Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                2015-05-01 18:42:36
                                                                           EuroMajówka
===PRO SPORT Piotr Paszynski=======================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10/N       2.3km    0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-35      3-58      4-64      5-36      6-99    
  1 Pastuszak Julia                28.14  5.30/1*   9.58/3   13.08/3   19.28/1*  25.10/1*  27.44/1*  28.14/1* 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      5.30/1*   4.28/3    3.10/3    6.20/1*   5.42/5    2.34/1*   0.30/3  
  2 Marcisz Jessica                29.52  5.30/1*   9.46/1*  12.49/1*  20.59/3   26.39/3   29.13/2   29.52/2  
    UKS Kometa Gliwice                    5.30/1*   4.16/1*   3.03/2    8.10/6    5.40/4    2.34/1*   0.39/5  
  3 Jagieła Kornelia               30.03  5.37/5    9.54/2   13.06/2   19.55/2   25.57/2   29.13/2   30.03/3  
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      5.37/5    4.17/2    3.12/4    6.49/2    6.02/7    3.16/5    0.50/10 
  4 Mordarska Jagoda               30.56  5.30/1*  10.56/5   13.57/4   20.59/3   26.56/4   30.13/4   30.56/4  
    UKS Kometa Gliwice                    5.30/1*   5.26/6    3.01/1*   7.02/3    5.57/6    3.17/6    0.43/9  
  5 Milczarek Julia                31.59  5.50/8   11.23/6   15.36/5   22.58/5   28.34/5   31.34/5   31.59/5  
    UKS Reflex Sekcja BnO                 5.50/8    5.33/7    4.13/6    7.22/4    5.36/3    3.00/4    0.25/2  
  6 Marszałkowska Dorota           39.09  5.35/4   10.40/4   17.22/6   27.52/6   35.07/6   38.35/6   39.09/6  
    SP 1 Gorzyce                          5.35/4    5.05/4    6.42/11  10.30/8    7.15/10   3.28/7    0.34/4  
  7 Szynalik Hanna                 47.13 10.36/12  24.02/11  29.20/11  38.27/10  44.00/8   46.49/7   47.13/7  
    LUKS Azymek Zdzieszowice             10.36/12  13.26/11   5.18/10   9.07/7    5.33/2    2.49/3    0.24/1* 
  8 Piotrowska Kornelia            49.33  5.49/7   12.54/8   20.11/7   33.10/8   40.02/7   48.53/8   49.33/8  
    UKS Trójka Mikołów                    5.49/7    7.05/8    7.17/12  12.59/12   6.52/9    8.51/11   0.40/6  
  9 Karecka Julia                  51.32  8.52/11  29.20/13  33.34/12  41.42/11  47.12/9   50.51/9   51.32/9  
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      8.52/11  20.28/13   4.14/7    8.08/5    5.30/1*   3.39/9    0.41/7  
 10 Mastela Hanna                  53.18 12.50/13  21.34/10  26.26/9   38.02/9   48.00/11  52.26/10  53.18/10 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój     12.50/13   8.44/9    4.52/9   11.36/10   9.58/11   4.26/10   0.52/12 
 11 Jagieła Wiktoria               57.41  5.47/6   25.07/12  29.01/10  46.58/12  53.02/12  56.35/11  57.41/11 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      5.47/6   19.20/12   3.54/5   17.57/13   6.04/8    3.33/8    1.06/13 
 12 Motyl Liliana                  71.43  5.51/9   16.08/9   20.29/8   32.10/7   47.16/10  70.52/12  71.43/12 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      5.51/9   10.17/10   4.21/8   11.41/11  15.06/13  23.36/12   0.51/11 
 13 Juszkiewicz Dominika           86.30  6.03/10  11.26/7   35.47/13  47.08/13  61.58/13  85.48/13  86.30/13 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      6.03/10   5.23/5   24.21/13  11.21/9   14.50/12  23.50/13   0.42/8  
    Powieśnik Emilia           DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój          /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         2.5km    0m 8k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-60      3-58      4-56      5-43      6-42      7-45      8-99    
  1 Weisman  Monika                25.23  9.25/20  11.07/12  13.35/8   14.39/4   17.16/3   19.30/1*  23.59/1*  25.00/1*  25.23/1* 
    UKS Słoneczko Żory                    9.25/20   1.42/2    2.28/5    1.04/2    2.37/1*   2.14/1*   4.29/5    1.01/8    0.23/4  
  2 Pietrulińska Nikola            26.26  8.14/14  10.05/5   12.30/4   13.30/2   16.13/1*  19.56/2   24.20/2   26.03/2   26.26/2  
    UKS Kometa Gliwice                    8.14/14   1.51/3    2.25/4    1.00/1*   2.43/2    3.43/16   4.24/4    1.43/26   0.23/4  
  3 Bąkowska Martyna               27.12  8.53/18  11.44/14  14.07/10  15.46/8   18.52/6   21.31/3   25.36/3   26.47/3   27.12/3  
    UKS Kometa Gliwice                    8.53/18   2.51/16   2.23/2    1.39/10   3.06/6    2.39/4    4.05/2    1.11/13   0.25/8  
  4 Jarząb Natalia                 28.44  8.02/13  11.06/11  13.46/9   14.57/6   17.54/4   21.33/4   27.33/4   28.24/4   28.44/4  
    UKS Kometa Gliwice                    8.02/13   3.04/18   2.40/7    1.11/5    2.57/4    3.39/15   6.00/15   0.51/1*   0.20/2  
  5 Kwiatek Nina                   29.43  7.46/11  10.25/8   13.29/6   14.49/5   19.11/7   22.04/5   28.07/5   29.16/5   29.43/5  
    UKS Trójka Mikołów                    7.46/11   2.39/13   3.04/11   1.20/8    4.22/15   2.53/5    6.03/16   1.09/11   0.27/14 
  6 Oleśniewicz  Nina              30.08  6.46/1*   8.59/4   11.05/1*  13.38/3   18.29/5   25.05/8   28.58/6   29.49/6   30.08/6  
    LUKS Azymek Zdzieszowice              6.46/1*   2.13/8    2.06/1*   2.33/18   4.51/21   6.36/25   3.53/1*   0.51/1*   0.19/1* 
  7 Toll Kaja                      31.16  8.56/19  11.27/13  14.18/12  15.40/7   22.02/11  24.21/6   29.33/7   30.49/7   31.16/7  
    UKS Kometa Gliwice                    8.56/19   2.31/11   2.51/10   1.22/9    6.22/23   2.19/2    5.12/9    1.16/17   0.27/14 
  8 Papszun Julia                  32.16  6.58/3    8.57/3   16.33/13  17.43/11  21.33/10  25.39/9   30.30/8   31.53/8   32.16/8  
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      6.58/3    1.59/4    7.36/24   1.10/4    3.50/10   4.06/19   4.51/6    1.23/21   0.23/4  
  9 Czapska Wiktoria               34.39  7.08/5    8.49/1*  11.27/3   13.10/1*  17.03/2   29.11/11  33.21/9   34.15/9   34.39/9  
    UKS Kometa Gliwice                    7.08/5    1.41/1*   2.38/6    1.43/11   3.53/12  12.08/26   4.10/3    0.54/3    0.24/7  
 10 Kranc Wiktoria                 36.17  8.41/17  10.45/10  14.07/10  20.37/12  25.15/12  28.26/10  34.40/10  35.50/10  36.17/10 
    UKS Reflex Sekcja BnO                 8.41/17   2.04/5    3.22/12   6.30/26   4.38/19   3.11/8    6.14/17   1.10/12   0.27/14 
 11 Horst Julia                    37.01  7.00/4   19.09/23  21.49/19  23.00/16  25.58/14  29.43/13  35.37/12  36.35/11  37.01/11 
    UKS Kometa Gliwice                    7.00/4   12.09/26   2.40/7    1.11/5    2.58/5    3.45/17   5.54/14   0.58/5    0.26/11 
 12 Makielak Wiktoria              37.18  8.15/15  10.42/9   19.10/16  22.14/14  25.55/13  29.30/12  35.22/11  36.57/12  37.18/12 
    UKS Kometa Gliwice                    8.15/15   2.27/10   8.28/27   3.04/20   3.41/9    3.35/14   5.52/12   1.35/25   0.21/3  
 13 Rajca Luiza                    38.12  6.51/2    8.56/2   11.20/2   25.41/23  28.24/18  30.56/16  36.48/13  37.47/13  38.12/13 
    KS Kościelec Chrzanów                 6.51/2    2.05/7    2.24/3   14.21/28   2.43/2    2.32/3    5.52/12   0.59/6    0.25/8  
 14 Trzoska Anna                   40.09  7.36/10  19.11/24  22.34/21  23.49/19  30.44/21  33.46/19  38.45/14  39.42/14  40.09/14 
    UKS Kometa Gliwice                    7.36/10  11.35/25   3.23/13   1.15/7    6.55/24   3.02/6    4.59/8    0.57/4    0.27/14 
 15 Marszałkowska Martyna          41.28 15.36/26  18.22/20  21.54/20  23.37/17  27.12/17  30.36/15  39.33/15  40.57/15  41.28/15 
    SP 1 Gorzyce                         15.36/26   2.46/14   3.32/18   1.43/11   3.35/8    3.24/10   8.57/24   1.24/23   0.31/21 
 16 Gajda Natalia                  41.59 13.54/24  18.57/22  23.50/24  25.33/21  29.49/19  33.16/18  39.52/16  41.14/16  41.59/16 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój     13.54/24   5.03/20   4.53/22   1.43/11   4.16/13   3.27/11   6.36/21   1.22/20   0.45/27 
 17 Burak Natalia                  43.21 10.39/23  12.43/15  17.32/14  22.42/15  27.11/16  32.09/17  41.42/17  42.54/17  43.21/17 
    UKS Lotna Zdzieszowice               10.39/23   2.04/5    4.49/21   5.10/23   4.29/16   4.58/22   9.33/25   1.12/14   0.27/14 
 18 Bąk Wiktoria                   44.06  7.31/9   10.22/7   13.07/5   16.13/9   20.33/8   36.10/21  42.32/18  43.40/18  44.06/18 
    UKS Kometa Gliwice                    7.31/9    2.51/16   2.45/9    3.06/21   4.20/14  15.37/28   6.22/19   1.08/10   0.26/11 
 19 Szkabarnicka Dominika          46.58 15.14/25  17.35/19  21.27/18  23.43/18  36.36/24  40.08/23  45.03/19  46.27/19  46.58/19 
    UKS Kometa Gliwice                   15.14/25   2.21/9    3.52/20   2.16/15  12.53/27   3.32/13   4.55/7    1.24/23   0.31/21 
 20 Prusaczyk Amelia               49.29 16.38/27  19.13/25  23.03/22  25.55/24  30.32/20  36.04/20  47.33/21  48.48/21  49.29/21 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój     16.38/27   2.35/12   3.50/19   2.52/19   4.37/18   5.32/23  11.29/26   1.15/16   0.41/25 
 21 Kajdas Sara                    50.26  7.54/12  24.39/26  28.05/26  34.34/26  39.04/26  42.11/25  48.43/23  49.56/22  50.26/22 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      7.54/12  16.45/27   3.26/17   6.29/25   4.30/17   3.07/7    6.32/20   1.13/15   0.30/20 
 22 Natalia Zdziebłowska           54.53  7.19/6   10.07/6   13.30/7   17.07/10  20.58/9   24.44/7   53.28/24  54.27/24  54.53/24 
    UKS Reflex Sekcja BnO                 7.19/6    2.48/15   3.23/13   3.37/22   3.51/11   3.46/18  28.44/27   0.59/6    0.26/11 
