Końcowe wyniki kategorii                                                              2015-05-01 18:42:00
                                               EuroMajówka
===PRO SPORT Piotr Paszynski===============================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki kategorii           : K10/N                     1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marcisz Jessica          UKS Kometa Gliwice   S28             15.05/1       29.52/2       44.57/1  
  2.Jagieła Kornelia         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             16.29/2       30.03/3       46.32/2  
  3.Pastuszak Julia          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             21.26/4       28.14/1       49.40/3  
  4.Milczarek Julia          UKS Reflex Sekcja Bn S51             20.05/3       31.59/5       52.04/4  
  5.Mordarska Jagoda         UKS Kometa Gliwice   S28             24.03/6       30.56/4       54.59/5  
  6.Szynalik Hanna           LUKS Azymek Zdzieszo O47             29.19/8       47.13/7       76.32/6  
  7.Jagieła Wiktoria         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             22.25/5       57.41/11      80.06/7  
  8.Karecka Julia            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             33.56/10      51.32/9       85.28/8  
  9.Mastela Hanna            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             32.34/9       53.18/10      85.52/9  
 10.Motyl Liliana            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             43.44/12      71.43/12     115.27/10 
 11.Juszkiewicz Dominika     UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             41.33/11      86.30/13     128.03/11 
    Marszałkowska Dorota     SP 1 Gorzyce         S1G         NKl      /        39.09/6   NKl      /   
    Piotrowska Kornelia      UKS Trójka Mikołów   TMI         NKl      /        49.33/8   NKl      /   
    Powieśnik Emilia         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
    Kwiatek Maja             UKS Trójka Mikołów   TMI             24.20/7                              
 
Końcowe wyniki kategorii           : K12                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Weisman  Monika          UKS Słoneczko Żory   S0202604        11.51/1       25.23/1       37.14/1  
  2.Jarząb Natalia           UKS Kometa Gliwice   S28             13.53/5       28.44/4       42.37/2  
  3.Bąkowska Martyna         UKS Kometa Gliwice   S2803226        15.28/8       27.12/3       42.40/3  
  4.Pietrulińska Nikola      UKS Kometa Gliwice   S28             19.01/14      26.26/2       45.27/4  
  5.Toll Kaja                UKS Kometa Gliwice   S28             14.12/6       31.16/7       45.28/5  
  5.Kwiatek Nina             UKS Trójka Mikołów   TMI             15.45/9       29.43/5       45.28/5  
  7.Papszun Julia            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             13.50/4       32.16/8       46.06/7  
  8.Czapska Wiktoria         UKS Kometa Gliwice   S2803227        14.56/7       34.39/9       49.35/8  
  9.Oleśniewicz  Nina        LUKS Azymek Zdzieszo O47             19.35/15      30.08/6       49.43/9  
 10.Rajca Luiza              KS Kościelec Chrzanó K4802867        12.37/2       38.12/13      50.49/10 
 11.Horst Julia              UKS Kometa Gliwice   S2803228        17.44/11      37.01/11      54.45/11 
 12.Trzoska Anna             UKS Kometa Gliwice   S2803239        16.55/10      40.09/14      57.04/12 
 13.Bąk Wiktoria             UKS Kometa Gliwice   S2802988        13.21/3       44.06/18      57.27/13 
 14.Kranc Wiktoria           UKS Reflex Sekcja Bn S51             21.26/18      36.17/10      57.43/14 
 15.Makielak Wiktoria        UKS Kometa Gliwice   S28             22.18/19      37.18/12      59.36/15 
 16.Burak Natalia            UKS Lotna Zdzieszowi O27             18.37/13      43.21/17      61.58/16 
 17.Marszałkowska Martyna    SP 1 Gorzyce         S1G             20.49/17      41.28/15      62.17/17 
 18.Szkabarnicka Dominika    UKS Kometa Gliwice   S28             22.46/20      46.58/19      69.44/18 
 19.Natalia Zdziebłowska     UKS Reflex Sekcja Bn S51             18.23/12      54.53/22      73.16/19 
