    UKS Kometa Gliwice                    5.51/     0.49/     1.12/     3.14/     1.50/     0.23/     0.18/     1.25/     0.52/     0.50/     1.33/     1.43/   
                                         21.25/    22.31/    23.34/    25.09/    25.43/    26.06/    26.48/   
                                          1.25/     1.06/     1.03/     1.35/     0.34/     0.23/     0.42/   
  7 Kołeczko Błażej                29.45  2.30/     3.38/     6.36/    10.31/    12.21/    12.36/    13.24/    15.13/    16.03/    17.05/    18.53/    21.48/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      2.30/     1.08/     2.58/     3.55/     1.50/     0.15/     0.48/     1.49/     0.50/     1.02/     1.48/     2.55/   
                                         23.27/    24.57/    26.17/    28.06/    28.40/    28.59/    29.45/   
                                          1.39/     1.30/     1.20/     1.49/     0.34/     0.19/     0.46/   
  8 Obstoj Pior                    32.38  3.19/     4.30/     7.08/     9.13/    10.37/    13.24/    14.16/    17.06/    18.10/    19.00/    21.17/    23.18/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              3.19/     1.11/     2.38/     2.05/     1.24/     2.47/     0.52/     2.50/     1.04/     0.50/     2.17/     2.01/   
                                         25.04/    26.55/    28.27/    30.42/    31.20/    31.40/    32.38/   
                                          1.46/     1.51/     1.32/     2.15/     0.38/     0.20/     0.58/   
  9 Gidel Samuel                   40.50  4.41/     6.29/     9.30/    12.31/    14.23/    14.59/    15.59/    18.31/    19.52/    20.29/    24.14/    26.42/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                4.41/     1.48/     3.01/     3.01/     1.52/     0.36/     1.00/     2.32/     1.21/     0.37/     3.45/     2.28/   
                                         29.40/    32.07/    34.13/    37.16/    37.58/    38.30/    40.50/   
                                          2.58/     2.27/     2.06/     3.03/     0.42/     0.32/     2.20/   
    Klaudiusz Kot              NKl        1.53/     3.21/     4.29/     6.41/     7.42/     8.10/    11.05/         /         /         /         /         /   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                1.53/     1.28/     1.08/     2.12/     1.01/     0.28/     2.55/         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /    20.55/   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
    Duślak Maksymilian         NKl       13.11/    18.47/    20.43/    30.49/    32.10/    32.35/    33.55/    36.29/         /    40.20/    54.52/    57.54/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój     13.11/     5.36/     1.56/    10.06/     1.21/     0.25/     1.20/     2.34/         /         /    14.32/     3.02/   
                                         59.58/    62.20/    63.39/         /         /         /         /   
                                          2.04/     2.22/     1.19/         /         /         /         /   
    Borowski Bartosz           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Słoneczko Żory                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         1.8km    0m 19k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-37      3-60      4-46      5-59      6-44      7-43      8-48      9-58     10-47     11-41     12-42    
                                      13-51     14-35     15-54     16-31     17-53     18-63     19-100   
  1 Byrczek Jan                    18.10  1.15/     1.38/     2.38/     3.39/     4.30/     6.03/     6.42/     8.04/     8.21/     8.43/    10.34/    12.02/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.15/     0.23/     1.00/     1.01/     0.51/     1.33/     0.39/     1.22/     0.17/     0.22/     1.51/     1.28/   
                                         13.34/    14.07/    14.34/    15.49/    16.49/    17.24/    17.40/    18.10/   
                                          1.32/     0.33/     0.27/     1.15/     1.00/     0.35/     0.16/     0.30/   
  2 Orłowski  Kamil                19.01  2.16/     2.36/     3.39/     4.42/     5.31/     7.06/     7.43/     9.06/     9.23/     9.40/    11.24/    12.32/   
    UKS Słoneczko Żory                    2.16/     0.20/     1.03/     1.03/     0.49/     1.35/     0.37/     1.23/     0.17/     0.17/     1.44/     1.08/   
                                         13.57/    14.20/    14.59/    16.15/    17.27/    18.08/    18.25/    19.01/   
                                          1.25/     0.23/     0.39/     1.16/     1.12/     0.41/     0.17/     0.36/   
  3 Pieniak Krystian               20.41  1.50/     3.02/     4.23/     5.32/     6.49/     8.40/     9.20/    10.50/    11.07/    11.37/    13.16/    14.27/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.50/     1.12/     1.21/     1.09/     1.17/     1.51/     0.40/     1.30/     0.17/     0.30/     1.39/     1.11/   
                                         16.10/    16.41/    17.13/    18.13/    19.11/    19.45/    20.04/    20.41/   
                                          1.43/     0.31/     0.32/     1.00/     0.58/     0.34/     0.19/     0.37/   
  4 Rusinowski Łukasz              21.12  1.44/     3.23/     4.42/     5.43/     6.52/     8.51/     9.28/    11.05/    11.29/    11.59/    13.18/    14.26/   
    UKS Reflex Sekcja BnO                 1.44/     1.39/     1.19/     1.01/     1.09/     1.59/     0.37/     1.37/     0.24/     0.30/     1.19/     1.08/   
                                         15.59/    16.39/    17.20/    18.33/    19.43/    20.17/    20.33/    21.12/   
                                          1.33/     0.40/     0.41/     1.13/     1.10/     0.34/     0.16/     0.39/   
  5 Kołeczko Bartosz               24.47  3.07/     4.02/     5.46/     7.18/     8.32/    10.09/    10.47/    12.16/    12.44/    13.06/    14.54/    16.12/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      3.07/     0.55/     1.44/     1.32/     1.14/     1.37/     0.38/     1.29/     0.28/     0.22/     1.48/     1.18/   
                                         18.32/    18.58/    19.32/    22.26/    23.17/    23.55/    24.10/    24.47/   
                                          2.20/     0.26/     0.34/     2.54/     0.51/     0.38/     0.15/     0.37/   
  6 Bienek Jakub                   25.03  1.48/     2.51/     4.19/     5.31/     9.29/    12.17/    12.51/    14.29/    14.51/    15.14/    16.43/    17.56/   
    UKS Reflex Sekcja BnO                 1.48/     1.03/     1.28/     1.12/     3.58/     2.48/     0.34/     1.38/     0.22/     0.23/     1.29/     1.13/   
                                         19.41/    20.13/    21.03/    22.15/    23.12/    24.01/    24.26/    25.03/   
                                          1.45/     0.32/     0.50/     1.12/     0.57/     0.49/     0.25/     0.37/   
  7 Majda Bartłomiej               26.59  3.45/     5.09/     6.46/     8.19/     9.46/    11.19/    12.10/    14.53/    15.25/    15.49/    17.39/    18.54/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      3.45/     1.24/     1.37/     1.33/     1.27/     1.33/     0.51/     2.43/     0.32/     0.24/     1.50/     1.15/   
                                         21.02/    21.34/    22.22/    24.03/    25.18/    25.55/    26.25/    26.59/   
                                          2.08/     0.32/     0.48/     1.41/     1.15/     0.37/     0.30/     0.34/   
  8 Przygodzki  Arkadiusz          28.31  2.25/     4.03/     6.00/     7.30/     8.59/    11.16/    12.13/    14.23/    15.08/    15.34/    17.42/    19.31/   
    UKS Słoneczko Żory                    2.25/     1.38/     1.57/     1.30/     1.29/     2.17/     0.57/     2.10/     0.45/     0.26/     2.08/     1.49/   
                                         21.55/    22.30/    23.16/    24.52/    26.21/    27.06/    27.34/    28.31/   
                                          2.24/     0.35/     0.46/     1.36/     1.29/     0.45/     0.28/     0.57/   
  9 Tomanek Krzysztof              30.45  3.04/     4.55/     7.13/     9.03/    10.33/    12.52/    13.57/    16.14/    17.07/    17.36/    19.47/    21.15/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      3.04/     1.51/     2.18/     1.50/     1.30/     2.19/     1.05/     2.17/     0.53/     0.29/     2.11/     1.28/   
                                         23.36/    24.13/    24.55/    27.16/    28.42/    29.36/    30.06/    30.45/   
                                          2.21/     0.37/     0.42/     2.21/     1.26/     0.54/     0.30/     0.39/   
 10 Chodura Łukasz                 32.02  6.25/     7.36/     9.46/    10.57/    12.05/    14.27/    15.20/    17.25/    17.55/    18.35/    20.46/    22.13/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                6.25/     1.11/     2.10/     1.11/     1.08/     2.22/     0.53/     2.05/     0.30/     0.40/     2.11/     1.27/   
                                         24.29/    25.08/    25.54/    28.19/    29.51/    30.35/    31.08/    32.02/   
                                          2.16/     0.39/     0.46/     2.25/     1.32/     0.44/     0.33/     0.54/   
 11 Sobocik Karol                  33.01  2.03/     4.06/     5.32/     9.20/    12.21/    14.27/    15.12/    17.37/    18.00/    18.25/    20.19/    21.35/   
    ZS Gogołowa                           2.03/     2.03/     1.26/     3.48/     3.01/     2.06/     0.45/     2.25/     0.23/     0.25/     1.54/     1.16/   
                                         27.03/    27.40/    28.12/    30.04/    31.18/    31.52/    32.13/    33.01/   
                                          5.28/     0.37/     0.32/     1.52/     1.14/     0.34/     0.21/     0.48/   
 12 Pal Maciej                     33.50  2.42/     4.24/     6.18/     8.01/     9.17/    11.54/    12.40/    15.20/    16.44/    17.09/    20.00/    21.29/   
    UKS Reflex Sekcja BnO                 2.42/     1.42/     1.54/     1.43/     1.16/     2.37/     0.46/     2.40/     1.24/     0.25/     2.51/     1.29/   
                                         24.14/    25.03/    26.06/    29.36/    31.29/    32.30/    33.16/    33.50/   
                                          2.45/     0.49/     1.03/     3.30/     1.53/     1.01/     0.46/     0.34/   
 13 Sobik Kamil                    35.01  2.49/     4.45/     6.32/    10.25/    11.28/    13.25/    14.07/    17.22/    18.05/    18.32/    20.36/    21.50/   
    Gim 8 Jastrzębie-Zdrój                2.49/     1.56/     1.47/     3.53/     1.03/     1.57/     0.42/     3.15/     0.43/     0.27/     2.04/     1.14/   
                                         26.26/    27.06/    28.10/    31.49/    33.05/    34.02/    34.29/    35.01/   
                                          4.36/     0.40/     1.04/     3.39/     1.16/     0.57/     0.27/     0.32/   
 14 Morgasiński Łukasz             41.47  2.38/     4.49/     8.32/    10.19/    12.58/    15.59/    17.14/    23.42/    26.24/    27.01/    29.17/    31.19/   
    UKS Reflex Sekcja BnO                 2.38/     2.11/     3.43/     1.47/     2.39/     3.01/     1.15/     6.28/     2.42/     0.37/     2.16/     2.02/   
                                         34.05/    35.10/    36.18/    38.09/    39.38/    40.32/    40.59/    41.47/   
                                          2.46/     1.05/     1.08/     1.51/     1.29/     0.54/     0.27/     0.48/   
 15 Brzoza Wojciech                67.00  7.43/    10.53/    12.20/    13.49/    16.45/    18.54/    19.33/    21.12/    21.38/    29.07/    31.15/    32.34/   
    ZS Gogołowa                           7.43/     3.10/     1.27/     1.29/     2.56/     2.09/     0.39/     1.39/     0.26/     7.29/     2.08/     1.19/   
                                         35.24/    35.54/    36.37/    38.08/    40.14/    40.55/    41.22/    67.00/   
                                          2.50/     0.30/     0.43/     1.31/     2.06/     0.41/     0.27/    25.38/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         2.0km    0m 22k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-38      3-37      4-60      5-46      6-41      7-42      8-43      9-44     10-45     11-59     12-48    
                                      13-58     14-47     15-49     16-50     17-51     18-36     19-54     20-34     21-52     22-100   
  1 Legięć Kamil                   18.47  0.41/     2.09/     3.18/     4.23/     5.18/     6.37/     7.34/     8.08/     8.44/     8.55/    10.01/    10.59/   
    KS Kościelec Chrzanów                 0.41/     1.28/     1.09/     1.05/     0.55/     1.19/     0.57/     0.34/     0.36/     0.11/     1.06/     0.58/   
                                         11.13/    11.30/    12.57/    13.12/    13.46/    14.17/    14.56/    15.47/    17.38/    18.12/    18.47/   
                                          0.14/     0.17/     1.27/     0.15/     0.34/     0.31/     0.39/     0.51/     1.51/     0.34/     0.35/   
  2 Pucuła Mateusz                 21.37  0.35/     1.56/     3.10/     4.32/     5.46/     7.29/     8.29/     9.09/     9.43/     9.58/    11.15/    12.22/   
    KS Kościelec Chrzanów                 0.35/     1.21/     1.14/     1.22/     1.14/     1.43/     1.00/     0.40/     0.34/     0.15/     1.17/     1.07/   
                                         12.38/    12.56/    14.36/    14.51/    15.28/    16.07/    16.35/    18.06/    20.26/    21.07/    21.37/   
                                          0.16/     0.18/     1.40/     0.15/     0.37/     0.39/     0.28/     1.31/     2.20/     0.41/     0.30/   
  3 Jurczyk Maciej                 21.39  0.32/     2.08/     3.24/     4.27/     5.23/     6.41/     7.41/     8.19/     8.52/     9.05/    10.08/    11.04/   
    UKS Sparta Czyżowice                  0.32/     1.36/     1.16/     1.03/     0.56/     1.18/     1.00/     0.38/     0.33/     0.13/     1.03/     0.56/   
                                         11.19/    11.45/    14.39/    15.02/    15.39/    16.28/    17.24/    18.09/    20.32/    21.05/    21.39/   
                                          0.15/     0.26/     2.54/     0.23/     0.37/     0.49/     0.56/     0.45/     2.23/     0.33/     0.34/   
  4 Lewandowski Patryk             22.31  1.14/     2.55/     4.10/     5.21/     6.25/     8.11/     9.21/    10.04/    10.47/    11.02/    12.18/    13.18/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.14/     1.41/     1.15/     1.11/     1.04/     1.46/     1.10/     0.43/     0.43/     0.15/     1.16/     1.00/   
                                         13.41/    14.04/    15.59/    16.19/    17.01/    17.41/    18.19/    18.45/    21.08/    21.50/    22.31/   
                                          0.23/     0.23/     1.55/     0.20/     0.42/     0.40/     0.38/     0.26/     2.23/     0.42/     0.41/   
  5 Wrotny  Mateusz                31.59  1.46/     4.08/     5.21/     6.43/     8.37/    10.34/    11.47/    12.57/    13.56/    14.10/    15.39/    17.31/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              1.46/     2.22/     1.13/     1.22/     1.54/     1.57/     1.13/     1.10/     0.59/     0.14/     1.29/     1.52/   
                                         18.05/    18.22/    23.09/    23.25/    24.02/    25.20/    26.23/    27.53/    30.29/    31.11/    31.59/   
                                          0.34/     0.17/     4.47/     0.16/     0.37/     1.18/     1.03/     1.30/     2.36/     0.42/     0.48/   
    Grzesiak  Jakub            NKl        4.02/     6.08/     7.48/     9.30/    10.50/    12.54/    14.38/    15.52/    16.40/    17.00/    18.56/    20.46/   
    UKS Słoneczko Żory                    4.02/     2.06/     1.40/     1.42/     1.20/     2.04/     1.44/     1.14/     0.48/     0.20/     1.56/     1.50/   
                                         21.26/    21.49/    24.29/    25.12/    26.10/         /    27.34/    28.24/    32.03/    33.02/    33.39/   
                                          0.40/     0.23/     2.40/     0.43/     0.58/         /         /     0.50/     3.39/     0.59/     0.37/   
    Urbanowski  Konrad         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Słoneczko Żory                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21         2.0km    0m 22k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-38      3-37      4-60      5-46      6-41      7-42      8-43      9-44     10-45     11-59     12-48    
                                      13-58     14-47     15-49     16-50     17-51     18-36     19-54     20-34     21-52     22-100   
  1 Skorupa Marek                  17.22  0.26/     2.08/     2.57/     4.07/     5.04/     6.19/     7.13/     7.47/     8.26/     8.37/     9.42/    10.27/   
    WKS Wawel Kraków                      0.26/     1.42/     0.49/     1.10/     0.57/     1.15/     0.54/     0.34/     0.39/     0.11/     1.05/     0.45/   
                                         10.43/    10.58/    12.15/    12.33/    13.05/    13.33/    13.57/    14.30/    16.23/    16.52/    17.22/   
                                          0.16/     0.15/     1.17/     0.18/     0.32/     0.28/     0.24/     0.33/     1.53/     0.29/     0.30/   
  2 Borgiel Jarosław               17.58  0.28/     1.41/     2.34/     3.34/     4.36/     6.02/     7.02/     7.40/     8.08/     8.22/     9.29/    10.18/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      0.28/     1.13/     0.53/     1.00/     1.02/     1.26/     1.00/     0.38/     0.28/     0.14/     1.07/     0.49/   
                                         10.32/    10.51/    12.20/    12.39/    13.11/    13.43/    14.19/    15.04/    16.54/    17.29/    17.58/   
                                          0.14/     0.19/     1.29/     0.19/     0.32/     0.32/     0.36/     0.45/     1.50/     0.35/     0.29/   
  3 Baran Jan                      18.52  1.21/     2.43/     3.35/     4.35/     5.34/     6.59/     8.00/     8.35/     9.03/     9.15/    10.36/    11.20/   
    WKS Wawel Kraków                      1.21/     1.22/     0.52/     1.00/     0.59/     1.25/     1.01/     0.35/     0.28/     0.12/     1.21/     0.44/   
                                         11.34/    11.52/    13.16/    13.35/    14.08/    14.40/    15.21/    15.57/    17.45/    18.21/    18.52/   
                                          0.14/     0.18/     1.24/     0.19/     0.33/     0.32/     0.41/     0.36/     1.48/     0.36/     0.31/   
  4 Garbacik Michał                19.04  0.41/     2.08/     3.06/     4.26/     5.28/     6.47/     7.41/     8.18/     8.50/     9.09/    10.42/    11.34/   
    WKS Wawel Kraków                      0.41/     1.27/     0.58/     1.20/     1.02/     1.19/     0.54/     0.37/     0.32/     0.19/     1.33/     0.52/   
                                         11.47/    12.03/    13.27/    13.43/    14.20/    14.54/    15.20/    15.54/    17.59/    18.33/    19.04/   
                                          0.13/     0.16/     1.24/     0.16/     0.37/     0.34/     0.26/     0.34/     2.05/     0.34/     0.31/   
  5 Marszałek Piotr                22.32  1.50/     3.22/     4.31/     5.54/     6.55/     8.54/     9.52/    10.32/    11.14/    11.30/    12.55/    13.56/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      1.50/     1.32/     1.09/     1.23/     1.01/     1.59/     0.58/     0.40/     0.42/     0.16/     1.25/     1.01/   
                                         14.15/    14.41/    16.08/    16.37/    17.13/    17.50/    18.32/    19.04/    21.23/    21.58/    22.32/   
                                          0.19/     0.26/     1.27/     0.29/     0.36/     0.37/     0.42/     0.32/     2.19/     0.35/     0.34/   
  6 Blimke Dariusz                 23.56  1.04/     2.18/     2.44/     4.11/     5.44/     7.30/     8.49/     9.39/    10.16/    10.30/    11.55/    12.59/   
    ind.Toruń                             1.04/     1.14/     0.26/     1.27/     1.33/     1.46/     1.19/     0.50/     0.37/     0.14/     1.25/     1.04/   
                                         13.18/    13.45/    15.49/    16.25/    17.10/    17.56/    18.30/    19.25/    22.13/    22.54/    23.56/   
                                          0.19/     0.27/     2.04/     0.36/     0.45/     0.46/     0.34/     0.55/     2.48/     0.41/     1.02/   
  7 Markowski Marcin               27.13  2.42/     4.15/     5.18/     6.49/     7.54/    10.07/    11.26/    12.12/    12.54/    13.13/    14.51/    16.11/   
    UKS Kometa Gliwice                    2.42/     1.33/     1.03/     1.31/     1.05/     2.13/     1.19/     0.46/     0.42/     0.19/     1.38/     1.20/   
                                         16.32/    16.54/    18.54/    19.26/    20.15/    21.08/    22.14/    22.51/    25.50/    26.38/    27.13/   
                                          0.21/     0.22/     2.00/     0.32/     0.49/     0.53/     1.06/     0.37/     2.59/     0.48/     0.35/   
    Kubica Arkadiusz           NKl        1.48/     3.22/     4.44/     6.20/     7.26/     8.58/    10.06/    10.52/    11.29/    11.49/    13.07/    14.17/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.48/     1.34/     1.22/     1.36/     1.06/     1.32/     1.08/     0.46/     0.37/     0.20/     1.18/     1.10/   
                                         14.40/    15.01/    16.45/    17.20/    18.08/         /    19.00/    19.37/    22.07/    22.51/    23.19/   
                                          0.23/     0.21/     1.44/     0.35/     0.48/         /         /     0.37/     2.30/     0.44/     0.28/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35         2.0km    0m 22k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-38      3-37      4-60      5-46      6-41      7-42      8-43      9-44     10-45     11-59     12-48    
                                      13-58     14-47     15-49     16-50     17-51     18-36     19-54     20-34     21-52     22-100   
  1 Dzik Mirosław                  19.36  0.27/     1.46/     2.48/     4.10/     5.07/     6.31/     7.35/     8.16/     8.58/     9.10/    10.18/    11.07/   
    MUKS Gliwice                          0.27/     1.19/     1.02/     1.22/     0.57/     1.24/     1.04/     0.41/     0.42/     0.12/     1.08/     0.49/   
                                         12.06/    12.20/    13.48/    14.05/    14.44/    15.20/    15.50/    16.19/    18.23/    19.01/    19.36/   
                                          0.59/     0.14/     1.28/     0.17/     0.39/     0.36/     0.30/     0.29/     2.04/     0.38/     0.35/   
  2 Niezgoda Przemysław            23.27  0.50/     2.38/     3.47/     5.19/     6.20/     8.39/     9.47/    10.32/    11.12/    11.29/    13.11/    14.11/   
    ATZ Racbórz                           0.50/     1.48/     1.09/     1.32/     1.01/     2.19/     1.08/     0.45/     0.40/     0.17/     1.42/     1.00/   
                                         15.00/    15.19/    17.17/    17.38/    18.17/    18.57/    19.27/    19.59/    22.12/    22.48/    23.27/   
                                          0.49/     0.19/     1.58/     0.21/     0.39/     0.40/     0.30/     0.32/     2.13/     0.36/     0.39/   
  3 Polewka Tomasz                 23.37  1.46/     3.24/     4.27/     5.43/     6.45/     8.21/     9.34/    10.22/    10.56/    11.11/    12.26/    13.29/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.46/     1.38/     1.03/     1.16/     1.02/     1.36/     1.13/     0.48/     0.34/     0.15/     1.15/     1.03/   
                                         13.50/    14.31/    16.28/    16.48/    17.34/    18.23/    18.54/    19.30/    21.58/    22.47/    23.37/   
                                          0.21/     0.41/     1.57/     0.20/     0.46/     0.49/     0.31/     0.36/     2.28/     0.49/     0.50/   
  4 Towarek Ireneusz               23.39  1.09/     3.13/     4.12/     5.48/     7.43/     9.26/    10.29/    11.12/    11.45/    12.00/    13.06/    14.04/   
    MUKS Gliwice                          1.09/     2.04/     0.59/     1.36/     1.55/     1.43/     1.03/     0.43/     0.33/     0.15/     1.06/     0.58/   
                                         15.15/    15.32/    17.06/    17.23/    17.59/    18.59/    19.48/    20.14/    22.24/    23.00/    23.39/   
                                          1.11/     0.17/     1.34/     0.17/     0.36/     1.00/     0.49/     0.26/     2.10/     0.36/     0.39/   
  5 Janas Sebastian                24.28  0.29/     2.12/     2.32/     3.57/     5.10/     7.04/     8.20/     9.17/     9.57/    10.16/    11.36/    13.10/   
    Janas Team                            0.29/     1.43/     0.20/     1.25/     1.13/     1.54/     1.16/     0.57/     0.40/     0.19/     1.20/     1.34/   
                                         13.50/    14.35/    16.29/    17.05/    17.50/    18.42/    19.46/    20.19/    23.07/    23.51/    24.28/   
                                          0.40/     0.45/     1.54/     0.36/     0.45/     0.52/     1.04/     0.33/     2.48/     0.44/     0.37/   
  6 Masny Krzysztof                28.14  1.00/     2.48/     4.42/     6.35/     7.43/     9.48/    11.23/    12.08/    13.02/    13.17/    14.57/    16.22/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      1.00/     1.48/     1.54/     1.53/     1.08/     2.05/     1.35/     0.45/     0.54/     0.15/     1.40/     1.25/   
                                         16.45/    17.16/    19.48/    20.14/    21.04/    21.56/    22.45/    23.40/    26.36/    27.27/    28.14/   
                                          0.23/     0.31/     2.32/     0.26/     0.50/     0.52/     0.49/     0.55/     2.56/     0.51/     0.47/   
  7 Lewandowski Piotr              29.53  1.34/     4.24/     6.06/     8.02/     9.27/    11.25/    12.47/    13.42/    14.21/    14.39/    16.10/    17.57/   
    ATZ Racbórz                           1.34/     2.50/     1.42/     1.56/     1.25/     1.58/     1.22/     0.55/     0.39/     0.18/     1.31/     1.47/   
                                         18.30/    19.06/    21.03/    21.26/    22.21/    23.27/    24.27/    25.08/    28.11/    29.09/    29.53/   
                                          0.33/     0.36/     1.57/     0.23/     0.55/     1.06/     1.00/     0.41/     3.03/     0.58/     0.44/   
  8 Marszałkowski Adam             31.53  4.17/     6.31/     8.01/     9.58/    11.39/    14.04/    15.19/    16.35/    17.17/    17.46/    19.23/    21.12/   
    KS Forma Wodzisław Śląski             4.17/     2.14/     1.30/     1.57/     1.41/     2.25/     1.15/     1.16/     0.42/     0.29/     1.37/     1.49/   
                                         21.47/    22.06/    23.58/    24.33/    25.18/    26.24/    27.13/    27.51/    30.25/    31.13/    31.53/   
                                          0.35/     0.19/     1.52/     0.35/     0.45/     1.06/     0.49/     0.38/     2.34/     0.48/     0.40/   
  9 Milik Aleksander               41.09  2.04/     5.31/     7.18/     9.24/    10.54/    16.14/    18.44/    19.47/    20.36/    20.56/    22.43/    24.18/   
    UKS Trójka Mikołów                    2.04/     3.27/     1.47/     2.06/     1.30/     5.20/     2.30/     1.03/     0.49/     0.20/     1.47/     1.35/   
                                         24.53/    25.19/    27.50/    28.26/    29.23/    31.11/    34.36/    35.18/    38.52/    40.03/    41.09/   
                                          0.35/     0.26/     2.31/     0.36/     0.57/     1.48/     3.25/     0.42/     3.34/     1.11/     1.06/   
    Tomanek Artur              NKl            /     2.38/     3.46/     5.14/     6.33/     8.05/     9.13/    10.03/    10.40/    10.56/    12.11/    13.15/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój          /         /     1.08/     1.28/     1.19/     1.32/     1.08/     0.50/     0.37/     0.16/     1.15/     1.04/   
                                         13.40/    14.08/    15.43/    16.04/    16.45/    17.39/    18.25/    18.54/    21.30/    22.10/    22.48/   
                                          0.25/     0.28/     1.35/     0.21/     0.41/     0.54/     0.46/     0.29/     2.36/     0.40/     0.38/   
    Bodzek Krzysztof           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Marszałek Waldemar         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Bluza Łukasz               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45         1.8km    0m 19k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-37      3-60      4-46      5-59      6-44      7-43      8-48      9-58     10-47     11-41     12-42    
                                      13-51     14-35     15-54     16-31     17-53     18-63     19-100   
  1 Jurczyk Piotr                  21.45  2.17/     3.24/     5.01/     6.20/     7.26/     9.03/     9.44/    11.08/    11.30/    12.23/    13.50/    15.05/   
    UKS Sparta Czyżowice                  2.17/     1.07/     1.37/     1.19/     1.06/     1.37/     0.41/     1.24/     0.22/     0.53/     1.27/     1.15/   
                                         16.42/    17.16/    17.48/    19.01/    19.59/    20.37/    20.59/    21.45/   
                                          1.37/     0.34/     0.32/     1.13/     0.58/     0.38/     0.22/     0.46/   
  2 Pędowski Wojciech              22.53  2.19/     2.50/     4.43/     5.58/     6.58/     8.44/     9.31/    11.23/    11.43/    12.06/    13.48/    15.11/   
    KS OK!Sport Warszawa                  2.19/     0.31/     1.53/     1.15/     1.00/     1.46/     0.47/     1.52/     0.20/     0.23/     1.42/     1.23/   
                                         17.11/    17.41/    18.14/    19.28/    20.57/    21.36/    22.01/    22.53/   
                                          2.00/     0.30/     0.33/     1.14/     1.29/     0.39/     0.25/     0.52/   
  3 Polewski Dariusz               23.47  3.04/     4.30/     6.01/     7.18/     8.18/    10.01/    10.48/    12.21/    12.41/    13.02/    14.43/    16.04/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              3.04/     1.26/     1.31/     1.17/     1.00/     1.43/     0.47/     1.33/     0.20/     0.21/     1.41/     1.21/   
                                         18.12/    18.40/    19.12/    20.32/    21.55/    22.34/    22.57/    23.47/   
                                          2.08/     0.28/     0.32/     1.20/     1.23/     0.39/     0.23/     0.50/   
  4 Przygodzki  Dariusz            27.52  1.33/     3.18/     4.58/     8.50/    10.02/    12.01/    12.54/    14.47/    15.30/    16.05/    18.12/    19.40/   
    UKS Słoneczko Żory                    1.33/     1.45/     1.40/     3.52/     1.12/     1.59/     0.53/     1.53/     0.43/     0.35/     2.07/     1.28/   
                                         21.41/    22.20/    23.01/    24.27/    25.37/    26.23/    26.54/    27.52/   
                                          2.01/     0.39/     0.41/     1.26/     1.10/     0.46/     0.31/     0.58/   
  5 Brańczyk Andrzej               34.35  2.36/     4.40/     8.10/    10.07/    11.55/    14.43/    15.41/    17.58/    19.09/    19.44/    21.35/    22.53/   
    ZS Gogołowa                           2.36/     2.04/     3.30/     1.57/     1.48/     2.48/     0.58/     2.17/     1.11/     0.35/     1.51/     1.18/   
                                         24.53/    25.36/    27.17/    31.00/    32.31/    33.24/    33.49/    34.35/   
                                          2.00/     0.43/     1.41/     3.43/     1.31/     0.53/     0.25/     0.46/   
    Hyjek Adam                 DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    LUKS Azymek Zdzieszowice                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55         1.6km    0m 18k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-37      3-38      4-60      5-47      6-58      7-48      8-41      9-49     10-50     11-56     12-40    
                                      13-32     14-39     15-62     16-52     17-63     18-100   
  1 Kryjomski Jerzy                18.26  1.24/     2.17/     3.39/     5.11/     6.13/     6.35/     6.54/     8.09/     8.54/     9.33/    10.46/    12.21/   
    KS Kościelec Chrzanów                 1.24/     0.53/     1.22/     1.32/     1.02/     0.22/     0.19/     1.15/     0.45/     0.39/     1.13/     1.35/   
                                         13.40/    14.36/    15.18/    16.42/    17.10/    17.44/    18.26/   
                                          1.19/     0.56/     0.42/     1.24/     0.28/     0.34/     0.42/   
  2 Wojarski Krzysztof             18.38  1.35/     2.30/     3.48/     5.47/     6.45/     7.11/     7.26/     8.38/     9.23/     9.51/    11.01/    12.42/   
    MUKS Gliwice                          1.35/     0.55/     1.18/     1.59/     0.58/     0.26/     0.15/     1.12/     0.45/     0.28/     1.10/     1.41/   
                                         13.56/    14.59/    15.36/    17.01/    17.27/    17.52/    18.38/   
                                          1.14/     1.03/     0.37/     1.25/     0.26/     0.25/     0.46/   
  3 Wysocki Andrzej                26.24  2.01/     3.10/     5.03/     6.49/     7.46/     8.27/     9.06/    11.04/    12.09/    12.35/    15.14/    17.47/   
    MUKS Gliwice                          2.01/     1.09/     1.53/     1.46/     0.57/     0.41/     0.39/     1.58/     1.05/     0.26/     2.39/     2.33/   
                                         19.26/    21.01/    22.18/    24.18/    24.57/    25.38/    26.24/   
                                          1.39/     1.35/     1.17/     2.00/     0.39/     0.41/     0.46/   
  4 Pipiro Grzegorz                28.22  2.14/     3.33/     5.46/     8.00/     9.05/     9.35/    10.13/    12.06/    13.14/    13.48/    16.25/    19.01/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      2.14/     1.19/     2.13/     2.14/     1.05/     0.30/     0.38/     1.53/     1.08/     0.34/     2.37/     2.36/   
                                         20.56/    22.34/    23.46/    25.53/    26.37/    27.13/    28.22/   
                                          1.55/     1.38/     1.12/     2.07/     0.44/     0.36/     1.09/   
    Zdanowicz Jan              NKl        1.31/     2.19/     3.44/     5.45/     6.40/     7.03/     7.20/     8.51/     9.47/    10.11/    11.35/    13.31/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.31/     0.48/     1.25/     2.01/     0.55/     0.23/     0.17/     1.31/     0.56/     0.24/     1.24/     1.56/   
                                         15.14/    16.24/    17.16/    18.51/         /    19.44/    20.51/   
                                          1.43/     1.10/     0.52/     1.35/         /         /     1.07/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65         1.5km    0m 18k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-36      3-60      4-58      5-48      6-57      7-41      8-42      9-49     10-50     11-56     12-37    
                                      13-38     14-54     15-32     16-31     17-53     18-100   
  1 Blimke Roman                   26.14  2.07/     2.47/     6.05/     7.41/     8.10/     8.56/    10.39/    12.20/    13.16/    14.07/    16.07/    17.00/   
    ind.Tychy                             2.07/     0.40/     3.18/     1.36/     0.29/     0.46/     1.43/     1.41/     0.56/     0.51/     2.00/     0.53/   
                                         18.33/    19.54/    21.28/    22.37/    24.26/    25.17/    26.14/   
                                          1.33/     1.21/     1.34/     1.09/     1.49/     0.51/     0.57/   
  2 Lebek Henryk                   28.34  2.49/     3.15/     6.19/     8.23/     8.49/     9.27/    11.15/    12.59/    13.56/    14.25/    16.21/    17.18/   
    MUKS Gliwice                          2.49/     0.26/     3.04/     2.04/     0.26/     0.38/     1.48/     1.44/     0.57/     0.29/     1.56/     0.57/   
                                         18.41/    22.23/    24.08/    25.08/    26.37/    27.23/    28.34/   
                                          1.23/     3.42/     1.45/     1.00/     1.29/     0.46/     1.11/   
  3 Dvořák Vlastimil               30.46  2.42/     3.06/     6.44/     8.45/     9.14/    10.06/    12.30/    14.18/    15.26/    15.58/    18.15/    19.12/   
    TJ Banik Ostrava                      2.42/     0.24/     3.38/     2.01/     0.29/     0.52/     2.24/     1.48/     1.08/     0.32/     2.17/     0.57/   
                                         21.36/    24.31/    25.57/    26.47/    28.30/    29.27/    30.46/   
                                          2.24/     2.55/     1.26/     0.50/     1.43/     0.57/     1.19/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Open        1.3km    0m 19k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-54      3-38      4-37      5-56      6-57      7-48      8-58      9-47     10-41     11-49     12-50    
                                      13-36     14-35     15-51     16-53     17-52     18-63     19-100   
  1 Burak Aleksander               18.38  0.29/     1.28/     3.27/     5.01/     5.50/     6.28/     7.14/     7.43/     8.11/    10.10/    11.06/    11.45/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                0.29/     0.59/     1.59/     1.34/     0.49/     0.38/     0.46/     0.29/     0.28/     1.59/     0.56/     0.39/   
                                         12.31/    12.58/    13.43/    15.09/    16.26/    17.06/    17.39/    18.38/   
                                          0.46/     0.27/     0.45/     1.26/     1.17/     0.40/     0.33/     0.59/   
  2 Kubicki Grzegorz               21.14  2.39/     3.17/     6.38/     7.32/     8.21/     8.59/     9.47/    10.42/    11.16/    12.57/    14.04/    14.39/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.39/     0.38/     3.21/     0.54/     0.49/     0.38/     0.48/     0.55/     0.34/     1.41/     1.07/     0.35/   
                                         15.32/    16.09/    16.51/    18.02/    19.14/    19.46/    20.16/    21.14/   
                                          0.53/     0.37/     0.42/     1.11/     1.12/     0.32/     0.30/     0.58/   
  3 Wójcik Grzegorz                22.08  0.48/     2.07/     4.45/     5.48/     6.52/     8.13/     8.46/     9.10/    10.44/    12.37/    13.26/    16.11/   
    WKS Wawel Kraków                      0.48/     1.19/     2.38/     1.03/     1.04/     1.21/     0.33/     0.24/     1.34/     1.53/     0.49/     2.45/   
                                         17.05/    17.51/    18.24/    19.47/    20.47/    21.14/    21.37/    22.08/   
                                          0.54/     0.46/     0.33/     1.23/     1.00/     0.27/     0.23/     0.31/   
  4 Łyp Piotr                      23.00  0.34/     2.05/     3.05/     3.33/     5.13/     6.35/     8.14/     8.40/     9.19/    11.23/    12.22/    16.02/   
    UKS Sparta Czyżowice                  0.34/     1.31/     1.00/     0.28/     1.40/     1.22/     1.39/     0.26/     0.39/     2.04/     0.59/     3.40/   
                                         16.54/    17.21/    17.55/    19.58/    21.24/    21.53/    22.17/    23.00/   
                                          0.52/     0.27/     0.34/     2.03/     1.26/     0.29/     0.24/     0.43/   
  5 Jurczyk Anna                   27.34  1.36/     3.30/     6.33/     8.45/     9.44/    10.30/    11.14/    12.01/    12.39/    15.27/    16.38/    17.44/   
    UKS Sparta Czyżowice                  1.36/     1.54/     3.03/     2.12/     0.59/     0.46/     0.44/     0.47/     0.38/     2.48/     1.11/     1.06/   
                                         19.21/    20.01/    21.49/    23.41/    25.06/    25.54/    26.29/    27.34/   
                                          1.37/     0.40/     1.48/     1.52/     1.25/     0.48/     0.35/     1.05/   
  6 Tomanek Beata                  28.03  0.53/     3.57/     7.22/     9.15/    10.19/    11.08/    12.30/    13.52/    14.22/    17.23/    18.47/    19.17/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      0.53/     3.04/     3.25/     1.53/     1.04/     0.49/     1.22/     1.22/     0.30/     3.01/     1.24/     0.30/   
                                         20.19/    20.58/    21.51/    24.16/    25.48/    26.26/    26.54/    28.03/   
                                          1.02/     0.39/     0.53/     2.25/     1.32/     0.38/     0.28/     1.09/   
  7 Burak Justyna                  30.37  1.15/     3.02/     8.22/     9.51/    11.30/    12.10/    13.10/    14.02/    16.14/    18.38/    19.39/    22.40/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                1.15/     1.47/     5.20/     1.29/     1.39/     0.40/     1.00/     0.52/     2.12/     2.24/     1.01/     3.01/   
                                         23.49/    24.16/    25.02/    26.42/    27.56/    28.37/    29.42/    30.37/   
                                          1.09/     0.27/     0.46/     1.40/     1.14/     0.41/     1.05/     0.55/   
  8 Wilk Iwona                     33.13  2.29/     4.54/     7.50/     9.18/    10.55/    11.50/    13.25/    14.03/    14.53/    17.17/    18.17/    19.29/   
    ind.Godów                             2.29/     2.25/     2.56/     1.28/     1.37/     0.55/     1.35/     0.38/     0.50/     2.24/     1.00/     1.12/   
                                         22.49/    23.43/    24.34/    28.01/    30.42/    31.30/    32.13/    33.13/   
                                          3.20/     0.54/     0.51/     3.27/     2.41/     0.48/     0.43/     1.00/   
  9 Bucholc Teresa                 54.33  2.25/     5.18/    11.05/    14.07/    15.46/    17.54/    20.13/    22.33/    24.06/    28.32/    30.26/    37.39/   
    ind.Tarnowske Góry                    2.25/     2.53/     5.47/     3.02/     1.39/     2.08/     2.19/     2.20/     1.33/     4.26/     1.54/     7.13/   
                                         40.47/    42.09/    43.53/    46.33/    49.23/    50.57/    52.22/    54.33/   
                                          3.08/     1.22/     1.44/     2.40/     2.50/     1.34/     1.25/     2.11/   
    Szołucha Aleksandra        NKl            /    15.47/    14.13/     2.41/         /     6.13/    10.46/    11.03/     5.43/     7.22/         /         /   
    Łaziska                                   /         /         /         /         /         /     4.33/     0.17/         /     1.39/         /         /   
                                              /    16.27/    17.01/    19.21/         /         /    19.55/    20.34/   
                                              /         /     0.34/     2.20/         /         /         /     0.39/   
    Kubicka Gizela             NKl        3.24/     6.20/         /    20.40/    21.48/    22.29/    23.55/    24.34/    25.05/    31.09/    32.12/    33.52/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              3.24/     2.56/         /         /     1.08/     0.41/     1.26/     0.39/     0.31/     6.04/     1.03/     1.40/   
                                         37.31/    38.06/    38.54/    40.33/    43.29/    44.57/    45.28/    47.01/   
                                          3.39/     0.35/     0.48/     1.39/     2.56/     1.28/     0.31/     1.33/   
    ekipa 1                    DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    BB O-Team                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
    ekipa 2                    DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    BB O-Team                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
    Rak Jarosław               NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ind.Gliwice                               /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /     0.00/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Rodz        1.1km    0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-34      4-55      5-40      6-38      7-47      8-57      9-61     10-51     11-39     12-53    
                                      13-52     14-63     15-100   
  1 Hyla Natalia                   14.49  0.56/     1.30/     2.01/     2.39/     3.26/     4.02/     5.42/     6.18/     7.41/     9.14/    10.04/    11.04/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              0.56/     0.34/     0.31/     0.38/     0.47/     0.36/     1.40/     0.36/     1.23/     1.33/     0.50/     1.00/   
                                         12.35/    13.14/    13.45/    14.49/   
                                          1.31/     0.39/     0.31/     1.04/   
  2 Makuła Wiktor                  15.36  1.09/     1.30/     2.25/     3.01/     3.45/     4.40/     6.21/     6.56/     8.53/    10.23/    10.55/    12.01/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      1.09/     0.21/     0.55/     0.36/     0.44/     0.55/     1.41/     0.35/     1.57/     1.30/     0.32/     1.06/   
                                         13.24/    13.58/    14.40/    15.36/   
                                          1.23/     0.34/     0.42/     0.56/   
  3 Polewka Julianna               17.11  0.52/     1.38/     2.13/     2.56/     4.05/     4.46/     7.29/     8.11/     9.45/    11.16/    12.03/    13.05/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.52/     0.46/     0.35/     0.43/     1.09/     0.41/     2.43/     0.42/     1.34/     1.31/     0.47/     1.02/   
                                         14.40/    15.27/    16.11/    17.11/   
                                          1.35/     0.47/     0.44/     1.00/   
  4 Dammfeld Adam                  19.18  1.57/     4.19/     4.53/     5.44/     6.53/     7.33/     9.28/    10.11/    11.41/    13.19/    14.17/    15.23/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                1.57/     2.22/     0.34/     0.51/     1.09/     0.40/     1.55/     0.43/     1.30/     1.38/     0.58/     1.06/   
                                         16.53/    17.48/    18.16/    19.18/   
                                          1.30/     0.55/     0.28/     1.02/   
  5 Mądra Majka                    22.03  1.22/     2.48/     3.16/     4.25/     5.42/     6.21/     9.09/     9.49/    11.37/    13.11/    14.28/    16.04/   
    ind.Tychy                             1.22/     1.26/     0.28/     1.09/     1.17/     0.39/     2.48/     0.40/     1.48/     1.34/     1.17/     1.36/   
                                         17.50/    18.42/    20.24/    22.03/   
                                          1.46/     0.52/     1.42/     1.39/   
  6 Kucia Szymon                   24.32  3.01/     4.43/     5.38/     6.31/     7.59/     9.00/    11.20/    12.11/    14.26/    16.28/    17.22/    18.34/   
    UKS Trójka Mikołów                    3.01/     1.42/     0.55/     0.53/     1.28/     1.01/     2.20/     0.51/     2.15/     2.02/     0.54/     1.12/   
                                         21.02/    21.46/    22.48/    24.32/   
                                          2.28/     0.44/     1.02/     1.44/   
  7 Kołeczko Maksymilian           26.12  2.23/     3.10/     4.13/     5.22/     6.57/     7.41/    10.07/    11.14/    12.57/    15.30/    18.33/    20.39/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      2.23/     0.47/     1.03/     1.09/     1.35/     0.44/     2.26/     1.07/     1.43/     2.33/     3.03/     2.06/   
                                         23.15/    24.05/    24.55/    26.12/   
                                          2.36/     0.50/     0.50/     1.17/   
  8 Masny Przemysław               26.29  2.23/     3.12/     4.14/     5.22/     6.57/     7.38/    10.12/    11.14/    12.58/    15.45/    18.44/    20.45/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      2.23/     0.49/     1.02/     1.08/     1.35/     0.41/     2.34/     1.02/     1.44/     2.47/     2.59/     2.01/   
                                         23.17/    24.13/    25.00/    26.29/   
                                          2.32/     0.56/     0.47/     1.29/   
  9 Milik Inga                     26.40  3.44/     4.35/     5.03/     5.35/     6.31/     7.09/    10.05/    10.38/    12.57/    17.19/    18.03/    20.23/   
    UKS Trójka Mikołów                    3.44/     0.51/     0.28/     0.32/     0.56/     0.38/     2.56/     0.33/     2.19/     4.22/     0.44/     2.20/   
                                         23.55/    24.45/    25.29/    26.40/   
                                          3.32/     0.50/     0.44/     1.11/   
 10 Dzik Zosia                     26.42  2.11/     4.08/     5.21/     6.53/     8.36/    10.08/    13.29/    14.16/    16.07/    17.57/    19.20/    20.50/   
    MUKS Gliwice                          2.11/     1.57/     1.13/     1.32/     1.43/     1.32/     3.21/     0.47/     1.51/     1.50/     1.23/     1.30/   
                                         23.13/    24.10/    25.09/    26.42/   
                                          2.23/     0.57/     0.59/     1.33/   
 11 Niezgoda Alicja                27.40  2.25/     4.29/     4.51/     5.42/     6.39/    14.42/    16.54/    17.56/    19.53/    21.08/    21.49/    22.51/   
    ATZ Racbórz                           2.25/     2.04/     0.22/     0.51/     0.57/     8.03/     2.12/     1.02/     1.57/     1.15/     0.41/     1.02/   
                                         24.26/    25.10/    25.47/    27.40/   
                                          1.35/     0.44/     0.37/     1.53/   
 12 Bachul Sonia                   27.52  4.17/     4.59/     5.27/     6.17/     7.16/     7.58/    10.50/    11.35/    13.37/    16.27/    17.23/    19.31/   
    UKS Trójka Mikołów                    4.17/     0.42/     0.28/     0.50/     0.59/     0.42/     2.52/     0.45/     2.02/     2.50/     0.56/     2.08/   
                                         21.19/    22.18/    23.24/    27.52/   
                                          1.48/     0.59/     1.06/     4.28/   
 13 Bachul Bartosz                 28.44  4.14/     5.00/     5.27/     6.19/     7.21/     8.11/    11.00/    11.30/    13.55/    16.44/    17.44/    19.40/   
    UKS Trójka Mikołów                    4.14/     0.46/     0.27/     0.52/     1.02/     0.50/     2.49/     0.30/     2.25/     2.49/     1.00/     1.56/   
                                         21.52/    22.51/    23.28/    28.44/   
                                          2.12/     0.59/     0.37/     5.16/   
 14 Dereń Wojciech                 30.12  4.19/     5.59/     6.44/     7.54/     9.20/    10.32/    13.32/    14.54/    16.54/    19.56/    21.27/    23.42/   
    ind.Tychy                             4.19/     1.40/     0.45/     1.10/     1.26/     1.12/     3.00/     1.22/     2.00/     3.02/     1.31/     2.15/   
                                         26.26/    27.32/    28.25/    30.12/   
                                          2.44/     1.06/     0.53/     1.47/   
 15 Nowak Łukasz                   33.33  3.43/     5.48/     6.53/     8.32/    10.05/    11.23/    15.28/    16.32/    18.47/    22.56/    23.57/    26.15/   
    UKS Reflex Sekcja BnO                 3.43/     2.05/     1.05/     1.39/     1.33/     1.18/     4.05/     1.04/     2.15/     4.09/     1.01/     2.18/   
                                         28.25/    29.25/    30.39/    33.33/   
                                          2.10/     1.00/     1.14/     2.54/   
 16 Strączek Tomasz                34.19  2.50/     4.39/     5.53/     7.29/     9.31/    10.45/    15.02/    16.04/    19.36/    21.57/    23.14/    25.13/   
    ind. Kraków                           2.50/     1.49/     1.14/     1.36/     2.02/     1.14/     4.17/     1.02/     3.32/     2.21/     1.17/     1.59/   
                                         29.00/    30.21/    31.54/    34.19/   
                                          3.47/     1.21/     1.33/     2.25/   
 17 Wawoczny Zuzanna               37.14  5.04/     6.40/     7.49/     9.46/    12.10/    14.18/    18.50/    20.41/    22.50/    26.30/    27.30/    29.38/   
    UKS Reflex Sekcja BnO                 5.04/     1.36/     1.09/     1.57/     2.24/     2.08/     4.32/     1.51/     2.09/     3.40/     1.00/     2.08/   
                                         32.55/    34.17/    35.40/    37.14/   
                                          3.17/     1.22/     1.23/     1.34/   
 18 Janas Agnieszka                40.16  3.15/     5.46/     6.49/     8.19/    10.15/    11.54/    16.22/    19.29/    22.06/    25.12/    26.59/    28.51/   
    Janas Team                            3.15/     2.31/     1.03/     1.30/     1.56/     1.39/     4.28/     3.07/     2.37/     3.06/     1.47/     1.52/   
                                         33.34/    35.30/    37.05/    40.16/   
                                          4.43/     1.56/     1.35/     3.11/   
    Janas Aleksander           NKl        3.16/     5.42/     6.50/     8.27/    10.11/    11.54/    16.02/    19.24/    21.50/         /    26.58/    28.51/   
    Janas Team                            3.16/     2.26/     1.08/     1.37/     1.44/     1.43/     4.08/     3.22/     2.26/         /         /     1.53/   
                                         33.26/    34.56/    36.39/    39.45/   
                                          4.35/     1.30/     1.43/     3.06/   
    Piotrowski Szymon          NKl        1.31/         /     2.03/     7.58/     9.49/    10.51/    13.01/    13.55/    16.04/    18.07/    19.05/    20.25/   
    UKS Trójka Mikołów                    1.31/         /         /     5.55/     1.51/     1.02/     2.10/     0.54/     2.09/     2.03/     0.58/     1.20/   
                                         22.39/    23.31/    24.31/    26.15/   
                                          2.14/     0.52/     1.00/     1.44/   
    Marszałek Dawid            NKl        2.47/     6.11/     7.17/         /         /         /    25.40/    24.32/    18.11/    40.22/    41.39/    43.45/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      2.47/     3.24/     1.06/         /         /         /         /         /         /    22.11/     1.17/     2.06/   
                                              /    45.52/    47.32/    49.03/   
                                              /         /     1.40/     1.31/   
    Handzelewicz Patryk i Filip  NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ind. Jastrzębie-Zdrój                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /