Końcowe wyniki zawodów                                           2015-05-01 18:42:50
                                    EuroMajówka
===PRO SPORT Piotr Paszynski==========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10/N       0.7km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Marcisz Jessica          UKS Kometa Gliwice   S28             15.05  +      0.00
  2.Jagieła Kornelia         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             16.29  +      1.24
  3.Milczarek Julia          UKS Reflex Sekcja Bn S51             20.05  +      5.00
  4.Pastuszak Julia          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             21.26  +      6.21
  5.Jagieła Wiktoria         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             22.25  +      7.20
  6.Mordarska Jagoda         UKS Kometa Gliwice   S28             24.03  +      8.58
  7.Kwiatek Maja             UKS Trójka Mikołów   TMI             24.20  +      9.15
  8.Szynalik Hanna           LUKS Azymek Zdzieszo O47             29.19  +     14.14
  9.Mastela Hanna            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             32.34  +     17.29
 10.Karecka Julia            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             33.56  +     18.51
 11.Juszkiewicz Dominika     UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             41.33  +     26.28
 12.Motyl Liliana            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             43.44  +     28.39
    Marszałkowska Dorota     SP 1 Gorzyce         S1G         NKl               
    Piotrowska Kornelia      UKS Trójka Mikołów   TMI         NKl               
    Powieśnik Emilia         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         1.0km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Weisman  Monika          UKS Słoneczko Żory   S0202604        11.51  +      0.00
  2.Rajca Luiza              KS Kościelec Chrzanó K4802867        12.37  +      0.46
  3.Bąk Wiktoria             UKS Kometa Gliwice   S2802988        13.21  +      1.30
  4.Papszun Julia            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             13.50  +      1.59
  5.Jarząb Natalia           UKS Kometa Gliwice   S28             13.53  +      2.02
  6.Toll Kaja                UKS Kometa Gliwice   S28             14.12  +      2.21
  7.Czapska Wiktoria         UKS Kometa Gliwice   S2803227        14.56  +      3.05
  8.Bąkowska Martyna         UKS Kometa Gliwice   S2803226        15.28  +      3.37
  9.Kwiatek Nina             UKS Trójka Mikołów   TMI             15.45  +      3.54
 10.Trzoska Anna             UKS Kometa Gliwice   S2803239        16.55  +      5.04
 11.Horst Julia              UKS Kometa Gliwice   S2803228        17.44  +      5.53
 12.Natalia Zdziebłowska     UKS Reflex Sekcja Bn S51             18.23  +      6.32
 13.Burak Natalia            UKS Lotna Zdzieszowi O27             18.37  +      6.46
 14.Pietrulińska Nikola      UKS Kometa Gliwice   S28             19.01  +      7.10
 15.Oleśniewicz  Nina        LUKS Azymek Zdzieszo O47             19.35  +      7.44
 16.Szafranek Dorota         UKS Kometa Gliwice   S28             20.02  +      8.11
 17.Marszałkowska Martyna    SP 1 Gorzyce         S1G             20.49  +      8.58
 18.Kranc Wiktoria           UKS Reflex Sekcja Bn S51             21.26  +      9.35
 19.Makielak Wiktoria        UKS Kometa Gliwice   S28             22.18  +     10.27
 20.Szkabarnicka Dominika    UKS Kometa Gliwice   S28             22.46  +     10.55
 21.Student Dominika         UKS Sparta Czyżowice S03             23.19  +     11.28
 22.Golenia Julia            UKS Kometa Gliwice   S28             25.55  +     14.04
 23.Kajdas Sara              UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             29.21  +     17.30
 24.Kowalska Magda           UKS Sparta Czyżowice S03             30.09  +     18.18
 25.Gajda Paulina            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             31.28  +     19.37
 26.Prusaczyk Amelia         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             33.13  +     21.22
 27.Prusaczyk Katarzyna      UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             43.32  +     31.41
 28.Gajda Natalia            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             45.20  +     33.29
    Mianecka Amelia          UKS Kometa Gliwice   S28         DNF               
    Żarłok Zuzanna           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         DNF               
 PK Zając Jagoda             UKS Słoneczko Żory   S02        PKNKl              
 PK Orzeł Barbara            UKS Słoneczko Żory   S02        PKNKl              