 23 Prusaczyk Katarzyna            59.24  8.26/16  33.08/28  36.31/27  42.59/27  47.38/28  51.05/26  56.52/25  58.36/25  59.24/25 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      8.26/16  24.42/28   3.23/13   6.28/24   4.39/20   3.27/11   5.47/11   1.44/28   0.48/28 
 24 Szafranek Dorota               60.49  7.30/8   14.13/17  17.38/15  24.50/20  38.57/25  53.09/27  58.38/26  60.21/26  60.49/26 
    UKS Kometa Gliwice                    7.30/8    6.43/22   3.25/16   7.12/27  14.07/28  14.12/27   5.29/10   1.43/26   0.28/19 
 25 Golenia Julia                  61.11 20.06/28  25.52/27  42.45/28  43.52/28  47.05/27  53.13/28  59.29/27  60.46/27  61.11/27 
    UKS Kometa Gliwice                   20.06/28   5.46/21  16.53/28   1.07/3    3.13/7    6.08/24   6.16/18   1.17/18   0.25/8  
 26 Gajda Paulina                  67.18  9.46/21  13.30/16  19.26/17  21.44/13  26.59/15  30.22/14  65.31/28  66.36/28  67.18/28 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      9.46/21   3.44/19   5.56/23   2.18/16   5.15/22   3.23/9   35.09/28   1.05/9    0.42/26 
    Mianecka Amelia            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Kometa Gliwice                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Żarłok Zuzanna             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój          /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 29 Zając Jagoda              PK   50.31 10.27/22  18.46/21  26.33/25  28.51/25  36.10/23  40.28/24  48.37/22  49.56/22  50.31/23 
    UKS Słoneczko Żory                   10.27/22   8.19/23   7.47/26   2.18/16   7.19/25   4.18/20   8.09/23   1.19/19   0.35/23 
 30 Orzeł Barbara             PK   47.28  7.22/7   15.45/18  23.27/23  25.34/22  33.11/22  37.30/22  45.25/20  46.48/20  47.28/20 
    UKS Słoneczko Żory                    7.22/7    8.23/24   7.42/25   2.07/14   7.37/26   4.19/21   7.55/22   1.23/21   0.40/24 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         2.8km    0m 8k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-60      3-59      4-54      5-57      6-32      7-31      8-99    
  1 Kowal Natalia                  32.58  6.17/3   12.01/4   13.44/2   17.24/1*  21.26/1*  26.46/2   28.30/1*  32.35/1*  32.58/1* 
    KS Kościelec Chrzanów                 6.17/3    5.44/5    1.43/1*   3.40/2    4.02/5    5.20/8    1.44/3    4.05/5    0.23/8  
  2 Kozłowska Olga                 33.58  6.10/2   11.45/3   13.52/4   18.03/3   22.04/2   27.13/3   28.46/2   33.35/2   33.58/2  
    UKS Patria Młynne                     6.10/2    5.35/4    2.07/4    4.11/6    4.01/4    5.09/6    1.33/2    4.49/10   0.23/8  
  3 Polewka Aleksandra             34.41  6.04/1*  10.45/1*  13.20/1*  18.42/4   22.27/4   27.35/4   29.39/3   34.20/3   34.41/3  
    UKS Kometa Gliwice                    6.04/1*   4.41/1*   2.35/8    5.22/8    3.45/3    5.08/5    2.04/5    4.41/9    0.21/5  
  4 Sobel Natalia                  35.50  6.25/4   15.00/8   17.14/7   20.36/6   24.01/5   28.55/5   31.13/4   35.27/4   35.50/4  
    UKS Kometa Gliwice                    6.25/4    8.35/10   2.14/5    3.22/1*   3.25/1*   4.54/4    2.18/8    4.14/6    0.23/8  
  5 Urbańczyk Aleksandra           36.03  6.34/6   11.33/2   13.48/3   17.47/2   22.07/3   26.21/1*  31.43/5   35.45/5   36.03/5  
    KS Kościelec Chrzanów                 6.34/6    4.59/2    2.15/6    3.59/3    4.20/6    4.14/2    5.22/13   4.02/4    0.18/1* 
  6 Wójcik Natalia                 42.04  7.41/11  14.08/7   20.12/8   24.19/8   30.12/8   35.32/8   37.43/7   41.44/6   42.04/6  
    WKS Wawel Kraków                      7.41/11   6.27/7    6.04/13   4.07/4    5.53/9    5.20/8    2.11/6    4.01/3    0.20/3  
  7 Misztal  Paulina               42.12  6.38/7   12.49/5   15.19/5   20.12/5   26.13/6   32.00/6   36.02/6   41.49/7   42.12/7  
    UKS Słoneczko Żory                    6.38/7    6.11/6    2.30/7    4.53/7    6.01/11   5.47/12   4.02/11   5.47/11   0.23/8  
  8 Kozłowska Maria                45.03  6.32/5   13.22/6   23.09/9   27.16/9   33.10/9   38.30/9   40.45/8   44.43/8   45.03/8  
    UKS Patria Młynne                     6.32/5    6.50/8    9.47/14   4.07/4    5.54/10   5.20/8    2.15/7    3.58/2    0.20/3  
  9 Dammfeld Karolina              48.09  7.21/9   15.05/9   16.52/6   23.49/7   28.31/7   32.02/7   41.58/9   47.50/9   48.09/9  
    UKS Lotna Zdzieszowice                7.21/9    7.44/9    1.47/3    6.57/9    4.42/8    3.31/1*   9.56/14   5.52/12   0.19/2  
 10 Łakomska Aleksandra            51.20  7.36/10  20.03/10  23.11/10  32.22/10  36.00/10  43.59/10  46.23/10  50.55/10  51.20/10 
    LUKS Azymek Zdzieszowice              7.36/10  12.27/11   3.08/10   9.11/13   3.38/2    7.59/13   2.24/9    4.32/8    0.25/14 
 11 Piętak Aleksandra              53.44 21.41/14  27.14/13  28.59/13  37.21/13  41.55/11  47.06/11  49.07/11  53.22/11  53.44/11 
    UKS Kometa Gliwice                   21.41/14   5.33/3    1.45/2    8.22/11   4.34/7    5.11/7    2.01/4    4.15/7    0.22/6  
 12 Bartoń Natalia                 55.16  6.56/8   21.08/11  26.47/11  34.53/11  44.12/13  49.52/12  51.19/12  54.54/12  55.16/12 
    UKS Kometa Gliwice                    6.56/8   14.12/12   5.39/12   8.06/10   9.19/13   5.40/11   1.27/1*   3.35/1*   0.22/6  
 13 Miozga Wiktoria                61.30  8.33/12  23.30/12  26.56/12  36.00/12  42.45/12  50.47/13  53.52/13  61.07/13  61.30/13 
    UKS Kometa Gliwice                    8.33/12  14.57/13   3.26/11   9.04/12   6.45/12   8.02/14   3.05/10   7.15/14   0.23/8  
 14 Koncka Laura                   87.59 14.46/13  39.57/14  43.04/14  56.35/14  71.57/14  76.41/14  81.44/14  87.36/14  87.59/14 
    UKS Reflex Sekcja BnO                14.46/13  25.11/14   3.07/9   13.31/14  15.22/14   4.44/3    5.03/12   5.52/12   0.23/8  
    Dzierwa Hanna              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KS Kościelec Chrzanów                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         3.4km    0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-32      3-34      4-54      5-41      6-38      7-57      8-60      9-62     10-37     11-99    
  1 Janik Urszula                  32.16  5.26/2    7.31/2   11.05/2   15.04/1*  16.45/1*  18.14/1*  21.22/1*  24.32/1*  26.45/1*  29.51/1*  31.55/1*  32.16/1* 
    WKS Wawel Kraków                      5.26/2    2.05/2    3.34/2    3.59/1*   1.41/1*   1.29/2    3.08/1*   3.10/1*   2.13/2    3.06/1*   2.04/2    0.21/2  
  2 Listek Marta                   34.52  5.28/3    7.28/1*  10.54/1*  15.19/2   17.13/2   18.38/2   22.37/2   26.27/2   28.41/2   32.13/2   34.31/2   34.52/2  
    WKS Wawel Kraków                      5.28/3    2.00/1*   3.26/1*   4.25/2    1.54/4    1.25/1*   3.59/5    3.50/5    2.14/3    3.32/2    2.18/4    0.21/2  
  3 Garbacik Maja                  41.03  5.28/3    7.36/3   15.08/7   19.36/5   21.52/4   23.28/4   27.41/4   31.10/3   33.57/3   38.05/3   40.36/3   41.03/3  
    WKS Wawel Kraków                      5.28/3    2.08/3    7.32/12   4.28/3    2.16/6    1.36/3    4.13/7    3.29/3    2.47/5    4.08/4    2.31/5    0.27/9  
  4 Weisman  Wiktoria              42.24  5.38/6    8.33/6   13.49/5   19.31/4   21.42/3   23.20/3   27.09/3   31.21/4   34.22/4   39.45/4   42.01/4   42.24/4  
    UKS Słoneczko Żory                    5.38/6    2.55/8    5.16/8    5.42/6    2.11/5    1.38/4    3.49/3    4.12/6    3.01/6    5.23/8    2.16/3    0.23/6  
  5 Kozłowska Wiktoria             42.56  5.47/7    8.28/5   13.13/4   20.57/6   22.50/5   24.51/5   28.35/5   31.59/5   37.03/5   40.38/5   42.36/5   42.56/5  
    UKS Patria Młynne                     5.47/7    2.41/4    4.45/6    7.44/12   1.53/3    2.01/6    3.44/2    3.24/2    5.04/11   3.35/3    1.58/1*   0.20/1* 
  6 Kowalska Agata                 45.26  5.28/3    8.22/4   12.36/3   17.34/3   25.06/7   26.47/7   30.54/6   35.28/6   38.12/6   42.30/6   45.05/6   45.26/6  
    UKS Reflex Sekcja BnO                 5.28/3    2.54/7    4.14/4    4.58/5    7.32/11   1.41/5    4.07/6    4.34/7    2.44/4    4.18/5    2.35/6    0.21/2  
  7 Łabuda Wiktoria                49.11  5.20/1*  10.09/8   14.25/6   21.54/7   24.25/6   26.32/6   34.04/8   37.53/7   41.25/7   46.12/7   48.47/7   49.11/7  
    UKS Kometa Gliwice                    5.20/1*   4.49/11   4.16/5    7.29/11   2.31/7    2.07/7    7.32/12   3.49/4    3.32/9    4.47/6    2.35/6    0.24/7  
  8 Mastela Krystyna               51.53  5.53/8    9.53/7   16.39/8   23.10/8   26.04/8   28.21/8   33.28/7   39.03/8   42.26/8   48.20/8   51.16/8   51.53/8  
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      5.53/8    4.00/9    6.46/10   6.31/10   2.54/8    2.17/8    5.07/8    5.35/9    3.23/7    5.54/11   2.56/9    0.37/12 
  9 Nowak Luiza                    56.02  8.19/10  13.46/10  18.42/9   24.52/10  31.47/10  34.16/9   39.56/9   44.33/9   47.59/9   52.52/9   55.36/9   56.02/9  
    UKS Reflex Sekcja BnO                 8.19/10   5.27/12   4.56/7    6.10/8    6.55/10   2.29/10   5.40/11   4.37/8    3.26/8    4.53/7    2.44/8    0.26/8  
 10 Jurczyk Marta                  61.49 17.46/11  20.30/11  24.09/11  28.47/11  30.36/9   38.02/10  41.57/10  50.20/10  52.31/10  58.14/10  61.21/10  61.49/10 
    UKS Sparta Czyżowice                 17.46/11   2.44/5    3.39/3    4.38/4    1.49/2    7.26/11   3.55/4    8.23/11   2.11/1*   5.43/9    3.07/10   0.28/10 
 11 Kujda Alicja                   65.05 20.51/12  23.43/12  29.01/12  35.27/12  38.22/12  40.39/11  46.09/11  51.51/11  55.35/11  61.21/11  64.36/11  65.05/11 
