Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                             2015-06-28 16:15:09
                                                                                                Lato z Jedynką
===SZBnO========================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10         1.2km    0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-31      2-64      3-32      4-33      5-34      6-35      7-100   
  1 Pastuszak Julia                     15.34  1.30/2    2.14/2    2.59/2    5.53/2    8.15/1*   9.53/1*  14.06/1*  15.34/1* 
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        1.30/2    0.44/1*   0.45/2    2.54/1*   2.22/1*   1.38/4    4.13/1*   1.28/3  
  2 Jagieła Kornelia                    20.21  1.17/1*   2.03/1*   2.44/1*   5.52/1*  12.45/2   14.00/2   18.59/2   20.21/2  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        1.17/1*   0.46/2    0.41/1*   3.08/3    6.53/4    1.15/1*   4.59/3    1.22/2  
  3 Marszałkowska Dorota                23.25  2.06/4    5.13/3    6.18/3   12.21/4   15.24/3   16.53/3   21.44/3   23.25/3  
    SP 1 Gorzyce                               2.06/4    3.07/3    1.05/3    6.03/4    3.03/2    1.29/3    4.51/2    1.41/4  
  4 Jagieła Wiktoria                    24.26  1.49/3    5.39/4    6.55/4    9.54/3   16.42/4   18.02/4   23.08/4   24.26/4  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        1.49/3    3.50/4    1.16/4    2.59/2    6.48/3    1.20/2    5.06/4    1.18/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N        2.1km    0m 6k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-100   
  1 Marcisz Jessica                     26.26  1.07/1*   9.05/1*  11.49/1*  14.21/1*  20.48/1*  25.03/1*  26.26/1* 
    UKS Kometa Gliwice                         1.07/1*   7.58/2    2.44/1*   2.32/1*   6.27/2    4.15/1*   1.23/1* 
  2 Mastela Hanna                       41.16  3.20/3    9.46/2   13.55/2   26.54/2   32.16/2   39.06/2   41.16/2  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        3.20/3    6.26/1*   4.09/3   12.59/3    5.22/1*   6.50/2    2.10/3  
  3 Golinowska Ola                      50.47  2.27/2   13.04/3   16.09/3   28.45/3   38.07/3   49.12/3   50.47/3  
    UKS Tukan Iwiny                            2.27/2   10.37/3    3.05/2   12.36/2    9.22/3   11.05/3    1.35/2  
    Karecka Julia                   NKl        1.48/     3.23/     7.41/    10.56/    26.11/         /    34.52/   
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        1.48/     1.35/     4.18/     3.15/    15.15/         /         /   
    Mańka Agata                    PKNKl           /         /    13.06/    15.43/    23.31/    28.31/    30.17/   
    SP Studzionka                                  /         /         /     2.37/     7.48/     5.00/     1.46/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         1.5km    0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-32      2-61      3-34      4-51      5-48      6-50      7-47      8-100   
  1 Czapska Wiktoria                    22.52  2.01/6    3.07/5   10.16/8   11.58/4   13.37/4   17.00/2   20.21/2   21.45/2   22.52/1* 
    UKS Kometa Gliwice                         2.01/6    1.06/7    7.09/10   1.42/1*   1.39/5    3.23/1*   3.21/4    1.24/2    1.07/3  
  2 Bąk Wiktoria                        22.55  1.52/4    3.14/7    8.14/4   10.51/2   12.04/2   17.09/3   20.03/1*  21.43/1*  22.55/2  
    UKS Kometa Gliwice                         1.52/4    1.22/9    5.00/3    2.37/2    1.13/1*   5.05/5    2.54/2    1.40/8    1.12/7  
  3 Jarząb Natalia                      26.38  1.26/1*   2.46/3    6.41/1*  14.36/8   16.00/8   21.12/7   24.08/3   25.36/3   26.38/3  
    UKS Kometa Gliwice                         1.26/1*   1.20/8    3.55/1*   7.55/13   1.24/2    5.12/6    2.56/3    1.28/3    1.02/1* 
  4 Myśliwiec Magdalena                 27.07  2.03/7    3.00/4    8.48/6   12.43/5   14.25/5   18.22/4   24.36/4   25.57/4   27.07/4  
    UKS Kometa Gliwice                         2.03/7    0.57/5    5.48/6    3.55/7    1.42/9    3.57/2    6.14/9    1.21/1*   1.10/5  
  5 Horst Julia                         28.37  1.39/2    2.28/1*   8.14/4   13.17/6   14.52/6   20.40/5   25.25/5   27.10/5   28.37/5  
    UKS Kometa Gliwice                         1.39/2    0.49/2    5.46/5    5.03/10   1.35/4    5.48/7    4.45/6    1.45/10   1.27/10 
  6 Katarzyna Nadera                    30.25  2.12/8    3.12/6    7.31/2   10.12/1*  12.01/1*  16.34/1*  26.29/6   29.02/6   30.25/6  
    CX80 Kalisz                                2.12/8    1.00/6    4.19/2    2.41/3    1.49/10   4.33/3    9.55/11   2.33/13   1.23/9  
  7 Toll Kaja                           31.09  1.53/5    3.15/8    9.31/7   14.01/7   15.41/7   21.39/8   28.34/7   30.02/7   31.09/7  
    UKS Kometa Gliwice                         1.53/5    1.22/9    6.16/8    4.30/8    1.40/7    5.58/10   6.55/10   1.28/3    1.07/3  
  8 Gajda Paulina                       32.40  5.37/12   6.25/11  12.18/9   17.15/9   18.47/9   24.36/9   29.23/8   31.09/8   32.40/8  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        5.37/12   0.48/1*   5.53/7    4.57/9    1.32/3    5.49/8    4.47/8    1.46/11   1.31/11 
  9 Górowicz Martyna                    32.52  4.08/11   5.00/10  13.21/10  20.28/12  22.19/11  27.16/10  30.09/9   31.47/9   32.52/9  
    SP 19 Brzeźce                              4.08/11   0.52/4    8.21/12   7.07/12   1.51/11   4.57/4    2.53/1*   1.38/7    1.05/2  
 10 Marszałkowska Martyna               37.49  1.45/3    2.35/2    7.51/3   11.16/3   12.56/3   21.05/6   34.44/10  36.39/10  37.49/10 
    SP 1 Gorzyce                               1.45/3    0.50/3    5.16/4    3.25/5    1.40/7    8.09/12  13.39/12   1.55/12   1.10/5  
 11 Tomanek Magdalena                   42.42  2.22/9    7.52/12  14.44/12  18.06/10  28.50/12  34.42/12  39.28/11  41.11/11  42.42/11 
    SP 19 Brzeźce                              2.22/9    5.30/13   6.52/9    3.22/4   10.44/13   5.52/9    4.46/7    1.43/9    1.31/11 
 12 Pala Zuzanna                        43.22 12.11/13  16.58/13  24.35/13  28.08/13  29.47/13  36.44/13  40.42/12  42.10/12  43.22/12 
    SP 9 Łąka                                 12.11/13   4.47/12   7.37/11   3.33/6    1.39/5    6.57/11   3.58/5    1.28/3    1.12/7  
 13 Latosińska Martyna                  52.43  2.45/10   4.47/9   13.46/11  19.25/11  21.21/10  30.41/11  49.32/13  51.06/13  52.43/13 
    Ind. Studzionka                            2.45/10   2.02/11   8.59/13   5.39/11   1.56/12   9.20/13  18.51/13   1.34/6    1.37/13 
    Prusaczyk Amelia                NKl        1.48/     2.28/     9.45/    12.50/    14.00/         /    19.41/    21.20/    22.39/   