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         1.5km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kowal Natalia            KS Kościelec Chrzanó K4802062        19.28  +      0.00
  2.Kozłowska Olga           UKS Patria Młynne    K3102271        20.08  +      0.40
  3.Polewka Aleksandra       UKS Kometa Gliwice   S2802462        21.14  +      1.46
  4.Wójcik Natalia           WKS Wawel Kraków     K30             23.16  +      3.48
  5.Misztal  Paulina         UKS Słoneczko Żory   S0202603        23.55  +      4.27
  6.Kozłowska Maria          UKS Patria Młynne    K3102270        24.09  +      4.41
  7.Urbańczyk Aleksandra     KS Kościelec Chrzanó K4802354        25.09  +      5.41
  8.Piętak Aleksandra        UKS Kometa Gliwice   S2802492        26.44  +      7.16
  9.Dammfeld Karolina        UKS Lotna Zdzieszowi O27             28.11  +      8.43
 10.Bartoń Natalia           UKS Kometa Gliwice   S28             28.33  +      9.05
 11.Miozga Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S2802632        39.27  +     19.59
 12.Koncka Laura             UKS Reflex Sekcja Bn S51             48.55  +     29.27
    Łakomska Aleksandra      LUKS Azymek Zdzieszo O47         NKl               
    Sobel Natalia            UKS Kometa Gliwice   S2802491    NKl               
    Krauz Laura              Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J         NKl               
    Niestrój Patrycja        Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J         NKl               
    Dzierwa Hanna            KS Kościelec Chrzanó K4802057    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         1.6km    0m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Listek Marta             WKS Wawel Kraków     K30             18.43  +      0.00
  2.Garbacik Maja            WKS Wawel Kraków     K30             18.48  +      0.05
  3.Kozłowska Wiktoria       UKS Patria Młynne    K3102269        19.05  +      0.22
  4.Weisman  Wiktoria        UKS Słoneczko Żory   S0202259        20.16  +      1.33
  5.Janik Urszula            WKS Wawel Kraków     K30             20.34  +      1.51
  6.Kowalska Agata           UKS Reflex Sekcja Bn S5102482        22.01  +      3.18
  7.Jurczyk Marta            UKS Sparta Czyżowice S0302052        24.20  +      5.37
  8.Łabuda Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S2802233        26.47  +      8.04
  9.Papszun Patrycja         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0102009        28.00  +      9.17
 10.Nowak Luiza              UKS Reflex Sekcja Bn S51             29.47  +     11.04
 11.Mastela Krystyna         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0101760        30.13  +     11.30
 12.Pasek Karolina           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             30.28  +     11.45
 13.Kujda Alicja             UKS Reflex Sekcja Bn S51             33.33  +     14.50
 14.Wowra Agata              ZS Gogołowa          ZSG             34.50  +     16.07
 15.Zimończyk Martyna        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             37.11  +     18.28
 16.Piecha Agnieszka         UKS Reflex Sekcja Bn S5102488        40.58  +     22.15
 17.Kocur Alicja             Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J             41.47  +     23.04
 18.Cimek Marta              Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J             50.44  +     32.01
 19.Brejza Emilia            ZS Gogołowa          ZSG             65.15  +     46.32
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         1.8km    0m 20k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bugaj Katarzyna          WKS Wawel Kraków     K30             22.27  +      0.00
  2.Dzik Justyna             MUKS Gliwice         S2202065        31.11  +      8.44
  3.Surowy Aleksandra        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             32.07  +      9.40
  4.Błatoń Magda             ZS Gogołowa          ZSG             49.18  +     26.51
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         1.8km    0m 20k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wziętek Barbara          WKS Wawel Kraków     K30             18.21  +      0.00
  2.Sanocka Barbara          UKS Kometa Gliwice   S2800295        20.19  +      1.58
  3.Lewandowska  Jagoda      UKS Słoneczko Żory   S02             33.55  +     15.34
    Masny Anna               UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         NKl               
    Warmus Zuzanna           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         1.8km    0m 20k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozłowska Jolanta        UKS Patria Młynne    K3102841        23.06  +      0.00