    UKS Reflex Sekcja BnO                20.51/12   2.52/6    5.18/9    6.26/9    2.55/9    2.17/8    5.30/10   5.42/10   3.44/10   5.46/10   3.15/11   0.29/11 
 12 Piecha Agnieszka              103.40  7.16/9   11.47/9   18.48/10  24.47/9   34.55/11  43.36/12  48.57/12  82.31/12  88.12/12  99.29/12 103.18/12 103.40/12 
    UKS Reflex Sekcja BnO                 7.16/9    4.31/10   7.01/11   5.59/7   10.08/12   8.41/12   5.21/9   33.34/12   5.41/12  11.17/12   3.49/12   0.22/5  
    Zimończyk Martyna          NKl        5.52/     9.15/    17.37/    26.54/    33.52/    40.01/    47.17/         /    85.10/    93.13/    98.08/    98.37/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      5.52/     3.23/     8.22/     9.17/     6.58/     6.09/     7.16/         /         /     8.03/     4.55/     0.29/   
    Pasek Karolina             NKl        8.45/    17.28/    44.40/    57.34/         /         /         /         /         /         /         /    95.28/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      8.45/     8.43/    27.12/    12.54/         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18         3.6km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-52      2-34      3-54      4-55      5-51      6-41      7-38      8-57      9-32     10-31     11-65     12-99    
                                     
  1 Bugaj Katarzyna                41.14  6.35/1*  11.15/1*  16.35/1*  20.01/1*  23.01/1*  26.23/1*  28.06/1*  32.18/1*  35.55/1*  37.36/1*  40.07/1*  40.54/1* 
    WKS Wawel Kraków                      6.35/1*   4.40/1*   5.20/1*   3.26/1*   3.00/1*   3.22/1*   1.43/1*   4.12/1*   3.37/1*   1.41/1*   2.31/1*   0.47/1* 
                                         41.14/1* 
                                          0.20/1* 
    Dzik Justyna               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MUKS Gliwice                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21         3.7km    0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-62      3-60      4-57      5-41      6-51      7-55      8-54      9-38     10-34     11-32     12-37    
                                      13-65     14-99    
  1 Wziętek Barbara                38.33  5.27/2    6.52/2    9.19/2   12.20/2   15.40/2   19.25/2   21.59/2   24.08/1*  26.14/1*  28.24/1*  33.01/1*  36.25/1* 
    WKS Wawel Kraków                      5.27/2    1.25/2    2.27/2    3.01/2    3.20/2    3.45/1*   2.34/1*   2.09/1*   2.06/1*   2.10/1*   4.37/1*   3.24/2  
                                         37.36/1*  38.16/1*  38.33/1* 
                                          1.11/1*   0.40/1*   0.17/1* 
  2 Sanocka Barbara                40.30  5.17/1*   6.37/1*   9.00/1*  11.53/1*  15.04/1*  18.57/1*  21.46/1*  24.19/2   26.40/2   30.04/2   35.26/2   37.50/2  
    UKS Kometa Gliwice                    5.17/1*   1.20/1*   2.23/1*   2.53/1*   3.11/1*   3.53/2    2.49/2    2.33/2    2.21/2    3.24/2    5.22/2    2.24/1* 
                                         39.09/2   40.08/2   40.30/2  
                                          1.19/2    0.59/2    0.22/2  
    Lewandowska  Jagoda        NKl        5.53/     8.20/    12.20/    19.17/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Słoneczko Żory                    5.53/     2.27/     4.00/     6.57/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /    63.29/    64.24/   
                                              /         /     0.55/   
    Masny Anna                 DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /   
                                              /         /         /   
    Warmus Zuzanna             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /   
                                              /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35         3.5km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-32      3-34      4-54      5-41      6-38      7-57      8-59      9-60     10-33     11-65     12-99    
                                     
  1 Kozłowska Jolanta              43.15  6.45/1*   9.58/1*  14.21/1*  19.27/1*  21.31/1*  22.59/1*  26.50/1*  30.39/1*  32.31/1*  36.53/1*  41.39/1*  42.47/1* 
    UKS Patria Młynne                     6.45/1*   3.13/2    4.23/1*   5.06/1*   2.04/1*   1.28/1*   3.51/1*   3.49/1*   1.52/3    4.22/1*   4.46/4    1.08/3  
                                         43.15/1* 
                                          0.28/4  
  2 Marszałek Maria                51.13  7.24/3   10.47/2   15.56/3   22.18/3   26.18/3   28.48/2   33.52/2   38.29/2   40.45/2   45.18/2   49.29/2   50.47/2  
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      7.24/3    3.23/3    5.09/3    6.22/3    4.00/4    2.30/2    5.04/2    4.37/2    2.16/4    4.33/2    4.11/3    1.18/4  
                                         51.13/2  
                                          0.26/1* 
  3 Syryjczyk Marta                63.15  7.15/2   11.40/4   18.41/4   29.33/4   34.21/4   37.01/4   42.57/4   49.01/3   50.52/3   58.19/3   61.52/3   62.49/3  
    UKS Trójka Mikołów                    7.15/2    4.25/4    7.01/4   10.52/5    4.48/5    2.40/3    5.56/3    6.04/3    1.51/1*   7.27/4    3.33/2    0.57/1* 
                                         63.15/3  
                                          0.26/1* 
  4 Kwiatek Aleksandra             71.32 10.10/5   15.08/5   26.32/5   34.13/5   38.05/5   42.16/5   49.00/5   55.52/4   58.33/4   64.44/4   69.40/4   71.02/4  
    UKS Trójka Mikołów                   10.10/5    4.58/5   11.24/5    7.41/4    3.52/3    4.11/4    6.44/4    6.52/4    2.41/5    6.11/3    4.56/5    1.22/5  
                                         71.32/4  
                                          0.30/5  
  5 Polewka Beata                  72.17  8.16/4   11.13/3   15.52/2   21.56/2   24.15/2   33.59/3   41.59/3   57.50/5   59.41/5   67.22/5   70.54/5   71.51/5  
    UKS Kometa Gliwice                    8.16/4    2.57/1*   4.39/2    6.04/2    2.19/2    9.44/5    8.00/5   15.51/5    1.51/1*   7.41/5    3.32/1*   0.57/1* 
                                         72.17/5  
                                          0.26/1* 
    Kucia Magdalena            NKl       10.55/    19.51/    33.39/    53.52/    60.52/    63.41/   112.58/         /         /         /         /   131.50/   
    UKS Trójka Mikołów                   10.55/     8.56/    13.48/    20.13/     7.00/     2.49/    49.17/         /         /         /         /         /   
                                        133.54/   
                                          2.04/   
    Borkowska Wioletta         NKl        8.17/    13.48/    27.36/    47.56/    54.50/    57.47/   107.02/         /         /         /         /   125.52/   
    UKS Trójka Mikołów                    8.17/     5.31/    13.48/    20.20/     6.54/     2.57/    49.15/         /         /         /         /         /   
                                        127.55/   
                                          2.03/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45/55      2.7km    0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-52      3-60      4-59      5-56      6-57      7-34      8-31      9-37     10-65     11-99    
  1 Wysocka Jolanta                32.30  6.24/1*   8.59/1*  10.59/1*  12.50/1*  14.52/1*  17.42/1*  20.08/1*  27.57/1*  29.41/1*  31.11/1*  32.08/1*  32.30/1* 
    UKS Kometa Gliwice                    6.24/1*   2.35/1*   2.00/1*   1.51/1*   2.02/1*   2.50/1*   2.26/1*   7.49/1*   1.44/1*   1.30/1*   0.57/1*   0.22/1* 
  2 Wojarska Kamilla               44.35  7.17/2   11.16/2   13.52/2   16.58/2   20.01/2   23.46/2   27.55/2   37.39/2   40.23/2   42.26/2   44.00/2   44.35/2  
    BB O-Team                             7.17/2    3.59/2    2.36/3    3.06/2    3.03/3    3.45/2    4.09/2    9.44/2    2.44/3    2.03/3    1.34/3    0.35/3  
  3 Pipiro Grażyna                 76.18  7.23/3   14.22/3   16.28/3   20.14/3   23.07/3   30.31/3   46.37/3   70.48/3   73.02/3   74.32/3   75.47/3   76.18/3  
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      7.23/3    6.59/3    2.06/2    3.46/3    2.53/2    7.24/3   16.06/3   24.11/3    2.14/2    1.30/1*   1.15/2    0.31/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10/N       2.3km    0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-35      3-58      4-64      5-36      6-99    
  1 Wójcik Paweł                   21.07  5.20/1*   8.13/1*  10.28/1*  15.27/1*  18.32/1*  20.42/1*  21.07/1* 
    WKS Wawel Kraków                      5.20/1*   2.53/1*   2.15/1*   4.59/2    3.05/1*   2.10/1*   0.25/1* 
  2 Marszałek Patryk               24.37  5.24/3    9.26/3   12.01/2   16.50/2   21.50/2   24.11/2   24.37/2  
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      5.24/3    4.02/3    2.35/2    4.49/1*   5.00/3    2.21/2    0.26/2  
  3 Burak Łukasz                   27.12  5.36/4   10.43/4   13.33/4   20.17/3   24.25/3   26.46/3   27.12/3  
    UKS Lotna Zdzieszowice                5.36/4    5.07/5    2.50/3    6.44/3    4.08/2    2.21/2    0.26/2  
  4 Milik Olaf                     32.35  5.23/2    9.19/2   13.26/3   22.58/4   29.05/4   32.04/4   32.35/4  
    UKS Trójka Mikołów                    5.23/2    3.56/2    4.07/4    9.32/4    6.07/4    2.59/4    0.31/5  
  5 Kucia Mateusz                  38.39  6.49/6   11.26/5   16.51/5   26.38/5   34.45/5   38.02/5   38.39/5  
    UKS Trójka Mikołów                    6.49/6    4.37/4    5.25/6    9.47/5    8.07/7    3.17/5    0.37/7  
