Końcowe wyniki zawodów                                           2015-05-01 18:42:18
                                    EuroMajówka
===PRO SPORT Piotr Paszynski==========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10/N       2.3km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Pastuszak Julia          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             28.14  +      0.00
  2.Marcisz Jessica          UKS Kometa Gliwice   S28             29.52  +      1.38
  3.Jagieła Kornelia         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             30.03  +      1.49
  4.Mordarska Jagoda         UKS Kometa Gliwice   S28             30.56  +      2.42
  5.Milczarek Julia          UKS Reflex Sekcja Bn S51             31.59  +      3.45
  6.Marszałkowska Dorota     SP 1 Gorzyce         S1G             39.09  +     10.55
  7.Szynalik Hanna           LUKS Azymek Zdzieszo O47             47.13  +     18.59
  8.Piotrowska Kornelia      UKS Trójka Mikołów   TMI             49.33  +     21.19
  9.Karecka Julia            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             51.32  +     23.18
 10.Mastela Hanna            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             53.18  +     25.04
 11.Jagieła Wiktoria         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             57.41  +     29.27
 12.Motyl Liliana            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             71.43  +     43.29
 13.Juszkiewicz Dominika     UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             86.30  +     58.16
    Powieśnik Emilia         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         2.5km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Weisman  Monika          UKS Słoneczko Żory   S0202604        25.23  +      0.00
  2.Pietrulińska Nikola      UKS Kometa Gliwice   S28             26.26  +      1.03
  3.Bąkowska Martyna         UKS Kometa Gliwice   S2803226        27.12  +      1.49
  4.Jarząb Natalia           UKS Kometa Gliwice   S28             28.44  +      3.21
  5.Kwiatek Nina             UKS Trójka Mikołów   TMI             29.43  +      4.20
  6.Oleśniewicz  Nina        LUKS Azymek Zdzieszo O47             30.08  +      4.45
  7.Toll Kaja                UKS Kometa Gliwice   S28             31.16  +      5.53
  8.Papszun Julia            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             32.16  +      6.53
  9.Czapska Wiktoria         UKS Kometa Gliwice   S2803227        34.39  +      9.16
 10.Kranc Wiktoria           UKS Reflex Sekcja Bn S51             36.17  +     10.54
 11.Horst Julia              UKS Kometa Gliwice   S2803228        37.01  +     11.38
 12.Makielak Wiktoria        UKS Kometa Gliwice   S28             37.18  +     11.55
 13.Rajca Luiza              KS Kościelec Chrzanó K4802867        38.12  +     12.49
 14.Trzoska Anna             UKS Kometa Gliwice   S2803239        40.09  +     14.46
 15.Marszałkowska Martyna    SP 1 Gorzyce         S1G             41.28  +     16.05
 16.Gajda Natalia            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             41.59  +     16.36
 17.Burak Natalia            UKS Lotna Zdzieszowi O27             43.21  +     17.58
 18.Bąk Wiktoria             UKS Kometa Gliwice   S2802988        44.06  +     18.43
 19.Szkabarnicka Dominika    UKS Kometa Gliwice   S28             46.58  +     21.35
 20.Prusaczyk Amelia         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             49.29  +     24.06
 21.Kajdas Sara              UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             50.26  +     25.03
 22.Natalia Zdziebłowska     UKS Reflex Sekcja Bn S51             54.53  +     29.30
 23.Prusaczyk Katarzyna      UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             59.24  +     34.01
 24.Szafranek Dorota         UKS Kometa Gliwice   S28             60.49  +     35.26
 25.Golenia Julia            UKS Kometa Gliwice   S28             61.11  +     35.48
 26.Gajda Paulina            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             67.18  +     41.55
    Mianecka Amelia          UKS Kometa Gliwice   S28         DNF               
    Żarłok Zuzanna           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         DNF               
 PK Zając Jagoda             UKS Słoneczko Żory   S02        PK   50.31  +     25.08
 PK Orzeł Barbara            UKS Słoneczko Żory   S02        PK   47.28  +     22.05
