Uprawnieni do głosowania.

Na najbliższym Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym Członków Klubu, które zaplanowane jest na środę 6.04.2016r. odbędzie się kilka głosowań. Uprawnionymi do głosowania są wszyscy obecni na zebraniu członkowie ustępującego Zarządu i Komisji Rewizyjnej - 8 osób, pozostali pełnoletni członkowie zwyczajni z uregulowaną składką członkowską na dzień 31.03.2016r. (12 osób) oraz juniorzy posiadający ograniczoną zdolność do czynności prawnych, którzy w dniu 6.04.2016r. będą mieli ukończone 16 lat (podstawa prawna: Art. 3.2 i Art.3.3 Ustawy Prawo o Stowarzyszeniach) - takich juniorów jest 4. Wszystkie w/w osoby mogą kandydować do władz Klubu. Niepełnoletnich członków klubu mogą na zebraniu reprezentować rodzice lecz nie mają oni czynnego ani biernego prawa wyborczego.

Wybór nowego Zarządu.

jedynkaFB200

Wielkimi krokami zbliżają się wybory w naszym klubie. Będą to już trzecie wybory, ale pierwsze, w których do Zarządu nie będzie kandydował obecny prezes - Rafał Mastela.

Spośród obecnych na zebraniu członków klubu zostanie wybrany nowy 5-osobowy Zarząd oraz 3-osobowa Komisja Rewizyjna. Zarząd wybierze natomiast spośród siebie nowego Prezesa.

Przypominamy, iż Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze odbędzie się 6 kwietnia 2016r. o godz. 17:30 w Zespole Szkół Zawodowych. Każdy ma więc jeszcze sporo czasu aby przemyśleć sobie swoją rolę w klubie i zgłosić chęć kandydowania. Nowy skład Zarządu będzie musiał się zmierzyć właściwie z całym zakresem zadań związanych z bieżącą działalnością klubu, jej finansami i zarządzaniem, gdyż obecny prezes przynajmniej na najbliższą kadencję wycofuje się z aktywnej pracy w tym organie.

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

W środę 6.04.2016r. o godz. 17:30 (II termin o 17:45) odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu. Na zebraniu zostanie wybrany nowy Zarząd, który spośród siebie wybierze prezesa. Prawo głosu mają wszyscy członkowie klubu zgodnie z  Art.3.2 i Art.3.3 Ustawy Prawo o Stowarzyszeniach, którzy do dnia 31.03.2016r. uregulują składkę członkowską. Niepełnoletnich zawodników na zebraniu reprezentują rodzice lub prawni opiekunowie.

Badania lekarskie - 2016

   nfzMinął już pierwszy termin badań lekarskich, które każdy zawodnik musi odnowić co pół roku. Drugi, rezerwowy termin badań lekarskich dla wszystkich osób, które nie były na badaniachw dn. 3.03.2016r., a zamierzają trenować i startować w zawodach będzie umówiony na kwiecień - o dacie odpowiednio wcześnie poinformujemy Osoby, które robiły badania w dn. 2.03 oczywiście nie muszą przychodzić, gdyż ich badania tracą ważność dopiero z końcem wakacji. Uwaga! Koniecznie trzeba poprosić lekarza pierwszego kontaktu o "skierowanie do poradni sportowej" lub "skierowanie do lekarza sportowego", bo bez tego skierowania badanie nie będzie bezpłatne - zadbajcie o to juz teraz.

Szczegóły i wymogi poniżej:

Czytaj więcej...

1% podatku na UKS ZSZ-Jedynka

   1proc

   Kończy się powoli czas rozliczeń podatkowych. Podobnie jak w latach poprzednich zachęcamy wszystkich do przekazywania 1% podatku na działalność naszego Klubu. Mimo, iż nie figurujemy w wykazie OPP (Organizacji Pożytku Publicznego), i nie możemy dostawać bezpośrednio Waszych pieniędzy, to dzięki współpracy z Fundacją Partnerstwo możemy je od Was otrzymać inna drogą.

Czytaj więcej...