Zebranie Członków Klubu.

W poniedziałek 29 grudnia 2014r. o godzinie 17:00 w siedzibie klubu (Zespół Szkół Zawodowych, Jastrzębie-Zdrój, ul.11 Listopada 45) odbędzie się Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków Klubu UKS ZSZ-Jedynka. Przypominamy, iż zawodnicy niepełnoletni reprezentowani są przez ich rodziców.

Czytaj więcej...

Badania lekarskie - 15 września 2014 g.17:30

   nfzSezon w pełni, ale mamy ustalony kolejny termin badań lekarskich, które każdy zawodnik musi odnowić co pół roku. Termin badań lekarskich dla wszystkich osób, które zamierzają trenować i startować w zawodach został umówiony na 15 września 2014r. (poniedziałek), na godzinę 17:30. Osoby, które robiły badania w czerwcu nie muszą przychodzić, gdyż ich badania tracą ważność z końcem sezonu. Uwaga! Koniecznie trzeba poprosić lekarza pierwszego kontaktu o "skierowanie do poradni sportowej" lub "skierowanie do lekarza sportowego", bo bez tego skierowania badanie nie będzie bezpłatne.

Szczegóły i wymogi poniżej:

Czytaj więcej...

Cała Polska Biega z Mapą - rezultaty

   W tym roku nasz klub po raz pierwszy wziął udział w ogólnopolskiej akcji "Cała Polska Biega z Mapą", organizując wspólnie z jastrzębskim MOSiR-em popularyzacyjne zajęcia i bieg po Basenie Witczaka i Parku Zdrojowym. W wydarzeniu tym wzięło udział aż 91 uczestników, większość z nich po raz pierwszy miała okazję pobiegć z mapą!

  Cała impreza trwała ponad 3 godziny, a każdy mógł wystartować na trzech różnych trasach. Wiek uczestników był bardzo zróżnicowany, począwszy od rocznego Leonarda, po prawdziwych, siwych weteranów. Ze względu na olbrzymi rozrzut wiekowy uczestników i poziom ich umiejętności, nie była prowadzona klasyfikacja sportowa, a każdy walczył sam ze sobą lub rywalizując w podgrupach.

A oto osiągnięcia wszystkich uczestników: WYNIKI (PDF)

 

1% podatku na UKS ZSZ-Jedynka

   1proc

   Kończy się powoli czas rozliczeń podatkowych. Podobnie jak w latach poprzednich zachęcamy wszystkich do przekazywania 1% podatku na działalność naszego Klubu. Mimo, iż nie figurujemy w wykazie OPP (Organizacji Pożytku Publicznego), i nie możemy dostawać bezpośrednio Waszych pieniędzy, to dzięki współpracy z Fundacją Partnerstwo możemy je od Was otrzymać inna drogą.

Czytaj więcej...

Decyzje Zarządu Klubu

W dniu 7 listopada 2013r., na spotkaniu członków Zarządu Klubu UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój, omówiono kilka ważnych spraw i podjęto następujące decyzje:

Czytaj więcej...