  6 Masny Tadeusz                  42.29  7.50/7   16.10/7   20.41/6   30.29/6   38.29/6   41.53/6   42.29/6  
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      7.50/7    8.20/7    4.31/5    9.48/6    8.00/6    3.24/6    0.36/6  
  7 Mazur Łukasz                   47.28  5.38/5   11.34/6   21.12/7   35.03/7   41.41/7   47.00/7   47.28/7  
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      5.38/5    5.56/6    9.38/7   13.51/7    6.38/5    5.19/7    0.28/4  
    Kurek Bartosz              DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój          /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         2.4km    0m 8k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-35      3-58      4-56      5-64      6-33      7-36      8-99    
  1 Kołodziejczyk Bartłomiej       21.53  6.34/3    8.45/4   11.09/2   12.23/2   16.39/2   18.34/1*  19.30/1*  21.28/1*  21.53/1* 
    UKS Kometa Gliwice                    6.34/3    2.11/4    2.24/4    1.14/5    4.16/2    1.55/1*   0.56/2    1.58/1*   0.25/4  
  2 Towarek Michał                 22.52  6.40/4    8.44/3   11.21/3   12.40/3   16.39/2   18.58/2   20.06/2   22.27/2   22.52/2  
    MUKS Gliwice                          6.40/4    2.04/2    2.37/6    1.19/6    3.59/1*   2.19/3    1.08/5    2.21/5    0.25/4  
  3 Kołodziejczyk Łukasz           24.20  6.30/2    8.31/2   11.35/4   13.10/4   18.21/4   20.44/3   21.40/3   23.55/3   24.20/3  
    UKS Kometa Gliwice                    6.30/2    2.01/1*   3.04/10   1.35/11   5.11/5    2.23/6    0.56/2    2.15/3    0.25/4  
  4 Kubicki Jakub                  26.28  7.00/6    9.49/6   12.16/6   13.28/5   19.36/5   21.58/4   23.12/4   26.00/4   26.28/4  
    LUKS Azymek Zdzieszowice              7.00/6    2.49/7    2.27/5    1.12/3    6.08/8    2.22/5    1.14/9    2.48/8    0.28/11 
  5 Kochańczyk Jakub               27.46  9.29/12  12.00/10  14.41/9   15.47/9   21.32/6   23.49/6   25.03/6   27.23/5   27.46/5  
    UKS Kometa Gliwice                    9.29/12   2.31/5    2.41/9    1.06/2    5.45/7    2.17/2    1.14/9    2.20/4    0.23/1* 
  6 Tousty Jakub                   30.10  6.20/1*   8.30/1*  10.33/1*  11.23/1*  15.46/1*  23.11/5   24.05/5   29.47/6   30.10/6  
    UKS Kometa Gliwice                    6.20/1*   2.10/3    2.03/1*   0.50/1*   4.23/3    7.25/18   0.54/1*   5.42/17   0.23/1* 
  7 Haltof Adam                    30.40  9.39/13  12.51/11  15.10/10  18.26/10  24.47/8   27.07/8   28.03/7   30.17/7   30.40/7  
    TJ Třinec                             9.39/13   3.12/11   2.19/3    3.16/18   6.21/9    2.20/4    0.56/2    2.14/2    0.23/1* 
  8 Białas Przemysław              31.49  7.05/7   10.00/7   12.08/5   13.58/6   22.35/7   26.29/7   28.12/8   31.22/8   31.49/8  
    UKS Kometa Gliwice                    7.05/7    2.55/9    2.08/2    1.50/14   8.37/16   3.54/14   1.43/16   3.10/11   0.27/10 
  9 Skowron Wojciech               33.35 13.57/15  16.59/15  19.37/14  20.50/13  26.18/12  28.59/10  30.07/9   33.10/9   33.35/9  
    UKS Kometa Gliwice                   13.57/15   3.02/10   2.38/7    1.13/4    5.28/6    2.41/8    1.08/5    3.03/10   0.25/4  
 10 Janczak Rafał                  34.34  8.24/9   11.48/9   16.43/11  18.37/12  25.14/10  28.31/9   30.35/10  33.56/10  34.34/10 
    UKS Lotna Zdzieszowice                8.24/9    3.24/13   4.55/18   1.54/16   6.37/10   3.17/10   2.04/18   3.21/12   0.38/17 
 11 Zapart Bartek                  38.42  9.27/11  12.52/12  16.58/12  18.32/11  25.12/9   29.33/11  31.54/11  38.14/11  38.42/11 
    UKS Lotna Zdzieszowice                9.27/11   3.25/14   4.06/16   1.34/10   6.40/11   4.21/16   2.21/19   6.20/18   0.28/11 
 12 Wierzbicki Krzysztof           39.03 11.50/14  16.02/14  20.30/16  22.18/16  30.09/14  33.42/12  35.05/12  38.26/12  39.03/12 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój     11.50/14   4.12/15   4.28/17   1.48/13   7.51/13   3.33/12   1.23/13   3.21/12   0.37/16 
 13 Grochla Adam                   41.49 14.53/16  17.28/16  20.06/15  21.27/15  26.00/11  37.10/14  38.19/14  40.57/13  41.49/13 
    LUKS Azymek Zdzieszowice             14.53/16   2.35/6    2.38/7    1.21/8    4.33/4   11.10/19   1.09/7    2.38/7    0.52/19 
 14 Pest Dominik                   43.13  9.19/10  14.13/13  19.13/13  21.11/14  29.58/13  35.23/13  37.25/13  42.27/14  43.13/14 
    UKS Kometa Gliwice                    9.19/10   4.54/16   5.00/19   1.58/17   8.47/17   5.25/17   2.02/17   5.02/16   0.46/18 
 15 Orłowski  Konrad               50.46 20.00/17  30.13/17  33.44/17  35.37/17  43.16/16  46.30/16  47.51/16  50.14/15  50.46/15 
    UKS Słoneczko Żory                   20.00/17  10.13/18   3.31/13   1.53/15   7.39/12   3.14/9    1.21/11   2.23/6    0.32/15 
 16 Florkiewicz Jakub              51.28  7.53/8   11.07/8   14.18/8   15.43/8   38.21/15  42.14/15  43.26/15  51.00/16  51.28/16 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      7.53/8    3.14/12   3.11/12   1.25/9   22.38/18   3.53/13   1.12/8    7.34/19   0.28/11 
 17 Brańczyk Wiktor                53.41  6.49/5    9.38/5   13.11/7   14.30/7   44.50/17  47.14/17  48.41/17  53.16/17  53.41/17 
    ind.Mszana                            6.49/5    2.49/7    3.33/14   1.19/6   30.20/19   2.24/7    1.27/14   4.35/15   0.25/4  
 18 Roman Szymon                   56.51 27.29/18  32.54/18  36.27/18  40.52/18  48.54/18  52.12/18  53.34/18  56.26/18  56.51/18 
    LUKS Azymek Zdzieszowice             27.29/18   5.25/17   3.33/14   4.25/19   8.02/15   3.18/11   1.22/12   2.52/9    0.25/4  
 19 Kijanka Matteo                 71.08 29.57/19  47.48/19  50.55/19  52.38/19  60.39/19  64.44/19  66.25/19  70.39/19  71.08/19 
    UKS Kometa Gliwice                   29.57/19  17.51/19   3.07/11   1.43/12   8.01/14   4.05/15   1.41/15   4.14/14   0.29/14 
    Majkowski Szymon           NKl        7.47/    10.49/    14.16/    15.42/         /    27.25/    33.29/    38.27/    39.11/   
    UKS Kometa Gliwice                    7.47/     3.02/     3.27/     1.26/         /         /     6.04/     4.58/     0.44/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         2.9km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-60      3-59      4-55      5-54      6-57      7-32      8-37      9-99    
  1 Kucharczyk Jakub               29.22  5.09/1*   8.42/1*  10.32/1*  14.22/1*  17.04/1*  20.13/1*  25.18/1*  27.05/1*  29.03/1*  29.22/1* 
    UKS Kometa Gliwice                    5.09/1*   3.33/1*   1.50/2    3.50/1*   2.42/3    3.09/1*   5.05/5    1.47/1*   1.58/1*   0.19/3  
  2 Hyla Damian                    33.57  5.21/2   13.04/7   14.44/6   18.35/3   20.49/2   24.56/2   29.00/2   31.17/2   33.38/2   33.57/2  
    LUKS Azymek Zdzieszowice              5.21/2    7.43/8    1.40/1*   3.51/2    2.14/1*   4.07/3    4.04/3    2.17/2    2.21/3    0.19/3  
  3 Kukla Bartosz                  35.24  5.27/3    9.35/3   11.58/2   17.43/2   21.01/3   25.16/3   29.13/3   32.20/3   35.00/3   35.24/3  
    UKS Kometa Gliwice                    5.27/3    4.08/3    2.23/3    5.45/3    3.18/5    4.15/4    3.57/2    3.07/4    2.40/6    0.24/7  
  4 Starzykiewicz Kacper           37.20  5.31/4   10.24/4   13.28/4   21.30/6   23.53/6   27.55/5   32.13/5   34.31/4   36.57/4   37.20/4  
    KS Kościelec Chrzanów                 5.31/4    4.53/5    3.04/5    8.02/6    2.23/2    4.02/2    4.18/4    2.18/3    2.26/4    0.23/5  
  5 Sikorski Marcin                37.49  7.21/7   11.45/5   14.32/5   20.48/5   23.47/5   28.33/6   32.11/4   35.27/5   37.31/5   37.49/5  
    LUKS Azymek Zdzieszowice              7.21/7    4.24/4    2.47/4    6.16/5    2.59/4    4.46/6    3.38/1*   3.16/5    2.04/2    0.18/1* 
  6 Kołeczko Błażej                40.37  5.35/5    9.34/2   12.44/3   18.38/4   23.03/4   27.38/4   33.39/6   37.52/6   40.19/6   40.37/6  
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      5.35/5    3.59/2    3.10/6    5.54/4    4.25/7    4.35/5    6.01/6    4.13/7    2.27/5    0.18/1* 
  7 Obstoj Pior                    61.07  6.38/6   12.34/6   16.12/7   30.28/7   33.52/7   41.50/7   53.38/7   56.57/7   60.44/7   61.07/7  
    LUKS Azymek Zdzieszowice              6.38/6    5.56/6    3.38/7   14.16/8    3.24/6    7.58/8   11.48/7    3.19/6    3.47/8    0.23/5  
  8 Gidel Samuel                   73.10  8.07/8   14.26/8   18.53/8   32.39/8   40.53/8   48.06/8   62.32/8   69.01/8   72.45/8   73.10/8  
    UKS Lotna Zdzieszowice                8.07/8    6.19/7    4.27/8   13.46/7    8.14/8    7.13/7   14.26/8    6.29/8    3.44/7    0.25/8  
    Duślak Maksymilian         NKl        8.26/    44.24/    53.21/         /    80.48/         /         /         /   116.34/   117.23/   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      8.26/    35.58/     8.57/         /         /         /         /         /         /     0.49/   
    Baron Dawid                DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Kometa Gliwice                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Borowski Bartosz           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Słoneczko Żory                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         3.8km    0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-32      3-34      4-40      5-39      6-41      7-54      8-56      9-57     10-60     11-63     12-37    
                                      13-99    
  1 Byrczek Jan                    37.50  5.48/1*   8.05/1*  11.06/1*  13.15/1*  13.57/1*  16.43/1*  18.44/1*  23.55/1*  26.05/1*  30.13/1*  33.01/1*  35.27/1* 