 20.Kajdas Sara              UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             29.21/23      50.26/21      79.47/20 
 21.Szafranek Dorota         UKS Kometa Gliwice   S28             20.02/16      60.49/24      80.51/21 
 22.Prusaczyk Amelia         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             33.13/26      49.29/20      82.42/22 
 23.Golenia Julia            UKS Kometa Gliwice   S28             25.55/22      61.11/25      87.06/23 
 24.Gajda Natalia            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             45.20/28      41.59/16      87.19/24 
 25.Gajda Paulina            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             31.28/25      67.18/26      98.46/25 
 26.Prusaczyk Katarzyna      UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             43.32/27      59.24/23     102.56/26 
    Mianecka Amelia          UKS Kometa Gliwice   S28         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
    Żarłok Zuzanna           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
    Kowalska Magda           UKS Sparta Czyżowice S03             30.09/24                             
    Student Dominika         UKS Sparta Czyżowice S03             23.19/21                             
 PK.Zając Jagoda             UKS Słoneczko Żory   S02        PKNKl     /   PK   50.31/27 PKNKl     /   
 PK.Orzeł Barbara            UKS Słoneczko Żory   S02        PKNKl     /   PK   47.28/28 PKNKl     /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K14                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kowal Natalia            KS Kościelec Chrzanó K4802062        19.28/1       32.58/1       52.26/1  
  2.Kozłowska Olga           UKS Patria Młynne    K3102271        20.08/2       33.58/2       54.06/2  
  3.Polewka Aleksandra       UKS Kometa Gliwice   S2802462        21.14/3       34.41/3       55.55/3  
  4.Urbańczyk Aleksandra     KS Kościelec Chrzanó K4802354        25.09/7       36.03/5       61.12/4  
  5.Wójcik Natalia           WKS Wawel Kraków     K30             23.16/4       42.04/6       65.20/5  
  6.Misztal  Paulina         UKS Słoneczko Żory   S0202603        23.55/5       42.12/7       66.07/6  
  7.Kozłowska Maria          UKS Patria Młynne    K3102270        24.09/6       45.03/8       69.12/7  
  8.Dammfeld Karolina        UKS Lotna Zdzieszowi O27             28.11/9       48.09/9       76.20/8  
  9.Piętak Aleksandra        UKS Kometa Gliwice   S2802492        26.44/8       53.44/11      80.28/9  
 10.Bartoń Natalia           UKS Kometa Gliwice   S28             28.33/10      55.16/12      83.49/10 
 11.Miozga Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S2802632        39.27/11      61.30/13     100.57/11 
 12.Koncka Laura             UKS Reflex Sekcja Bn S51             48.55/12      87.59/14     136.54/12 
    Krauz Laura              Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J         NKl      /                               
    Niestrój Patrycja        Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J         NKl      /                               
    Dzierwa Hanna            KS Kościelec Chrzanó K4802057    DNF      /    DNF      /    NKl      /   
    Łakomska Aleksandra      LUKS Azymek Zdzieszo O47         NKl      /        51.20/10  NKl      /   
    Sobel Natalia            UKS Kometa Gliwice   S2802491    NKl      /        35.50/4   NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K16                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janik Urszula            WKS Wawel Kraków     K30             20.34/5       32.16/1       52.50/1  
  2.Listek Marta             WKS Wawel Kraków     K30             18.43/1       34.52/2       53.35/2  
  3.Garbacik Maja            WKS Wawel Kraków     K30             18.48/2       41.03/3       59.51/3  
  4.Kozłowska Wiktoria       UKS Patria Młynne    K3102269        19.05/3       42.56/5       62.01/4  
  5.Weisman  Wiktoria        UKS Słoneczko Żory   S0202259        20.16/4       42.24/4       62.40/5  
  6.Kowalska Agata           UKS Reflex Sekcja Bn S5102482        22.01/6       45.26/6       67.27/6  
  7.Łabuda Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S2802233        26.47/8       49.11/7       75.58/7  
  8.Mastela Krystyna         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0101760        30.13/11      51.53/8       82.06/8  