  2.Marszałek Maria          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             27.45  +      4.39
  3.Syryjczyk Marta          UKS Trójka Mikołów   TMI             29.30  +      6.24
  4.Polewka Beata            UKS Kometa Gliwice   S2802460        29.33  +      6.27
  5.Borkowska Wioletta       UKS Trójka Mikołów   TMI             47.38  +     24.32
  6.Kucia Magdalena          UKS Trójka Mikołów   TMI             49.43  +     26.37
  7.Kwiatek Aleksandra       UKS Trójka Mikołów   TMI             54.03  +     30.57
 
Końcowe wyniki zawodów: K45/55      1.5km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S2802181        23.40  +      0.00
  2.Wojarska Kamilla         BB O-Team            BBO             33.42  +     10.02
  3.Pipiro Grażyna           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             35.34  +     11.54
 
Końcowe wyniki zawodów: M10/N       0.8km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wójcik Paweł             WKS Wawel Kraków     K30             10.38  +      0.00
  2.Burak Łukasz             UKS Lotna Zdzieszowi O27             13.20  +      2.42
  3.Kucia Mateusz            UKS Trójka Mikołów   TMI             17.55  +      7.17
  4.Mazur Łukasz             UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             23.35  +     12.57
  5.Lisowski Filip           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             25.22  +     14.44
  6.Kurek Bartosz            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             25.48  +     15.10
  7.Masny Tadeusz            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             31.19  +     20.41
  8.Pampuch Rafał            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             40.45  +     30.07
  9.Milik Olaf               UKS Trójka Mikołów   TMI             47.07  +     36.29
    Marszałek Patryk         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         1.0km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Towarek Michał           MUKS Gliwice         S22             11.32  +      0.00
  2.Haltof Adam              TJ Třinec            TJT             12.51  +      1.19
  3.Kołodziejczyk Bartłomiej UKS Kometa Gliwice   S2803230        12.59  +      1.27
  4.Białas Przemysław        UKS Kometa Gliwice   S2802987        14.18  +      2.46
  5.Orłowski  Konrad         UKS Słoneczko Żory   S02             14.23  +      2.51
  6.Kołodziejczyk Łukasz     UKS Kometa Gliwice   S2803231        14.46  +      3.14
  7.Kochańczyk Jakub         UKS Kometa Gliwice   S28             15.06  +      3.34
  8.Zapart Bartek            UKS Lotna Zdzieszowi O27             16.35  +      5.03
  9.Skowron Wojciech         UKS Kometa Gliwice   S28             18.05  +      6.33
 10.Majkowski Szymon         UKS Kometa Gliwice   S2803234        19.24  +      7.52
 11.Florkiewicz Jakub        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             19.46  +      8.14
 12.Roman Szymon             LUKS Azymek Zdzieszo O47             21.25  +      9.53
 13.Brańczyk Wiktor          ind.Mszana           MSZ             22.51  +     11.19
 14.Kubicki Jakub            LUKS Azymek Zdzieszo O47             24.04  +     12.32
 15.Janczak Rafał            UKS Lotna Zdzieszowi O27             25.09  +     13.37
 16.Pest Dominik             UKS Kometa Gliwice   S2803236        26.52  +     15.20
 17.Grochla Adam             LUKS Azymek Zdzieszo O47             29.28  +     17.56
 18.Kowalski Maciej          UKS Sparta Czyżowice S03             30.03  +     18.31
 19.Wierzbicki Krzysztof     UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             31.00  +     19.28
 20.Kuczok Marcin            UKS Sparta Czyżowice S03             35.16  +     23.44
 21.Tousty Jakub             UKS Kometa Gliwice   S2803238        38.24  +     26.52
 22.Kijanka Matteo           UKS Kometa Gliwice   S28             39.43  +     28.11
 23.Bachul Kacper            UKS Trójka Mikołów   TMI             57.54  +     46.22
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         1.6km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hyla Damian              LUKS Azymek Zdzieszo O4703332        17.15  +      0.00
  2.Kucharczyk Jakub         UKS Kometa Gliwice   S2802464        17.16  +      0.01
  3.Starzykiewicz Kacper     KS Kościelec Chrzanó K4802061        22.24  +      5.09
  4.Kukla Bartosz            UKS Kometa Gliwice   S2802990        23.19  +      6.04
  5.Sikorski Marcin          LUKS Azymek Zdzieszo O47             24.12  +      6.57
  6.Baron Dawid              UKS Kometa Gliwice   S2802463        26.48  +      9.33
  7.Kołeczko Błażej          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             29.45  +     12.30