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         2.8km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kowal Natalia            KS Kościelec Chrzanó K4802062        32.58  +      0.00
  2.Kozłowska Olga           UKS Patria Młynne    K3102271        33.58  +      1.00
  3.Polewka Aleksandra       UKS Kometa Gliwice   S2802462        34.41  +      1.43
  4.Sobel Natalia            UKS Kometa Gliwice   S2802491        35.50  +      2.52
  5.Urbańczyk Aleksandra     KS Kościelec Chrzanó K4802354        36.03  +      3.05
  6.Wójcik Natalia           WKS Wawel Kraków     K30             42.04  +      9.06
  7.Misztal  Paulina         UKS Słoneczko Żory   S0202603        42.12  +      9.14
  8.Kozłowska Maria          UKS Patria Młynne    K3102270        45.03  +     12.05
  9.Dammfeld Karolina        UKS Lotna Zdzieszowi O27             48.09  +     15.11
 10.Łakomska Aleksandra      LUKS Azymek Zdzieszo O47             51.20  +     18.22
 11.Piętak Aleksandra        UKS Kometa Gliwice   S2802492        53.44  +     20.46
 12.Bartoń Natalia           UKS Kometa Gliwice   S28             55.16  +     22.18
 13.Miozga Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S2802632        61.30  +     28.32
 14.Koncka Laura             UKS Reflex Sekcja Bn S51             87.59  +     55.01
    Dzierwa Hanna            KS Kościelec Chrzanó K4802057    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         3.4km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janik Urszula            WKS Wawel Kraków     K30             32.16  +      0.00
  2.Listek Marta             WKS Wawel Kraków     K30             34.52  +      2.36
  3.Garbacik Maja            WKS Wawel Kraków     K30             41.03  +      8.47
  4.Weisman  Wiktoria        UKS Słoneczko Żory   S0202259        42.24  +     10.08
  5.Kozłowska Wiktoria       UKS Patria Młynne    K3102269        42.56  +     10.40
  6.Kowalska Agata           UKS Reflex Sekcja Bn S5102482        45.26  +     13.10
  7.Łabuda Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S2802233        49.11  +     16.55
  8.Mastela Krystyna         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0101760        51.53  +     19.37
  9.Nowak Luiza              UKS Reflex Sekcja Bn S51             56.02  +     23.46
 10.Jurczyk Marta            UKS Sparta Czyżowice S0302052        61.49  +     29.33
 11.Kujda Alicja             UKS Reflex Sekcja Bn S51             65.05  +     32.49
 12.Piecha Agnieszka         UKS Reflex Sekcja Bn S5102488       103.40  +     71.24
    Zimończyk Martyna        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         NKl               
    Pasek Karolina           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         3.6km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bugaj Katarzyna          WKS Wawel Kraków     K30             41.14  +      0.00
    Dzik Justyna             MUKS Gliwice         S2202065    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         3.7km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wziętek Barbara          WKS Wawel Kraków     K30             38.33  +      0.00
  2.Sanocka Barbara          UKS Kometa Gliwice   S2800295        40.30  +      1.57
    Lewandowska  Jagoda      UKS Słoneczko Żory   S02         NKl               
    Masny Anna               UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         DNF               
    Warmus Zuzanna           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         3.5km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozłowska Jolanta        UKS Patria Młynne    K3102841        43.15  +      0.00
  2.Marszałek Maria          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             51.13  +      7.58
  3.Syryjczyk Marta          UKS Trójka Mikołów   TMI             63.15  +     20.00
  4.Kwiatek Aleksandra       UKS Trójka Mikołów   TMI             71.32  +     28.17
  5.Polewka Beata            UKS Kometa Gliwice   S2802460        72.17  +     29.02
    Kucia Magdalena          UKS Trójka Mikołów   TMI         NKl               
    Borkowska Wioletta       UKS Trójka Mikołów   TMI         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K45/55      2.7km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S2802181        32.30  +      0.00
  2.Wojarska Kamilla         BB O-Team            BBO             44.35  +     12.05
