Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                           2015-06-28 16:14:48
                                     Lato z Jedynką
===SZBnO===================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K10         1.2km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Pastuszak Julia               UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             15.34  +      0.00
  2>Jagieła Kornelia              UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             20.21  +      4.47
  3>Marszałkowska Dorota          SP 1 Gorzyce         SP1             23.25  +      7.51
  4>Jagieła Wiktoria              UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             24.26  +      8.52
 
Wstepne wyniki zawodów: K10N        2.1km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Marcisz Jessica               UKS Kometa Gliwice   S28             26.26  +      0.00
  2>Mastela Hanna                 UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             41.16  +     14.50
  3>Golinowska Ola                UKS Tukan Iwiny      D23             50.47  +     24.21
  4>Karecka Julia                 UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01    1 błąd   34.52            
 PK Mańka Agata                   SP Studzionka        SPS    2 błędy  30.17              
 
Wstepne wyniki zawodów: K12         1.5km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Czapska Wiktoria              UKS Kometa Gliwice   S28.3227        22.52  +      0.00
  2>Bąk Wiktoria                  UKS Kometa Gliwice   S28.2988        22.55  +      0.03
  3>Jarząb Natalia                UKS Kometa Gliwice   S28             26.38  +      3.46
  4>Myśliwiec Magdalena           UKS Kometa Gliwice   S28             27.07  +      4.15
  5>Horst Julia                   UKS Kometa Gliwice   S28             28.37  +      5.45
  6>Katarzyna Nadera              CX80 Kalisz          CXK             30.25  +      7.33
  7>Toll Kaja                     UKS Kometa Gliwice   S28             31.09  +      8.17
  8>Gajda Paulina                 UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             32.40  +      9.48
  9>Górowicz Martyna              SP 19 Brzeźce        SPB             32.52  +     10.00
 10>Marszałkowska Martyna         SP 1 Gorzyce         SP1             37.49  +     14.57
 11>Tomanek Magdalena             SP 19 Brzeźce        SPB             42.42  +     19.50
 12>Pala Zuzanna                  SP 9 Łąka            SP9             43.22  +     20.30
 13>Latosińska Martyna            Ind. Studzionka      IST             52.43  +     29.51
    Prusaczyk Amelia              UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01         NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: K14         2.1km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Pogoda Kinga                  UKS Kometa Gliwice   S28.2490        29.19  +      0.00
  2>Sobel Natalia                 UKS Kometa Gliwice   S28.2491        37.11  +      7.52
  3>Polewka Aleksandra            UKS Kometa Gliwice   S28.2462        38.16  +      8.57
  4>Paluch Aleksandra             UKS Kometa Gliwice   S28.2489        46.11  +     16.52
  5>Zimończyk Adrianna            UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             80.15  +     50.56
    Nowak Agata                   UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01         NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: K16         2.4km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kowalska Agata                UKS Reflex Rybnik    S51.2482        41.01  +      0.00
  2>Proga Agnieszka               UKS Orientuś Łódź    E75.2759        45.45  +      4.44
  3>Łabuda Wiktoria               UKS Kometa Gliwice   S28.2233        49.48  +      8.47
  4>Harazin Karolina              UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01.3067        53.50  +     12.49
  5>Mańka Klaudia                 UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01.3350        56.52  +     15.51
  6>Nowok Sylwia                  Gimnazjum Studzionka GST             65.49  +     24.48
  7>Zimończyk Martyna             UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             67.37  +     26.36
  8>Górowicz Monika               UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             69.05  +     28.04
  9>Jaworska Natalia              UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01.3069        73.06  +     32.05
 10>Szojda Alicja                 Gimnazjum Studzionka GST             83.35  +     42.34
 11>Mastela Krystyna              UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01.1760        87.32  +     46.31
 
Wstepne wyniki zawodów: K18         2.9km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Pojda Edyta                   UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01.3354        67.37  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: K21         3.0km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Wysocka Malwina               KS OK! Sport Warszaw W02.786         51.40  +      0.00
  2>Mykhailova Natalia            Odessa Team          UKR             60.50  +      9.10
  3>Makuła Martyna                UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             61.39  +      9.59
  4>Masny Anna                    UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             84.29  +     32.49
  5>Pietryja Karolina             Ind. Łąka            ILA            124.32  +     72.52
  6>Adamiec Justyna               Ind. Goczałkowice    IGO            128.30  +     76.50
 PK Mikhaylov Victor              Odessa Team          UKR        PK   59.21  +      7.41
 
Wstepne wyniki zawodów: K35         2.7km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Marszałek Maria               UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             47.22  +      0.00
  2>Polewka Beata                 UKS Kometa Gliwice   S28.2460        51.38  +      4.16
  3>Syryjczyk Marta               UKS Trójka Mikołów   UTM             64.31  +     17.09
  4>Deredos Nina                  UKS Orientuś Łódź    E75             72.07  +     24.45
  5>Pala Aleksandra               Ind. Łąka            ILA             73.00  +     25.38
  6>Golinowska Ela                UKS Tukan Iwiny      D23             89.01  +     41.39
 
Wstepne wyniki zawodów: K45         2.4km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Denysenko Tamara              Zilina               SVK             37.55  +      0.00
  2>Czerkawska Urszula            MUKS Gliwice         S22.1495        51.20  +     13.25
  3>Sochorova Hana                SKOB Havirov (CZE)   HAV             53.33  +     15.38
  4>Agata Nadera                  CX80 Kalisz          CXK             59.06  +     21.11
 
Wstepne wyniki zawodów: K55         2.1km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Wysocka Jolanta               UKS Kometa Gliwice   S28.2181        31.17  +      0.00
    Pipiro Grażyna                UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01         NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M10         1.2km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Lisiak Adam                   UKS Orientuś Łódź    E75.3049        13.04  +      0.00
  2>Marszałek Patryk              UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             18.59  +      5.55
 
Wstepne wyniki zawodów: M10N        2.1km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Mańka Mateusz                 SP Studzionka        SPS             22.08  +      0.00
  2>Węcławski Maciej              UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             27.01  +      4.53
  3>Masny Tadeusz                 UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             31.53  +      9.45
  4>Golinowski Piotr              UKS Tukan Iwiny      D23             42.49  +     20.41
 
Wstepne wyniki zawodów: M12         1.5km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kołodziejczyk Łukasz          UKS Kometa Gliwice   S28.3231        19.06  +      0.00
  2>Tousty Jakub                  UKS Kometa Gliwice   S28.3238        20.43  +      1.37
  3>Kołodziejczyk Bartłomiej      UKS Kometa Gliwice   S28.3230        22.27  +      3.21
  4>Pojda Adam                    UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01.3353        49.46  +     30.40
 
Wstepne wyniki zawodów: M14         2.2km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Deredos Bruno                 UKS Orientuś Łódź    E75.2839        33.34  +      0.00
  2>Kucharczyk Jakub              UKS Kometa Gliwice   S28.2464        39.00  +      5.26
  3>Kukla Bartosz                 UKS Kometa Gliwice   S28.2990        39.46  +      6.12
  4>Baron Dawid                   UKS Kometa Gliwice   S28.2463        43.42  +     10.08
  5>Kołeczko Błażej               UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01.2555        49.25  +     15.51
  6>Nowakowski Dominik            UKS Kometa Gliwice   S28             53.20  +     19.46
  7>Nogły Tomasz                  Gimnazjum Nr 1 Pawło G1P             82.50  +     49.16
 
Wstepne wyniki zawodów: M16         3.0km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Byrczek Jan                   UKS Kometa Gliwice   S28.2726        35.59  +      0.00
  2>Pieniak Krystian              UKS Kometa Gliwice   S28.2048        44.53  +      8.54
  3>Pojda Paweł                   UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01.3068        57.44  +     21.45
  4>Kołeczko Bartosz              UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01.2008        57.53  +     21.54
  5>Skipioł Marcin                UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01.3355        71.32  +     35.33
  6>Krzysteczko Michał            UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             73.42  +     37.43
  7>Klepek Robert                 UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             82.52  +     46.53
 
Wstepne wyniki zawodów: M18         3.6km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Borgiel Jarosław              UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01.1766        44.36  +      0.00
  2>Jurczyk Maciej                UKS Sparta Czyżowice S03.2064        46.18  +      1.42
  3>Nowak Dawid                   UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01.3352        52.46  +      8.10
 
Wstepne wyniki zawodów: M21         4.3km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jurczyk Tomasz                UKS Sparta Czyżowice S03.1936        40.47  +      0.00
  2>Masztalski Paweł              UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01.2558        43.57  +      3.10
  3>Pasek Marcin                  UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01.2005        59.56  +     19.09
  4>Marszałek Piotr               UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             61.34  +     20.47
  5>Jary Paweł                    Ind. Świętochłowice  ISW            110.47  +     70.00
    Pietryja Dawid                Ind. Łąka            ILA         NKl               
    Wich Bartłomiej               Ind. Goczałkowice    IGO         NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M35         3.7km    0m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Golinowski Paweł              UKS Tukan Iwiny      D23.0289        35.38  +      0.00
  2>Dzik Mirosław                 MUKS Gliwice         S22.1195        39.42  +      4.04
  3>Polewka Tomasz                UKS Kometa Gliwice   S28.301         46.22  +     10.44
  4>Janas Sebastian               Janas Team           JAN             53.56  +     18.18
  5>Masny Krzysztof               UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01.1780        64.51  +     29.13
  6>Lisiak Paweł                  UKS Orientuś Łódź    E75.3251        74.36  +     38.58
  7>Leszczorz Wojciech            Leszczorz Team       LES            101.34  +     65.56
    Marszałkowski Adam            KS Forma Wodzisław Ś FWS         NKl        
    Herman Daniel       	  ind. Warszowice		   NKl
 
Wstepne wyniki zawodów: M45         3.2km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jurczyk Piotr                 UKS Sparta Czyżowice S03.2928        40.55  +      0.00
  2>Forystek Józef                WKS Wawel Kraków     K30.2080        45.14  +      4.19
  3>Sochor Tomáš                  SKOB Havirov (CZE)   HAV             48.49  +      7.54
 
Wstepne wyniki zawodów: M55         2.6km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Czerkawski Wacław             MUKS Gliwice         S22.1496        44.08  +      0.00
  2>Szotek Antoni                 ATZRacibórz          ATZ             46.34  +      2.26
  3>Zdanowicz Jan                 UKS Kometa Gliwice   S28.302         51.00  +      6.52
  4>Wysocki Andrzej               MUKS Gliwice         S22.2697        59.03  +     14.55
    Pipiro Grzegorz               UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01         NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M65         1.8km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Dvořák Vlastimil              TJ Banik Ostrava OKD BOV             37.16  +      0.00
  2>Lebek Henryk                  MUKS Gliwice         S22.2292        40.28  +      3.12
  3>Blimke Roman                  Indywidualnie Śląski S00.00189       49.41  +     12.25
 
Wstepne wyniki zawodów: Rodzinna    2.1km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Polewka Julianna              UKS Kometa Gliwice   S28.2461        15.06  +      0.00
  2>Herman Magdalena              Ind. Warszowice      IWA             16.14  +      1.08
  3>Herman Wiktoria & Joanna      Ind. Warszowice      IWA             21.03  +      5.57
  4>Kołeczko Maksymilian          UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             21.08  +      6.02
  5>Skajewski Daniel & Tomasz     Ind. Studzionka      IST             29.09  +     14.03
  6>Szczepaniak Paulina & Paweł   Ind. Tychy           ITY             34.43  +     19.37
  7>Marszałek Dawid & Waldemar    UKS ZSZ-Jedynka J-Z  S01             57.00  +     41.54