  8.Obstoj Pior              LUKS Azymek Zdzieszo O47             32.38  +     15.23
  9.Gidel Samuel             UKS Lotna Zdzieszowi O27             40.50  +     23.35
    Klaudiusz Kot            Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J         NKl               
    Duślak Maksymilian       UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         NKl               
    Borowski Bartosz         UKS Słoneczko Żory   S0202602    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         1.8km    0m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Byrczek Jan              UKS Kometa Gliwice   S2802726        18.10  +      0.00
  2.Orłowski  Kamil          UKS Słoneczko Żory   S0202758        19.01  +      0.51
  3.Pieniak Krystian         UKS Kometa Gliwice   S2802048        20.41  +      2.31
  4.Rusinowski Łukasz        UKS Reflex Sekcja Bn S5102968        21.12  +      3.02
  5.Kołeczko Bartosz         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0102008        24.47  +      6.37
  6.Bienek Jakub             UKS Reflex Sekcja Bn S5102967        25.03  +      6.53
  7.Majda Bartłomiej         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             26.59  +      8.49
  8.Przygodzki  Arkadiusz    UKS Słoneczko Żory   S0202257        28.31  +     10.21
  9.Tomanek Krzysztof        UKS ZSZ-Jedynka Jast S0102551        30.45  +     12.35
 10.Chodura Łukasz           Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J             32.02  +     13.52
 11.Sobocik Karol            ZS Gogołowa          ZSG             33.01  +     14.51
 12.Pal Maciej               UKS Reflex Sekcja Bn S5102961        33.50  +     15.40
 13.Sobik Kamil              Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J             35.01  +     16.51
 14.Morgasiński Łukasz       UKS Reflex Sekcja Bn S51             41.47  +     23.37
 15.Brzoza Wojciech          ZS Gogołowa          ZSG             67.00  +     48.50
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         2.0km    0m 22k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Legięć Kamil             KS Kościelec Chrzanó K4800968        18.47  +      0.00
  2.Pucuła Mateusz           KS Kościelec Chrzanó K4802056        21.37  +      2.50
  3.Jurczyk Maciej           UKS Sparta Czyżowice S0302064        21.39  +      2.52
  4.Lewandowski Patryk       UKS Kometa Gliwice   S28             22.31  +      3.44
  5.Wrotny  Mateusz          LUKS Azymek Zdzieszo O47             31.59  +     13.12
    Grzesiak  Jakub          UKS Słoneczko Żory   S0202256    NKl               
    Urbanowski  Konrad       UKS Słoneczko Żory   S0202253    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         2.0km    0m 22k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Skorupa Marek            WKS Wawel Kraków     K30             17.22  +      0.00
  2.Borgiel Jarosław         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0101766        17.58  +      0.36
  3.Baran Jan                WKS Wawel Kraków     K30             18.52  +      1.30
  4.Garbacik Michał          WKS Wawel Kraków     K30             19.04  +      1.42
  5.Marszałek Piotr          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             22.32  +      5.10
  6.Blimke Dariusz           ind.Toruń            TOR             23.56  +      6.34
  7.Markowski Marcin         UKS Kometa Gliwice   S2800631        27.13  +      9.51
    Kubica Arkadiusz         UKS Kometa Gliwice   S28         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         2.0km    0m 22k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S2201195        19.36  +      0.00
  2.Niezgoda Przemysław      ATZ Racbórz          ATZ             23.27  +      3.51
  3.Polewka Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S2800301        23.37  +      4.01
  4.Towarek Ireneusz         MUKS Gliwice         S22             23.39  +      4.03
  5.Janas Sebastian          Janas Team           JAN             24.28  +      4.52
  6.Masny Krzysztof          UKS ZSZ-Jedynka Jast S0101780        28.14  +      8.38
  7.Lewandowski Piotr        ATZ Racbórz          ATZ             29.53  +     10.17
  8.Marszałkowski Adam       KS Forma Wodzisław Ś FWS             31.53  +     12.17
  9.Milik Aleksander         UKS Trójka Mikołów   TMI             41.09  +     21.33
    Tomanek Artur            UKS ZSZ-Jedynka Jast S0102564    NKl               
    Bodzek Krzysztof         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0101773    DNF               
    Marszałek Waldemar       UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         DNF               
    Bluza Łukasz             Indywidualnie        IND         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         1.8km    0m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jurczyk Piotr            UKS Sparta Czyżowice S0302928        21.45  +      0.00
  2.Pędowski Wojciech        KS OK!Sport Warszawa W0202079        22.53  +      1.08
  3.Polewski Dariusz         LUKS Azymek Zdzieszo O47             23.47  +      2.02
  4.Przygodzki  Dariusz      UKS Słoneczko Żory   S0202258        27.52  +      6.07
  5.Brańczyk Andrzej         ZS Gogołowa          ZSG             34.35  +     12.50
    Hyjek Adam               LUKS Azymek Zdzieszo O47         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         1.6km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kryjomski Jerzy          KS Kościelec Chrzanó K4800963        18.26  +      0.00
  2.Wojarski Krzysztof       MUKS Gliwice         S22             18.38  +      0.12
  3.Wysocki Andrzej          MUKS Gliwice         S2202697        26.24  +      7.58
  4.Pipiro Grzegorz          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             28.22  +      9.56
    Zdanowicz Jan            UKS Kometa Gliwice   S2800302    NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M65         1.5km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Blimke Roman             ind.Tychy            TYC00189        26.14  +      0.00
  2.Lebek Henryk             MUKS Gliwice         S2202292        28.34  +      2.20
  3.Dvořák Vlastimil         TJ Banik Ostrava     BAN             30.46  +      4.32
 
Końcowe wyniki zawodów: Open        1.3km    0m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Burak Aleksander         UKS Lotna Zdzieszowi O27             18.38  +      0.00
  2.Kubicki Grzegorz         LUKS Azymek Zdzieszo O47             21.14  +      2.36
  3.Wójcik Grzegorz          WKS Wawel Kraków     K30             22.08  +      3.30
  4.Łyp Piotr                UKS Sparta Czyżowice S03             23.00  +      4.22
  5.Jurczyk Anna             UKS Sparta Czyżowice S03             27.34  +      8.56
  6.Tomanek Beata            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             28.03  +      9.25
  7.Burak Justyna            UKS Lotna Zdzieszowi O27             30.37  +     11.59
  8.Wilk Iwona               ind.Godów            GOD             33.13  +     14.35
  9.Bucholc Teresa           ind.Tarnowske Góry   TAR             54.33  +     35.55
    Kubicka Gizela           LUKS Azymek Zdzieszo O47         NKl               
    ekipa 1                  BB O-Team            BBO         DNF               
    ekipa 2                  BB O-Team            BBO         DNF               
    Rak Jarosław             ind.Gliwice          GLI         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        1.1km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hyla Natalia             LUKS Azymek Zdzieszo O47             14.49  +      0.00
  2.Makuła Wiktor            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             15.36  +      0.47
  3.Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S2802461        17.11  +      2.22
  4.Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O27             19.18  +      4.29
  5.Mądra Majka              ind.Tychy            TYC             22.03  +      7.14
  6.Kucia Szymon             UKS Trójka Mikołów   TMI             24.32  +      9.43
  7.Kołeczko Maksymilian     UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             26.12  +     11.23
  8.Masny Przemysław         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             26.29  +     11.40
  9.Milik Inga               UKS Trójka Mikołów   TMI             26.40  +     11.51
 10.Dzik Zosia               MUKS Gliwice         S22             26.42  +     11.53
 11.Niezgoda Alicja          ATZ Racbórz          ATZ             27.40  +     12.51
 12.Bachul Sonia             UKS Trójka Mikołów   TMI             27.52  +     13.03
 13.Bachul Bartosz           UKS Trójka Mikołów   TMI             28.44  +     13.55
 14.Dereń Wojciech           ind.Tychy            TYC             30.12  +     15.23
 15.Nowak Łukasz             UKS Reflex Sekcja Bn S51             33.33  +     18.44
 16.Strączek Tomasz          ind. Kraków          K01             34.19  +     19.30
 17.Wawoczny Zuzanna         UKS Reflex Sekcja Bn S51             37.14  +     22.25
 18.Janas Agnieszka          Janas Team           JAN             40.16  +     25.27
    Janas Aleksander         Janas Team           JAN         NKl               
    Piotrowski Szymon        UKS Trójka Mikołów   TMI         NKl               
    Marszałek Dawid          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         NKl               
    Handzelewicz Patryk i Filipind. Jastrzębie-Zdró IJZ         NKl