  3.Pipiro Grażyna           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             76.18  +     43.48
 
Końcowe wyniki zawodów: M10/N       2.3km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wójcik Paweł             WKS Wawel Kraków     K30             21.07  +      0.00
  2.Marszałek Patryk         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             24.37  +      3.30
  3.Burak Łukasz             UKS Lotna Zdzieszowi O27             27.12  +      6.05
  4.Milik Olaf               UKS Trójka Mikołów   TMI             32.35  +     11.28
  5.Kucia Mateusz            UKS Trójka Mikołów   TMI             38.39  +     17.32
  6.Masny Tadeusz            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             42.29  +     21.22
  7.Mazur Łukasz             UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             47.28  +     26.21
    Kurek Bartosz            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.4km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kołodziejczyk Bartłomiej UKS Kometa Gliwice   S2803230        21.53  +      0.00
  2.Towarek Michał           MUKS Gliwice         S22             22.52  +      0.59
  3.Kołodziejczyk Łukasz     UKS Kometa Gliwice   S2803231        24.20  +      2.27
  4.Kubicki Jakub            LUKS Azymek Zdzieszo O47             26.28  +      4.35
  5.Kochańczyk Jakub         UKS Kometa Gliwice   S28             27.46  +      5.53
  6.Tousty Jakub             UKS Kometa Gliwice   S2803238        30.10  +      8.17
  7.Haltof Adam              TJ Třinec            TJT             30.40  +      8.47
  8.Białas Przemysław        UKS Kometa Gliwice   S2802987        31.49  +      9.56
  9.Skowron Wojciech         UKS Kometa Gliwice   S28             33.35  +     11.42
 10.Janczak Rafał            UKS Lotna Zdzieszowi O27             34.34  +     12.41
 11.Zapart Bartek            UKS Lotna Zdzieszowi O27             38.42  +     16.49
 12.Wierzbicki Krzysztof     UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             39.03  +     17.10
 13.Grochla Adam             LUKS Azymek Zdzieszo O47             41.49  +     19.56
 14.Pest Dominik             UKS Kometa Gliwice   S2803236        43.13  +     21.20
 15.Orłowski  Konrad         UKS Słoneczko Żory   S02             50.46  +     28.53
 16.Florkiewicz Jakub        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             51.28  +     29.35
 17.Brańczyk Wiktor          ind.Mszana           MSZ             53.41  +     31.48
 18.Roman Szymon             LUKS Azymek Zdzieszo O47             56.51  +     34.58
 19.Kijanka Matteo           UKS Kometa Gliwice   S28             71.08  +     49.15
    Majkowski Szymon         UKS Kometa Gliwice   S2803234    NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         2.9km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kucharczyk Jakub         UKS Kometa Gliwice   S2802464        29.22  +      0.00
  2.Hyla Damian              LUKS Azymek Zdzieszo O4703332        33.57  +      4.35
  3.Kukla Bartosz            UKS Kometa Gliwice   S2802990        35.24  +      6.02
  4.Starzykiewicz Kacper     KS Kościelec Chrzanó K4802061        37.20  +      7.58
  5.Sikorski Marcin          LUKS Azymek Zdzieszo O47             37.49  +      8.27
  6.Kołeczko Błażej          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             40.37  +     11.15
  7.Obstoj Pior              LUKS Azymek Zdzieszo O47             61.07  +     31.45
  8.Gidel Samuel             UKS Lotna Zdzieszowi O27             73.10  +     43.48
    Duślak Maksymilian       UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         NKl               
    Baron Dawid              UKS Kometa Gliwice   S2802463    DNF               
    Borowski Bartosz         UKS Słoneczko Żory   S0202602    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         3.8km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Byrczek Jan              UKS Kometa Gliwice   S2802726        37.50  +      0.00
  2.Pieniak Krystian         UKS Kometa Gliwice   S2802048        41.37  +      3.47
  3.Orłowski  Kamil          UKS Słoneczko Żory   S0202758        48.06  +     10.16
  4.Brzoza Wojciech          ZS Gogołowa          ZSG             48.13  +     10.23
  5.Kołeczko Bartosz         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0102008        48.45  +     10.55