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        1.48/     0.40/     7.17/     3.05/     1.10/         /         /     1.39/     1.19/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         2.1km    0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-41      2-40      3-45      4-64      5-31      6-36      7-49      8-53      9-33     10-51     11-48     12-47     13-100   
  1 Pogoda Kinga                        29.19  0.44/1*   3.33/1*   6.56/1*   9.41/1*  10.28/1*  11.19/1*  12.09/1*  15.23/1*  17.59/1*  21.32/1*  22.33/1*  26.53/1*  28.08/1*  29.19/1* 
    UKS Kometa Gliwice                         0.44/1*   2.49/1*   3.23/1*   2.45/1*   0.47/2    0.51/1*   0.50/1*   3.14/1*   2.36/2    3.33/3    1.01/1*   4.20/1*   1.15/1*   1.11/3  
  2 Sobel Natalia                       37.11  1.49/4    7.34/4   11.19/3   14.54/3   15.48/3   17.04/3   18.13/3   22.08/2   24.21/2   28.05/2   29.31/2   34.36/2   36.02/2   37.11/2  
    UKS Kometa Gliwice                         1.49/4    5.45/4    3.45/2    3.35/4    0.54/5    1.16/5    1.09/2    3.55/2    2.13/1*   3.44/4    1.26/4    5.05/4    1.26/4    1.09/2  
  3 Polewka Aleksandra                  38.16  1.16/2    4.31/2   11.08/2   14.17/2   15.05/2   16.02/2   17.29/2   22.45/3   25.57/3   29.22/3   30.38/3   35.40/3   37.03/3   38.16/3  
    UKS Kometa Gliwice                         1.16/2    3.15/2    6.37/3    3.09/2    0.48/4    0.57/2    1.27/4    5.16/4    3.12/3    3.25/2    1.16/3    5.02/2    1.23/2    1.13/4  
  4 Paluch Aleksandra                   46.11  1.36/3   12.34/5   19.11/4   22.21/4   23.07/4   24.06/4   25.32/4   30.46/4   34.02/4   37.26/4   38.39/4   43.42/4   45.05/4   46.11/4  
    UKS Kometa Gliwice                         1.36/3   10.58/5    6.37/3    3.10/3    0.46/1*   0.59/4    1.26/3    5.14/3    3.16/4    3.24/1*   1.13/2    5.03/3    1.23/2    1.06/1* 
  5 Zimończyk Adrianna                  80.15  2.16/5    6.49/3   20.01/5   24.40/5   25.27/5   26.24/5   31.38/5   54.32/5   60.41/5   67.59/5   69.40/5   77.33/5   79.00/5   80.15/5  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        2.16/5    4.33/3   13.12/5    4.39/5    0.47/2    0.57/2    5.14/5   22.54/5    6.09/5    7.18/5    1.41/5    7.53/5    1.27/5    1.15/5  
    Nowak Agata                     NKl            /     8.38/    15.13/    18.22/    19.08/    20.08/    21.34/    26.51/    30.05/    33.23/    34.42/    39.37/    40.46/    41.57/   
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                            /         /     6.35/     3.09/     0.46/     1.00/     1.26/     5.17/     3.14/     3.18/     1.19/     4.55/     1.09/     1.11/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         2.4km    0m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-49      2-36      3-57      4-42      5-63      6-38      7-41      8-64      9-61     10-53     11-34     12-35     13-50     14-47     15-100   
  1 Kowalska Agata                      41.01  1.33/2    2.15/2   12.50/2   14.37/1*  18.42/1*  18.23/1*  23.26/1*  25.50/1*  26.44/1*  30.10/1*  33.05/1*  34.20/1*  35.49/1*  38.20/1*  39.47/1*  41.01/1* 
    UKS Reflex Rybnik                          1.33/2    0.42/1*  10.35/2    1.47/1*   4.05/11       /     5.03/1*   2.24/3    0.54/5    3.26/2    2.55/2    1.15/6    1.29/6    2.31/1*   1.27/4    1.14/8  
  2 Proga Agnieszka                     45.45  1.22/1*   2.13/1*  10.11/1*  16.32/2   19.39/2   19.32/2   25.10/2   27.09/2   27.56/2   31.00/2   34.05/2   34.58/2   36.15/2   43.35/2   44.45/2   45.45/2  
    UKS Orientuś Łódź                          1.22/1*   0.51/2    7.58/1*   6.21/11   3.07/2        /     5.38/6    1.59/1*   0.47/1*   3.04/1*   3.05/4    0.53/1*   1.17/2    7.20/5    1.10/1*   1.00/3  
  3 Łabuda Wiktoria                     49.48  1.52/3    3.39/3   14.18/3   17.04/3   20.16/3   20.51/3   26.06/3   28.33/3   29.23/3   33.27/3   36.43/3   37.48/3   39.12/3   47.13/3   48.47/3   49.48/3  
    UKS Kometa Gliwice                         1.52/3    1.47/9   10.39/3    2.46/4    3.12/3    0.35/1*   5.15/5    2.27/5    0.50/2    4.04/5    3.16/6    1.05/2    1.24/3    8.01/9    1.34/7    1.01/4  
  4 Harazin Karolina                    53.50  5.55/7    7.41/7   18.20/4   21.06/4   24.18/4   24.55/4   30.08/4   32.38/4   33.29/4   37.29/4   40.39/4   41.50/4   43.14/4   51.16/4   52.49/4   53.50/4  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        5.55/7    1.46/8   10.39/3    2.46/4    3.12/3    0.37/2    5.13/4    2.30/6    0.51/3    4.00/4    3.10/5    1.11/4    1.24/3    8.02/10   1.33/6    1.01/4  
  5 Mańka Klaudia                       56.52  2.32/4    3.40/4   28.55/8   30.42/8   34.44/8   34.27/8   39.33/5   41.55/5   42.51/5   46.17/5   49.10/5   50.27/5   51.40/5   54.24/5   55.46/5   56.52/5  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        2.32/4    1.08/5   25.15/11   1.47/1*   4.02/10       /     5.06/2    2.22/2    0.56/6    3.26/2    2.53/1*   1.17/7    1.13/1*   2.44/2    1.22/2    1.06/7  
  6 Nowok Sylwia                        65.49 17.57/10  19.44/10  30.23/9   33.07/9   36.20/9   36.58/9   42.10/8   44.36/8   45.27/6   49.35/6   52.37/6   53.51/6   55.16/6   63.20/6   64.50/6   65.49/6  
    Gimnazjum Studzionka                      17.57/10   1.47/9   10.39/3    2.44/3    3.13/6    0.38/3    5.12/3    2.26/4    0.51/3    4.08/6    3.02/3    1.14/5    1.25/5    8.04/11   1.30/5    0.59/2  
  7 Zimończyk Martyna                   67.37  5.01/6    6.02/6   18.29/5   22.31/5   26.11/5   27.07/5   39.48/6   43.02/6   45.27/6   50.01/7   53.57/7   55.18/7   56.53/7   64.13/7   66.22/7   67.37/7  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        5.01/6    1.01/4   12.27/6    4.02/10   3.40/8    0.56/4   12.41/10   3.14/7    2.25/10   4.34/8    3.56/7    1.21/10   1.35/8    7.20/5    2.09/9    1.15/9  
  8 Górowicz Monika                     69.05  2.58/5    3.53/5   22.03/6   25.28/6   28.34/6   29.36/6   41.07/7   44.24/7   45.39/8   50.27/8   55.46/8   57.05/8   59.32/8   66.40/8   68.02/8   69.05/8  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        2.58/5    0.55/3   18.10/10   3.25/6    3.06/1*   1.02/6   11.31/8    3.17/9    1.15/8    4.48/11   5.19/11   1.19/8    2.27/11   7.08/3    1.22/2    1.03/6  
  9 Jaworska Natalia                    73.06  6.40/8    7.51/8   25.52/7   29.17/7   32.29/7   33.38/7   44.50/9   48.29/9   49.41/9   54.23/9   59.40/9   60.50/9   63.07/9   70.33/9   72.08/9   73.06/9  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        6.40/8    1.11/6   18.01/9    3.25/6    3.12/3    1.09/8   11.12/7    3.39/11   1.12/7    4.42/10   5.17/10   1.10/3    2.17/10   7.26/7    1.35/8    0.58/1* 