    UKS Kometa Gliwice                    5.48/1*   2.17/1*   3.01/1*   2.09/1*   0.42/1*   2.46/1*   2.01/4    5.11/5    2.10/1*   4.08/4    2.48/1*   2.26/1* 
                                         37.33/1*  37.50/1* 
                                          2.06/3    0.17/3  
  2 Pieniak Krystian               41.37  6.16/3    8.58/3   12.17/2   14.52/2   15.43/2   19.36/2   22.00/2   24.09/2   28.11/2   33.47/2   36.53/2   39.36/2  
    UKS Kometa Gliwice                    6.16/3    2.42/3    3.19/2    2.35/2    0.51/2    3.53/6    2.24/5    2.09/2    4.02/6    5.36/7    3.06/3    2.43/2  
                                         41.16/2   41.37/2  
                                          1.40/1*   0.21/6  
  3 Orłowski  Kamil                48.06  6.32/5    8.56/2   15.52/5   20.54/7   21.45/5   25.12/6   27.05/5   31.13/5   35.55/5   39.07/4   42.10/3   45.31/4  
    UKS Słoneczko Żory                    6.32/5    2.24/2    6.56/7    5.02/8    0.51/2    3.27/5    1.53/1*   4.08/4    4.42/8    3.12/1*   3.03/2    3.21/6  
                                         47.45/3   48.06/3  
                                          2.14/4    0.21/6  
  4 Brzoza Wojciech                48.13  8.51/9   11.44/7   17.52/7   20.46/6   21.53/7   25.11/5   27.07/6   33.44/7   36.03/6   39.15/5   42.36/4   45.23/3  
    ZS Gogołowa                           8.51/9    2.53/4    6.08/6    2.54/4    1.07/4    3.18/4    1.56/2    6.37/7    2.19/2    3.12/1*   3.21/4    2.47/3  
                                         47.48/4   48.13/4  
                                          2.25/5    0.25/9  
  5 Kołeczko Bartosz               48.45  6.29/4    9.36/4   14.51/4   17.36/3   19.07/3   22.07/3   24.04/3   30.52/4   34.45/4   38.53/3   42.36/4   46.24/5  
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      6.29/4    3.07/5    5.15/5    2.45/3    1.31/7    3.00/3    1.57/3    6.48/8    3.53/4    4.08/4    3.43/7    3.48/8  
                                         48.27/5   48.45/5  
                                          2.03/2    0.18/4  
  6 Bienek Jakub                   49.21  6.04/2   11.41/6   16.38/6   20.31/5   21.46/6   27.15/7   30.42/7   32.44/6   36.24/7   39.51/6   43.24/6   46.29/6  
    UKS Reflex Sekcja BnO                 6.04/2    5.37/9    4.57/4    3.53/6    1.15/6    5.29/8    3.27/7    2.02/1*   3.40/3    3.27/3    3.33/6    3.05/5  
                                         49.05/6   49.21/6  
                                          2.36/7    0.16/1* 
  7 Rusinowski Łukasz              49.52  6.48/6   10.19/5   14.14/3   19.07/4   20.19/4   23.07/4   27.04/4   30.32/3   34.33/3   40.51/7   44.16/7   47.07/7  
    UKS Reflex Sekcja BnO                 6.48/6    3.31/6    3.55/3    4.53/7    1.12/5    2.48/2    3.57/8    3.28/3    4.01/5    6.18/8    3.25/5    2.51/4  
                                         49.34/7   49.52/7  
                                          2.27/6    0.18/4  
  8 Przygodzki  Arkadiusz          61.08  7.48/8   12.19/8   20.56/8   24.29/8   26.12/8   30.30/8   33.20/8   39.14/8   43.44/8   49.09/8   53.59/8   57.43/8  
    UKS Słoneczko Żory                    7.48/8    4.31/7    8.37/8    3.33/5    1.43/8    4.18/7    2.50/6    5.54/6    4.30/7    5.25/6    4.50/8    3.44/7  
                                         60.46/8   61.08/8  
                                          3.03/8    0.22/8  
  9 Pal Maciej                    101.41  7.22/7   12.26/9   22.49/9   34.57/9   39.04/9   47.19/9   55.25/9   68.17/9   73.57/9   80.28/9   87.10/9   97.27/9  
    UKS Reflex Sekcja BnO                 7.22/7    5.04/8   10.23/9   12.08/9    4.07/9    8.15/9    8.06/9   12.52/9    5.40/9    6.31/9    6.42/9   10.17/9  
                                        101.25/9  101.41/9  
                                          3.58/9    0.16/1* 
    Morgasiński Łukasz         NKl       12.37/    23.36/    32.19/    42.30/    43.58/    59.42/    63.27/    67.22/    72.35/         /    83.39/    88.05/   
    UKS Reflex Sekcja BnO                12.37/    10.59/     8.43/    10.11/     1.28/    15.44/     3.45/     3.55/     5.13/         /         /     4.26/   
                                         91.59/    92.26/   
                                          3.54/     0.27/   
    Sobocik Karol              NKl       18.28/    29.40/    38.17/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZS Gogołowa                          18.28/    11.12/     8.37/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         68.29/    69.25/   
                                              /     0.56/   
    Majda Bartłomiej           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         3.9km    0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-52      2-59      3-57      4-34      5-40      6-39      7-38      8-41      9-54     10-56     11-33     12-31    
                                      13-37     14-99    
  1 Legięć Kamil                   29.28  6.38/4    8.49/2   10.59/2   12.13/1*  14.05/1*  14.39/1*  16.01/1*  17.31/1*  18.52/1*  20.19/1*  25.00/1*  26.32/1* 
    KS Kościelec Chrzanów                 6.38/4    2.11/1*   2.10/2    1.14/1*   1.52/1*   0.34/1*   1.22/1*   1.30/3    1.21/1*   1.27/1*   4.41/3    1.32/1* 
                                         27.32/1*  29.14/1*  29.28/1* 
                                          1.00/1*   1.42/3    0.14/1* 
  2 Pucuła Mateusz                 35.19  6.04/1*   8.43/1*  10.52/1*  12.16/2   14.46/2   15.23/2   16.51/2   18.01/2   19.40/2   22.25/2   26.27/2   28.01/2  
    KS Kościelec Chrzanów                 6.04/1*   2.39/3    2.09/1*   1.24/2    2.30/3    0.37/3    1.28/2    1.10/1*   1.39/3    2.45/2    4.02/1*   1.34/2  
                                         33.29/2   35.04/2   35.19/2  
                                          5.28/5    1.35/1*   0.15/2  
  3 Jurczyk Maciej                 36.00  6.17/2    8.49/2   11.00/3   13.37/3   15.58/3   16.50/3   18.18/3   19.48/3   21.23/3   26.09/3   30.27/3   32.20/3  
    UKS Sparta Czyżowice                  6.17/2    2.32/2    2.11/3    2.37/3    2.21/2    0.52/4    1.28/2    1.30/3    1.35/2    4.46/3    4.18/2    1.53/3  
                                         34.06/3   35.43/3   36.00/3  
                                          1.46/4    1.37/2    0.17/3  
  4 Lewandowski Patryk             48.35  6.21/3    9.31/4   13.08/4   16.42/4   20.15/4   21.20/4   23.17/4   24.56/4   26.53/4   35.48/4   42.17/4   44.58/4  
    UKS Kometa Gliwice                    6.21/3    3.10/4    3.37/4    3.34/4    3.33/5    1.05/5    1.57/5    1.39/5    1.57/5    8.55/5    6.29/4    2.41/4  
                                         46.30/4   48.17/4   48.35/4  
                                          1.32/2    1.47/4    0.18/4  
  5 Wrotny  Mateusz                54.11  7.09/5   10.33/5   19.55/5   26.39/5   29.50/5   30.25/5   31.55/5   33.08/5   35.01/5   40.10/5   47.27/5   50.08/5  
    LUKS Azymek Zdzieszowice              7.09/5    3.24/5    9.22/5    6.44/5    3.11/4    0.35/2    1.30/4    1.13/2    1.53/4    5.09/4    7.17/5    2.41/4  
                                         51.44/5   53.50/5   54.11/5  
                                          1.36/3    2.06/5    0.21/5  
    Grzesiak  Jakub            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Słoneczko Żory                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /   
                                              /         /         /   
    Urbanowski  Konrad        PKDNF           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Słoneczko Żory                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /   
                                              /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21         5.0km    0m 22k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-33      3-62      4-60      5-57      6-41      7-53      8-48      9-47     10-46     11-49     12-51    
                                      13-55     14-54     15-38     16-39     17-40     18-34     19-32     20-31     21-65     22-99    
  1 Baran Jan                      39.49  5.05/1*   5.48/1*   6.46/1*   8.38/1*  10.56/1*  12.56/1*  13.44/1*  15.56/1*  16.32/1*  18.00/1*  19.46/1*  21.47/1* 
    WKS Wawel Kraków                      5.05/1*   0.43/1*   0.58/1*   1.52/2    2.18/2    2.00/1*   0.48/1*   2.12/1*   0.36/1*   1.28/1*   1.46/2    2.01/2  
                                         24.03/1*  25.39/1*  27.04/1*  28.26/1*  29.23/1*  31.25/1*  35.44/1*  36.46/1*  38.48/1*  39.32/1*  39.49/1* 
                                          2.16/2    1.36/1*   1.25/1*   1.22/1*   0.57/2    2.02/1*   4.19/3    1.02/1*   2.02/2    0.44/2    0.17/2  
  2 Skorupa Marek                  41.36  5.24/4    6.18/4    7.40/4    9.29/3   11.28/2   13.39/2   14.28/2   17.20/2   17.57/2   19.42/2   21.24/2   23.14/2  
    WKS Wawel Kraków                      5.24/4    0.54/2    1.22/4    1.49/1*   1.59/1*   2.11/2    0.49/2    2.52/3    0.37/2    1.45/2    1.42/1*   1.50/1* 
                                         25.33/2   27.13/2   28.48/2   30.29/2   31.29/2   33.51/2   38.00/2   39.02/2   40.43/2   41.20/2   41.36/2  
                                          2.19/3    1.40/2    1.35/2    1.41/2    1.00/3    2.22/2    4.09/2    1.02/1*   1.41/1*   0.37/1*   0.16/1* 
  3 Marszałek Piotr                52.23  5.12/2    6.16/2    7.26/2    9.21/2   13.17/4   16.27/4   17.28/3   20.15/3   21.02/3   24.54/4   28.18/4   30.28/4  