  9.Nowak Luiza              UKS Reflex Sekcja Bn S51             29.47/10      56.02/9       85.49/9  
 10.Jurczyk Marta            UKS Sparta Czyżowice S0302052        24.20/7       61.49/10      86.09/10 
 11.Kujda Alicja             UKS Reflex Sekcja Bn S51             33.33/13      65.05/11      98.38/11 
 12.Piecha Agnieszka         UKS Reflex Sekcja Bn S5102488        40.58/16     103.40/12     144.38/12 
    Zimończyk Martyna        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             37.11/15  NKl      /    NKl      /   
    Pasek Karolina           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             30.28/12  NKl      /    NKl      /   
    Cimek Marta              Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J             50.44/18                             
    Kocur Alicja             Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J             41.47/17                             
    Papszun Patrycja         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0102009        28.00/9                              
    Wowra Agata              ZS Gogołowa          ZSG             34.50/14                             
    Brejza Emilia            ZS Gogołowa          ZSG             65.15/19                             
 
Końcowe wyniki kategorii           : K18                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bugaj Katarzyna          WKS Wawel Kraków     K30             22.27/1       41.14/1       63.41/1  
    Dzik Justyna             MUKS Gliwice         S2202065        31.11/2   DNF      /    NKl      /   
    Surowy Aleksandra        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             32.07/3                              
    Błatoń Magda             ZS Gogołowa          ZSG             49.18/4                              
 
Końcowe wyniki kategorii           : K21                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wziętek Barbara          WKS Wawel Kraków     K30             18.21/1       38.33/1       56.54/1  
  2.Sanocka Barbara          UKS Kometa Gliwice   S2800295        20.19/2       40.30/2       60.49/2  
    Lewandowska  Jagoda      UKS Słoneczko Żory   S02             33.55/3   NKl      /    NKl      /   
    Masny Anna               UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Warmus Zuzanna           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K35                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozłowska Jolanta        UKS Patria Młynne    K3102841        23.06/1       43.15/1       66.21/1  
  2.Marszałek Maria          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             27.45/2       51.13/2       78.58/2  
  3.Syryjczyk Marta          UKS Trójka Mikołów   TMI             29.30/3       63.15/3       92.45/3  
  4.Polewka Beata            UKS Kometa Gliwice   S2802460        29.33/4       72.17/5      101.50/4  
  5.Kwiatek Aleksandra       UKS Trójka Mikołów   TMI             54.03/7       71.32/4      125.35/5  
    Kucia Magdalena          UKS Trójka Mikołów   TMI             49.43/6   NKl      /    NKl      /   
    Borkowska Wioletta       UKS Trójka Mikołów   TMI             47.38/5   NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K45/55                    1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S2802181        23.40/1       32.30/1       56.10/1  
  2.Wojarska Kamilla         BB O-Team            BBO             33.42/2       44.35/2       78.17/2  
  3.Pipiro Grażyna           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             35.34/3       76.18/3      111.52/3  
 
Końcowe wyniki kategorii           : M10/N                     1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wójcik Paweł             WKS Wawel Kraków     K30             10.38/1       21.07/1       31.45/1  
  2.Burak Łukasz             UKS Lotna Zdzieszowi O27             13.20/2       27.12/3       40.32/2  
  3.Kucia Mateusz            UKS Trójka Mikołów   TMI             17.55/3       38.39/5       56.34/3  
  4.Mazur Łukasz             UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             23.35/4       47.28/7       71.03/4  
  5.Masny Tadeusz            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             31.19/7       42.29/6       73.48/5  
  6.Milik Olaf               UKS Trójka Mikołów   TMI             47.07/9       32.35/4       79.42/6  
    Kurek Bartosz            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             25.48/6   DNF      /    NKl      /   
    Marszałek Patryk         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         NKl      /        24.37/2   NKl      /   
    Lisowski Filip           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             25.22/5                              
    Pampuch Rafał            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             40.45/8                              
 
Końcowe wyniki kategorii           : M12                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Towarek Michał           MUKS Gliwice         S22             11.32/1       22.52/2       34.24/1  
  2.Kołodziejczyk Bartłomiej UKS Kometa Gliwice   S2803230        12.59/3       21.53/1       34.52/2  
  3.Kołodziejczyk Łukasz     UKS Kometa Gliwice   S2803231        14.46/6       24.20/3       39.06/3  
  4.Kochańczyk Jakub         UKS Kometa Gliwice   S28             15.06/7       27.46/5       42.52/4  
  5.Haltof Adam              TJ Třinec            TJT             12.51/2       30.40/7       43.31/5  
  6.Białas Przemysław        UKS Kometa Gliwice   S2802987        14.18/4       31.49/8       46.07/6  
  7.Kubicki Jakub            LUKS Azymek Zdzieszo O47             24.04/14      26.28/4       50.32/7  
  8.Skowron Wojciech         UKS Kometa Gliwice   S28             18.05/9       33.35/9       51.40/8  
  9.Zapart Bartek            UKS Lotna Zdzieszowi O27             16.35/8       38.42/11      55.17/9  
 10.Janczak Rafał            UKS Lotna Zdzieszowi O27             25.09/15      34.34/10      59.43/10 
 11.Orłowski  Konrad         UKS Słoneczko Żory   S02             14.23/5       50.46/15      65.09/11 
 12.Tousty Jakub             UKS Kometa Gliwice   S2803238        38.24/21      30.10/6       68.34/12 
 13.Wierzbicki Krzysztof     UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             31.00/19      39.03/12      70.03/13 
 14.Pest Dominik             UKS Kometa Gliwice   S2803236        26.52/16      43.13/14      70.05/14 
 15.Florkiewicz Jakub        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             19.46/11      51.28/16      71.14/15 
 16.Grochla Adam             LUKS Azymek Zdzieszo O47             29.28/17      41.49/13      71.17/16 
 17.Brańczyk Wiktor          ind.Mszana           MSZ             22.51/13      53.41/17      76.32/17 
 18.Roman Szymon             LUKS Azymek Zdzieszo O47             21.25/12      56.51/18      78.16/18 
 19.Kijanka Matteo           UKS Kometa Gliwice   S28             39.43/22      71.08/19     110.51/19 
    Majkowski Szymon         UKS Kometa Gliwice   S2803234        19.24/10  NKl      /    NKl      /   
    Kuczok Marcin            UKS Sparta Czyżowice S03             35.16/20                             
    Kowalski Maciej          UKS Sparta Czyżowice S03             30.03/18                             
    Bachul Kacper            UKS Trójka Mikołów   TMI             57.54/23                             
 
Końcowe wyniki kategorii           : M14                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kucharczyk Jakub         UKS Kometa Gliwice   S2802464        17.16/2       29.22/1       46.38/1  
  2.Hyla Damian              LUKS Azymek Zdzieszo O4703332        17.15/1       33.57/2       51.12/2  
  3.Kukla Bartosz            UKS Kometa Gliwice   S2802990        23.19/4       35.24/3       58.43/3  
  4.Starzykiewicz Kacper     KS Kościelec Chrzanó K4802061        22.24/3       37.20/4       59.44/4  
  5.Sikorski Marcin          LUKS Azymek Zdzieszo O47             24.12/5       37.49/5       62.01/5  
  6.Kołeczko Błażej          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             29.45/7       40.37/6       70.22/6  
  7.Obstoj Pior              LUKS Azymek Zdzieszo O47             32.38/8       61.07/7       93.45/7  
  8.Gidel Samuel             UKS Lotna Zdzieszowi O27             40.50/9       73.10/8      114.00/8  
    Klaudiusz Kot            Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J         NKl      /                               
    Baron Dawid              UKS Kometa Gliwice   S2802463        26.48/6   DNF      /    NKl      /   
    Borowski Bartosz         UKS Słoneczko Żory   S0202602    DNF      /    DNF      /    NKl      /   
    Duślak Maksymilian       UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         NKl      /    NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M16                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Byrczek Jan              UKS Kometa Gliwice   S2802726        18.10/1       37.50/1       56.00/1  
  2.Pieniak Krystian         UKS Kometa Gliwice   S2802048        20.41/3       41.37/2       62.18/2  
  3.Orłowski  Kamil          UKS Słoneczko Żory   S0202758        19.01/2       48.06/3       67.07/3  
  4.Rusinowski Łukasz        UKS Reflex Sekcja Bn S5102968        21.12/4       49.52/7       71.04/4  
  5.Kołeczko Bartosz         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0102008        24.47/5       48.45/5       73.32/5  
  6.Bienek Jakub             UKS Reflex Sekcja Bn S5102967        25.03/6       49.21/6       74.24/6  
  7.Przygodzki  Arkadiusz    UKS Słoneczko Żory   S0202257        28.31/8       61.08/8       89.39/7  
  8.Brzoza Wojciech          ZS Gogołowa          ZSG             67.00/15      48.13/4      115.13/8  
  9.Pal Maciej               UKS Reflex Sekcja Bn S5102961        33.50/12     101.41/9      135.31/9  
    Morgasiński Łukasz       UKS Reflex Sekcja Bn S51             41.47/14  NKl      /    NKl      /   
    Majda Bartłomiej         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             26.59/7   DNF      /    NKl      /   
    Sobocik Karol            ZS Gogołowa          ZSG             33.01/11  NKl      /    NKl      /   
    Sobik Kamil              Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J             35.01/13                             
    Chodura Łukasz           Gim 8 Jastrzębie-Zdr G8J             32.02/10                             
    Tomanek Krzysztof        UKS ZSZ-Jedynka Jast S0102551        30.45/9                              
 
Końcowe wyniki kategorii           : M18                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Legięć Kamil             KS Kościelec Chrzanó K4800968        18.47/1       29.28/1       48.15/1  
  2.Pucuła Mateusz           KS Kościelec Chrzanó K4802056        21.37/2       35.19/2       56.56/2  
  3.Jurczyk Maciej           UKS Sparta Czyżowice S0302064        21.39/3       36.00/3       57.39/3  
  4.Lewandowski Patryk       UKS Kometa Gliwice   S28             22.31/4       48.35/4       71.06/4  
  5.Wrotny  Mateusz          LUKS Azymek Zdzieszo O47             31.59/5       54.11/5       86.10/5  
    Grzesiak  Jakub          UKS Słoneczko Żory   S0202256    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
  7.Urbanowski  Konrad       UKS Słoneczko Żory   S0202253    DNF      /   PKDNF     /   PKNKl     /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M21                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Baran Jan                WKS Wawel Kraków     K30             18.52/3       39.49/1       58.41/1  
  2.Skorupa Marek            WKS Wawel Kraków     K30             17.22/1       41.36/2       58.58/2  
  3.Marszałek Piotr          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             22.32/5       52.23/3       74.55/3  
  4.Blimke Dariusz           ind.Toruń            TOR             23.56/6       55.10/4       79.06/4  
  5.Markowski Marcin         UKS Kometa Gliwice   S2800631        27.13/7       63.20/5       90.33/5  
    Borgiel Jarosław         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0101766        17.58/2   DNF      /    NKl      /   
    Garbacik Michał          WKS Wawel Kraków     K30             19.04/4   DNF      /    NKl      /   
    Kubica Arkadiusz         UKS Kometa Gliwice   S28         NKl      /        64.49/6   NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M35                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S2201195        19.36/1       39.17/1       58.53/1  
  2.Towarek Ireneusz         MUKS Gliwice         S22             23.39/4       42.39/2       66.18/2  
  3.Polewka Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S2800301        23.37/3       45.44/4       69.21/3  
  4.Niezgoda Przemysław      ATZ Racbórz          ATZ             23.27/2       49.52/6       73.19/4  
  5.Janas Sebastian          Janas Team           JAN             24.28/5       51.55/7       76.23/5  
  6.Masny Krzysztof          UKS ZSZ-Jedynka Jast S0101780        28.14/6       59.12/9       87.26/6  
  7.Lewandowski Piotr        ATZ Racbórz          ATZ             29.53/7       70.42/10     100.35/7  
  8.Marszałkowski Adam       KS Forma Wodzisław Ś FWS             31.53/8      102.53/12     134.46/8  
  9.Milik Aleksander         UKS Trójka Mikołów   TMI             41.09/9      129.40/13     170.49/9  
    Tomanek Artur            UKS ZSZ-Jedynka Jast S0102564    NKl      /        45.08/3   NKl      /   
    Bodzek Krzysztof         UKS ZSZ-Jedynka Jast S0101773    DNF      /        48.38/5   NKl      /   
    Marszałek Waldemar       UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
    Bluza Łukasz             Indywidualnie        IND         DNF      /        52.51/8   NKl      /   
    Kos Tomasz               PSP Bytom            PSP                           81.25/11           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M45                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jurczyk Piotr            UKS Sparta Czyżowice S0302928        21.45/1       48.48/2       70.33/1  
  2.Pędowski Wojciech        KS OK!Sport Warszawa W0202079        22.53/2       48.30/1       71.23/2  
  3.Polewski Dariusz         LUKS Azymek Zdzieszo O47             23.47/3       51.42/3       75.29/3  
  4.Przygodzki  Dariusz      UKS Słoneczko Żory   S0202258        27.52/4       61.04/4       88.56/4  
  5.Brańczyk Andrzej         ZS Gogołowa          ZSG             34.35/5       65.52/5      100.27/5  
    Hyjek Adam               LUKS Azymek Zdzieszo O47         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M55                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kryjomski Jerzy          KS Kościelec Chrzanó K4800963        18.26/1       35.05/1       53.31/1  
  2.Wojarski Krzysztof       MUKS Gliwice         S22             18.38/2       36.05/2       54.43/2  
  3.Wysocki Andrzej          MUKS Gliwice         S2202697        26.24/3       52.03/4       78.27/3  
  4.Pipiro Grzegorz          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             28.22/4       83.19/5      111.41/4  
    Zdanowicz Jan            UKS Kometa Gliwice   S2800302    NKl      /        40.40/3   NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M65                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Blimke Roman             ind.Tychy            TYC00189        26.14/1       44.20/2       70.34/1  
  2.Dvořák Vlastimil         TJ Banik Ostrava     BAN             30.46/3       41.41/1       72.27/2  
  3.Lebek Henryk             MUKS Gliwice         S2202292        28.34/2       44.39/3       73.13/3  
 
Końcowe wyniki kategorii           : Open                      1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Burak Aleksander         UKS Lotna Zdzieszowi O27             18.38/1       30.03/2       48.41/1  
  2.Wójcik Grzegorz          WKS Wawel Kraków     K30             22.08/3       28.48/1       50.56/2  
  3.Jurczyk Anna             UKS Sparta Czyżowice S03             27.34/5       35.14/6       62.48/3  
  4.Burak Justyna            UKS Lotna Zdzieszowi O27             30.37/7       43.11/10      73.48/4  
  5.Kubicki Grzegorz         LUKS Azymek Zdzieszo O47             21.14/2       66.16/14      87.30/5  
  6.Bucholc Teresa           ind.Tarnowske Góry   TAR             54.33/9       68.38/15     123.11/6  
    Rak Jarosław             ind.Gliwice          GLI         NKl      /        35.46/7   NKl      /   
    Kubicka Gizela           LUKS Azymek Zdzieszo O47         NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    ekipa 1                  BB O-Team            BBO         DNF      /        46.52/11  NKl      /   
    ekipa 2                  BB O-Team            BBO         DNF      /        48.30/12  NKl      /   
    Cieślar Noemi            II LO Cieszyn        L2C                           33.31/5            /   
    Żebrok Justyna           II LO Cieszyn        L2C                           55.05/13           /   
    Czyż Paulina             II LO Cieszyn        L2C                           39.20/8            /   
    Kurowski Damian          II LO Cieszyn        L2C                           33.11/4            /   
    Łyp Piotr                UKS Sparta Czyżowice S03             23.00/4                              
    Tomanek Beata            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             28.03/6                              
    Haltof Henryk            TJ Třinec            TJT                           33.00/3            /   
    Wojtynek Daria           II LO Cieszyn        L2C                           39.31/9            /   
    Wilk Iwona               ind.Godów            GOD             33.13/8                              
    Szołucha Aleksandra      Łaziska              LAZ                                                  
 
Końcowe wyniki kategorii           : OpenG3                    1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Tomanek Krzysztof        UKS ZSZ-Jedynka Jast S0102551                      34.59/1            /   
    Caniboł Michał           ind. Skrbeńsko       SKR                           52.28/2            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : OpenG4                    1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Tomanek Beata            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                           72.14/1            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : Rodz                      1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hyla Natalia             LUKS Azymek Zdzieszo O47             14.49/1       25.03/1       39.52/1  
  2.Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S2802461        17.11/3       32.15/3       49.26/2  
  3.Makuła Wiktor            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             15.36/2       34.27/5       50.03/3  
  4.Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O27             19.18/4       33.54/4       53.12/4  
  5.Milik Inga               UKS Trójka Mikołów   TMI             26.40/9       35.35/6       62.15/5  
  6.Dzik Zosia               MUKS Gliwice         S22             26.42/10      37.42/8       64.24/6  
  7.Nowak Łukasz             UKS Reflex Sekcja Bn S51             33.33/15      31.12/2       64.45/7  
  8.Kołeczko Maksymilian     UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             26.12/7       45.17/10      71.29/8  
  9.Masny Przemysław         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             26.29/8       45.50/11      72.19/9  
 10.Wawoczny Zuzanna         UKS Reflex Sekcja Bn S51             37.14/17      35.39/7       72.53/10 
 11.Kucia Szymon             UKS Trójka Mikołów   TMI             24.32/6       50.28/13      75.00/11 
 12.Janas Agnieszka          Janas Team           JAN             40.16/18      51.59/15      92.15/12 
    Dereń Wojciech           ind.Tychy            TYC             30.12/14  NKl      /    NKl      /   
    Mądra Majka              ind.Tychy            TYC             22.03/5   NKl      /    NKl      /   
    Janas Aleksander         Janas Team           JAN         NKl      /        52.50/16  NKl      /   
    Piotrowski Szymon        UKS Trójka Mikołów   TMI         NKl      /        47.12/12  NKl      /   
    Marszałek Dawid          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01         NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Strączek Tomasz          ind. Kraków          K01             34.19/16  NKl      /    NKl      /   
    Handzelewicz Patryk i Filipind. Jastrzębie-Zdró IJZ         NKl      /                               
    Niezgoda Alicja          ATZ Racbórz          ATZ             27.40/11                             
    Jary Olaf                ind.śląskie          SLA                           50.45/14           /   
    Kwiatek Maja             UKS Trójka Mikołów   TMI                           38.52/9            /   
    Bachul Bartosz           UKS Trójka Mikołów   TMI             28.44/13                             
    Bachul Sonia             UKS Trójka Mikołów   TMI             27.52/12