2015.06.28 - Lato z Jedynką

baner

Studzionka

 

niedziela

28.06.2015r.

middle

           


 
 Informacje  aktualności

Lato z Jedynką 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Średniodystansowym Biegu na Orientację. W niedzielę, 28 czerwca odbyły się...

Posted by PG 5 Studzionka on 30 czerwca 2015

 

26.06.2015r. - Komunikat techniczny jest już dostępny. Najważniejsze informacje w nim zawarte dotyczą organizacji centrum zawodów, startu i mety oraz parkingów. Odległość pomiędzy centrum zawodów a startem/metą wynosi 4 km i z tego powodu zawodnicy będą proszeni przedostać się tam dwoma sposobami: albo własnym środkiem transportu (na miejscu przy starcie/mecie będzie parking), albo BUS-em organizatora (odjazdy spod centrum zawodów: 10:00, 10:15, 10:30). Poniżej zamieszczamy mapki sytuacyjne:

centrum zawodow        mapka dojazdowa      start-meta

 

Parametry tras
 
mapka1 mapka2 mapka3
 
 
 
22.06.2015r. - To już za niecały tydzień spotkamy sie w Studzionce na Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w średniodystansowym biegu na orientację. Powoli napływają zgłoszenia. Kto jeszcze tego nie zrobił, przypomnamy, że ma czas do północy (potem opłata się nieznacznie zwiększa). Ci natomiast, którzy już dokonali zgłoszenia proszeni sa o sprawdzenie danych na liście startowej.
 
12.06.2015r. - Witajcie! Zapraszamy Was na pierwsze zawody z cyklu "Lato z Jedynką", w ramach którego corocznie będziemy chcieli zorganizować przynajmniej jedną imprezę w biegu na orientację. Z tej okazji przygotowaliśmy nowiutką mapę (autorstwa Jacka Kozłowskiego) w Studzionce, w terenie płaskim niemal jak stół, gdzie nawigacja kompasem będzie odgrywała kluczową rolę. Będziemy Was w tym miejscu informować o wszystkich istotnych wydarzeniach związanych z biegiem, a na razie zapraszamy do lektury Biuletynu i czekamy na zgłoszenia :)

 

 

 
 
 
  Działalność klubu, w tym organizację zawodów wspierają:
mosir jsw2
jswik