 10 Szojda Alicja                       83.35  9.52/9   16.33/9   34.27/10  38.11/10  42.03/10  43.06/10  55.39/10  59.01/10  61.18/10  65.58/10  69.55/10  71.15/10  72.44/10  80.10/10  82.19/10  83.35/10 
    Gimnazjum Studzionka                       9.52/9    6.41/11  17.54/8    3.44/8    3.52/9    1.03/7   12.33/9    3.22/10   2.17/9    4.40/9    3.57/8    1.20/9    1.29/6    7.26/7    2.09/9    1.16/11 
 11 Mastela Krystyna                    87.32 20.20/11  21.54/11  38.24/11  42.25/11  46.02/11  47.03/11  59.44/11  62.58/11  65.24/11  69.54/11  73.51/11  75.13/11  76.50/11  84.05/11  86.17/11  87.32/11 
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                       20.20/11   1.34/7   16.30/7    4.01/9    3.37/7    1.01/5   12.41/10   3.14/7    2.26/11   4.30/7    3.57/8    1.22/11   1.37/9    7.15/4    2.12/11   1.15/9  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18         2.9km    0m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-36      2-64      3-45      4-62      5-44      6-42      7-40      8-41      9-53     10-54     11-60     12-56     13-55     14-58     15-100   
  1 Pojda Edyta                         67.37  5.29/1*   7.07/1*  11.55/1*  16.03/1*  21.36/1*  26.12/1*  34.42/1*  37.35/1*  43.05/1*  51.45/1*  54.12/1*  57.27/1*  60.10/1*  64.30/1*  66.36/1*  67.37/1* 
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        5.29/1*   1.38/1*   4.48/1*   4.08/1*   5.33/1*   4.36/1*   8.30/1*   2.53/1*   5.30/1*   8.40/1*   2.27/1*   3.15/1*   2.43/1*   4.20/1*   2.06/1*   1.01/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21         3.0km    0m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-36      2-64      3-45      4-62      5-44      6-42      7-38      8-40      9-41     10-53     11-52     12-60     13-56     14-46     15-55     16-58    
                                      17-100   
  1 Wysocka Malwina                     51.40  1.17/1*   2.47/1*   5.36/1*   9.08/1*  10.51/1*  13.10/1*  15.03/1*  18.19/1*  21.05/1*  27.19/1*  30.58/1*  35.43/1*  39.26/1*  45.36/1*  46.55/1*  48.28/1* 
    KS OK! Sport Warszawa                      1.17/1*   1.30/2    2.49/1*   3.32/3    1.43/2    2.19/4    1.53/3    3.16/3    2.46/2    6.14/4    3.39/3    4.45/2    3.43/3    6.10/7    1.19/1*   1.33/1* 
                                              50.34/1*  51.40/1* 
                                               2.06/3    1.06/3  
  2 Mykhailova Natalia                  60.50  2.09/2    3.35/2    6.43/2    9.45/2   13.09/2   19.17/4   21.07/2   24.05/2   29.10/2   34.22/2   37.14/2   46.06/2   48.31/2   52.40/4   56.03/3   57.47/3  
    Odessa Team                                2.09/2    1.26/1*   3.08/2    3.02/2    3.24/4    6.08/7    1.50/2    2.58/2    5.05/5    5.12/3    2.52/2    8.52/4    2.25/2    4.09/6    3.23/3    1.44/3  
                                              59.50/3   60.50/3  
                                               2.03/2    1.00/2  
  3 Makuła Martyna                      61.39  2.25/4    3.57/3    7.22/3   12.02/3   13.58/3   16.06/2   22.05/4   26.09/4   30.03/3   35.00/3   39.02/3   46.33/3   51.33/3   52.20/3   56.18/4   58.25/4  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        2.25/4    1.32/3    3.25/3    4.40/7    1.56/3    2.08/2    5.59/7    4.04/4    3.54/3    4.57/2    4.02/4    7.31/3    5.00/4    0.47/2    3.58/5    2.07/4  
                                              60.32/4   61.39/4  
                                               2.07/4    1.07/4  
  4 Masny Anna                          84.29  2.24/3    4.25/4    8.17/4   12.23/4   15.55/4   18.06/3   21.09/3   25.55/3   30.22/4   47.11/5   51.46/5   63.07/5   70.43/5   74.08/5   77.35/5   80.14/5  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        2.24/3    2.01/5    3.52/4    4.06/6    3.32/5    2.11/3    3.03/4    4.46/7    4.27/4   16.49/7    4.35/5   11.21/7    7.36/5    3.25/5    3.27/4    2.39/5  
                                              83.13/5   84.29/5  
                                               2.59/7    1.16/5  
  5 Pietryja Karolina                  124.32  4.12/5    6.34/5   19.36/5   23.40/5   37.39/6   42.38/6   48.05/6   52.27/6   69.15/6   81.44/6   91.14/6  102.30/6  111.11/6  112.08/6  116.38/6  120.13/6  
    Ind. Łąka                                  4.12/5    2.22/6   13.02/6    4.04/5   13.59/6    4.59/5    5.27/5    4.22/5   16.48/6   12.29/6    9.30/6   11.16/6    8.41/7    0.57/3    4.30/6    3.35/6  
                                             123.11/6  124.32/6  
                                               2.58/6    1.21/7  
  6 Adamiec Justyna                    128.30  8.08/6   10.32/6   23.39/6   27.37/6   41.36/7   46.36/7   52.07/7   56.30/7   73.19/7   85.41/7   95.22/7  106.27/7  115.05/7  116.02/7  120.33/7  124.16/7  
    Ind. Goczałkowice                          8.08/6    2.24/7   13.07/7    3.58/4   13.59/6    5.00/6    5.31/6    4.23/6   16.49/7   12.22/5    9.41/7   11.05/5    8.38/6    0.57/3    4.31/7    3.43/7  
                                             127.13/7  128.30/7  
                                               2.57/5    1.17/6  
  7 Mikhaylov Victor               PK   59.21 20.47/7   22.24/7   27.03/7   30.04/7   31.38/5   33.06/5   34.42/5   37.16/5   39.13/5   42.52/4   45.37/4   49.39/4   51.39/4   52.09/2   55.11/2   56.46/2  
    Odessa Team                               20.47/7    1.37/4    4.39/5    3.01/1*   1.34/1*   1.28/1*   1.36/1*   2.34/1*   1.57/1*   3.39/1*   2.45/1*   4.02/1*   2.00/1*   0.30/1*   3.02/2    1.35/2  
                                              58.23/2   59.21/2  
                                               1.37/1*   0.58/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35         2.7km    0m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-59      2-47      3-53      4-50      5-48      6-51      7-40      8-45      9-57     10-42     11-39     12-38     13-41     14-49     15-100   
  1 Marszałek Maria                     47.22  3.11/1*   4.30/1*   7.37/1*   8.35/1*  12.07/1*  13.54/1*  23.07/1*  25.57/1*  28.43/1*  30.26/1*  32.25/1*  33.25/1*  37.46/1*  42.41/1*  46.15/1*  47.22/1* 
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        3.11/1*   1.19/3    3.07/4    0.58/4    3.32/1*   1.47/5    9.13/1*   2.50/1*   2.46/3    1.43/1*   1.59/2    1.00/3    4.21/2    4.55/6    3.34/1*   1.07/2  