  6.Bienek Jakub             UKS Reflex Sekcja Bn S5102967        49.21  +     11.31
  7.Rusinowski Łukasz        UKS Reflex Sekcja Bn S5102968        49.52  +     12.02
  8.Przygodzki  Arkadiusz    UKS Słoneczko Żory   S0202257        61.08  +     23.18
  9.Pal Maciej               UKS Reflex Sekcja Bn S5102961       101.41  +     63.51
    Morgasiński Łukasz       UKS Reflex Sekcja Bn S51         NKl               
    Sobocik Karol            ZS Gogołowa          ZSG         NKl               
    Majda Bartłomiej         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         3.9km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Legięć Kamil             KS Kościelec Chrzanó K4800968        29.28  +      0.00
  2.Pucuła Mateusz           KS Kościelec Chrzanó K4802056        35.19  +      5.51
  3.Jurczyk Maciej           UKS Sparta Czyżowice S0302064        36.00  +      6.32
  4.Lewandowski Patryk       UKS Kometa Gliwice   S28             48.35  +     19.07
  5.Wrotny  Mateusz          LUKS Azymek Zdzieszo O47             54.11  +     24.43
    Grzesiak  Jakub          UKS Słoneczko Żory   S0202256    DNF               
 PK Urbanowski  Konrad       UKS Słoneczko Żory   S0202253   PKDNF              
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         5.0km    0m 22k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Baran Jan                WKS Wawel Kraków     K30             39.49  +      0.00
  2.Skorupa Marek            WKS Wawel Kraków     K30             41.36  +      1.47
  3.Marszałek Piotr          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             52.23  +     12.34
  4.Blimke Dariusz           ind.Toruń            TOR             55.10  +     15.21
  5.Markowski Marcin         UKS Kometa Gliwice   S2800631        63.20  +     23.31
  6.Kubica Arkadiusz         UKS Kometa Gliwice   S28             64.49  +     25.00
    Borgiel Jarosław         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0101766    DNF               
    Garbacik Michał          WKS Wawel Kraków     K30         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         4.5km    0m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S2201195        39.17  +      0.00
  2.Towarek Ireneusz         MUKS Gliwice         S22             42.39  +      3.22
  3.Tomanek Artur            UKS ZSZ-Jedynka Jast S0102564        45.08  +      5.51
  4.Polewka Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S2800301        45.44  +      6.27
  5.Bodzek Krzysztof         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0101773        48.38  +      9.21
  6.Niezgoda Przemysław      ATZ Racbórz          ATZ             49.52  +     10.35
  7.Janas Sebastian          Janas Team           JAN             51.55  +     12.38
  8.Bluza Łukasz             Indywidualnie        IND             52.51  +     13.34
  9.Masny Krzysztof          UKS ZSZ-Jedynka Jast S0101780        59.12  +     19.55
 10.Lewandowski Piotr        ATZ Racbórz          ATZ             70.42  +     31.25
 11.Kos Tomasz               PSP Bytom            PSP             81.25  +     42.08
 12.Marszałkowski Adam       KS Forma Wodzisław Ś FWS            102.53  +     63.36
 13.Milik Aleksander         UKS Trójka Mikołów   TMI            129.40  +     90.23
    Marszałek Waldemar       UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         3.9km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pędowski Wojciech        KS OK!Sport Warszawa W0202079        48.30  +      0.00
  2.Jurczyk Piotr            UKS Sparta Czyżowice S0302928        48.48  +      0.18
  3.Polewski Dariusz         LUKS Azymek Zdzieszo O47             51.42  +      3.12
  4.Przygodzki  Dariusz      UKS Słoneczko Żory   S0202258        61.04  +     12.34
  5.Brańczyk Andrzej         ZS Gogołowa          ZSG             65.52  +     17.22
    Hyjek Adam               LUKS Azymek Zdzieszo O47         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         3.5km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kryjomski Jerzy          KS Kościelec Chrzanó K4800963        35.05  +      0.00
  2.Wojarski Krzysztof       MUKS Gliwice         S22             36.05  +      1.00
  3.Zdanowicz Jan            UKS Kometa Gliwice   S2800302        40.40  +      5.35
  4.Wysocki Andrzej          MUKS Gliwice         S2202697        52.03  +     16.58
  5.Pipiro Grzegorz          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             83.19  +     48.14
 