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      5.12/2    1.04/5    1.10/2    1.55/3    3.56/5    3.10/3    1.01/3    2.47/2    0.47/3    3.52/6    3.24/6    2.10/3  
                                         32.30/3   34.32/3   37.46/4   39.41/4   41.03/4   43.41/4   47.36/3   48.56/3   51.16/3   52.05/3   52.23/3  
                                          2.02/1*   2.02/3    3.14/6    1.55/3    1.22/4    2.38/3    3.55/1*   1.20/3    2.20/3    0.49/3    0.18/3  
  4 Blimke Dariusz                 55.10  5.14/3    6.16/2    7.36/3   10.21/5   13.03/3   16.22/3   17.38/4   20.56/4   21.45/4   24.01/3   26.35/3   28.58/3  
    ind.Toruń                             5.14/3    1.02/4    1.20/3    2.45/5    2.42/3    3.19/4    1.16/5    3.18/5    0.49/4    2.16/4    2.34/5    2.23/5  
                                         33.01/4   35.09/4   37.13/3   39.12/3   40.07/3   43.18/3   49.47/4   51.11/4   53.52/4   54.45/4   55.10/4  
                                          4.03/5    2.08/5    2.04/4    1.59/4    0.55/1*   3.11/4    6.29/6    1.24/4    2.41/4    0.53/4    0.25/6  
  5 Markowski Marcin               63.20  6.56/6    8.20/6   10.35/6   13.25/6   16.21/5   20.00/5   22.49/6   27.58/6   29.14/6   31.42/6   33.55/6   36.29/6  
    UKS Kometa Gliwice                    6.56/6    1.24/6    2.15/6    2.50/6    2.56/4    3.39/5    2.49/6    5.09/6    1.16/5    2.28/5    2.13/3    2.34/6  
                                         39.14/5   41.28/5   44.03/5   46.13/5   47.42/5   51.10/5   57.24/5   59.07/5   61.57/5   62.57/5   63.20/5  
                                          2.45/4    2.14/6    2.35/5    2.10/6    1.29/5    3.28/5    6.14/5    1.43/5    2.50/6    1.00/6    0.23/5  
  6 Kubica Arkadiusz               64.49  5.25/5    6.24/5    8.08/5   10.16/4   16.24/6   20.34/6   21.36/5   24.45/5   26.09/5   28.20/5   30.36/5   32.58/5  
    UKS Kometa Gliwice                    5.25/5    0.59/3    1.44/5    2.08/4    6.08/6    4.10/6    1.02/4    3.09/4    1.24/6    2.11/3    2.16/4    2.22/4  
                                         40.05/6   42.07/6   44.10/6   46.18/6   49.00/6   53.17/6   58.48/6   60.46/6   63.32/6   64.30/6   64.49/6  
                                          7.07/6    2.02/3    2.03/3    2.08/5    2.42/6    4.17/6    5.31/4    1.58/6    2.46/5    0.58/5    0.19/4  
    Borgiel Jarosław           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Garbacik Michał            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel Kraków                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35         4.5km    0m 19k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-52      3-60      4-57      5-41      6-53      7-48      8-47      9-46     10-49     11-51     12-55    
                                      13-54     14-38     15-34     16-32     17-37     18-65     19-99    
  1 Dzik Mirosław                  39.17  5.05/1*   7.01/4    8.25/4   10.41/2   12.56/1*  13.49/1*  16.01/1*  16.48/1*  19.27/1*  21.15/1*  23.13/1*  25.41/1* 
    MUKS Gliwice                          5.05/1*   1.56/6    1.24/3    2.16/1*   2.15/1*   0.53/1*   2.12/1*   0.47/2    2.39/7    1.48/2    1.58/3    2.28/1* 
                                         27.18/1*  28.55/1*  30.58/1*  34.52/1*  37.16/1*  38.21/1*  38.58/1*  39.17/1* 
                                          1.37/2    1.37/2    2.03/3    3.54/1*   2.24/8    1.05/1*   0.37/1*   0.19/2  
  2 Towarek Ireneusz               42.39  5.13/5    6.48/1*   8.14/1*  10.33/1*  13.19/2   14.21/2   17.05/2   17.54/2   20.00/2   23.19/2   25.14/2   27.42/2  
    MUKS Gliwice                          5.13/5    1.35/2    1.26/4    2.19/2    2.46/3    1.02/2    2.44/3    0.49/3    2.06/3    3.19/10   1.55/1*   2.28/1* 
                                         29.33/2   31.21/2   33.20/2   38.01/2   40.19/2   41.38/2   42.20/2   42.39/2  
                                          1.51/3    1.48/4    1.59/1*   4.41/2    2.18/6    1.19/8    0.42/2    0.19/2  
  3 Tomanek Artur                  45.08  5.10/3    7.48/9    9.21/5   12.13/5   15.36/5   16.46/5   19.05/4   19.51/4   22.36/4   24.22/4   26.17/4   28.47/3  
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      5.10/3    2.38/10   1.33/5    2.52/4    3.23/6    1.10/8    2.19/2    0.46/1*   2.45/8    1.46/1*   1.55/1*   2.30/4  
                                         30.21/3   31.57/3   34.03/3   40.15/3   42.37/3   43.52/3   44.48/3   45.08/3  
                                          1.34/1*   1.36/1*   2.06/4    6.12/7    2.22/7    1.15/6    0.56/8    0.20/5  
  4 Polewka Tomasz                 45.44  5.07/2    6.51/2    8.14/1*  10.44/3   13.35/3   14.39/3   17.56/3   18.53/3   20.56/3   23.46/3   26.06/3   28.58/4  
    UKS Kometa Gliwice                    5.07/2    1.44/4    1.23/2    2.30/3    2.51/4    1.04/4    3.17/4    0.57/4    2.03/2    2.50/5    2.20/5    2.52/6  
                                         31.01/4   33.49/4   36.12/4   41.11/4   43.18/4   44.32/4   45.23/4   45.44/4  
                                          2.03/5    2.48/9    2.23/6    4.59/3    2.07/4    1.14/5    0.51/6    0.21/8  
  5 Bodzek Krzysztof               48.38  5.16/6    6.53/3    8.14/1*  11.07/4   13.40/4   14.43/4   19.37/5   20.49/5   22.41/5   24.58/5   27.09/5   30.24/5  
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      5.16/6    1.37/3    1.21/1*   2.53/5    2.33/2    1.03/3    4.54/10   1.12/6    1.52/1*   2.17/3    2.11/4    3.15/8  
                                         32.16/5   34.24/5   36.56/5   44.18/5   46.23/5   47.31/5   48.18/5   48.38/5  
                                          1.52/4    2.08/6    2.32/9    7.22/10   2.05/3    1.08/3    0.47/3    0.20/5  
  6 Niezgoda Przemysław            49.52  5.16/6    7.36/7    9.29/6   12.26/6   16.12/6   17.20/6   20.49/6   22.00/6   24.31/6   27.47/6   31.31/7   34.18/7  
    ATZ Racbórz                           5.16/6    2.20/8    1.53/6    2.57/6    3.46/7    1.08/7    3.29/5    1.11/5    2.31/4    3.16/9    3.44/10   2.47/5  
                                         36.26/7   38.27/7   40.28/7   45.28/6   47.31/6   48.43/6   49.33/6   49.52/6  
                                          2.08/6    2.01/5    2.01/2    5.00/4    2.03/2    1.12/4    0.50/5    0.19/2  
  7 Janas Sebastian                51.55  5.11/4    7.35/6    9.50/8   13.15/8   16.23/7   17.30/7   21.11/7   22.23/7   25.00/7   27.57/7   30.23/6   33.25/6  
    Janas Team                            5.11/4    2.24/9    2.15/9    3.25/8    3.08/5    1.07/5    3.41/8    1.12/6    2.37/6    2.57/8    2.26/7    3.02/7  
                                         35.46/6   37.58/6   40.27/6   46.42/7   48.57/7   50.39/7   51.35/7   51.55/7  
                                          2.21/9    2.12/7    2.29/7    6.15/8    2.15/5    1.42/11   0.56/8    0.20/5  
  8 Bluza Łukasz                   52.51  5.33/9    7.25/5   10.11/9   15.01/10  19.17/9   20.24/9   24.02/9   25.47/9   28.18/9   31.00/9   34.46/9   37.15/8  
    Indywidualnie                         5.33/9    1.52/5    2.46/11   4.50/10   4.16/10   1.07/5    3.38/7    1.45/11   2.31/4    2.42/4    3.46/11   2.29/3  
                                         39.34/8   41.20/8   43.26/8   48.36/8   50.35/8   51.42/8   52.33/8   52.51/8  
                                          2.19/8    1.46/3    2.06/4    5.10/5    1.59/1*   1.07/2    0.51/6    0.18/1* 
  9 Masny Krzysztof                59.12  5.22/8    7.38/8    9.31/7   12.42/7   16.37/8   18.03/8   21.40/8   23.06/8   26.50/8   29.44/8   32.46/8   37.29/9  
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      5.22/8    2.16/7    1.53/6    3.11/7    3.55/8    1.26/10   3.37/6    1.26/8    3.44/11   2.54/6    3.02/8    4.43/11 
                                         40.33/9   43.02/9   46.20/9   53.06/9   56.09/9   57.37/9   58.50/9   59.12/9  
                                          3.04/10   2.29/8    3.18/12   6.46/9    3.03/9    1.28/9    1.13/13   0.22/11 
 10 Lewandowski Piotr              70.42  5.35/10   8.15/10  10.15/10  14.01/9   19.51/10  21.32/10  28.05/10  29.49/10  33.09/10  36.04/10  39.53/10  44.36/10 
    ATZ Racbórz                           5.35/10   2.40/12   2.00/8    3.46/9    5.50/11   1.41/11   6.33/12   1.44/10   3.20/10   2.55/7    3.49/12   4.43/11 
                                         48.55/10  52.57/10  55.46/10  63.47/10  67.22/10  69.11/10  70.18/10  70.42/10 
                                          4.19/12   4.02/11   2.49/11   8.01/11   3.35/10   1.49/12   1.07/11   0.24/12 
 11 Kos Tomasz                     81.25  7.00/12   8.26/11  12.45/11  34.49/13  40.41/13  42.01/13  45.58/12  47.27/12  50.41/12  54.00/11  56.23/11  60.30/11 
    PSP Bytom                             7.00/12   1.26/1*   4.19/12  22.04/13   5.52/12   1.20/9    3.57/9    1.29/9    3.14/9    3.19/10   2.23/6    4.07/9  
                                         62.47/11  66.44/11  69.17/11  75.14/11  79.02/11  80.17/11  81.04/11  81.25/11 
                                          2.17/7    3.57/10   2.33/10   5.57/6    3.48/11   1.15/6    0.47/3    0.21/8  
 12 Marszałkowski Adam            102.53  5.59/11   8.37/12  15.43/12  21.11/11  27.38/11  36.10/11  42.19/11  45.19/11  49.22/11  56.56/12  60.26/12  66.27/12 
    KS Forma Wodzisław Śląski             5.59/11   2.38/10   7.06/13   5.28/11   6.27/13   8.32/13   6.09/11   3.00/13   4.03/12   7.34/12   3.30/9    6.01/13 
                                         69.57/12  75.41/12  78.12/12  90.35/12  99.56/12 101.29/12 102.32/12 102.53/12 