  2 Polewka Beata                       51.38  4.27/2    5.47/2    8.48/2   10.01/2   14.09/2   15.51/2   27.06/2   30.52/2   32.47/2   34.41/2   36.31/2   37.31/2   41.51/2   46.43/2   50.21/2   51.38/2  
    UKS Kometa Gliwice                         4.27/2    1.20/4    3.01/2    1.13/5    4.08/4    1.42/3   11.15/2    3.46/2    1.55/1*   1.54/2    1.50/1*   1.00/3    4.20/1*   4.52/5    3.38/2    1.17/5  
  3 Syryjczyk Marta                     64.31  7.36/4    8.54/4   11.51/4   12.37/3   16.09/3   17.32/3   32.35/3   37.59/3   42.56/3   44.55/3   47.51/3   48.29/3   54.55/3   59.02/3   63.25/3   64.31/3  
    UKS Trójka Mikołów                         7.36/4    1.18/2    2.57/1*   0.46/1*   3.32/1*   1.23/2   15.03/4    5.24/4    4.57/4    1.59/4    2.56/4    0.38/1*   6.26/4    4.07/3    4.23/5    1.06/1* 
  4 Deredos Nina                        72.07  5.12/3    6.46/3   11.15/3   13.01/4   17.50/4   19.32/4   38.27/4   42.51/4   45.35/4   48.13/4   50.56/4   53.32/4   63.48/5   65.53/4   70.59/4   72.07/4  
    UKS Orientuś Łódź                          5.12/3    1.34/6    4.29/5    1.46/6    4.49/5    1.42/3   18.55/5    4.24/3    2.44/2    2.38/5    2.43/3    2.36/6   10.16/6    2.05/1*   5.06/6    1.08/3  
  5 Pala Aleksandra                     73.00 15.59/6   17.06/6   20.11/5   20.58/5   24.30/5   25.44/5   40.38/5   46.03/5   51.04/5   52.59/5   55.55/5   56.36/5   62.59/4   67.08/5   71.28/5   73.00/5  
    Ind. Łąka                                 15.59/6    1.07/1*   3.05/3    0.47/2    3.32/1*   1.14/1*  14.54/3    5.25/5    5.01/5    1.55/3    2.56/4    0.41/2    6.23/3    4.09/4    4.20/4    1.32/6  
  6 Golinowska Ela                      89.01  7.54/5    9.18/5   24.56/6   25.48/6   30.44/6   33.34/6   53.29/6   59.16/6   65.39/6   68.21/6   72.03/6   73.15/6   81.35/6   84.10/6   87.53/6   89.01/6  
    UKS Tukan Iwiny                            7.54/5    1.24/5   15.38/6    0.52/3    4.56/6    2.50/6   19.55/6    5.47/6    6.23/6    2.42/6    3.42/6    1.12/5    8.20/5    2.35/2    3.43/3    1.08/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45         2.4km    0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-59      2-47      3-50      4-53      5-36      6-40      7-45      8-62      9-44     10-39     11-38     12-49     13-100   
  1 Denysenko Tamara                    37.55  2.11/1*   3.23/1*   5.44/1*   6.38/1*  10.02/1*  13.38/1*  16.30/1*  20.06/1*  22.45/1*  26.48/1*  27.42/1*  33.13/1*  36.45/1*  37.55/1* 
    Zilina                                     2.11/1*   1.12/1*   2.21/1*   0.54/1*   3.24/1*   3.36/1*   2.52/2    3.36/1*   2.39/1*   4.03/1*   0.54/1*   5.31/1*   3.32/1*   1.10/1* 
  2 Czerkawska Urszula                  51.20  3.53/2    5.31/2    8.16/2    9.25/2   19.56/4   25.10/4   27.27/3   31.20/3   34.08/3   39.13/3   40.16/3   46.15/2   50.03/2   51.20/2  
    MUKS Gliwice                               3.53/2    1.38/3    2.45/2    1.09/2   10.31/4    5.14/2    2.17/1*   3.53/2    2.48/2    5.05/2    1.03/4    5.59/2    3.48/2    1.17/2  
  3 Sochorova Hana                      53.33  4.35/4    6.11/3    9.19/3   10.30/3   15.03/2   20.51/2   24.21/2   29.30/2   33.03/2   38.48/2   39.47/2   47.34/3   52.02/3   53.33/3  
    SKOB Havirov (CZE)                         4.35/4    1.36/2    3.08/3    1.11/3    4.33/2    5.48/3    3.30/3    5.09/3    3.33/4    5.45/4    0.59/2    7.47/3    4.28/4    1.31/3  
  4 Agata Nadera                        59.06  4.20/3    7.09/4   10.28/4   12.02/4   17.02/3   23.47/3   28.35/4   34.13/4   37.37/4   43.11/4   44.13/4   53.05/4   57.18/4   59.06/4  
    CX80 Kalisz                                4.20/3    2.49/4    3.19/4    1.34/4    5.00/3    6.45/4    4.48/4    5.38/4    3.24/3    5.34/3    1.02/3    8.52/4    4.13/3    1.48/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K55         2.1km    0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-45      2-57      3-42      4-63      5-38      6-37      7-49      8-36      9-64     10-32     11-53     12-50     13-100   
  1 Wysocka Jolanta                     31.17  4.33/1*   6.42/1*   9.13/1*  12.39/1*  12.30/1*  14.29/1*  19.36/1*  20.22/1*  22.03/1*  22.29/1*  26.21/1*  27.14/1*  30.12/1*  31.17/1* 
    UKS Kometa Gliwice                         4.33/1*   2.09/1*   2.31/1*   3.26/1*       /     1.59/1*   5.07/1*   0.46/1*   1.41/1*   0.26/1*   3.52/1*   0.53/1*   2.58/1*   1.05/1* 
    Pipiro Grażyna                  NKl       24.57/    28.58/    32.21/    35.45/    36.46/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                       24.57/     4.01/     3.23/     3.24/     1.01/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         1.2km    0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-64      2-32      3-61      4-33      5-34      6-35      7-100   
  1 Lisiak Adam                         13.04  1.58/1*   2.44/1*   4.15/1*   6.03/1*   7.54/1*   9.00/1*  11.59/1*  13.04/1* 
    UKS Orientuś Łódź                          1.58/1*   0.46/2    1.31/1*   1.48/1*   1.51/1*   1.06/1*   2.59/1*   1.05/1* 
  2 Marszałek Patryk                    18.59  4.56/2    5.37/2    8.18/2   10.17/2   12.24/2   13.34/2   16.56/2   18.59/2  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        4.56/2    0.41/1*   2.41/2    1.59/2    2.07/2    1.10/2    3.22/2    2.03/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N        2.1km    0m 6k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-100   
  1 Mańka Mateusz                       22.08  1.13/3    6.58/2   10.08/2   12.38/1*  14.17/1*  18.13/1*  22.08/1* 
    SP Studzionka                              1.13/3    5.45/2    3.10/2    2.30/1*   1.39/1*   3.56/2    3.55/4  
  2 Węcławski Maciej                    27.01  1.31/4    7.46/3   16.41/4   19.19/3   20.58/2   25.08/2   27.01/2  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        1.31/4    6.15/3    8.55/4    2.38/2    1.39/1*   4.10/3    1.53/3  
  3 Masny Tadeusz                       31.53  1.10/2    2.54/1*   6.05/1*  16.54/2   25.34/3   30.01/3   31.53/3  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        1.10/2    1.44/1*   3.11/3   10.49/4    8.40/3    4.27/4    1.52/2  
  4 Golinowski Piotr                    42.49  1.05/1*  10.15/4   12.33/3   22.50/4   37.43/4   41.36/4   42.49/4  
    UKS Tukan Iwiny                            1.05/1*   9.10/4    2.18/1*  10.17/3   14.53/4    3.53/1*   1.13/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         1.5km    0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-64      2-61      3-51      4-48      5-34      6-35      7-50      8-47      9-100   
  1 Kołodziejczyk Łukasz                19.06  1.31/1*   2.20/1*   8.40/2    9.36/2   10.46/1*  11.53/1*  13.36/1*  16.55/1*  18.07/1*  19.06/1* 
    UKS Kometa Gliwice                         1.31/1*   0.49/1*   6.20/2    0.56/1*   1.10/1*   1.07/2    1.43/3    3.19/2    1.12/1*   0.59/1* 
  2 Tousty Jakub                        20.43  1.32/2    2.45/2    8.02/1*   9.02/1*  13.07/3   13.54/3   15.07/2   18.18/2   19.41/2   20.43/2  
    UKS Kometa Gliwice                         1.32/2    1.13/4    5.17/1*   1.00/2    4.05/4    0.47/1*   1.13/1*   3.11/1*   1.23/2    1.02/3  
  3 Kołodziejczyk Bartłomiej            22.27  2.00/3    2.58/3    9.41/3   11.09/3   12.24/2   13.37/2   15.30/3   19.38/3   21.12/3   22.27/3  
    UKS Kometa Gliwice                         2.00/3    0.58/3    6.43/3    1.28/3    1.15/2    1.13/3    1.53/4    4.08/3    1.34/4    1.15/4  
  4 Pojda Adam                          49.46  3.33/4    4.28/4   28.03/4   32.27/4   34.57/4   36.23/4   38.01/4   47.16/4   48.45/4   49.46/4  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        3.33/4    0.55/2   23.35/4    4.24/4    2.30/3    1.26/4    1.38/2    9.15/4    1.29/3    1.01/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         2.2km    0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-49      2-36      3-64      4-45      5-40      6-41      7-61      8-51      9-48     10-53     11-59     12-47     13-100   
  1 Deredos Bruno                       33.34  3.26/7    3.57/6    6.13/4    9.19/3   14.15/2   16.08/1*  17.55/1*  22.26/1*  23.23/1*  27.09/1*  30.46/1*  31.41/1*  32.42/1*  33.34/1* 
    UKS Orientuś Łódź                          3.26/7    0.31/1*   2.16/4    3.06/3    4.56/4    1.53/1*   1.47/1*   4.31/1*   0.57/1*   3.46/2    3.37/6    0.55/1*   1.01/2    0.52/3  
  2 Kucharczyk Jakub                    39.00  2.58/5    3.55/5    9.30/6   12.12/5   14.50/3   21.07/3   23.03/3   28.45/3   29.42/3   33.12/3   35.00/2   37.13/3   38.11/2   39.00/2  
    UKS Kometa Gliwice                         2.58/5    0.57/4    5.35/6    2.42/1*   2.38/2    6.17/7    1.56/3    5.42/4    0.57/1*   3.30/1*   1.48/1*   2.13/7    0.58/1*   0.49/2  
  3 Kukla Bartosz                       39.46  1.21/1*   2.21/1*   4.11/1*  10.40/4   13.14/1*  16.57/2   19.13/2   25.49/2   27.02/2   31.36/2   35.25/3   37.05/2   38.35/3   39.46/3  
    UKS Kometa Gliwice                         1.21/1*   1.00/5    1.50/3    6.29/6    2.34/1*   3.43/3    2.16/5    6.36/5    1.13/6    4.34/3    3.49/7    1.40/5    1.30/6    1.11/7  
  4 Baron Dawid                         43.42  2.51/4    3.30/3    4.48/2    7.47/1*  21.23/4   26.08/4   27.56/4   32.59/4   34.06/4   38.47/4   40.44/4   41.47/4   42.54/4   43.42/4  
    UKS Kometa Gliwice                         2.51/4    0.39/2    1.18/1*   2.59/2   13.36/6    4.45/4    1.48/2    5.03/3    1.07/4    4.41/5    1.57/2    1.03/2    1.07/3    0.48/1* 
  5 Kołeczko Błażej                     49.25  3.06/6    3.46/4    5.31/3    9.12/2   25.32/6   30.18/6   32.15/5   37.12/5   38.21/5   43.01/5   45.20/5   47.02/5   48.22/5   49.25/5  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        3.06/6    0.40/3    1.45/2    3.41/4   16.20/7    4.46/5    1.57/4    4.57/2    1.09/5    4.40/4    2.19/3    1.42/6    1.20/4    1.03/4  
  6 Nowakowski Dominik                  53.20  1.52/2    3.22/2   10.33/7   14.30/6   22.00/5   28.01/5   34.17/6   41.18/6   42.20/6   47.05/6   49.37/6   50.53/6   52.16/6   53.20/6  
    UKS Kometa Gliwice                         1.52/2    1.30/6    7.11/7    3.57/5    7.30/5    6.01/6    6.16/7    7.01/6    1.02/3    4.45/6    2.32/4    1.16/4    1.23/5    1.04/6  
  7 Nogły Tomasz                        82.50  1.53/3    4.02/7    6.26/5   38.57/7   42.32/7   44.58/7   50.44/7   57.49/7   62.25/7   74.09/7   76.51/7   77.56/7   81.47/7   82.50/7  
    Gimnazjum Nr 1 Pawłowice                   1.53/3    2.09/7    2.24/5   32.31/7    3.35/3    2.26/2    5.46/6    7.05/7    4.36/7   11.44/7    2.42/5    1.05/3    3.51/7    1.03/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         3.0km    0m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-62      2-57      3-44      4-43      5-39      6-38      7-64      8-49      9-51     10-48     11-50     12-53     13-59     14-47     15-100   
  1 Byrczek Jan                         35.59  6.42/2    6.56/2    8.27/2   11.32/2   13.45/1*  14.30/2   19.02/1*  21.10/1*  27.19/1*  28.16/1*  30.38/1*  31.16/1*  33.11/1*  34.14/1*  35.15/1*  35.59/1* 
    UKS Kometa Gliwice                         6.42/2    0.14/1*   1.31/3    3.05/2    2.13/2    0.45/2    4.32/1*   2.08/2    6.09/1*   0.57/3    2.22/1*   0.38/1*   1.55/1*   1.03/2    1.01/1*   0.44/1* 
  2 Pieniak Krystian                    44.53  6.27/1*   6.54/1*   8.23/1*  11.16/1*  13.47/2   14.19/1*  26.52/2   28.47/2   35.15/2   36.11/2   38.36/2   39.36/2   41.44/2   42.54/2   43.58/2   44.53/2  
    UKS Kometa Gliwice                         6.27/1*   0.27/2    1.29/1*   2.53/1*   2.31/4    0.32/1*  12.33/5    1.55/1*   6.28/2    0.56/2    2.25/2    1.00/4    2.08/2    1.10/3    1.04/2    0.55/3  
  3 Pojda Paweł                         57.44 13.25/6   14.07/5   17.57/6   21.43/5   24.04/4   25.02/3   30.22/3   33.19/3   43.16/3   43.56/3   46.49/3   47.45/3   53.32/3   55.00/3   56.40/3   57.44/3  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                       13.25/6    0.42/3    3.50/6    3.46/3    2.21/3    0.58/3    5.20/2    2.57/4    9.57/5    0.40/1*   2.53/4    0.56/2    5.47/6    1.28/6    1.40/5    1.04/5  
  4 Kołeczko Bartosz                    57.53  8.25/5   15.30/6   17.00/4   24.58/6   26.48/6   27.54/5   36.49/4   39.15/4   46.31/4   47.49/4   50.32/4   52.05/4   54.50/4   55.52/4   57.02/4   57.53/4  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        8.25/5    7.05/7    1.30/2    7.58/6    1.50/1*   1.06/4    8.55/3    2.26/3    7.16/3    1.18/4    2.43/3    1.33/6    2.45/3    1.02/1*   1.10/3    0.51/2  
  5 Skipioł Marcin                      71.32  7.29/4    9.36/4   17.05/5   21.09/3   23.48/3   25.07/4   38.44/6   47.26/6   58.27/6   59.56/6   63.01/6   64.22/6   67.12/5   68.35/5   70.22/5   71.32/5  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        7.29/4    2.07/5    7.29/7    4.04/5    2.39/5    1.19/6   13.37/6    8.42/7   11.01/6    1.29/5    3.05/5    1.21/5    2.50/4    1.23/5    1.47/7    1.10/6  
  6 Krzysteczko Michał                  73.42  6.44/3    7.55/3    9.50/3   21.17/4   24.45/5   28.22/6   37.23/5   41.12/5   49.56/5   51.57/5   60.34/5   61.33/5   69.41/6   70.58/6   72.40/6   73.42/6  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        6.44/3    1.11/4    1.55/4   11.27/7    3.28/7    3.37/7    9.01/4    3.49/5    8.44/4    2.01/6    8.37/7    0.59/3    8.08/7    1.17/4    1.42/6    1.02/4  
  7 Klepek Robert                       82.52 15.45/7   18.11/7   21.09/7   25.00/7   27.52/7   29.03/7   42.40/7   51.19/7   62.56/7   65.13/7   72.39/7   74.54/7   78.09/7   80.19/7   81.33/7   82.52/7  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                       15.45/7    2.26/6    2.58/5    3.51/4    2.52/6    1.11/5   13.37/6    8.39/6   11.37/7    2.17/7    7.26/6    2.15/7    3.15/5    2.10/7    1.14/4    1.19/7  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         3.6km    0m 20k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-59      2-47      3-58      4-56      5-60      6-52      7-50      8-53      9-33     10-37     11-38     12-63     13-43     14-42     15-44     16-62    
                                      17-40     18-36     19-49     20-100   
  1 Borgiel Jarosław                    44.36  2.53/2    3.39/2    6.15/2    8.58/2   11.13/1*  16.53/3   18.41/3   19.19/3   20.30/3   26.05/2   27.32/2   30.12/2   30.00/1*  31.15/1*  32.28/1*  36.23/1* 
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        2.53/2    0.46/1*   2.36/2    2.43/2    2.15/2    5.40/3    1.48/1*   0.38/1*   1.11/2    5.35/2    1.27/2    2.40/3        /     1.15/1*   1.13/1*   3.55/1* 
                                              39.03/1*  41.27/1*  41.53/1*  43.55/1*  44.36/1* 
                                               2.40/3    2.24/1*   0.26/1*   2.02/1*   0.41/1* 
  2 Jurczyk Maciej                      46.18  1.29/1*   2.16/1*   4.43/1*   8.02/1*  12.29/3   15.35/1*  18.02/2   18.40/1*  19.46/1*  27.56/3   29.19/3   31.35/3   31.13/2   32.36/2   33.55/2   37.58/2  
    UKS Sparta Czyżowice                       1.29/1*   0.47/2    2.27/1*   3.19/3    4.27/3    3.06/1*   2.27/3    0.38/1*   1.06/1*   8.10/3    1.23/1*   2.16/2        /     1.23/2    1.19/2    4.03/2  
                                              40.04/2   42.34/2   43.14/2   45.29/2   46.18/2  
                                               2.06/1*   2.30/2    0.40/2    2.15/2    0.49/2  
  3 Nowak Dawid                         52.46  3.19/3    4.17/3    8.12/3   10.49/3   12.26/2   15.45/2   17.54/1*  18.46/2   20.01/2   25.23/1*  27.00/1*  29.14/1*  32.42/3   34.08/3   35.47/3   40.06/3  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        3.19/3    0.58/3    3.55/3    2.37/1*   1.37/1*   3.19/2    2.09/2    0.52/3    1.15/3    5.22/1*   1.37/3    2.14/1*   3.28/1*   1.26/3    1.39/3    4.19/3  
                                              42.44/3   47.43/3   48.23/3   51.43/3   52.46/3  
                                               2.38/2    4.59/3    0.40/2    3.20/3    1.03/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21         4.3km    0m 23k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-37      2-45      3-62      4-44      5-43      6-63      7-38      8-42      9-57     10-40     11-41     12-49     13-36     14-51     15-48     16-60    
                                      17-46     18-55     19-50     20-53     21-59     22-47     23-100   
  1 Jurczyk Tomasz                      40.47  5.17/4    7.34/3   10.23/3   10.53/3   13.01/3   15.34/3   14.43/2   15.54/2   17.02/2   18.42/2   20.04/2   21.13/2   21.46/2   25.09/2   25.55/2   30.45/2  
    UKS Sparta Czyżowice                       5.17/4    2.17/2    2.49/2    0.30/1*   2.08/1*   2.33/3        /     1.11/1*   1.08/1*   1.40/1*   1.22/1*   1.09/1*   0.33/1*   3.23/1*   0.46/1*   4.50/2  
                                              32.18/1*  33.11/1*  36.49/1*  37.20/1*  38.30/1*  39.16/1*  40.04/1*  40.47/1* 
                                               1.33/1*   0.53/2    3.38/1*   0.31/1*   1.10/1*   0.46/1*   0.48/1*   0.43/1* 
  2 Masztalski Paweł                    43.57  2.18/1*   4.26/1*   7.11/1*   7.57/1*  10.21/1*  12.42/1*  12.11/1*  13.28/1*  14.41/1*  16.37/1*  18.19/1*  19.43/1*  20.16/1*  24.46/1*  25.35/1*  30.14/1* 
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        2.18/1*   2.08/1*   2.45/1*   0.46/2    2.24/4    2.21/1*       /     1.17/2    1.13/2    1.56/2    1.42/2    1.24/3    0.33/1*   4.30/3    0.49/2    4.39/1* 
                                              34.00/2   34.50/2   39.09/2   39.53/2   41.22/2   42.14/2   43.09/2   43.57/2  
                                               3.46/3    0.50/1*   4.19/2    0.44/3    1.29/2    0.52/2    0.55/2    0.48/3  
  3 Pasek Marcin                        59.56  5.20/5    9.20/4   12.21/4   14.08/4   16.29/4   19.21/4   19.36/4   23.34/4   25.29/4   28.08/4   30.06/4   31.16/4   31.52/4   36.36/4   37.34/4   43.45/4  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        5.20/5    4.00/4    3.01/3    1.47/4    2.21/3    2.52/5    0.15/2    3.58/4    1.55/3    2.39/4    1.58/4    1.10/2    0.36/3    4.44/4    0.58/4    6.11/3  
                                              47.17/4   49.03/3   54.32/3   55.14/3   56.58/3   58.02/3   59.09/3   59.56/3  
                                               3.32/2    1.46/3    5.29/3    0.42/2    1.44/3    1.04/4    1.07/4    0.47/2  
  4 Marszałek Piotr                     61.34  3.41/2    5.59/2    9.24/2   10.21/2   12.41/2   15.09/2   15.12/3   16.46/3   18.57/3   21.23/3   23.14/3   24.46/3   25.39/3   29.36/3   30.28/3   40.36/3  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        3.41/2    2.18/3    3.25/4    0.57/3    2.20/2    2.28/2    0.03/1*   1.34/3    2.11/4    2.26/3    1.51/3    1.32/4    0.53/4    3.57/2    0.52/3   10.08/5  
                                              47.01/3   49.57/4   55.35/4   56.31/4   58.44/4   59.43/4   60.43/4   61.34/4  
                                               6.25/4    2.56/4    5.38/4    0.56/4    2.13/4    0.59/3    1.00/3    0.51/4  
  5 Jary Paweł                         110.47  4.29/3   12.20/5   17.10/5   20.10/5   35.47/5   38.28/5   38.27/5   52.26/5   56.24/5   59.33/5   62.14/5   64.19/5   65.34/5   72.04/5   73.26/5   80.59/5  
    Ind. Świętochłowice                        4.29/3    7.51/5    4.50/5    3.00/5   15.37/5    2.41/4        /    13.59/5    3.58/5    3.09/5    2.41/5    2.05/5    1.15/5    6.30/5    1.22/5    7.33/4  
                                              89.08/5   94.07/5  102.20/5  103.23/5  107.18/5  108.27/5  109.41/5  110.47/5  
                                               8.09/5    4.59/5    8.13/5    1.03/5    3.55/5    1.09/5    1.14/5    1.06/5  
    Pietryja Dawid                  NKl       30.23/    69.26/    74.02/    84.10/    90.55/    96.00/    98.27/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Ind. Łąka                                 30.23/    39.03/     4.36/    10.08/     6.45/     5.05/     2.27/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                   /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                   /         /         /         /         /         /         /         /   
    Wich Bartłomiej                 NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    51.37/         /         /         /         /   
    Ind. Goczałkowice                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                   /         /    40.33/    43.04/    48.09/    58.42/    62.35/    65.21/   
                                                   /         /         /     2.31/     5.05/    10.33/     3.53/     2.46/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35         3.7km    0m 22k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-59      2-47      3-58      4-55      5-56      6-54      7-52      8-50      9-53     10-33     11-37     12-39     13-63     14-43     15-42     16-44    
                                      17-62     18-45     19-61     20-36     21-49     22-100   
  1 Golinowski Paweł                    35.38  1.42/1*   2.36/1*   5.12/1*   6.49/1*   8.15/1*  11.35/1*  12.57/1*  14.39/1*  15.15/1*  16.18/1*  20.44/1*  22.13/1*  24.10/1*  23.52/1*  25.00/1*  26.03/1* 
    UKS Tukan Iwiny                            1.42/1*   0.54/1*   2.36/1*   1.37/4    1.26/1*   3.20/1*   1.22/1*   1.42/1*   0.36/1*   1.03/1*   4.26/1*   1.29/1*   1.57/2        /     1.08/1*   1.03/1* 
                                              29.30/1*  29.17/1*  31.17/1*  32.00/1*  32.52/1*  34.48/1*  35.38/1* 
                                               3.27/2        /     2.00/1*   0.43/1*   0.52/5    1.56/1*   0.50/1* 
  2 Dzik Mirosław                       39.42  1.48/2    3.19/2    5.58/2    8.04/2   10.49/3   14.09/2   15.39/2   17.34/2   18.15/2   19.24/2   24.22/2   25.59/2   27.55/2   27.45/2   28.56/2   30.00/2  
    MUKS Gliwice                               1.48/2    1.31/6    2.39/2    2.06/5    2.45/5    3.20/1*   1.30/2    1.55/2    0.41/2    1.09/2    4.58/2    1.37/2    1.56/1*       /     1.11/2    1.04/2  
                                              33.26/2   33.13/2   35.13/2   35.56/2   36.47/2   38.52/2   39.42/2  
                                               3.26/1*       /     2.00/1*   0.43/1*   0.51/4    2.05/2    0.50/1* 
  3 Polewka Tomasz                      46.22  3.08/4    4.03/3    7.42/3    9.02/3   10.44/2   14.36/3   16.40/3   18.52/3   19.41/3   21.05/3   26.28/3   28.16/3   30.23/3   30.32/3   32.11/3   33.34/3  
    UKS Kometa Gliwice                         3.08/4    0.55/2    3.39/4    1.20/1*   1.42/2    3.52/4    2.04/4    2.12/3    0.49/3    1.24/3    5.23/3    1.48/3    2.07/3    0.09/1*   1.39/3    1.23/3  
                                              38.06/3   38.30/3   41.02/3   41.58/3   42.42/3   45.14/3   46.22/3  
                                               4.32/4    0.24/1*   2.32/3    0.56/4    0.44/1*   2.32/3    1.08/6  
  4 Janas Sebastian                     53.56  4.53/5    5.59/5    8.48/5   10.10/5   11.59/4   15.20/4   17.03/4   19.35/4   20.27/4   22.11/4   28.15/4   30.47/4   33.20/4   33.06/4   35.03/4   36.53/4  
    Janas Team                                 4.53/5    1.06/4    2.49/3    1.22/2    1.49/3    3.21/3    1.43/3    2.32/4    0.52/4    1.44/5    6.04/4    2.32/4    2.33/5        /     1.57/4    1.50/5  
                                              41.20/4   41.53/4   48.06/4   49.20/4   50.04/4   53.00/4   53.56/4  
                                               4.27/3    0.33/2    6.13/7    1.14/6    0.44/1*   2.56/4    0.56/3  
  5 Masny Krzysztof                     64.51  2.51/3    4.06/4    8.14/4    9.50/4   14.20/5   19.28/5   21.54/5   24.33/5   25.33/5   27.14/5   34.15/5   39.14/5   41.40/5   41.32/5   43.44/5   45.32/5  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        2.51/3    1.15/5    4.08/5    1.36/3    4.30/7    5.08/6    2.26/5    2.39/5    1.00/5    1.41/4    7.01/5    4.59/6    2.26/4        /     2.12/5    1.48/4  
                                              50.18/5   54.42/5   57.47/5   58.52/5   60.40/5   63.44/5   64.51/5  
                                               4.46/5    4.24/4    3.05/5    1.05/5    1.48/7    3.04/5    1.07/5  
  6 Lisiak Paweł                        74.36  4.58/6    6.02/6   11.06/6   14.01/6   16.10/6   20.25/6   23.38/6   26.59/6   27.59/6   30.13/6   38.29/6   42.01/6   44.41/6   46.00/6   50.35/6   52.33/6  
    UKS Orientuś Łódź                          4.58/6    1.04/3    5.04/6    2.55/7    2.09/4    4.15/5    3.13/6    3.21/6    1.00/5    2.14/7    8.16/6    3.32/5    2.40/6    1.19/3    4.35/6    1.58/6  
                                              58.04/6   65.04/6   68.06/6   68.59/6   69.45/6   73.31/6   74.36/6  
                                               5.31/6    7.00/5    3.02/4    0.53/3    0.46/3    3.46/7    1.05/4  
  7 Leszczorz Wojciech                 101.34  5.01/7    6.36/7   18.26/7   20.34/7   24.02/7   33.56/7   37.20/7   40.48/7   42.08/7   44.04/7   56.37/7   63.26/7   68.59/7   69.54/7   76.02/7   80.30/7  
    Leszczorz Team                             5.01/7    1.35/7   11.50/7    2.08/6    3.28/6    9.54/7    3.24/7    3.28/7    1.20/7    1.56/6   12.33/7    6.49/7    5.33/7    0.55/2    6.08/7    4.28/7  
                                              88.54/7   90.25/7   94.27/7   95.46/7   96.39/7  100.10/7  101.34/7  
                                               8.24/7    1.31/3    4.02/6    1.19/7    0.53/6    3.31/6    1.24/7  
    Marszałkowski Adam              NKl        5.36/     8.13/    20.22/    47.49/         /    90.15/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KS Forma Wodzisław Śląski                  5.36/     2.37/    12.09/    27.27/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                   /         /         /         /         /         /   102.41/   
                                                   /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45         3.2km    0m 18k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-36      2-64      3-45      4-62      5-44      6-63      7-39      8-42      9-57     10-40     11-41     12-53     13-54     14-60     15-56     16-55    
                                      17-58     18-100   
  1 Jurczyk Piotr                       40.55  2.45/2    4.03/1*   6.35/1*  10.08/2   11.39/1*  15.46/1*  14.58/1*  16.30/1*  17.58/1*  20.12/1*  22.06/1*  26.13/1*  30.09/1*  32.11/1*  34.59/1*  37.18/1* 
    UKS Sparta Czyżowice                       2.45/2    1.18/1*   2.32/1*   3.33/3    1.31/2    4.07/1*       /     1.32/3    1.28/2    2.14/1*   1.54/3    4.07/3    3.56/1*   2.02/2    2.48/1*   2.19/3  
                                              38.31/1*  40.06/1*  40.55/1* 
                                               1.13/1*   1.35/1*   0.49/1* 
  2 Forystek Józef                      45.14  2.45/2    4.03/1*   6.44/2    9.40/1*  15.01/2   19.21/2   18.33/2   19.42/2   21.08/2   23.40/2   25.33/2   29.33/2   34.17/2   36.08/2   39.04/2   41.10/2  
    WKS Wawel Kraków                           2.45/2    1.18/1*   2.41/2    2.56/2    5.21/3    4.20/2        /     1.09/1*   1.26/1*   2.32/2    1.53/2    4.00/2    4.44/3    1.51/1*   2.56/2    2.06/2  
                                              42.32/2   44.16/2   45.14/2  
                                               1.22/3    1.44/3    0.58/3  
  3 Sochor Tomáš                        48.49  2.42/1*   4.13/3   13.38/3   16.22/3   17.52/3   22.21/3   21.46/3   23.04/3   24.50/3   27.38/3   29.19/3   32.44/3   36.45/3   39.01/3   43.19/3   44.57/3  
    SKOB Havirov (CZE)                         2.42/1*   1.31/3    9.25/3    2.44/1*   1.30/1*   4.29/3        /     1.18/2    1.46/3    2.48/3    1.41/1*   3.25/1*   4.01/2    2.16/3    4.18/3    1.38/1* 
                                              46.13/3   47.54/3   48.49/3  
                                               1.16/2    1.41/2    0.55/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55         2.6km    0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-57      2-42      3-63      4-38      5-45      6-64      7-49      8-51      9-48     10-50     11-53     12-47     13-100   
  1 Czerkawski Wacław                   44.08  7.32/3   10.18/3   13.43/2   13.50/2   18.14/2   22.42/1*  25.20/1*  32.26/1*  33.39/1*  36.46/1*  37.52/1*  41.09/1*  42.37/1*  44.08/1* 
    MUKS Gliwice                               7.32/3    2.46/4    3.25/1*   0.07/1*   4.24/3    4.28/2    2.38/1*   7.06/2    1.13/2    3.07/2    1.06/2    3.17/3    1.28/3    1.31/4  
  2 Szotek Antoni                       46.34  7.02/2    9.34/2   13.14/1*  15.28/3   19.29/3   25.45/2   28.39/2   35.35/2   36.49/2   39.51/2   40.53/2   43.56/2   45.21/2   46.34/2  
    ATZRacibórz                                7.02/2    2.32/3    3.40/2    2.14/3    4.01/2    6.16/3    2.54/2    6.56/1*   1.14/3    3.02/1*   1.02/1*   3.03/2    1.25/2    1.13/2  
  3 Zdanowicz Jan                       51.00  6.38/1*   8.51/1*  14.09/3   13.49/1*  17.48/1*  29.16/4   32.12/3   40.01/3   41.07/3   44.41/3   45.58/3   48.41/3   49.52/3   51.00/3  
    UKS Kometa Gliwice                         6.38/1*   2.13/1*   5.18/4        /     3.59/1*  11.28/4    2.56/3    7.49/3    1.06/1*   3.34/4    1.17/4    2.43/1*   1.11/1*   1.08/1* 
  4 Wysocki Andrzej                     59.03 12.18/4   14.32/4   18.15/4   18.31/4   22.57/4   26.55/3   37.47/4   46.04/4   47.40/4   51.04/4   52.17/4   56.15/4   57.49/4   59.03/4  
    MUKS Gliwice                              12.18/4    2.14/2    3.43/3    0.16/2    4.26/4    3.58/1*  10.52/4    8.17/4    1.36/4    3.24/3    1.13/3    3.58/4    1.34/4    1.14/3  
    Pipiro Grzegorz                 NKl       22.52/    25.11/    30.10/    30.47/    71.40/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                       22.52/     2.19/     4.59/     0.37/    40.53/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65         1.8km    0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-41      2-40      3-37      4-39      5-57      6-45      7-64      8-36      9-49     10-59     11-53     12-50     13-100   
  1 Dvořák Vlastimil                    37.16  1.36/2    4.11/2    6.32/2    9.46/2   13.00/2   17.22/1*  22.00/1*  24.12/1*  25.49/1*  27.58/1*  30.45/1*  31.56/1*  35.44/1*  37.16/1* 
    TJ Banik Ostrava OKD (CZE)                 1.36/2    2.35/2    2.21/2    3.14/1*   3.14/3    4.22/2    4.38/2    2.12/1*   1.37/3    2.09/1*   2.47/1*   1.11/1*   3.48/3    1.32/3  
  2 Lebek Henryk                        40.28  1.22/1*   3.53/1*   6.09/1*   9.24/1*  12.04/1*  18.51/2   25.24/2   27.39/2   29.08/2   31.49/2   34.50/2   36.04/2   39.08/2   40.28/2  
    MUKS Gliwice                               1.22/1*   2.31/1*   2.16/1*   3.15/2    2.40/1*   6.47/3    6.33/3    2.15/2    1.29/2    2.41/2    3.01/2    1.14/2    3.04/1*   1.20/2  
  3 Blimke Roman                        49.41  7.59/3   12.37/3   15.19/3   22.18/3   25.13/3   29.19/3   33.33/3   35.50/3   37.05/3   40.34/3   43.38/3   44.53/3   48.33/3   49.41/3  
    Indywidualnie Śląskie                      7.59/3    4.38/3    2.42/3    6.59/3    2.55/2    4.06/1*   4.14/1*   2.17/3    1.15/1*   3.29/3    3.04/3    1.15/3    3.40/2    1.08/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Rodzinna    2.1km    0m 6k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-100   
  1 Polewka Julianna                    15.06  1.19/1*   2.11/1*   5.28/2    8.04/2    9.24/1*  13.28/1*  15.06/1* 
    UKS Kometa Gliwice                         1.19/1*   0.52/1*   3.17/2    2.36/1*   1.20/1*   4.04/1*   1.38/1* 
  2 Herman Magdalena                    16.14  1.19/1*   2.15/2    4.47/1*   7.27/1*  10.09/2   14.25/2   16.14/2  
    Ind. Warszowice                            1.19/1*   0.56/2    2.32/1*   2.40/2    2.42/6    4.16/2    1.49/2  
  3 Herman Wiktoria & Joanna            21.03  2.10/3    3.38/4    7.17/3   10.49/3   12.25/3   17.53/3   21.03/3  
    Ind. Warszowice                            2.10/3    1.28/5    3.39/3    3.32/3    1.36/3    5.28/4    3.10/5  
  4 Kołeczko Maksymilian                21.08  2.28/6    3.52/5    8.21/5   12.08/4   14.15/4   19.15/4   21.08/4  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        2.28/6    1.24/4    4.29/6    3.47/4    2.07/4    5.00/3    1.53/3  
  5 Skajewski Daniel & Tomasz           29.09  2.18/5   10.35/6   14.27/6   18.23/5   19.47/5   26.09/5   29.09/5  
    Ind. Studzionka                            2.18/5    8.17/6    3.52/4    3.56/5    1.24/2    6.22/5    3.00/4  
  6 Szczepaniak Paulina & Paweł         34.43  2.29/7    3.37/3    7.37/4   20.55/6   23.24/6   31.10/6   34.43/6  
    Ind. Tychy                                 2.29/7    1.08/3    4.00/5   13.18/7    2.29/5    7.46/6    3.33/6  
  7 Marszałek Dawid & Waldemar          57.00  2.16/4   18.37/7   24.30/7   29.54/7   44.33/7   53.26/7   57.00/7  
    UKS ZSZ-Jedynka J-Z                        2.16/4   16.21/7    5.53/7    5.24/6   14.39/7    8.53/7    3.34/7