Końcowe wyniki zawodów: M65         2.5km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dvořák Vlastimil         TJ Banik Ostrava     BAN             41.41  +      0.00
  2.Blimke Roman             ind.Tychy            TYC00189        44.20  +      2.39
  3.Lebek Henryk             MUKS Gliwice         S2202292        44.39  +      2.58
 
Końcowe wyniki zawodów: Open        2.6km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wójcik Grzegorz          WKS Wawel Kraków     K30             28.48  +      0.00
  2.Burak Aleksander         UKS Lotna Zdzieszowi O27             30.03  +      1.15
  3.Haltof Henryk            TJ Třinec            TJT             33.00  +      4.12
  4.Kurowski Damian          II LO Cieszyn        L2C             33.11  +      4.23
  5.Cieślar Noemi            II LO Cieszyn        L2C             33.31  +      4.43
  6.Jurczyk Anna             UKS Sparta Czyżowice S03             35.14  +      6.26
  7.Rak Jarosław             ind.Gliwice          GLI             35.46  +      6.58
  8.Czyż Paulina             II LO Cieszyn        L2C             39.20  +     10.32
  9.Wojtynek Daria           II LO Cieszyn        L2C             39.31  +     10.43
 10.Burak Justyna            UKS Lotna Zdzieszowi O27             43.11  +     14.23
 11.ekipa 1                  BB O-Team            BBO             46.52  +     18.04
 12.ekipa 2                  BB O-Team            BBO             48.30  +     19.42
 13.Żebrok Justyna           II LO Cieszyn        L2C             55.05  +     26.17
 14.Kubicki Grzegorz         LUKS Azymek Zdzieszo O47             66.16  +     37.28
 15.Bucholc Teresa           ind.Tarnowske Góry   TAR             68.38  +     39.50
    Kubicka Gizela           LUKS Azymek Zdzieszo O47         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: OpenG2      2.5km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------
    Szołucha Aleksandra      Łaziska              LAZ         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: OpenG3      2.9km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tomanek Krzysztof        UKS ZSZ-Jedynka Jast S0102551        34.59  +      0.00
  2.Caniboł Michał           ind. Skrbeńsko       SKR             52.28  +     17.29
 
Końcowe wyniki zawodów: OpenG4      3.0km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tomanek Beata            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             72.14  +      0.00
    Wilk Iwona               ind.Godów            GOD         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        2.6km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hyla Natalia             LUKS Azymek Zdzieszo O47             25.03  +      0.00
  2.Nowak Łukasz             UKS Reflex Sekcja Bn S51             31.12  +      6.09
  3.Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S2802461        32.15  +      7.12
  4.Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O27             33.54  +      8.51
  5.Makuła Wiktor            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             34.27  +      9.24
  6.Milik Inga               UKS Trójka Mikołów   TMI             35.35  +     10.32
  7.Wawoczny Zuzanna         UKS Reflex Sekcja Bn S51             35.39  +     10.36
  8.Dzik Zosia               MUKS Gliwice         S22             37.42  +     12.39
  9.Kwiatek Maja             UKS Trójka Mikołów   TMI             38.52  +     13.49
 10.Kołeczko Maksymilian     UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             45.17  +     20.14
 11.Masny Przemysław         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             45.50  +     20.47
 12.Piotrowski Szymon        UKS Trójka Mikołów   TMI             47.12  +     22.09
 13.Kucia Szymon             UKS Trójka Mikołów   TMI             50.28  +     25.25
 14.Jary Olaf                ind.śląskie          SLA             50.45  +     25.42
 15.Janas Agnieszka          Janas Team           JAN             51.59  +     26.56
 16.Janas Aleksander         Janas Team           JAN             52.50  +     27.47
    Dereń Wojciech           ind.Tychy            TYC         NKl               
    Mądra Majka              ind.Tychy            TYC         NKl               
    Marszałek Dawid          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         NKl               
    Strączek Tomasz          ind. Kraków          K01         NKl