                                          3.30/11   5.44/13   2.31/8   12.23/12   9.21/13   1.33/10   1.03/10   0.21/8  
 13 Milik Aleksander              129.40  8.26/13  19.31/13  21.55/13  33.39/12  37.54/12  39.51/12  46.57/13  49.37/13  63.08/13  72.24/13  77.53/13  82.09/13 
    UKS Trójka Mikołów                    8.26/13  11.05/13   2.24/10  11.44/12   4.15/9    1.57/12   7.06/13   2.40/12  13.31/13   9.16/13   5.29/13   4.16/10 
                                         86.51/13  90.56/13  98.07/13 122.00/13 125.56/13 127.57/13 129.05/13 129.40/13 
                                          4.42/13   4.05/12   7.11/13  23.53/13   3.56/12   2.01/13   1.08/12   0.35/13 
    Marszałek Waldemar         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45         3.9km    0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-32      3-34      4-40      5-39      6-38      7-41      8-54      9-56     10-57     11-60     12-33    
                                      13-31     14-37     15-99    
  1 Pędowski Wojciech              48.30  6.38/3    9.09/2   13.20/1*  16.21/1*  17.24/1*  19.55/1*  22.00/1*  24.13/1*  27.06/1*  30.10/1*  35.44/1*  39.54/1* 
    KS OK!Sport Warszawa                  6.38/3    2.31/2    4.11/1*   3.01/2    1.03/3    2.31/3    2.05/3    2.13/2    2.53/1*   3.04/3    5.34/5    4.10/2  
                                         43.01/1*  45.52/1*  48.03/1*  48.30/1* 
                                          3.07/3    2.51/5    2.11/2    0.27/3  
  2 Jurczyk Piotr                  48.48  6.36/2    9.00/    13.45/2   22.11/4   23.23/4   25.17/4   26.38/3   29.23/3   32.46/3   34.55/2   37.53/2   42.02/2  
    UKS Sparta Czyżowice                  6.36/2    2.24/1*   4.45/2    8.26/5    1.12/4    1.54/1*   1.21/1*   2.45/3    3.23/2    2.09/1*   2.58/1*   4.09/1* 
                                         44.57/2   46.18/2   48.31/2   48.48/2  
                                          2.55/2    1.21/1*   2.13/3    0.17/1* 
  3 Polewski Dariusz               51.42  6.32/1*   9.09/2   14.16/3   16.54/2   17.46/2   21.09/2   23.00/2   25.03/2   32.41/2   35.09/3   40.08/3   45.22/3  
    LUKS Azymek Zdzieszowice              6.32/1*   2.37/3    5.07/3    2.38/1*   0.52/1*   3.23/5    1.51/2    2.03/1*   7.38/5    2.28/2    4.59/4    5.14/3  
                                         47.50/3   49.12/3   51.20/3   51.42/3  
                                          2.28/1*   1.22/2    2.08/1*   0.22/2  
  4 Przygodzki  Dariusz            61.04  7.06/4   11.04/4   16.35/4   20.06/3   21.02/3   23.03/3   26.44/4   29.59/4   35.28/4   39.10/4   44.03/4   51.00/4  
    UKS Słoneczko Żory                    7.06/4    3.58/4    5.31/4    3.31/3    0.56/2    2.01/2    3.41/5    3.15/4    5.29/4    3.42/5    4.53/3    6.57/4  
                                         56.34/4   58.05/4   60.32/4   61.04/4  
                                          5.34/5    1.31/3    2.27/4    0.32/5  
  5 Brańczyk Andrzej               65.52  9.00/5   13.06/5   19.18/5   24.16/5   26.05/5   28.47/5   31.21/5   35.12/5   40.04/5   43.23/5   47.30/5   54.54/5  
    ZS Gogołowa                           9.00/5    4.06/5    6.12/5    4.58/4    1.49/5    2.42/4    2.34/4    3.51/5    4.52/3    3.19/4    4.07/2    7.24/5  
                                         59.33/5   62.18/5   65.22/5   65.52/5  
                                          4.39/4    2.45/4    3.04/5    0.30/4  
    Hyjek Adam                 DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    LUKS Azymek Zdzieszowice                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55         3.5km    0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-52      2-59      3-57      4-34      5-38      6-54      7-56      8-33      9-31     10-37     11-99    
  1 Kryjomski Jerzy                35.05  6.59/3   10.09/2   14.42/2   16.31/2   19.00/2   21.14/2   23.22/2   28.21/1*  30.33/1*  32.11/1*  34.43/1*  35.05/1* 
    KS Kościelec Chrzanów                 6.59/3    3.10/2    4.33/3    1.49/2    2.29/1*   2.14/1*   2.08/1*   4.59/1*   2.12/1*   1.38/2    2.32/2    0.22/1* 
  2 Wojarski Krzysztof             36.05  6.44/1*   9.53/1*  13.09/1*  14.54/1*  18.02/1*  20.28/1*  23.19/1*  28.56/2   31.24/2   33.00/2   35.40/2   36.05/2  
    MUKS Gliwice                          6.44/1*   3.09/1*   3.16/1*   1.45/1*   3.08/3    2.26/2    2.51/2    5.37/2    2.28/2    1.36/1*   2.40/3    0.25/3  
  3 Zdanowicz Jan                  40.40  6.52/2   10.37/3   14.54/3   17.02/3   19.52/3   22.19/3   26.06/3   32.15/3   35.05/3   37.53/3   40.12/3   40.40/3  
    UKS Kometa Gliwice                    6.52/2    3.45/3    4.17/2    2.08/3    2.50/2    2.27/3    3.47/3    6.09/3    2.50/3    2.48/4    2.19/1*   0.28/5  
  4 Wysocki Andrzej                52.03  7.38/4   12.06/4   18.09/4   22.12/4   27.13/4   30.22/4   34.12/4   42.25/4   45.54/4   48.39/4   51.39/4   52.03/4  
    MUKS Gliwice                          7.38/4    4.28/4    6.03/4    4.03/4    5.01/4    3.09/4    3.50/4    8.13/4    3.29/4    2.45/3    3.00/4    0.24/2  
  5 Pipiro Grzegorz                83.19 10.27/5   17.12/5   24.48/5   38.12/5   43.15/5   50.34/5   58.44/5   70.35/5   75.30/5   79.10/5   82.54/5   83.19/5  
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój     10.27/5    6.45/5    7.36/5   13.24/5    5.03/5    7.19/5    8.10/5   11.51/5    4.55/5    3.40/5    3.44/5    0.25/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65         2.5km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-52      3-59      4-56      5-57      6-34      7-31      8-65      9-99    
  1 Dvořák Vlastimil               41.41  5.55/2    8.38/1*  12.53/2   15.22/2   18.50/1*  23.57/1*  32.34/1*  39.38/1*  41.11/1*  41.41/1* 
    TJ Banik Ostrava                      5.55/2    2.43/1*   4.15/2    2.29/2    3.28/1*   5.07/2    8.37/1*   7.04/2    1.33/3    0.30/2  
  2 Blimke Roman                   44.20  5.39/1*   9.00/2   12.37/1*  14.47/1*  20.15/2   24.50/2   34.40/2   42.41/2   43.57/2   44.20/2  
    ind.Tychy                             5.39/1*   3.21/3    3.37/1*   2.10/1*   5.28/3    4.35/1*   9.50/3    8.01/3    1.16/2    0.23/1* 
  3 Lebek Henryk                   44.39  6.06/3    9.06/3   13.33/3   20.12/3   23.48/3   30.41/3   39.37/3   42.55/3   44.09/3   44.39/3  
    MUKS Gliwice                          6.06/3    3.00/2    4.27/3    6.39/3    3.36/2    6.53/3    8.56/2    3.18/1*   1.14/1*   0.30/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Open        2.6km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-60      3-35      4-59      5-56      6-64      7-42      8-33      9-37     10-99    
  1 Wójcik Grzegorz                28.48  6.40/3    8.03/2    8.49/2   10.25/2   14.34/1*  19.24/2   20.19/2   24.12/3   26.44/1*  28.32/1*  28.48/1* 
    WKS Wawel Kraków                      6.40/3    1.23/2    0.46/3    1.36/3    4.09/10   4.50/5    0.55/1*   3.53/9    2.32/1*   1.48/1*   0.16/1* 
  2 Burak Aleksander               30.03  6.38/2    9.30/7   10.24/6   12.48/5   15.09/3   19.36/3   21.06/3   23.15/2   27.13/2   29.35/2   30.03/2  
    UKS Lotna Zdzieszowice                6.38/2    2.52/12   0.54/6    2.24/8    2.21/2    4.27/4    1.30/8    2.09/3    3.58/2    2.22/5    0.28/8  
  3 Haltof Henryk                  33.00  6.57/6    9.08/5   10.16/5   12.12/3   14.57/2   20.40/4   22.21/4   24.59/4   29.29/3   32.30/3   33.00/3  
    TJ Třinec                             6.57/6    2.11/8    1.08/9    1.56/4    2.45/6    5.43/8    1.41/10   2.38/6    4.30/8    3.01/9    0.30/11 
  4 Kurowski Damian                33.11  6.04/1*   7.17/1*   7.50/1*   9.02/1*  15.22/4   18.12/1*  19.14/1*  21.47/1*  29.47/4   32.54/4   33.11/4  
    II LO Cieszyn                         6.04/1*   1.13/1*   0.33/1*   1.12/1*   6.20/13   2.50/1*   1.02/2    2.33/5    8.00/13   3.07/11   0.17/2  
  5 Cieślar Noemi                  33.31  6.55/5    8.43/4    9.40/3   12.50/6   15.22/4   21.47/6   23.04/5   26.59/5   31.02/5   33.05/5   33.31/5  
    II LO Cieszyn                         6.55/5    1.48/4    0.57/7    3.10/12   2.32/4    6.25/10   1.17/7    3.55/10   4.03/4    2.03/2    0.26/4  
  6 Jurczyk Anna                   35.14  8.03/10  10.16/10  12.00/11  14.05/10  17.08/8   22.02/7   24.57/8   27.38/7   31.44/6   34.46/6   35.14/6  
    UKS Sparta Czyżowice                  8.03/10   2.13/9    1.44/13   2.05/6    3.03/8    4.54/6    2.55/14   2.41/7    4.06/5    3.02/10   0.28/8  
  7 Rak Jarosław                   35.46  7.30/9    9.51/9   10.43/8   12.45/4   15.34/6   24.05/10  25.21/10  27.21/6   33.01/7   35.20/7   35.46/7  
    ind.Gliwice                           7.30/9    2.21/10   0.52/5    2.02/5    2.49/7    8.31/12   1.16/6    2.00/1*   5.40/10   2.19/4    0.26/4  
  8 Czyż Paulina                   39.20  6.46/4    8.34/3    9.40/3   17.43/14  19.52/11  24.04/9   25.13/9   28.43/8   35.45/8   38.54/8   39.20/8  
    II LO Cieszyn                         6.46/4    1.48/4    1.06/8    8.03/15   2.09/1*   4.12/3    1.09/3    3.30/8    7.02/11   3.09/12   0.26/4  
  9 Wojtynek Daria                 39.31  6.58/7    9.35/8   10.52/9   14.48/11  21.46/14  28.07/12  29.45/12  32.04/10  36.57/9   39.11/9   39.31/9  
    II LO Cieszyn                         6.58/7    2.37/11   1.17/10   3.56/13   6.58/14   6.21/9    1.38/9    2.19/4    4.53/9    2.14/3    0.20/3  
 10 Burak Justyna                  43.11  8.13/11  11.56/14  12.43/13  15.46/12  18.18/9   24.45/11  26.29/11  31.57/9   40.08/10  42.41/10  43.11/10 
    UKS Lotna Zdzieszowice                8.13/11   3.43/14   0.47/4    3.03/11   2.32/4    6.27/11   1.44/12   5.28/13   8.11/14   2.33/6    0.30/11 
 11 ekipa 1                        46.52  8.22/12  10.19/11  11.38/10  13.51/9   16.15/7   21.25/5   23.06/6   38.58/13  43.25/12  46.16/11  46.52/11 
    BB O-Team                             8.22/12   1.57/7    1.19/11   2.13/7    2.24/3    5.10/7    1.41/10  15.52/15   4.27/6    2.51/8    0.36/14 
 12 ekipa 2                        48.30  8.49/13  11.47/13  13.32/14  16.15/13  20.18/13  29.32/13  32.15/13  36.12/11  43.30/13  48.02/12  48.30/12 
    BB O-Team                             8.49/13   2.58/13   1.45/14   2.43/10   4.03/9    9.14/13   2.43/13   3.57/11   7.18/12   4.32/13   0.28/8  
 13 Żebrok Justyna                 55.05  7.23/8    9.11/6   10.33/7   12.59/7   20.06/12  44.14/15  45.27/15  47.27/14  51.54/14  54.39/13  55.05/13 
    II LO Cieszyn                         7.23/8    1.48/4    1.22/12   2.26/9    7.07/15  24.08/15   1.13/4    2.00/1*   4.27/6    2.45/7    0.26/4  
 14 Kubicki Grzegorz               66.16  9.56/14  11.21/12  12.03/12  13.34/8   18.29/10  22.04/8   23.17/7   36.12/11  40.14/11  65.46/14  66.16/14 
    LUKS Azymek Zdzieszowice              9.56/14   1.25/3    0.42/2    1.31/2    4.55/11   3.35/2    1.13/4   12.55/14   4.02/3   25.32/15   0.30/11 
 15 Bucholc Teresa                 68.38 10.30/15  14.57/15  19.05/15  23.11/15  28.40/15  40.07/14  43.25/14  48.25/15  58.42/15  67.25/15  68.38/15 
    ind.Tarnowske Góry                   10.30/15   4.27/15   4.08/15   4.06/14   5.29/12  11.27/14   3.18/15   5.00/12  10.17/15   8.43/14   1.13/15 
    Kubicka Gizela             NKl        7.11/     9.18/    10.28/    15.39/         /         /         /         /         /         /    55.36/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              7.11/     2.07/     1.10/     5.11/         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OpenG2      2.5km    0m 8k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-35      3-58      4-43      5-42      6-36      7-44      8-99    
    Szołucha Aleksandra        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Łaziska                                   /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OpenG3      2.9km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-35      3-59      4-54      5-57      6-33      7-32      8-37      9-99    
  1 Tomanek Krzysztof              34.59  6.50/1*  10.24/1*  12.29/1*  17.38/1*  21.58/1*  26.25/1*  28.02/1*  31.16/1*  34.37/1*  34.59/1* 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      6.50/1*   3.34/1*   2.05/2    5.09/1*   4.20/1*   4.27/1*   1.37/1*   3.14/2    3.21/2    0.22/1* 
  2 Caniboł Michał                 52.28 11.00/2   18.28/2   20.21/2   29.03/2   33.34/2   38.31/2   46.43/2   49.18/2   52.02/2   52.28/2  
    ind. Skrbeńsko                       11.00/2    7.28/2    1.53/1*   8.42/2    4.31/2    4.57/2    8.12/2    2.35/1*   2.44/1*   0.26/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OpenG4      3.0km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-61      3-59      4-55      5-54      6-56      7-57      8-33      9-37     10-99    
  1 Tomanek Beata                  72.14  8.10/1*  11.32/1*  18.01/1*  25.12/1*  33.03/1*  44.31/1*  48.49/1*  61.45/1*  68.25/1*  71.37/1*  72.14/1* 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      8.10/1*   3.22/1*   6.29/1*   7.11/1*   7.51/1*  11.28/1*   4.18/1*  12.56/1*   6.40/1*   3.12/1*   0.37/1* 
    Wilk Iwona                 NKl       20.02/    21.52/    41.09/    54.20/    65.51/    71.34/         /         /         /         /         /   
    ind.Godów                            20.02/     1.50/    19.17/    13.11/    11.31/     5.43/         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Rodz        2.6km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-35      3-58      4-56      5-43      6-64      7-33      8-36      9-45     10-99    
  1 Hyla Natalia                   25.03  1.47/2    6.09/1*   9.01/1*  10.47/1*  14.56/1*  16.34/1*  19.53/1*  21.20/1*  23.02/1*  24.32/1*  25.03/1* 
    LUKS Azymek Zdzieszowice              1.47/2    4.22/1*   2.52/1*   1.46/1*   4.09/3    1.38/2    3.19/1*   1.27/1*   1.42/2    1.30/6    0.31/2  
  2 Nowak Łukasz                   31.12  2.35/10   8.14/6   12.33/5   15.07/4   18.26/3   20.36/3   26.33/3   28.22/3   29.41/2   30.49/2   31.12/2  
    UKS Reflex Sekcja BnO                 2.35/10   5.39/6    4.19/5    2.34/8    3.19/1*   2.10/5    5.57/9    1.49/4    1.19/1*   1.08/1*   0.23/1* 
  3 Polewka Julianna               32.15  2.08/4    7.35/4   11.22/3   13.31/2   18.50/4   21.01/4   25.34/2   27.23/2   30.17/3   31.43/3   32.15/3  
    UKS Kometa Gliwice                    2.08/4    5.27/4    3.47/4    2.09/3    5.19/5    2.11/6    4.33/5    1.49/4    2.54/9    1.26/4    0.32/3  
  4 Dammfeld Adam                  33.54  2.09/5    7.21/3   13.36/10  16.11/8   22.12/8   25.02/9   28.30/4   30.06/4   31.53/4   33.20/4   33.54/4  
    UKS Lotna Zdzieszowice                2.09/5    5.12/2    6.15/15   2.35/9    6.01/7    2.50/11   3.28/2    1.36/2    1.47/3    1.27/5    0.34/5  
  5 Makuła Wiktor                  34.27  1.35/1*   6.50/2    9.51/2   20.08/14  23.37/10  25.08/10  29.05/6   30.49/6   32.42/5   33.54/5   34.27/5  
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      1.35/1*   5.15/3    3.01/2   10.17/16   3.29/2    1.31/1*   3.57/3    1.44/3    1.53/4    1.12/2    0.33/4  
  6 Milik Inga                     35.35  2.04/3    7.52/5   11.37/4   13.32/3   17.51/2   19.47/2   29.53/7   31.47/7   33.46/7   34.59/7   35.35/6  
    UKS Trójka Mikołów                    2.04/3    5.48/7    3.45/3    1.55/2    4.19/4    1.56/4   10.06/14   1.54/6    1.59/5    1.13/3    0.36/7  
  7 Wawoczny Zuzanna               35.39  3.11/13   8.44/10  13.07/6   16.25/9   21.56/5   23.46/5   28.40/5   30.34/5   33.18/6   34.51/6   35.39/7  
    UKS Reflex Sekcja BnO                 3.11/13   5.33/5    4.23/6    3.18/12   5.31/6    1.50/3    4.54/6    1.54/6    2.44/8    1.33/7    0.48/12 
  8 Dzik Zosia                     37.42  2.20/6    8.30/7   13.24/8   15.50/5   21.59/6   24.41/6   29.59/8   32.07/8   34.47/8   36.53/8   37.42/8  
    MUKS Gliwice                          2.20/6    6.10/9    4.54/10   2.26/6    6.09/9    2.42/9    5.18/7    2.08/9    2.40/7    2.06/10   0.49/13 
  9 Kwiatek Maja                   38.52  2.43/11   8.38/8   13.12/7   16.32/10  24.15/11  26.56/11  31.25/9   33.29/9   35.59/9   38.17/9   38.52/9  
    UKS Trójka Mikołów                    2.43/11   5.55/8    4.34/7    3.20/13   7.43/12   2.41/8    4.29/4    2.04/8    2.30/6    2.18/11   0.35/6  
 10 Kołeczko Maksymilian           45.17  2.31/7    8.43/9   13.35/9   16.00/6   22.06/7   24.55/7   36.56/10  39.21/10  42.46/10  44.39/10  45.17/10 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      2.31/7    6.12/10   4.52/9    2.25/5    6.06/8    2.49/10  12.01/15   2.25/10   3.25/12   1.53/8    0.38/8  
 11 Masny Przemysław               45.50  2.33/8    8.53/11  13.39/11  16.08/7   22.33/9   24.58/8   37.18/11  39.43/11  43.01/11  45.05/11  45.50/11 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój      2.33/8    6.20/12   4.46/8    2.29/7    6.25/10   2.25/7   12.20/16   2.25/10   3.18/11   2.04/9    0.45/11 
 12 Piotrowski Szymon              47.12  3.28/14  10.52/15  17.53/16  21.03/15  28.56/13  32.14/13  37.48/12  40.20/12  44.05/12  46.34/12  47.12/12 
    UKS Trójka Mikołów                    3.28/14   7.24/14   7.01/16   3.10/11   7.53/13   3.18/15   5.34/8    2.32/12   3.45/13   2.29/12   0.38/8  
 13 Kucia Szymon                   50.28  2.34/9   10.49/14  16.45/14  19.09/12  27.39/12  30.35/12  38.45/13  41.21/13  46.15/13  49.08/13  50.28/13 
    UKS Trójka Mikołów                    2.34/9    8.15/15   5.56/14   2.24/4    8.30/14   2.56/12   8.10/13   2.36/13   4.54/15   2.53/14   1.20/14 
 14 Jary Olaf                      50.45  2.57/12  11.19/16  16.55/15  24.10/16  31.03/16  34.52/16  41.19/16  44.24/16  47.22/14  50.05/14  50.45/14 
    ind.śląskie                           2.57/12   8.22/16   5.36/12   7.15/15   6.53/11   3.49/16   6.27/10   3.05/15   2.58/10   2.43/13   0.40/10 
 15 Janas Agnieszka                51.59  3.45/15  10.25/13  16.01/13  18.50/11  29.35/14  32.45/14  39.23/14  42.32/14  47.39/16  50.35/15  51.59/15 
    Janas Team                            3.45/15   6.40/13   5.36/12   2.49/10  10.45/16   3.10/13   6.38/11   3.09/16   5.07/16   2.56/15   1.24/15 
 16 Janas Aleksander               52.50  4.03/16  10.18/12  15.52/12  19.15/13  29.43/15  32.58/15  39.50/15  42.43/15  47.29/15  51.20/16  52.50/16 
    Janas Team                            4.03/16   6.15/11   5.34/11   3.23/14  10.28/15   3.15/14   6.52/12   2.53/14   4.46/14   3.51/16   1.30/16 
    Dereń Wojciech             NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ind.Tychy                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Mądra Majka                NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ind.Tychy                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Marszałek Dawid            NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Strączek Tomasz            NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ind. Kraków                               /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /